NOS Journaal van vandaag. Het was een vrouw (ik dacht zelfs familie) die de situatie beschreef.quote:
Dan nog heb je er als agent niet naar te handelen. Politie hoort objectief, neutraal en betrouwbaar te zijn. Als die basis wegvalt ben je niks meer waard als politiekorps. Waar ben je zonder respect, autoriteit en vertrouwen?quote:Op dinsdag 30 juni 2015 01:37 schreef Joezi het volgende:
[..]
Hmm ja lastig, vooroordelen ontstaan natuurlijk ook juist bij de politie op straat, die er dagelijks mee te maken krijgen.
Dit ja, triest om dit te gebruiken om te rellen.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 01:44 schreef Ranjit het volgende:
Ach, de rellen die nu aan de hand zijn hebben al lang niets meer te maken met de arrestant.
Verveelde jongeren met een hekel aan de politie en teveel vrije tijd.
Of een fundamenteel probleem binnen de samenleving. Denk er nog maar eens over na.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 01:44 schreef Ranjit het volgende:
Ach, de rellen die nu aan de hand zijn hebben al lang niets meer te maken met de arrestant.
Verveelde jongeren met een hekel aan de politie en teveel vrije tijd.
Te weinig stageplekken?quote:Op dinsdag 30 juni 2015 01:48 schreef IkHebEenHoogIQ het volgende:
[..]
Of een fundamenteel probleem binnen de samenleving. Denk er nog maar eens over na.
Het zijn serieuze nieuwsmedia. Met grote, onderzochte en onderbouwde stukken. Zullen we gewoon aannemen dat die hun tijd en aandacht niet besteden aan 'huilverhaaltjes'. Waar ze er dagelijks honderden van op de redactie binnenkrijgen. Gewoon omdat we toch nog een beetje geloof hebben in journalisten.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 01:45 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Ik zie het punt nog niet echt, sorry. Je moet er ook wel even rekening meehouden dat veel van deze zaken soms huilverhaaltjes zijn. Althans dat is mijn ervaring in de tijd toen ik het beveiligingswerk zat. Weigeren naar de politie te luisteren, grote bek geven tegen de politie bijvoorbeeld. En als de politie ingrijpt dat de persoon in kwestie zich zeer snel in een slachtoffer rol weet te acteren. Geloof me dat dat ook heel vaak gebeurt. En als ze zich hevig verzetten dan ook roeppen dat je geen lucht kan krijgen of dat ze zogenaamd iets breken. En 999 van de 1000x is het bullshit.
Heel erg hoor wat met deze man gebeurt is. Maar wil eerst een officieele doodsoorzaak weten voordat ik een oordeel over deze agenten.
Er is momenteel dan ook grote concurrentie voor de slachtofferrol.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 01:48 schreef chroestjov het volgende:
Moslims, Joden, homoseksuelen en gekleurden met een minderwaardigheidscomplex hebben wel één ding gemeen, ze weten allemaal als geen ander hoe ze bij een gebeurtenis zo snel mogelijk de slachtofferrol op zich moeten nemen.
Vertel het eens..quote:Op dinsdag 30 juni 2015 01:48 schreef IkHebEenHoogIQ het volgende:
[..]
Of een fundamenteel probleem binnen de samenleving. Denk er nog maar eens over na.
Te veel racisme en uitsluiting. Het is zo duidelijk in Westerse samenlevingen. Of is jouw achternaam toevallig 'de Boer'? Dat helpt wel mee in sollicitiaties of niet?quote:
Dat zou een goede verklaring kunnen zijn voor waarom ze elkander ook niet mogen.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 01:49 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Er is momenteel dan ook grote concurrentie voor de slachtofferrol.
Maar waar haalt de politie, genoeg werknemers die objectief, neutraal en betrouwbaar zijn vandaan? En die ook nog zo gek zijn om op straat te surveilleren.. voor dat loon..quote:Op dinsdag 30 juni 2015 01:44 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Dan nog heb je er als agent niet naar te handelen. Politie hoort objectief, neutraal en betrouwbaar te zijn. Als die basis wegvalt ben je niks meer waard als politiekorps. Waar ben je zonder respect, autoriteit en vertrouwen?
En het is ook nog al een stap van vooroordelen hebben naar structureel beschuldigt worden van geweld en racisme. En niet beschuldigd door tuig van de straat en criminelen. Maar door journalisten/media, politiek, je eigen korpsleden en modelburgers.
Die jongeren zijn inderdaad een fundamenteel probleem in de samenleving.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 01:48 schreef IkHebEenHoogIQ het volgende:
[..]
Of een fundamenteel probleem binnen de samenleving. Denk er nog maar eens over na.
Ik vind dit ook een vreemde reactie, maar weet niet waarom.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 01:48 schreef chroestjov het volgende:
Moslims, Joden, homoseksuelen en gekleurden met een minderwaardigheidscomplex hebben wel één ding gemeen, ze weten allemaal als geen ander hoe ze bij een gebeurtenis zo snel mogelijk de slachtofferrol op zich moeten nemen.
Misschien moeten we dat dan verdelen, net zoals zendtijd zeg maar.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 01:50 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Dat zou een goede verklaring zijn voor waarom ze elkander ook niet mogen.
In Westerse samenlevingen?quote:Op dinsdag 30 juni 2015 01:50 schreef IkHebEenHoogIQ het volgende:
[..]
Te veel racisme en uitsluiting. Het is zo duidelijk in Westerse samenlevingen. Of is jouw achternaam toevallig 'de Boer'? Dat helpt wel mee in sollicitiaties of niet?
Dat beeld roepen ze zelf over zich heen.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 01:50 schreef IkHebEenHoogIQ het volgende:
[..]
Te veel racisme en uitsluiting. Het is zo duidelijk in Westerse samenlevingen. Of is jouw achternaam toevallig 'de Boer'? Dat helpt wel mee in sollicitiaties of niet?
Dit.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 01:51 schreef Ranjit het volgende:
[..]
Die jongeren zijn inderdaad een fundamenteel probleem in de samenleving. Altijd de mogelijkheid zoeken om rotzooi te schoppen en wanneer ze vervolgens door hun eigen houding niet meekunnen in de maatschappij roepen ze "IS RACISME!"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |