Nouja dat verschilt per persoon. Ik heb wel eens zwangeren gehad die (naar mijn mening) maar minimaal vocht vasthielden maar die echt wel klaagden over behoorlijke pijn. Ik heb zelf flink vocht vastgehouden maar heb daar nooit pijn bij gehad.quote:Op donderdag 2 juli 2015 09:18 schreef Estrys het volgende:
Doet dat pijn? Vocht vasthouden? Ik hou nooit echt vocht vast. Niet zichtbaar in ieder geval.
Wel enorm benauwd nu, net naar school gefietst en terug maar ik hijg echt als een oud renpaard. Ik ga zo eens rustig wat werken en dan straks lekker tussendoor met mijn voetjes in een bak water. rustig aan vandaag, ik hoef geen voorkeursbehandeling op het werk, die creëer ik zelf wel
Ik wacht geduldig af tot een foto met De Naam in je beenquote:Op donderdag 2 juli 2015 09:13 schreef mignonne het volgende:
en ik heb er 1,5 kilo bij sinds gister![]()
Volgens mij is er nog niets bijzonders te zien aan mn voeten, maar mn benen tintelen wel een beetje. Dus het vocht zal er wel lekker in slaan de komende dagen
ik ben benieuwd
Bij mij niet echt pijn. Het is meer een gevoel dat er iets in de weg zit bij het lopen of draaien met mijn voeten.quote:Op donderdag 2 juli 2015 09:18 schreef Estrys het volgende:
Doet dat pijn? Vocht vasthouden? Ik hou nooit echt vocht vast. Niet zichtbaar in ieder geval.
Wel enorm benauwd nu, net naar school gefietst en terug maar ik hijg echt als een oud renpaard. Ik ga zo eens rustig wat werken en dan straks lekker tussendoor met mijn voetjes in een bak water. rustig aan vandaag, ik hoef geen voorkeursbehandeling op het werk, die creëer ik zelf wel
We hebben nog geen naamquote:Op donderdag 2 juli 2015 09:21 schreef Mineola het volgende:
[..]
Ik wacht geduldig af tot een foto met De Naam in je been
tempting!quote:Op donderdag 2 juli 2015 09:25 schreef Estrys het volgende:
Krijgen we straks een foto met 'DE' en 'NAAM' in je been
Maakt either way niet uit. Als je scheurt dan scheurt het open zeg maar en de open delen hecht je aan elkaar, daar zit sowieso geen haargroei dus och. Das echt aan jezelf wat je zelf fijn vindt.quote:Op donderdag 2 juli 2015 09:31 schreef SaskiaR het volgende:
Oh mignonne, nu je hier toch bent: is het voor de vk handig als mijn onderkant netjes geschoren is? Of is een oerwoud geen probleem?
(kan me voorstellen dat hechten makkelijker is met weinig begroeiing).
Wat dacht je van die bermuda triangle, vanwege dat slechte zicht?quote:Op donderdag 2 juli 2015 09:36 schreef Mariposas het volgende:
Heb je geen voorkeur voor een bepaald scheerpatroon, mignonne?
[ afbeelding ]
De rockstar lijkt me wel wat, maar het zicht is momenteel een beetje slecht bij mij.Dus wellicht toch de liefdesdriehoek, ook wel heel toepasselijk.
Die vind k wat minder, daar verdwijnt mn hechtdraad inquote:Op donderdag 2 juli 2015 09:39 schreef Mineola het volgende:
[..]
Wat dacht je van die bermuda triangle, vanwege dat slechte zicht?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |