Als de vrouwen dat ook moeten doen dan vallen er dodenquote:Op dinsdag 30 juni 2015 13:48 schreef Frozen-assassin het volgende:
Apart dat ze bij dubbels op Wimbledon wel 3 sets moeten winnen. Bij Roland Garros was 2 sets genoeg
Die doen wel gewoon 2 setsquote:Op dinsdag 30 juni 2015 13:50 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Als de vrouwen dat ook moeten doen dan vallen er doden
Snap ik, veiligheid boven allesquote:
Da's wel jammer. Gaan ze Nadal niet uitzenden? Zit zeker onder de red button.quote:
Misschien is ze wel heel snel uitgeschakeldquote:Op dinsdag 30 juni 2015 14:11 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Da's wel jammer. Gaan ze Nadal niet uitzenden? Zit zeker onder de red button.
Je zit op FOK! hè.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 14:14 schreef 1239758715981 het volgende:
0-6 6-0 18-16, ik garandeer het jullie
In zijn draw tot de 4e ronde zie ik eigenlijk alleen Brown als een gevaar (jinxquote:Op dinsdag 30 juni 2015 14:14 schreef Federer-fan het volgende:
De FOX-commentator zegt dat Nadal er dit jaar voor zorgt dat hij niets zoiets meemaakt als tegen Rosol of Kyrgios. Helaas zat er geen onderbouwing bij. Denk dat Nadal voor heel veel spelers kwetsbaar is in de eerste week.
Ik ookquote:Op dinsdag 30 juni 2015 13:47 schreef Frozen-assassin het volgende:
Wat een afslachting van Kerber
100% score tot nu toe bij Scorito
Dustin Brown komt eraan_O_quote:Op dinsdag 30 juni 2015 14:14 schreef Federer-fan het volgende:
De FOX-commentator zegt dat Nadal er dit jaar voor zorgt dat hij niets zoiets meemaakt als tegen Rosol of Kyrgios. Helaas zat er geen onderbouwing bij. Denk dat Nadal voor heel veel spelers kwetsbaar is in de eerste week.
Uh, Troicki?quote:Op dinsdag 30 juni 2015 14:15 schreef Gruisman het volgende:
[..]
In zijn draw tot de 4e ronde zie ik eigenlijk alleen Brown als een gevaar (jinx)
Troicki niet?quote:Op dinsdag 30 juni 2015 14:15 schreef Gruisman het volgende:
[..]
In zijn draw tot de 4e ronde zie ik eigenlijk alleen Brown als een gevaar (jinx)
Ik was ook te laat helaas.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 14:19 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Ik ook
Alleen blijkbaar niet in de Fokpoule terecht gekomen. Mijn D-vrouwen zijn ook allebei door en beiden hebben een gunstige loting(Stephens en Bencic).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |