Zaterdag de grootste kans.quote:Op donderdag 2 juli 2015 16:45 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Toch wel opzienbarend dat dat record al uit 1944 stamt en we met de huidige opwarming van 't klimaat het maar niet voor elkaar krijgen het te slopen
Ik vergeef jequote:Op donderdag 2 juli 2015 16:46 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ja ssst weet ikMaar het gaat om het idee
Warmer dan in Zuid-Europa dan
[ afbeelding ]
twitter:MeteoGroupWeer twitterde op donderdag 02-07-2015 om 16:44:33Stapelwolken Noord-Limburg doen poging om uit te groeien tot onweersbui. Wat zal dat een aangename verkoeling opleveren... reageer retweet
Probleem is dat het station van toen niet meer bestaat. Misschien is het record al meermaals 'verbroken'....quote:Op donderdag 2 juli 2015 16:45 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Toch wel opzienbarend dat dat record al uit 1944 stamt en we met de huidige opwarming van 't klimaat het maar niet voor elkaar krijgen het te slopen
Zuid Spanje is het niet met u eens.quote:Op donderdag 2 juli 2015 16:46 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ja ssst weet ikMaar het gaat om het idee
Warmer dan in Zuid-Europa dan
[ afbeelding ]
Dat is dan ook gewoon een soort Saharaquote:
Ja, iddquote:Op donderdag 2 juli 2015 16:53 schreef Angry_Bird het volgende:
Nieuwe buien ontstaan boven centraal/Zuid-België
Was hier net ook, maar wind is weer gaan liggen en volgens mij wordt het alweer warmer. Tel geeft nu 22 graden aan.quote:Op donderdag 2 juli 2015 16:55 schreef alors het volgende:
Wow, wat komt eraan, begint opeens te waaien, was net nog 33/34 graden... maar zie dat afkoeling in de buurt aan het komen is..
dat dus..quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |