In mei nog naar Turkije geweest. Ze waren gewoon aardig hoor.quote:Op zondag 28 juni 2015 15:51 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Landen waar de islam de scepter zwaait zoek ik gewoon niet op. Niet per se omdat ik bang ben voor terreur, maar eerder omdat ik het volk vaak gewoonweg kut vind. Ze zijn opdringerig, willen je geld, minachten westerlingen etc etc.
BUZA waarschuwt naast beschietingen vanuit Syrie voor ontvoeringen. Als je uit die regio komt zal je niet herkenbaar zijn als 'Hollander' cq rijke westerling cq verderfelijke kafir.quote:Op zondag 28 juni 2015 15:40 schreef Baklava95 het volgende:
[..]
Lol ik kom uit Gaziantep en ga er bijna elke zomer naar toe en deze zomer ook. Maar bij die plaats staat er "alleen reizen bij noodgevallen".![]()
Ben ook weleens naar "Turkije" geweest (Marmaris) en daar viel het wel mee ja. Best vriendelijke mensen.quote:Op zondag 28 juni 2015 15:51 schreef Etsu het volgende:
[..]
In mei nog naar Turkije geweest. Ze waren gewoon aardig hoor.
Ik ben zowel klootzakken als buitengewoon vriendelijke mensen tegengekomen in islamitische landen. Jouw generalisaties herken ik persoonlijk niet.quote:Op zondag 28 juni 2015 15:51 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Landen waar de islam de scepter zwaait zoek ik gewoon niet op. Niet per se omdat ik bang ben voor terreur, maar eerder omdat ik het volk vaak gewoonweg kut vind. Ze zijn opdringerig, willen je geld, minachten westerlingen etc etc.
Mee eens.quote:Op zondag 28 juni 2015 15:50 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Op de snelweg vallen ook veel doden. Meer doden dan door terrorisme. Sommige mensen die dagelijks de snelweg op schieten noemen toeristen die naar Tunesie op vakantie zijn gegaan dom. Best krom eigenlijk
Ach, wellicht overdrijf ik wat.quote:Op zondag 28 juni 2015 15:53 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik ben zowel klootzakken als buitengewoon vriendelijke mensen tegengekomen in islamitische landen. Jouw generalisaties herken ik persoonlijk niet.
Doe daar maar één of twee 9s vanaf...quote:Op zondag 28 juni 2015 15:47 schreef KoosVogels het volgende:
Hetzelfde geldt, tragisch genoeg, voor de toeristen die in Tunesië zijn neergeschoten. 99,99999 procent van de mensen die er op vakantie gaat, overkomt helemaal niets.
Kan. Dat is ieder voor zich.quote:Op zondag 28 juni 2015 15:55 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ach, wellicht overdrijf ik wat.
Maar goed.... het trekt me gewoon niet. Mede door het volk en de cultuur.
Ja klopt. Maar wat als ze een blanke Nederlander ontvoeren die toevallig een moslim is?quote:Op zondag 28 juni 2015 15:52 schreef computergirl het volgende:
[..]
BUZA waarschuwt naast beschietingen vanuit Syrie voor ontvoeringen. Als je uit die regio komt zal je niet herkenbaar zijn als 'Hollander' cq rijke westerling cq verderfelijke kafir.
Of niet?
Sowieso blijkt dit betreffende resort in Tunesië streng beveiligd te zijn. Auto's worden gecheckt voor ze het terrein op mogen, et cetera. Vraag me dan af wat je bezielt om daar op vakantie te gaan. Paranoïde sfeertje zal daar altijd hangen zeg.quote:
geen idee. je snapt me niet zo geloof ik.quote:Op zondag 28 juni 2015 15:57 schreef Baklava95 het volgende:
[..]
Ja klopt. Maar wat als ze een blanke Nederlander ontvoeren die toevallig een moslim is?
Dit vind ik ook wel een beetje raar. Oproepen tot geweld was prima, totdat er een aanslag gepleegd werd?quote:Op zondag 28 juni 2015 12:00 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Uiteraard
[..]
Beetje mosterd na de maaltijd he. Hoelang wisten ze al dat er in die moskeeën opgeroepen werd tot geweld.
Dit kon daar in 2012 ook nog gewoon:quote:Op zondag 28 juni 2015 16:03 schreef mootie het volgende:
[..]
Dit vind ik ook wel een beetje raar. Oproepen tot geweld was prima, totdat er een aanslag gepleegd werd?
Ach, veel mensen gaan ook naar Venezuela om op een streng bewapend resort te genieten van een welverdiende vakantie.quote:Op zondag 28 juni 2015 15:58 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Sowieso blijkt dit betreffende resort in Tunesië streng beveiligd te zijn. Auto's worden gecheckt voor ze het terrein op mogen, et cetera. Vraag me dan af wat je bezielt om daar op vakantie te gaan. Paranoïde sfeertje zal daar altijd hangen zeg.
Het strand en het zwembad, vermoedelijk.quote:Op zondag 28 juni 2015 15:58 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Sowieso blijkt dit betreffende resort in Tunesië streng beveiligd te zijn. Auto's worden gecheckt voor ze het terrein op mogen, et cetera. Vraag me dan af wat je bezielt om daar op vakantie te gaan. Paranoïde sfeertje zal daar altijd hangen zeg.
Net zoals in Nederland dus.quote:Op zondag 28 juni 2015 16:03 schreef mootie het volgende:
[..]
Dit vind ik ook wel een beetje raar. Oproepen tot geweld was prima, totdat er een aanslag gepleegd werd?
ja want die heb je niet in Benidormquote:Op zondag 28 juni 2015 16:06 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het strand en het zwembad, vermoedelijk.
Klopt, ik ben meerdere keren in mexico en in zuid-afrika (johannesbrug) geweest, die toch wel te boek staan als zeer crimineel.quote:Op zondag 28 juni 2015 15:47 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Als je om het leven komt door een aanslag in Turkije, dan heb je gewoon heel veel pech.
Hetzelfde geldt, tragisch genoeg, voor de toeristen die in Tunesië zijn neergeschoten. 99,99999 procent van de mensen die er op vakantie gaat, overkomt helemaal niets.
In Egypte zijn in jaren '90 ook meerdere aanslagen gepleegd op toeristen. Toch heb ik het land meerdere malen probleemloos bezocht. Ook in Caïro ben je veilig.
Het is gewoon pech hebben. Wat niet wegneemt dat er wel degelijk landen in het Midden-Oosten zijn waar je niet heen wil gaan op vakantie.
Daar breek je je nek over 16 jarige sletjes, nog levensgevaarlijker.quote:Op zondag 28 juni 2015 16:08 schreef computergirl het volgende:
[..]
ja want die heb je niet in Benidorm
Uiteraard. Alleen daar loop je verhoogd kans beroofd te worden en met veel pech ook vermoord, maar dan nog vind ik dat iets anders dan dat er dreiging is van radicale idioten die alles en iedereen dood willen maken.quote:Op zondag 28 juni 2015 16:06 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ach, veel mensen gaan ook naar Venezuela om op een streng bewapend resort te genieten van een welverdiende vakantie.
Er zal wel iets geleverd worden aan service, of aan prijs/kwaliteit verhouding, of iets anders, anders gaan mensen er niet naar toe.
Leeftijd gefixt.quote:Op zondag 28 juni 2015 16:08 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Daar breek je je nek over 76 jarige sletjes, nog levensgevaarlijker.
Tunesië is vooral aantrekkelijk vanwege de prijs/kwaliteit-verhouding. Voor betrekkelijk weinig geld zit je 8 dagen in 5-sterrenresort.quote:Op zondag 28 juni 2015 16:08 schreef computergirl het volgende:
[..]
ja want die heb je niet in Benidorm
Ik heb best veel zonvakanties gehad. 7 keer Turkije, 3 keer Griekenland, 2 keer Spanje. De enige beroving die ik heb meegemaakt (mijn reisgenoot was het slachtoffer) was in Tenerife. We hadden, helaas voor de dader, het door. Zijn avond eindigde iets vervelender dus dan de onze.quote:Op zondag 28 juni 2015 16:09 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Uiteraard. Alleen daar loop je verhoogd kans beroofd te worden en met veel pech ook vermoord, maar dan nog vind ik dat iets anders dan dat er dreiging is van radicale idioten die alles en iedereen dood willen maken.
Die dreiging is in realiteit dus helemaal niet zo groot in landen als Egypte en Tunesië.quote:Op zondag 28 juni 2015 16:09 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Uiteraard. Alleen daar loop je verhoogd kans beroofd te worden en met veel pech ook vermoord, maar dan nog vind ik dat iets anders dan dat er dreiging is van radicale idioten die alles en iedereen dood willen maken.
Ik ben in Brazilië geweest. Werd aangeraden om 's nachts niet het strand op te gaan. Eigenwijze Duitser deed het toch en is daar beroofd en vermoord.quote:Op zondag 28 juni 2015 16:08 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Klopt, ik ben meerdere keren in mexico en in zuid-afrika (johannesbrug) geweest, die toch wel te boek staan als zeer crimineel.
Dat ging prima en geen criminaliteit gezien![]()
Het is dan ook meer een mediaprobleem dan een veiligheidsprobleem.
Zelfs in nigeria is een vriend van mij geweest zonder bewaking, wat ook prima ging.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |