quote:Op zaterdag 4 juli 2015 18:44 schreef DeZwabber het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op zaterdag 4 juli 2015 18:45 schreef DeZwabber het volgende:
Het voelt nu wel een beetje als een lege plek in m'n watchlist, na er zo lang over gedaan te hebben.
Maar je vond het wel een toffe serie?
Ja, hij heeft wel een speciaal plekje in m'n hart gekregen.quote:Op zaterdag 4 juli 2015 18:45 schreef robin007bond het volgende:
[..]
[..]
Maar je vond het wel een toffe serie?
Joepie! Ik vond het ook een hele speciale. Qua budget en dergelijke is de anime geen topper, maar het is een hele menselijke anime, waar liefde in is gestoken.quote:Op zaterdag 4 juli 2015 18:47 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Ja, hij heeft wel een speciaal plekje in m'n hart gekregen.
Ja, er vielen me wat, ehh, matig getekende momenten op. Het is erg depressief, tot aan het einde toe. Het was gelukkig ook geen "en toen werden ze verliefd op elkaar en waren alle problemen plotseling voorbij" einde.quote:Op zaterdag 4 juli 2015 18:55 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Joepie! Ik vond het ook een hele speciale. Qua budget en dergelijke is de anime geen topper, maar het is een hele menselijke anime, waar liefde in is gestoken.
Overigens vind ik het ook leuk dat de anime niet echt zo escapistisch is als veel andere anime, maar mensen juist confronteert.
quote:Op zaterdag 4 juli 2015 19:02 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Ja, er vielen me wat, ehh, matig getekende momenten op. Het is erg depressief, tot aan het einde toe. Het was gelukkig ook geen "en toen werden ze verliefd op elkaar en waren alle problemen plotseling voorbij" einde.
Inderdaad. De anime is een beetje depressief, maar ook weer niet heel zwaarmoedig vind ik. Sommige momenten wel, maar het wordt een beetje in een absurdistische mix gegooid waardoor het wel kijkbaar blijft.quote:
Porter robinson O_quote:
Haten op Amerika's beneign hegomony. Sympathie hebben voor terroristen. De club die aangevoerd wordt door Ronald Plasterk zal hier ongetwijfeld een lijst voor hebben.quote:Op zaterdag 4 juli 2015 21:57 schreef robin007bond het volgende:
Zat net even de openings van Code Geass te kijken en besefte dat ik toch best veel plezier had aan de serie. De anti-imperialistische thema's zijn ook wel nice.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“An interesting thing is a good thing.”
Nee. Ik ben bang dat het mijn mooie jeugdherinneringen gaat vergallen en vertrappen.quote:Op zondag 5 juli 2015 04:18 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
*Hoi*
Iemand Dragonball Super live gezien?
Heb je wel de details gelezen?Dragonball Super speelt zich dus af na de Buu Saga en waarschijnlijk Battle of Gods + Resurrection of F(beide anime films zijn geschreven door Toriyama Akira zelf).quote:Op zondag 5 juli 2015 04:24 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Nee. Ik ben bang dat het mijn mooie jeugdherinneringen gaat vergallen en vertrappen.
quote:Op zondag 5 juli 2015 04:16 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Haten op Amerika's beneign hegomony. Sympathie hebben voor terroristen. De club die aangevoerd wordt door Ronald Plasterk zal hier ongetwijfeld een lijst voor hebben.Dat is waar ja. LotGH is een flink stuk beter.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Van wat ik van de character-design heb gezien op images ziet het er idd niet best uit... al vind ik het probleem meer zitten in de gezichten dan de lichaampjes...quote:Op zondag 5 juli 2015 09:25 schreef DeZwabber het volgende:
Toen Code Geass nog uitgezonden werd had ik net Fullmetal Alchemist gekeken en werd de serie me aangeraden door een vriendin. Ik had, op Howl's Moving Castle en FMA nog geen enkele andere serie gekeken en ik kon er totaal niet in komen vanwege de noodle people character designs. Ik moet er nog steeds mee verder.
Oh, wacht, dat is wikia's hotlink ding. Brb.quote:Op zondag 5 juli 2015 09:47 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Kon je geen kleiner plaatje vinden...!?Wacht even hoor, even mijn loep zoeken....(!)
Jezus, dat is idd verschrikkelijk...quote:Op zondag 5 juli 2015 09:47 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Oh, wacht, dat is wikia's hotlink ding. Brb.
Zo.
Nog niet.quote:Op zondag 5 juli 2015 04:18 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
*Hoi*
Iemand Dragonball Super live gezien?
>Geneens als OPquote:
boeienquote:Op zondag 5 juli 2015 09:40 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Van wat ik van de character-design heb gezien op images ziet het er idd niet best uit... al vind ik het probleem meer zitten in de gezichten dan de lichaampjes...
Fuck you Repel, you're dead to me now.quote:Op zondag 5 juli 2015 04:24 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Nee. Ik ben bang dat het mijn mooie jeugdherinneringen gaat vergallen en vertrappen.
Enige man met superior taste hier, based Dakgoot.quote:
Arasu x Dak's zusje.quote:Op zaterdag 4 juli 2015 18:01 schreef Arashimashou het volgende:
[..]
Ik zou willen zeggen je moeder a shit, maar voor je het weet krijg je dan als antwoord iets van "mijn moeder is dood![]()
![]()
"
Dus...
Je zusje a shit.
waarom doet niemand dat dan?quote:Op zondag 5 juli 2015 12:28 schreef De_Dakgoot het volgende:
Niemand gaat het subben, The Moonlighters hebben alleen de PV gesubt. Staat niemand gepland die het seizoen van Dragon Ball gaat doen.
[ afbeelding ]
EINDELIJKquote:Op zondag 5 juli 2015 12:28 schreef robin007bond het volgende:
Eerste episode van Planetes gezien. Wat een super leuke serie. En wat een heldin is de hoofdpersoon.
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 5 juli 2015 18:51 schreef robin007bond het volgende:
[..]![]()
Wel veel onduidelijkheid nog.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.🐙
quote:Op zondag 5 juli 2015 19:02 schreef DeZwabber het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Echt zonde dat je zo weinig mensen over deze anime hoort praten. Wat een toppertje.
[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 05-07-2015 19:10:46 ]
quote:Op zondag 5 juli 2015 19:10 schreef robin007bond het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vind ik ook.quote:Echt zonde dat je zo weinig mensen over deze anime hoort praten. Wat een toppertje.🐙
Jawelquote:Op zondag 5 juli 2015 20:44 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Heb je die film nou nog steeds niet gezien?
Wat is er dan "soon" ?quote:Op zondag 5 juli 2015 21:13 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
Jawel
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Mooi, dan kan Hyouka S2 komenquote:Op zondag 5 juli 2015 21:40 schreef Qunix het volgende:
Laatste episode van Hibike heeft veel kwaliteit, zoals gewoonlijk van KyoAni.
De producer wilt een seizoen 2 maken, maar mag niet van KyoAni. Dat zei hij.
Ik kom hier toch niet zo veel meer, the chosen ones spreek ik met enige regelmaat wel op skype.quote:Op zondag 5 juli 2015 13:24 schreef Arashimashou het volgende:
Muis, in de korte tijd dat je er bent verklaar je Repel dood, schrijf je slechts aan Dakgoot smaak toe en koppel je mij met iemand die ik niet ken.
Niet slecht.
De site die er bij hoort is neat.quote:Op zondag 5 juli 2015 21:44 schreef Qunix het volgende:
[ afbeelding ]
Wacht even....
Madogatari == Madoka Magica !??
quote:Op zondag 5 juli 2015 22:21 schreef De_Dakgoot het volgende:
Dit is hoe ik robin altijd inbeeld als die weer over Linux begint
https://puu.sh/iOfVk/005aa424ee.webm
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |