twitter:ResistanceER twitterde op donderdag 25-06-2015 om 12:34:18Vatican: #Hezbollah protects the #Christian's and due to security measures #Nasrallah cannot meet..#Lebanon http://t.co/6PCQBHeIY3 reageer retweet
twitter:ahmadalissa twitterde op donderdag 25-06-2015 om 16:03:15#Syrian Arab Army kills Abul-Baraa Al-Tunisi (#Tunisian) leader of #ISIS attack against #Hasakah https://t.co/aP7KS8OGkq reageer retweet
twitter:SlemaniTimes twitterde op donderdag 25-06-2015 om 11:49:53Pro ##ISIS rally held in #Istanbul hours after deadly attacks on #Kobane from Turkish side of border. #TwitterKurds http://t.co/CDDRC67Jl8 reageer retweet
Domme SlemaniTimes.quote:Op donderdag 25 juni 2015 21:35 schreef reza1 het volgende:
[ afbeelding ]twitter:SlemaniTimes twitterde op donderdag 25-06-2015 om 11:49:53Pro ##ISIS rally held in #Istanbul hours after deadly attacks on #Kobane from Turkish side of border. #TwitterKurds http://t.co/CDDRC67Jl8 reageer retweet
[ afbeelding ]
Natuurlijk, allemaal Koerdische-Armeense-Griekse anti-Turkije propaganda. In vervolg zal ik alleen nieuws van de Daily Sabah plaatsen.quote:
Dan herhaal ik mijn vraag, dat ze eventueel door Turkije zijn binnengetrokken is reden genoeg om dat te concluderen?quote:Op donderdag 25 juni 2015 21:36 schreef Richestorags het volgende:
Turkije moet er vanaf hebben geweten. Er kunnen onmogelijk zoveel gewapende strijders nabij een officile border crossing naar binnen zijn getrokken zonder dat ze er vanaf wisten. Het is gewoon een herhaling van de aanval op Kobani die eind 2014 begon, met Turkije die toekeek en lekker Jihadisten Syri binnenliet.
Door de wijze waarop wel ja.quote:Op donderdag 25 juni 2015 21:37 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Dan herhaal ik mijn vraag, dat ze eventueel door Turkije zijn binnengetrokken is reden genoeg om dat te concluderen?
Kijk dat zij lompe figuren zijn, prima, maar van jou mag ik toch wel hopen dat je kritischer bent.quote:Op donderdag 25 juni 2015 21:37 schreef reza1 het volgende:
[..]
Natuurlijk, allemaal Koerdische-Armeense-Griekse anti-Turkije propaganda. In vervolg zal ik alleen nieuws van de Daily Sabah plaatsen.
O ja?quote:Op donderdag 25 juni 2015 21:39 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Kijk dat zij lompe figuren zijn, prima, maar van jou mag ik toch wel hopen dat je kritischer bent.
Hizb Tahrir is geen ISIS sympathisant, integendeel zelfs, ze verwerpen ISIS.
Het niveau en de ontkenning van de Erdolf fans is gewoon bizar te noemen.quote:Op donderdag 25 juni 2015 21:36 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Domme SlemaniTimes.
Echt alleen hierom kots ik al op 'socialmedia', allemaal leugens en verdraaing.
Zuchtquote:Op donderdag 25 juni 2015 21:41 schreef reza1 het volgende:
[..]
O ja?
Australian hardline Muslim group DEFENDS terrorists in the Middle East... now their leader has been dumped from Sydney Opera House talk on why 'honour killings are justified'
Hizb ut-Tahrir Australia says insurgent group ISIS is being unfairly portrayed as 'evil' by Prime Minister Tony Abbott
http://www.dailymail.co.u(...)lings-justified.html
http://hizb-ut-tahrir.nl/(...)-verklaring-van-isisquote:1.Iedere organisatie die de Khilafah in een gebied wilt uitroepen is verplicht de methode van de Profeet (saw) hierin te volgen. Daar onder valt dat deze organisatie de evidente zichtbare autoriteit moet hebben in het gebied, waar het de veiligheid intern en extern kan waarborgen en dat dit gebied de componenten van een staat heeft waar de Khilafah wordt uitgeroepen. Dit is wat de Profeet (saw) deed toen hij de Islamitische Staat stichtte in Madina Al Moenawara, de autoriteit was in handen van de Profeet (saw) en de interne en externe veiligheid was met de autoriteit van Islam en het had de componenten van een staat in het omliggende gebied.
2.De organisatie die de Khilafah uitgeroepen heeft bezit geen autoriteit, noch in Syri noch in Irak, noch heeft het veiligheid en bescherming gerealiseerd intern en extern. Sterker nog ze hebben baj’ah gegeven aan een Khalifah die zich zelf zelfs niet openlijk kan tonen, zijn situatie blijft verborgen zoals de situatie was voor het vestigen van de staat. Dit is in tegenstelling tot wat de Boodschapper van Allah (saw) deed. Hem was toegestaan te schuilen in de Thawr grot voor de Staat, maar na de Staat behartigde hij de aangelegenheden, leidde de legers, oordeelde in geschillen en stuurde gezanten en ontving hen publiekelijk. Zodoende verschilde de situatie voor en na de staat… Dus de aankondiging van de Khilafah door de organisatie is enkel retoriek, zonder enig gewicht, het is overeenkomstig degenen die Khilafah eerder hebben uitgeroepen. Er is geen autoriteit op de grond noch de componenten, eerder is het om iets in hen zelf tevreden te stellen, eerder waren er die zichzelf Khalifah verklaarde en andere die zichzelf Mahdi verklaarde, etc… zonder enige componenten, autoriteit, veiligheid of bescherming.
3.De Khalifah is een staat van betekenis, de Sjari’a heeft de methode voor zijn vestiging uit een gezet en de manier voor deductie van Ahkaam (oordelen) voor regeren, politiek, economie en internationale relaties. Het is niet enkel een verklaring in naam welke wordt gepubliceerd op websites of geprinte, visuele of audio media. Eerder zal het een grote gebeurtenis zijn welke de gehele wereld zal schokken, zijn wortels zullen stevig in de grond zitten, zijn autoriteit zal de veiligheid intern en extern handhaven in dat gebied, Islam implementeren aldaar, en de Islam uitdragen naar de wereld middels da’wah en djihaad.
4.De gemaakte aankondiging was enkel retoriek, welke de realiteit van de staatstructuur niet zal doen laten toenemen of afnemen. De organisatie is een gewapende beweging voor de aankondiging en erna. Zijn realiteit is zoals alle andere gewapende bewegingen die vechten met anderen en het regime, zonder dat een van hen in staat is de autoriteit in Syri of Irak of beide te verkrijgen. Als een van de facties, waaronder ISIS, in staat was geweest zijn autoriteit te vestigen in een geschikt gebied, met de componenten van een staat, en vervolgens de vestiging van de Khilafah had verkondigd en Islam gemplementeerd, dan was het bestudering waardig geweest of er inderdaad Khilafah was gesticht volgens de Sjari’a wetgeving. Als het zo was dan moest het gevolgd worden en dat is omdat de vestiging van Khilafah een verplichting is op alle moslims en niet enkel Hizb ut Tahrir, dus wie het dan ook juist vestigt zal gevolgd worden.
Echter dit is niet het geval, alle gewapende bewegingen zijn milities, welke –ISIS incluis- niet de elementen van een staat of autoriteit hebben op de grond noch veiligheid en bescherming. Zodoende is de aankondiging van ISIS van de vestiging van de Khilafah enkel retoriek, welke zelfs het observeren van zijn realiteit niet verdient, gezien het evident is.
5.Echter wat studie en observatie waardig is, is de negatieve impact van deze verklaring, aangaande het idee van Khilafah bij de gewone mensen, gezien het de notie van Khilafah vernietigd van zijn machtige positie en grote impact voor de Moslims. Waarbij het vervalt tot een zwak idee, als een simpele manier voor het ventileren van frustratie door enige individuen. Dus iemand van hen gaat naar een open plein of plaats en kondigt aan dat hij de Khalifah is en dan zal hij verbannen in de aanname dat wat hij deed goed is. Het zal het belang en de grootsheid van de Khilafah eroderen in de harten van deze gewone mensen, totdat het verword tot niet meer dan een mooi woord, uitgesproken maar zonder enige inhoud… Dit is wat observatie vereist en vooral op dit moment gezien de vestiging van de Khilafah dichter bij is dan ooit en de moslims er gretig naar uit kijken. Ze zien Hizb ut Tahrir voortgang maken op het pad van de Profeet (saw) in hoe hij de staat heeft gevestigd in Madina Al Moenawarra… en ze zien het leven en betekenisvolle interactie, tussen de Hizb en de Oemma die het omarmt.
Daarom realiseren de moslims door deze interactie de betekenis van broederschap in Islam en ze zullen zich verheugen met het succes van de Hizb in het vestigen van de Khilafah en het goed zorgdragen van de aangelegenheden en dat dit een echte Khilafah zal zijn volgens de methode van het Profeetschap. Op dit moment kwam deze aankondiging, het gaf een obscure verbeelding als het al niet een vertekening was van de daadwerkelijke realiteit van de Khilafah in de gedachten van de gewone mensen.
6.Dit alles doet een vraag opkomen, of zelfs diverse vragen. Aangaande de timing van de aankondiging terwijl de mensen die de aankondiging deden geen autoriteit hebben, waar middels zij de veiligheid en bescherming intern en extern kunnen bewerkstelligen. In feite hebben ze het enkel simpelweg aangekondigd op Facebook en de media. Deze timing is dubieus, vooral gezien deze gewapende groepen niet gevestigd zijn op een ideologische structurering welke eenvoudige penetratie mogelijk maakt en het inmengen van de kwaadwilligen uit het Oosten en Westen. En het is bekend dat het Westen en Oosten complotteren tegen Islam en de Khilafah. Het is van belang dat zij het beeld verdraaien, omdat ze niet in staat zijn geweest zijn naam te uit te wissen. Ze zijn waakzaam dat de Khilafah enkel een naam blijft zonder enige inhoud. Terwijl het grootse voorval dat de Koeffaar zal verdoven enkel een grap wordt voor de vijanden.
7.Ondanks de acties van de kwaadwilligen, verklaren we tegen de vijanden van Islam in het Oosten en Westen, en hun agenten en onwetende volgers, dat de Khilafah die de wereld eeuwenlang heeft geleid welbekend en niet onbekend is, onaantastbaar ondanks complot en samenzwering.
وَيَمْكُرُونَ وَيَمْكُرُ اللَّهُ وَاللَّهُ خَيْرُ الْمَاكِرِينَ
‘Zij plotten en Allah plot, maar Allah is de beste plotter' (VBK Soera al Anfaal, ayah 30)
Allah de Almachtige de Overwinnaar heeft een partij geleid voor Khilafah, welke mannen omvat die niet afgewend kunnen worden door koop of verkoop van de gedenking van Allah, ze omarmen de Khilafah met hun karten, gehoor en zich, ze bereiden zich voor er voor middels wat nodig is, en hebben zijn regelgeving (ahkam) en grondwet gededuceerd van de bron van Islam, waaronder zijn structuur van regeren en bestuur. Ze marcheren om het te vestigen door de methode van de Boodschapper van Allah (saw) exact te volgen.
Ze zijn met de Toestemming van Allah, het schild dat elke verdraaiing weerstaat, ze zijn de rots waarop de samenzweringen van de Koeffaar en hun agenten uit een spatten, met de Kracht van Allah, ze zijn de bewuste politici wie met de Kracht van Allah (swt) het complot van de vijanden van Islam en de Moslims weerstaan en terug sturen.
وَلَا يَحِيقُ الْمَكْرُ السَّيِّئُ إِلَّا بِأَهْلِهِ
'En het kwaadaardige complot treft niemand dan zijn auteurs’ (VBK Soera Faatir ayah 43)
Mijn dierbare broeders en zusters
De zaak van de Islamitische Khilafah is groots en zijn belang enorm, zijn vestiging zal niet enkel nieuws zijn in de corrupte media, echter het zal met de wil van Allah (swt) een aardbeving zijn die de internationale orde zal schokken en het aangezicht en richting van de geschiedenis zal veranderen.
De Khilafah zal terugkeren volgens de methode van het Profeetschap, zoals voorspeld door de Profeet (saw) en degene die het zullen stichten zullen zijn als degenen die de eerste rechtgeleide Khilafah hebben gesticht, puur en vroom, de Oemma zal van hen houden en zij zullen van de Oemma houden, zij zullen voor de Oemma bidden en de Oemma voor hen, zij zullen blij zijn de Oemma te ontmoeten en de Oemma om hen te ontmoeten, de Oemma zal niet hun aanwezigheid daar haten.
Dit is hoe de mensen van de komende Khilafah volgens de methode van het Profeetschap zullen zijn. Allah (swt) zal het geven aan degenen die het waard zijn, die Doe’a tot Allah maken dat ze van zijn mensen zijn, en we maken Doe’a tot Allah dat Hij ons in staat stelt het te stichten.
فَاسْتَبْشِرُوا بِبَيْعِكُمُ الَّذِي بَايَعْتُمْ بِهِ
‘Verheugt u dan in de handel die u heeft gesloten.’ (Soera at Tawba ayah 111)
Wees niet wanhopig voor Allah, Allah zal geen van de inspanning die jullie hebben gemaakt teniet doen, noch de Doe’a die jullie hebben gemaakt tot hem weigeren, noch de hoop die jullie in hem hebben gevestigd. Dus help ons door meer toewijding om Allah jullie goedheid te bewijzen, zodat Hij jullie met goedheid zal laten toenemen, en laat louter retoriek jullie serieuze werk niet langzamer laten worden.
Wasalaamoe Alaykoem wa rahmatoellahi wa barakaatoeh
3 Ramadaan 1435 H 01-07-2014
Jullie Broeder
---
Einde van het eerdere antwoord dat ik eerder stuurde.
Ik bid dat dit antwoord voldoende is. Moge Allah jullie succes geven en helpen, en moge Allah ons leiden naar de juiste zaak.
Jullie Broeder
Ataa bn Khaliel Aboe Rashta
4 Ramadaan 1435 H 02-07-2014
quote:
http://www.hizb.org.uk/cu(...)-declaration-in-iraqquote:The announcement of the pledge of allegiance for the Khilafah being given to the Ameer of the Islamic State of Iraq and Sham (ISIS) organisation is empty. It doesn’t change anything about the reality of the organisation in respect to it being a armed movement before the announcement of the Bai’ah (pledge) and it remaining so after the announcement. This is because there is no real Sultan (authority) for this organisation upon the land of Syria or the land of Iraq. The security has not been established internally or externally and it is impossible for a Khilafah State to have a real existence in the absence of a real authority upon the land. As such the organisation’s declaration about the Khilafah is empty and contains no substance, having no real truths upon the ground or (its necessary) components.
It is obligatory upon any movement wishing to declare the Khilafah within a given place to follow the methodology of the Messenger of Allah صلى الله عليه وسلمin regards to how this should be done. This method demonstrates that there must exist a clear and apparent authority (Sultan) in that place that safeguards its internal and external security. It also demonstrates that this place must contain the required components of the state within the region that the Khilafah will be declared. So how can the place be the Khilafah State if it is not even a state in origin and if it does not possess the components that make up a state?
This was the reality of the Messenger of Allah’s صلى الله عليه وسلمestablishment of the Islamic State in Al-Madinah Al-Munawwarah. The Sultan (authority) within it belonged to the Messenger صلى الله عليه وسلمand the internal and external Amaan (security) was under the security of the authority of Islam. This allowed him صلى الله عليه وسلمto take care of the affairs of the people, direct and lead the armies, settle the people’s disputes, send emissaries and receive them openly and not in hiding, whilst all the components necessary for the state were present within the vicinity of its region.
In addition, the issue of the Khilafah is too great for its image to be distorted or for its reality to be changed merely by an announcement here or an announcement there. This is because the issue of the Khilafah is a matter that is manifest and apparent before the eyes. The one who is far away or near will recognise it because it will be the true state. Indeed the Shar’a has made clear the methodology of its establishment and the manner of how its Ahkaam (rulings) are derived in respect to the ruling, politics, economics and foreign relations. Its establishment will not merely be a piece of news that the misleading media reports casually, but rather, by the permission of Allah, it will be like a thunderous earthquake that overturns the international balances and changes the face of history and history’s perspective.
So it is not merely an announcement of a name without substance which is then spread across internet sites or written, audio and visual media without there being a reality or reality upon the ground for such a declaration or announcement.
The announcement of the establishment of the Khilafah State by the permission of Allah will have such an effect that the thrones of the despots of the disbelieving West and their cronies in both the East and the West will be shaken violently. It is the state that the whole world has already known, they have known its weight, standing and true meaning for over thirteen centuries. So it is not an entity just like any other entity or just a state like any other state.
The establishment of the Khilafah is Fard (obligation) upon all of the Muslims and it not only a Fard upon Hizb ut Tahrir. So whoever establishes it in its true right will be followed. However if this is not the case and the required components of the state and the Sultaan (authority) do not exist upon the ground and where there is no security, then in this case, the announcement of the organisation of the establishment of the Khilafah holds no value and has no effect. As such the responsibility upon the Muslims remains intact with regards to the obligation of establishing the Khilafah State and will remain so until its establishment. Hizb ut Tahrir will remain the leader that does not lie to its people, it will not hide a truth and will not refrain from standing by it. It will not placate or flatter at the expense of the truth and true reality. It will continue to work within the Ummah and with her in the work to establish the Islamic Khilafah State so as to establish it just as the Messenger صلى الله عليه وسلمestablished it, a state of authority and security which rules by Islam upon the methodology of the Prophet صلى الله عليه وسلم.
Head of the Media Office of Hizb ut Tahrir, Wilayah of Jordan
Mamdooh Abu Sawa Qataishaat
3rd Ramadhaan 1435h
1st July 2014.
Ja want Hizb Tahrir aanhangers zijn zo pro ISIS natuurlijkquote:Op donderdag 25 juni 2015 21:45 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Het niveau en de ontkenning van de Erdolf fans is gewoon bizar te noemen.
Ja leuk maar ze bekritiseren hun acties tov minderheden enz niet. En zoals het artikel zei dat ik net postte vinden ze dat ISIS onterecht als evil wordt gezien.quote:Op donderdag 25 juni 2015 21:46 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Zucht
[..]
http://hizb-ut-tahrir.nl/(...)-verklaring-van-isis
[..]
[..]
http://www.hizb.org.uk/cu(...)-declaration-in-iraq
twitter:sergermed twitterde op donderdag 25-06-2015 om 19:10:37Turkish CHP Gaziantep Parlamentarian: 7 isis svbied cars entered kobane from turkey and Turkey goverment knew this. reageer retweet
Zie de 2 video links die ik heb toegevoegd btw wat ze zelf uit eigen mond zeggen over ISIS.quote:Op donderdag 25 juni 2015 21:49 schreef reza1 het volgende:
[..]
Ja leuk maar ze bekritiseren hun acties tov minderheden enz niet. En zoals het artikel zei dat ik net postte vinden ze dat ISIS onterecht als evil wordt gezien.
Nog een leuk filmpje waar ze juichen om Al Qaida:quote:Op donderdag 25 juni 2015 21:50 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Zie de 2 video links die ik heb toegevoegd btw wat ze zelf uit eigen mond zeggen over ISIS.
Ja dat HUT tegen Assad is wisten we al, dat er in 2012 geen ISIS was wisten we ook wel, in jouw link staat dat alle betrokken brigades waren uitgenodigd. Volgens mij kan je moeilijk ontkennen dat anno 2015 HUT tegen ISIS is en dat de optocht in Istanbul geen steunbetuiging voor ISIS is. Het zijn gewoon domme idioten op Twitter die vermoedelijk het verschil niet kennen, of de foto's direct zonder aanvullend context hebben overgenomen.quote:Op donderdag 25 juni 2015 21:53 schreef reza1 het volgende:
[..]
Nog een leuk filmpje waar ze juichen om Al Qaida:
De klassieke verdeel en heers strategie.quote:Op donderdag 25 juni 2015 21:50 schreef reza1 het volgende:
Ook Turkse kemalisten zeggen het.twitter:sergermed twitterde op donderdag 25-06-2015 om 19:10:37Turkish CHP Gaziantep Parlamentarian: 7 isis svbied cars entered kobane from turkey and Turkey goverment knew this. reageer retweet
twitter:corduene_ twitterde op donderdag 25-06-2015 om 21:24:23http://t.co/zK6qrkiFa1Syrians receive the worst treatment as irregular migrants, in Turkey. They're systematically oppressed. reageer retweet
Anti-Syrian racism in Turkeytwitter:corduene_ twitterde op donderdag 25-06-2015 om 21:28:42https://t.co/TgkQfKb4WiDo Erdogan boot-lickers even care to read about documented events regarding how Syrians are treated in Turkey? reageer retweet
Mja, iedereen werkt samen met ISIS.quote:Op donderdag 25 juni 2015 21:58 schreef Smack10 het volgende:
[..]
De klassieke verdeel en heers strategie.
Is geen toeval dat ze deze tactiek toepassen, gezien de banden met Obama op het gebied van trainen en mogelijk maken van ISIS.
Nee onder sommige sektarische sjiieten leeft het idee dat de KRG en ISIS samen werken. Mosul's val zou in Erbil zijn gepland en al die ongein.quote:Op donderdag 25 juni 2015 22:21 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Mja, iedereen werkt samen met ISIS.
Al-Qaida werkt samen met ISIS.
FSA werkt samen met ISIS
Amerika werkt samen met ISIS
Israel werkt samen met ISIS
Saudi Arabie werkt samen met ISIS
Assad werkt samen met ISIS
Turkije werkt samen met ISIS
Voor zover bekend werkt volgens mij alleen Hezbollah en de Koerden niet met ISIS.
De Koerden kunnen we dan ook schrappen van het lijstje, gezien Assad ook samenwerkt met ISIS is Hezbollah vast ook wel betrokken.quote:Op donderdag 25 juni 2015 22:29 schreef ChanceThePepper het volgende:
[..]
Nee onder sommige sektarische sjiieten leeft het idee dat de KRG en ISIS samen werken. Mosul's val zou in Erbil zijn gepland en al die ongein.
Maar serieus, deze tweet is echt te triest voor woorden.quote:[ afbeelding ]twitter:SlemaniTimes twitterde op donderdag 25-06-2015 om 11:49:53Pro ##ISIS rally held in #Istanbul hours after deadly attacks on #Kobane from Turkish side of border. #TwitterKurds http://t.co/CDDRC67Jl8 reageer retweet
[ afbeelding ]
Dan had de putdeksel er maar beter op kunnen blijven zitten.quote:Op donderdag 25 juni 2015 00:46 schreef rakotto het volgende:
[..]
Gadafi was een putdeksel. Dat er een deksel is, betekent het niet dat er geen problemen zijn onder die deksel.
Allemaal gesponsord door het islamofascistische Erdolf regime.quote:Op donderdag 25 juni 2015 21:35 schreef reza1 het volgende:
[ afbeelding ]twitter:SlemaniTimes twitterde op donderdag 25-06-2015 om 11:49:53Pro ##ISIS rally held in #Istanbul hours after deadly attacks on #Kobane from Turkish side of border. #TwitterKurds http://t.co/CDDRC67Jl8 reageer retweet
[ afbeelding ]
Inderdaad, alles maar om regering van dr. Bashar te vernietigen met behulp van ISIS.quote:Op donderdag 25 juni 2015 21:58 schreef Smack10 het volgende:
[..]
De klassieke verdeel en heers strategie.
Is geen toeval dat ze deze tactiek toepassen, gezien de banden met Obama op het gebied van trainen en mogelijk maken van ISIS.
Een put kan maar een x aantal shit bevatten en dan loopt het uit. Zie Libi, Egypte, Syri en andere landen.quote:Op donderdag 25 juni 2015 22:37 schreef pietba het volgende:
[..]
Dan had de putdeksel er maar beter op kunnen blijven zitten.
Gezellige broeders heb je.quote:Op donderdag 25 juni 2015 22:45 schreef pietba het volgende:
[..]
Inderdaad, alles maar om regering van dr. Bashar te vernietigen met behulp van ISIS.
[ afbeelding ]
twitter:jackshahine twitterde op donderdag 25-06-2015 om 22:35:46Some #IS terrorists left besieged in a building using civilians as human shields in #Kobani! Lots of #IS terrorists r caught alive by #YPG reageer retweet
twitter:jackshahine twitterde op donderdag 25-06-2015 om 22:38:43Till now, I documented over 110 martyrs in #Kobani today! Most of them r civilian women & children! Large numbers of injured civilians! reageer retweet
HUTquote:Op donderdag 25 juni 2015 21:58 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ja dat HUT tegen Assad is wisten we al, dat er in 2012 geen ISIS was wisten we ook wel, in jouw link staat dat alle betrokken brigades waren uitgenodigd. Volgens mij kan je moeilijk ontkennen dat anno 2015 HUT tegen ISIS is en dat de optocht in Istanbul geen steunbetuiging voor ISIS is. Het zijn gewoon domme idioten op Twitter die vermoedelijk het verschil niet kennen, of de foto's direct zonder aanvullend context hebben overgenomen.
Ik vraag mij af of het ISIS ook is gelukt wat ze bij mij is gelukt, namelijk het beeld dat ze alleen nog maar defensief zullen optreden tegen oprukkende strijdkrachten weg te nemen bij de Koerden.quote:Op donderdag 25 juni 2015 22:54 schreef UpsideDown het volgende:
twitter:jackshahine twitterde op donderdag 25-06-2015 om 22:35:46Some #IS terrorists left besieged in a building using civilians as human shields in #Kobani! Lots of #IS terrorists r caught alive by #YPG reageer retweet
twitter:jackshahine twitterde op donderdag 25-06-2015 om 22:38:43Till now, I documented over 110 martyrs in #Kobani today! Most of them r civilian women & children! Large numbers of injured civilians! reageer retweet
Hehequote:Op donderdag 25 juni 2015 22:55 schreef Aloulu het volgende:
[..]
HUTschatjes
Khilafa komt eraan!! Maak jullie klaar broeders! Zware oorlog in Syrie aan de gang en dan pamfletjes uitdelen met HUT erop enzo
twitter:jackshahine twitterde op donderdag 25-06-2015 om 20:27:27Really catastrophic situation inside #Kobani Large numbers of killed ppl r innocent women & children! Families all together been slaughtered reageer retweet
Gelukkig dan maar dat generaal Sisi de deksel in Egypte er weer op heeft gezet.quote:Op donderdag 25 juni 2015 22:50 schreef rakotto het volgende:
[..]
Een put kan maar een x aantal shit bevatten en dan loopt het uit. Zie Libi, Egypte, Syri en andere landen.
twitter:HaraldDoornbos twitterde op donderdag 25-06-2015 om 21:01:53#Breek YPG meldt dat medische post van Artsen Zonder Grenzen (MSF) in #Kobane vanochtend is aangevallen door ISIS. http://t.co/DoY1VpSUJO reageer retweet
Jarenlang "khilafa is coming!!" ons gek maken.....eindelijk kalifaat uitgeroepen! " Nee! Niet dit kalifaat ! Ze voldoen niet aande voorwaarden!". Hele conferentie, uitleg, hoog alarm. "Nou, gaan we zitten dan, welke voorwaarden voldoen ze niet aan?". "Ze hebben het eenzijdig uitgeroepen! En ze kunnen het niet verdedigen het kalifaat!".... owwww.... OK. Maar, Amerika is best wel machtig, welke groep kan wel hun "kalifaat" daartegen verdedigen dan?quote:Op donderdag 25 juni 2015 22:57 schreef Triggershot het volgende:
Hehe
Puur theoretisch gezien moeten ze nou wel gedood worden he, ze erkennen het kalifaat niet en strijden voor een concullega Kalifaat.
Ik ga serieus stuk hierquote:Op donderdag 25 juni 2015 23:01 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Jarenlang "khilafa is coming!!" ons gek maken.....eindelijk kalifaat uitgeroepen! " Nee! Niet dit kalifaat ! Ze voldoen niet aande voorwaarden!". Hele conferentie, uitleg, hoog alarm. "Nou, gaan we zitten dan, welke voorwaarden voldoen ze niet aan?". "Ze hebben het eenzijdig uitgeroepen! En ze kunnen het niet verdedigen het kalifaat!".... owwww.... OK. Maar, Amerika is best wel machtig, welke groep kan wel hun "kalifaat" daartegen verdedigen dan?
Dan maar wachten op Nusrah tot ze kalifaat uitroepen, benieuwd of HUT zich daar wel bij aansluit...maar stieken weten we het antwoord al. Maar verder zijn ze wel schatjes hoor![]()
Elke keer met verkiezingen ook weer de stemmen=kufr campagne naar Moslims in NL toe enzo![]()
"Khilafa is coming!"
Dus is wel mooi meegenomen om nu juist pro-Hizb te zijnquote:“We met Khomeini in France before he took power and impressed upon him the need to rule by Islam, establishing a state for all Muslims and not subscribing to a narrow school of thought which creates division. The initial discussions were positive. Consequently we sent a delegation to Tehran led by the late Ahmed Daur, the famous Jordanian member of HT and former member of the Jordanian Parliament. On that occasion, we were unhappy with the response we received from Khomeini, and understood after discussions, that Iran was on its way to becoming another colorless Muslim state, of which we have too many. In particular we saw his vision for a state falling short of what Islam required.” [Jalaluddin Patel]
“Actually HT sent some teams to Iran. They did not believe, like I do now, that Shias in general and Khomeini in particular, are Mushrik (Polytheists). They saw Khomeini as a Muslim, but viewed his regime as Kufr (non-Islamic). They sent some teams to Iran after Khomeini came to power and offered to make him the Khalifah (Caliph) of all the Muslims. Khomeini rejected their offer despite the fact he was a champion of the Velayat al-Faqih system.”
"HT offered to him to become a Khaleef if he implement Islam" [Omar Bakri Mohammad]
“Delegation to Tehran
In early days of the Iranian revolution the Party sent a delegation to Khomeini in Paris and then twice to Iran to discuss the question of Iran becoming the Islamic State. The Party met with Khomeini and the Council of Experts formed to draft the constitution. In spite of discussing and convincing the Council of Experts to establish an Islamic constitution, the constitution that was finally published, on instruction of Ayatollah Khomeni contradicted Islam and the ideas put forward by the Party on a number of counts. In particular, the Party considered Iran to be a nationalistic and sectarian, i.e., shi'a state built on the concept of Wilayat ul Faqih, with a republican style presidency, split powers of authority, a capitalist economy and a non-Islamic foreign policy.” [Al-Fajr Magazine, April 1990]
Wow dat is best wel zielig.quote:Op donderdag 25 juni 2015 22:57 schreef UpsideDown het volgende:
Hele families zijn vandaag vermoord in Kobani en omliggende dorpen, de komende dagen zal het dodental waarschijnlijk nog veel verder stijgen.twitter:jackshahine twitterde op donderdag 25-06-2015 om 20:27:27Really catastrophic situation inside #Kobani Large numbers of killed ppl r innocent women & children! Families all together been slaughtered reageer retweet
Doe es ff normaal. Je hebt het hier over mensenlevens. Vrouwen en kinderen met name.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:08 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Wow dat is best wel zielig.
Dat is toch weer een flinke groep kinderen die de PKK had willen inzetten in hun oorlog.
Tis wat.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:09 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Doe es ff normaal. Je hebt het hier over mensenlevens. Vrouwen en kinderen met name.
Zolang ze in Syri en Irak elkaar de kop er af slaan vallen ze mijn familie in Turkije niet aan nee. Heb je correct gezien.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:10 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ja het is toch makkelijker als het niet je eigen familie betreft he om zo te praten.
Hmmja, ik zie je punt, toejuichen dat je terroristen tegen elkaar kunt uitspelen en het toejuichen van civiele slachtoffers is inderdaad hetzelfde.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:11 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Zolang ze in Syri en Irak elkaar de kop er af slaan vallen ze mijn familie in Turkije niet aan nee. Heb je correct gezien.
Supporters van YPG, PKK en ander gespuis. Couldn't care less.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:13 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Hmmja, ik zie je punt, toejuichen dat je terroristen tegen elkaar kunt uitspelen en het toejuichen van civiele slachtoffers is inderdaad hetzelfde.
Nu pas verbaasd zijn over de Koerdenhaat die dat wolfje al tijden propageertquote:Op donderdag 25 juni 2015 23:13 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Hmmja, ik zie je punt, toejuichen dat je terroristen tegen elkaar kunt uitspelen en het toejuichen van civiele slachtoffers is inderdaad hetzelfde.
Hadden de kogels een een ideologisch radar waarmee ze dat empirisch konden verifiren, ja?quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:14 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Supporters van YPG, PKK en ander gespuis. Couldn't care less.
Neequote:Op donderdag 25 juni 2015 23:15 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Hadden de kogels een een ideologisch radar waarmee ze dat empirisch konden verifiren, ja?
Kom er gewoon voor uit dat je blij bent dat er wat Koerden dood zijn, probeer je ware bedoelingen niet te verhullen onder het mom van 'PKK'ers dit dat'.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:16 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Nee
Maar de schutters zullen vast flink hebben gemikt op gele vlaggetjes.
Kan jij ook reageren zonder iemand persoonlijk proberen aan te vallen.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:17 schreef primakov het volgende:
[..]
Kom er gewoon voor uit dat je blij bent dat er wat Koerden dood zijn, probeer je ware bedoelingen niet te verhullen onder het mom van 'PKK'ers dit dat'.
Neuh, kankeren op PKK kan ik nog wel begrijpen, als je 'Koerdenhaat' daartoe beperkt is, maar het ridiculiseren van civiele burgers is toch wel van een totaal andere orde.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:15 schreef primakov het volgende:
[..]
Nu pas verbaasd zijn over de Koerdenhaat die dat wolfje al tijden propageert![]()
Is het nou duidelijk waar die isis ratten vandaan zijn gekomen?
Ahh, het vermomd toejuichen van onschuldige dode kinderen en vrouwen getuigt gelukkig van een hoog niveau. Je bent ook een grijze wolf, je haat ook koerden. Waarom probeer je jezelf gematigder voor te laten komen dan je bent?quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:19 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Kan jij ook reageren zonder iemand persoonlijk proberen aan te vallen.
"wolfje", "koerdenhaat", dit dat. Je hebt het discussievermogen van een dronken Pool.
Ja, want ISIS staat er bekend om flink te discrimineren in wie ze wel een handje helpen met een enkeltje onder de grond.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:16 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Nee
Maar de schutters zullen vast flink hebben gemikt op gele vlaggetjes.
Lekker inhoudelijk weer, je probeert alleen maar stickers te plakken op iemand.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:20 schreef primakov het volgende:
[..]
Ahh, het vermomd toejuichen van onschuldige dode kinderen en vrouwen getuigt gelukkig van een hoog niveau. Je bent ook een grijze wolf, je haat ook koerden. Waarom probeer je jezelf gematigder voor te laten komen dan je bent?
Typisch wolfjesgejank weer, PKK dit datquote:Op donderdag 25 juni 2015 23:14 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Supporters van YPG, PKK en ander gespuis. Couldn't care less.
Kan mij helemaal niks boeien of ze YPG-ers neerknallen of ISIS leden. YPG en PKK hebben Turkije en Turken meer schade aangedaan dan leden van ISIS. Ergo fuck them all en elke klap die ze krijgen is een goede.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:21 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ja, want ISIS staat er bekend om flink te discrimineren in wie ze wel een handje helpen met een enkeltje onder de grond.
Dat kankeren op PKK is bullshit, vaak is dat het sausje wat in elke discussie mbt koerden door nationalistische turken wordt gehanteerd.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:20 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Neuh, kankeren op PKK kan ik nog wel begrijpen, als je 'Koerdenhaat' daartoe beperkt is, maar het ridiculiseren van civiele burgers is toch wel van een totaal andere orde.
Mwuah, ik baseer mijn mening van wat er 4000 km verder op gebeurd op grond van idiote opvattingen, zeker niet als diegene 0,0% invloed heeft op de Turkse politiek.
Ik reageer op wat je over met name de kinderen zei, als dat je niet boeit ben je wmb al je menselijkheid verloren, rest my case.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:23 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Kan mij helemaal niks boeien of ze YPG-ers neerknallen of ISIS leden. YPG en PKK hebben Turkije en Turken meer schade aangedaan dan leden van ISIS. Ergo fuck them all en elke klap die ze krijgen is een goede.
quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:22 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Typisch wolfjesgejank weer, PKK dit dat![]()
De YPG probeert er tenminste het beste van te maken door gebieden ISIS-vrij te houden en wat op te bouwen wat voor de verandering niet fascistisch is. Maar dat is natuurlijk alleemaal veel te progressief voor de wolfjes, kan absoluut niet!
Die sticker heb je jezelf opgeplakt gezien je reacties wanneer het gaat over Koerdische aangelegenheden. Dan kan je nu wel ineens de inhoudelijke tour plachten te gebruiken, neemt niet weg dat velen hier al weten dat je een simpele Koerdenhatende grijze wolf bent.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:21 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Lekker inhoudelijk weer, je probeert alleen maar stickers te plakken op iemand.
Je bedoelt de kinderen die massaal door de PKK ontvoerd worden om in het front ingezet te worden?quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:24 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik reageer op wat je over met name de kinderen zei, als dat je niet boeit ben je wmb al je menselijkheid verloren, rest my case.
Bedankt voor weer een inhoudsloze reactie met nog meer stickertjes. Maar goed, als je inhoudelijk niks te brengen hebt kan ik het wel begrijpen.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:25 schreef primakov het volgende:
[..]
Die sticker heb je jezelf opgeplakt gezien je reacties wanneer het gaat over Koerdische aangelegenheden. Dan kan je nu wel ineens de inhoudelijke tour plachten te gebruiken, neemt niet weg dat velen hier al weten dat je een simpele Koerdenhatende grijze wolf bent.
Ik neig toch echt om te zeggen dat wat jij zegt bullshit is, Turken hebben zeer gerechtvaardigde grieven als het gaat om de PKK, dat laat ik voor wat het is. het toejuichen van het elimineren van kinderen is heel wat anders.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:23 schreef primakov het volgende:
[..]
Dat kankeren op PKK is bullshit, vaak is dat het sausje wat in elke discussie mbt koerden door nationalistische turken wordt gehanteerd.
Pas maar op, straks gaat hij je nog een wolfje noemen.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:26 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik neig toch echt om te zeggen dat wat jij zegt bullshit is, Turken hebben zeer gerechtvaardigde grieven als het gaat om de PKK, dat laat ik voor wat het is. het toejuichen van het elimineren van kinderen is heel wat anders.
Ik bedoel de kinderen die feitelijk zijn gestorven zonder iemand kwaad te doen.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:25 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Je bedoelt de kinderen die massaal door de PKK ontvoerd worden om in het front ingezet te worden?
Dan moesten ze maar naar Turkije gaan, niemand heeft iets in Kobane te zoeken de komende 10 jaar. Die hele stad zit vol met terroristisch tuig.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:26 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik bedoel de kinderen die feitelijk zijn gestorven zonder iemand kwaad te doen.
De YPG bestaat nog maar netquote:Op donderdag 25 juni 2015 23:24 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Groepen als YPG en PKK hebben jarenlang die hele regio gedestabiliseerd. Het is niet voor niks dat het volk er zo arm is, ze hebben er jarenlang terreur gezaaid.
Goed om te weten dat wanneer er in Nederland of waar dan ook een aanslag gebeurd waar jij (in)direct slachtoffer van wordt, dat je dit geheel aan jezelf te wijten hebt. Mijn sympathie zal je dan iig alsnog hebben.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:27 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Dan moesten ze maar naar Turkije gaan, niemand heeft iets in Kobane te zoeken de komende 10 jaar.
Ja klopt, het is allemaal de schuld van Turkije. Dat de Koerden en de overheden in die landen destabiliserend hebben gewerkt heeft er niks mee te maken.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:27 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
De YPG bestaat nog maar net
Volgens mij is het TR die nu terreur zaait over de grens door wapens te pompen in Syri
Verschil van perceptie dan en arbitrair argument mbt grieven. Koerden hebben ook zeer gerechtvaardigde grieven als het gaat om doden en martelen van Koerden, cultuur vernietigen, spreken van de taal verbieden en weet ik veel wat.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:26 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik neig toch echt om te zeggen dat wat jij zegt bullshit is, Turken hebben zeer gerechtvaardigde grieven als het gaat om de PKK, dat laat ik voor wat het is. het toejuichen van het elimineren van kinderen is heel wat anders.
Nederland is ook echt te vergelijken met Kobane.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:28 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Goed om te weten dat wanneer er in Nederland of waar dan ook een aanslag gebeurd waar jij (in)direct slachtoffer van wordt, dat je dit geheel aan jezelf te wijten hebt. Mijn sympathie zal je dan iig alsnog hebben.
Het is de schuld van de Koerden, wheeeequote:Op donderdag 25 juni 2015 23:28 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Ja klopt, het is allemaal de schuld van Turkije. Dat de Koerden en de overheden in die landen destabiliserend hebben gewerkt heeft er niks mee te maken.
Als dat bom/zelfmoordaanslagen rechtvaardigt in drukke markten, ziekenhuizen, stations waar er totaal niet wordt gediscrimineerd wie er slachtoffer wordt, dan is zelfs ISIS gerechtvaardigd.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:28 schreef primakov het volgende:
[..]
Verschil van perceptie dan en arbitrair argument mbt grieven. Koerden hebben ook zeer gerechtvaardigde grieven als het gaat om doden en martelen van Koerden, cultuur vernietigen, spreken van de taal verbieden en weet ik veel wat.
Oh, Nederland is ISIS aan het bombarderen, volgens hen is vergelding dus sowieso van toepassing.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:29 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Nederland is ook echt te vergelijken met Kobane.
Goeie inhoudelijke reactie. Het is totaal geen verrassing dat je geen tegenargumenten hebt want jij weet zelf ook wel dat de PKK en co meer kwaad hebben gedaan dan goed.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:30 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Het is de schuld van de Koerden, wheeee
Als je serieus niet snapt dat een plek als Kobane waar al tijden lang hevig gevochten word niet gelijk is aan Nederland kan ik je ook niet helpen. Je probeert nu serieus te stellen dat de situatie in Nederland en Kobane gelijk zijn. Tja...quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:31 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Oh, Nederland is ISIS aan het bombarderen, volgens hen is vergelding dus sowieso van toepassing.
In 'my defense', als je het doden van kinderen en het doden van terroristen gezamenlijk toejuicht onder het mom van 'elke klap is goed' retoriek dan moet je het niet tegen mij over nuances hebben. Daarnaast heb ik het meer over dat er altijd en overal een aanslag wel goedgepraat kan worden door de daders en sympathisanten. Zodra ISIS Kobane en NL hetzelfde acht is het dus al schuld van de slachtoffer.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:33 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Als je serieus niet snapt dat een plek als Kobane waar al tijden lang hevig gevochten word niet gelijk is aan Nederland kan ik je ook niet helpen. Je probeert nu serieus te stellen dat de situatie in Nederland en Kobane gelijk zijn. Tja...
Waarom zou ik tegenargumenten op een door jou gestarte offtopic discussie geven. Alleen Turkije telt voor jou, Syri of een ander land kan je geen reet schelen. Alleen Turkije is belangrijk voor je.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:31 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Goeie inhoudelijke reactie. Het is totaal geen verrassing dat je geen tegenargumenten hebt want jij weet zelf ook wel dat de PKK en co meer kwaad hebben gedaan dan goed.
Die dode kinderen zijn veelal 16/17 jarige, onopgeleide kleine terroristen. Kijk maar op de propaganda foto's van de YPG waar ze allemaal lachend op staan met geweertjes in hun handen en hun leger kleding aan.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:35 schreef Triggershot het volgende:
In 'my defense', als je het doden van kinderen en het doden van terroristen gezamenlijk toejuicht onder het mom van 'elke klap is goed' retoriek dan moet je het niet tegen mij over nuances hebben. Daarnaast heb ik het meer over dat er altijd en overal een aanslag wel goedgepraat kan worden door de daders en sympathisanten.
Wat doet het er toe hoe ISIS er over denkt? Ik heb het over de feitelijke situatie in Kobane, het is oorlogsgebied, niet Zaandam Oostquote:Op donderdag 25 juni 2015 23:35 schreef Triggershot het volgende:
Zodra ISIS Kobane en NL hetzelfde acht is het dus al schuld van de slachtoffer.
Graag een te verifiren bron voor waar de slachtoffers uit bestaan?quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:40 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Die dode kinderen zijn veelal 16/17 jarige, onopgeleide kleine terroristen. Kijk maar op de propaganda foto's van de YPG waar ze allemaal lachend op staan met geweertjes in hun handen en hun leger kleding aan.
Dar Al Harb wat Nederland is, is ookper definitie oorlogsgebied, dus nogmaals als zij er toeslaan waar jij getroffen van wordt, had je er maar niet moeten zijn?quote:Wat doet het er toe hoe ISIS er over denkt? Ik heb het over de feitelijke situatie in Kobane, het is oorlogsgebied, niet Zaandam Oost
Leuk dat je blijft volhouden dat de situatie in Kobane gelijk is aan Nederland. Kom maar terug als Nederland met de grond gelijk is en gewapende groeperingen de dienst uitmaken. Tot die tijd is Nederland gewoon Nederland en Kobane een oorlogsgebied.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:43 schreef Triggershot het volgende:
Dar Al Harb wat Nederland is, is ookper definitie oorlogsgebied, dus nogmaals als zij er toeslaan waar jij getroffen van wordt, had je er maar niet moeten zijn?
De deksel op een volle put zetten lost geen problemen op. Die loopt zo weer over en dat gebeurt nu dag voor dag... Maar dat terzijde.. We raken off-topic.quote:Op donderdag 25 juni 2015 22:58 schreef pietba het volgende:
[..]
Gelukkig dan maar dat generaal Sisi de deksel in Egypte er weer op heeft gezet.
Godzij dank wel ja, maar je snapt mij volgens mij niet echt, maar goed, mocht er zoiets gebeuren wat ik je absoluut niet toewens, vraag ik mij af of je dezelfde dingen over jezelf gaat zeggen iig.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:44 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Leuk dat je blijft volhouden dat de situatie in Kobane gelijk is aan Nederland. Kom maar terug als Nederland met de grond gelijk is en gewapende groeperingen de dienst uitmaken. Tot die tijd is Nederland gewoon Nederland en Kobane een oorlogsgebied.
Nee jij wilt het niet snappen, niemand heeft iets te zoeken in Kobane op gewapende groeperingen na die elkaar de tent uitvechten. Jij hebt volgens mij het idee dat het normale leven daar doorgaat ofzoquote:Op donderdag 25 juni 2015 23:45 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Godzij dank wel ja, maar je snapt mij volgens mij niet echt, maar goed, mocht er zoiets gebeuren wat ik je absoluut niet toewens, vraag ik mij af of je dezelfde dingen over jezelf gaat zeggen iig.
Kobane is al zo een 4/5 maanden niet meer aangevallen en er zijn wel degelijk 'normale' gezinnen teruggekeerd naar Kobane, dom kan je dat prima noemen, maar ook dan is het alsnog bijzonder verwerpelijk om het toe te juichen wat ze overkomt, sowieso voorbarig concluderen dat het hier gaat over terroristen terwijl je het nadrukkelijk had over 'kinderen' en niets eens kunt invullen of ze betrokken waren bij de militanten.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:47 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Nee jij wilt het niet snappen, niemand heeft iets te zoeken in Kobane op gewapende groeperingen na die elkaar de tent uitvechten. Jij hebt volgens mij het idee dat het normale leven daar doorgaat ofzo
twitter:moscow_ghost twitterde op donderdag 25-06-2015 om 11:09:38#Syria islamists apply the #Aleppo method in #Daraa - shelling civilians in govt held areas with 'gas canister bombs'http://t.co/WYQXAeCYua reageer retweet
Kobane is 1 grote puinhoop en er is altijd een dreiging gebleven.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:49 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Kobane is al zo een 4/5 maanden niet meer aangevallen en er zijn wel degelijk 'normale' gezinnen teruggekeerd naar Kobane, dom kan je dat prima noemen, maar ook dan is het alsnog bijzonder verwerpelijk om het toe te juichen wat ze overkomt, sowieso voorbarig concluderen dat het hier gaat over terroristen terwijl je het nadrukkelijk had over 'kinderen' en niets eens kunt invullen of ze betrokken waren bij de militanten.
Al was het omringd met bombardementen, mijnen, snipers en Tarkan wannabe's die met luidsprekers liedjes zingen, who cares, het doden van kinderen en vrouwen valt onder geen enkel krijgsrecht, niet die van de Turkse en al helemaal niet een Islamitische, toejuichen er van evenmin.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:52 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Kobane is 1 grote puinhoop en er is altijd een dreiging gebleven.
Maar goed als we jou moeten geloven is het leven daar heel normaal.
Okquote:Op donderdag 25 juni 2015 23:54 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Al was het omringd met bombardementen, mijnen, snipers en Tarkan wannabe's die met luidsprekers liedjes zingen, who cares, het doden van kinderen en vrouwen valt onder geen enkel krijgsrecht, niet die van de Turkse en al helemaal niet een Islamitische, toejuichen er van evenmin.
De grap is alleen dat jij niet kunt verifiren dat het terroristentuig betreft en desondanks wel sterk je steun aan andere terroristen daarmee betuigt.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:56 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Wanneer het op terroristentuig aankomt daalt mijn care-o-meter naar 0.
Gezien het volk dat in Kobane leeft heb ik geen verificatie nodig. Grootste gedeelte zijn strijders.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:58 schreef Triggershot het volgende:
[..]
De grap is alleen dat jij niet kunt verifiren dat het terroristentuig betreft en desondanks wel sterk je steun aan andere terroristen daarmee betuigt.
en dus dat zou rechtvaardigen dat het grootste gedeelte eventueel civiele slachtoffers zijn?quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:59 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Gezien het volk dat in Kobane leeft heb ik geen verificatie nodig. Grootste gedeelte zijn strijders.
Mja, denk dat alles wel is gezegd zo onderhand, ga er iig geen woorden meer aan besteden.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 00:00 schreef Djibril het volgende:
Achja clapcla, teenwolf, erdo, etc. kunnen het nog steeds niet hebben dat de Koerden aan het winnen zijn. Niks nieuws.
De Amerikanen hebben mij geleerd dat collateral damage kan voor komen bij succesvolle acties terroristen te verdrijven.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 00:00 schreef Triggershot het volgende:
[..]
en dus dat zou rechtvaardigen dat het grootste gedeelte eventueel civiele slachtoffers zijn?
Alleen Erdo noemt de YPG terroristisch omdat hij geen autonoom Koerdisch gebied wil zien, en hij daarmee de Koerdische strijdmacht probeert te diskwalificeren. De waarheid is echter dat de YPG totaal geen terroristisch activiteiten bedrijft, 0,0. Dit heeft de VS en de rest van de wereld haarfijn door.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 00:00 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Oh en het is niet zo zeer steun betuigen aan andere terroristen maar eerder gewoon een another one bites the dust verhaal. Als de YPG, ISIS uit de grensstreken trapt vind ik het ook prima.
Laat Erdogan hier buiten vriend.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 00:08 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Alleen Erdo noemt de YPG terroristisch omdat hij geen autonoom Koerdisch gebied wil zien, en hij daarmee de Koerdische strijdmacht probeert te diskwalificeren. De waarheid is echter dat de YPG totaal geen terroristisch activiteiten bedrijft, 0,0. Dit heeft de VS en de rest van de wereld haarfijn door.
Het constant terugredeneren van Turkse chauvinisten naar daden die de PKK in het verleden tegen de Turkse staat heeft gepleegd getuigd niet van veel relativeringsvermogen. Het is proberen de situatie in Erdo zijn straatje te praten, waar niemand nog intrapt. Alles wat tegen hem is is immers terroristisch, een buitenlands complot of parallelle staat.
Leuk maar de PKK heeft sterke banden met de YPG. Het is gewoon een zusterorganisatie en daarom is de dreiging van de PKK/YPG groter dan die van ISIS ooit zal zijn voor Turkije.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 00:08 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Alleen Erdo noemt de YPG terroristisch omdat hij geen autonoom Koerdisch gebied wil zien, en hij daarmee de Koerdische strijdmacht probeert te diskwalificeren. De waarheid is echter dat de YPG totaal geen terroristisch activiteiten bedrijft, 0,0. Dit heeft de VS en de rest van de wereld haarfijn door.
Het constant terugredeneren van Turkse chauvinisten naar daden die de PKK in het verleden tegen de Turkse staat heeft gepleegd getuigd niet van veel relativeringsvermogen. Het is proberen de situatie in Erdo zijn straatje te praten, waar niemand nog intrapt. Alles wat tegen hem is is immers terroristisch, een buitenlands complot of parallelle staat.
Je doet het weer..quote:Op vrijdag 26 juni 2015 00:09 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Leuk maar de PKK heeft sterke banden met de YPG. Het is gewoon een zusterorganisatie en daarom is de dreiging van de PKK/YPG groter dan die van ISIS ooit zal zijn voor Turkije.
Ik zeg ook niet dat het niet oplosbaar is alleen moet men eerst rond de tafel en zolang dat niet gebeurt blijft het een gevaar voor Turkije en daar doelt Erdogan op. Dan kan je gaan klagen dat hij dat zegt maar dat is wel de werkelijkheid.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 00:17 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Je doet het weer..
Jullie zogenaamde 'Koerdenkwestie' is simpel op te lossen door de PKK te diskwalificeren, maar ja dan moeten ze weer iets anders zoeken om af te kunnen blaffen in moeilijke tijden.
Leuke stropopredenering. Ik keur dergelijke acties geenszins goed. Ik benoem enkel de retoriek die nationalistische Turken hanteren bij discussies mbt Koerden, en in het bijzonder wanneer het gaat om vorderingen in Syrie door de YPG. Maar ok klaar met deze discussie voordat het topic weer gesloten wordt.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:30 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Als dat bom/zelfmoordaanslagen rechtvaardigt in drukke markten, ziekenhuizen, stations waar er totaal niet wordt gediscrimineerd wie er slachtoffer wordt, dan is zelfs ISIS gerechtvaardigd.
Je moet het ook niet lezen alsof het om jouw opvattingen gaat.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 00:28 schreef primakov het volgende:
[..]
Leuke stropopredenering. Ik keur dergelijke acties geenszins goed. Ik benoem enkel de retoriek die nationalistische Turken hanteren bij discussies mbt Koerden, en in het bijzonder wanneer het gaat om vorderingen in Syrie door de YPG. Maar ok klaar met deze discussie voordat het topic weer gesloten wordt.
Precies, door juist niet ISIS ratten te zijn denk ik.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 00:29 schreef primakov het volgende:
Maar de vraag die dan blijft staan: hoe kwamen die isis ratten dan kobani binnen. Ze waren geschoren en in YPG kleding Kobani binnengetrokken?
http://www.aa.com.tr/en/n(...)-38-in-syrias-kobaniquote:"The claims that the Daesh militants who mounted the suicide attack had entered the region from Turkey does not reflect reality," said a statement from Sanliurfa Governorate on Thursday.
Calling the claims “baseless”, the statement said that Daesh militants infiltrated Kobani from Syria's Jarablus city at around 5 a.m. local time (0200 GMT) and staged the car-bomb suicide attack.
"We will share the images [of evidence] as soon as possible with the public," said the governor's office, calling for common sense from the Turkish public "as there might be people who want to provoke the sensitive situation in the region".
The spokesperson for the YPG, the military wing of the Syrian Democratic Union Party (PYD), Redur Halil said Thursday the group did not dispute Turkey’s stance.
"The Daesh militants infiltrated into the town from the west and south," Halil told Anadolu Agency in a written statement.
Aldus het Turkse staatspersbureau, geen enkele niet-Turkse bron bevestigd dit.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 00:40 schreef Triggershot het volgende:
[..]
http://www.aa.com.tr/en/n(...)-38-in-syrias-kobani
Hurriyet meld exact hetzelfde.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 00:42 schreef reza1 het volgende:
[..]
Aldus het Turkse staatspersbureau, geen enkele niet-Turkse bron bevestigd dit.
Ah sorry, mijn oog viel nadrukkelijk op staatspersbureau.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 00:43 schreef reza1 het volgende:
[..]
[..]
Tevens zal Hurriyet wel melden dat de woordvoerder het aan AA zou hebben gezegd.
Klopt. Kleine kindjes zijn ook strijders man.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:59 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Gezien het volk dat in Kobane leeft heb ik geen verificatie nodig. Grootste gedeelte zijn strijders.
twitter:Ibra_Joudeh twitterde op donderdag 25-06-2015 om 16:33:36Militants from Jund al-Aqsa group execute today Judge Ziad Rajab in #Idlib city http://t.co/GTpD2d94Zz reageer retweet
twitter:leithfadel twitterde op donderdag 25-06-2015 om 19:25:19Great news from Al-Hasakah: the Syrian Army has captured the Al-Liliyah Neighborhood from ISIS. All that is left is Al-Nashwa reageer retweet
twitter:leithfadel twitterde op donderdag 25-06-2015 om 19:43:17Update from the Dara'a front; the Southern Front fails to cutoff the Syrian Army's strategic supply route to Dara'a:http://t.co/FzXouJTnXD reageer retweet
Ik heb de 'discussie' (uit gebrek voor een beter woord) nagelezen, en geloof mij, clapclap.. is niet op een ander idee te brengen. Het effect van nationalistische retoriek van kleins af aan is hier duidelijk te merken (Turkije is de underdog; de wereld kan de Turken en Turkije niet uitstaan; alles Turkocentrisch beoordelen;etc.... je snapt mijn punt wel denk ik.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 00:50 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Klopt. Kleine kindjes zijn ook strijders man.
#terroristturkeyquote:Op vrijdag 26 juni 2015 01:31 schreef Triggershot het volgende:
- Volgens claims via WashingtonPost zouden de ISIS militanten voor een grote gedeelte Koerden zijn geweest.
- Heeft Anadolu Agency een video gepubliceerd dat een aanval iig via Syrische zijde is gegaan
- Claimt YPG woordvoerder onduidelijkheid waar de aanvallen vandaan zijn gekomen.
http://www.washingtonpost(...)0acc87d4e_story.html
Wat een onzin weer. Paar dagen van tevoren heeft de fsa samen met de saa ervoor gezorgt dat er zoveel mogelijk burgers konden evacuerenquote:Op donderdag 25 juni 2015 23:50 schreef reza1 het volgende:
twitter:moscow_ghost twitterde op donderdag 25-06-2015 om 11:09:38#Syria islamists apply the #Aleppo method in #Daraa - shelling civilians in govt held areas with 'gas canister bombs'http://t.co/WYQXAeCYua reageer retweet
Dit is toch een fucking oude foto?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 07:36 schreef firefly3 het volgende:
De rebellen zijn veel beter in het jagen op ISIS.
Mark @markito0171
@wagnerm25 Jaysh al-Islam (orange) executing fighters of Islamic State (black)
[ afbeelding ]
Helaas heeft ISIS 12 leden van IF vermoord. Gelukkig is het aantal dode ISIS leden hoger.
De echte video komt vandaag of morgen nog uitquote:
twitter:moscow_ghost twitterde op donderdag 25-06-2015 om 14:21:50CIA request to double their support to #Syria 'rebels' (and reach $2billion/year) was rejectedhttp://t.co/cSztnOFPvw http://t.co/rrn0rdCJqA reageer retweet
Kan de hele wereld zien hoe gematigd deze rebellen zijnquote:Op vrijdag 26 juni 2015 08:49 schreef firefly3 het volgende:
[..]
De echte video komt vandaag of morgen nog uit
twitter:leithfadel twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 08:18:03The Syrian Army pushes back at Al-Hasakah City; Al-Liliyah Neighborhood has been recaptured:http://t.co/aEeW6j9kKc reageer retweet
twitter:leithfadel twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 07:33:32Hezbollah and the Syrian Armed Forces have taken full control of Jaroud Jarajeer in the Qalamoun Mountains:http://t.co/w3sVkRNnAY reageer retweet
twitter:Syria_Rising twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 01:20:53Top Commander of the''moderate rebels''#FSA Abdul Jabbar Al-Oqaidi posing 4 the camera with his #ISIS fellows #Syria https://t.co/9b6zJX91bz reageer retweet
Welk jaartal?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 09:02 schreef reza1 het volgende:
[ afbeelding ]twitter:Syria_Rising twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 01:20:53Top Commander of the''moderate rebels''#FSA Abdul Jabbar Al-Oqaidi posing 4 the camera with his #ISIS fellows #Syria https://t.co/9b6zJX91bz reageer retweet
waarom is deze afvallige niet onthoofd?quote:
Om dezelfde reden waarom ze Erdolf niet aanvallen.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 11:01 schreef Slayage het volgende:
[..]
waarom is deze afvallige niet onthoofd?
vertelquote:Op vrijdag 26 juni 2015 11:03 schreef reza1 het volgende:
[..]
Om dezelfde reden waarom ze Erdolf niet aanvallen.
quote:Well, if Hezbollah leaves, I'll pick up my ass and follow them,” her aunt says, to much hilarity. It's clear she's accustomed to provoking shocked laughter. “Because God help the Lebanese army, they couldn't stop daesh alone ... If Hezbollah wasn't here to protect us, daesh would have fucked all our lives.”
quote:“If it weren't for Hezbollah, you would be seeing daesh playing in our village right now,” he explains as he pours a glass of lemonade. “We've never seen anything bad from Hezbollah — the army can't defend this whole area. If daesh comes, God forbid, we know what will happen to us. We saw what they did to the Christians in Syria and Iraq. That's why we're on alert, thanks be to God and to Hezbollah, who are protecting us. I have an injury from the war, so I can't walk very well, but I helped them fill their guns with bullets.”
In FSA-uniform inclusief vlaggen. Arabische strijders onder de FSA-paraplu worden in kleine hoeveelheden binnen gelaten om zich bij de strijd richting Raqqa te voegen. De YPG wil nu bij Ayn Issa eigenlijk stoppen en het stokje grotendeels overdragen.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 00:29 schreef primakov het volgende:
Maar de vraag die dan blijft staan: hoe kwamen die isis ratten dan kobani binnen. Ze waren geschoren en in YPG kleding Kobani binnengetrokken?
Het is eigenlijk best zuur om te bedenken dat nu IS steeds meer wordt teruggedrongen in Syri we steeds vaker dit soort laffe aanvallen kunnen verwachten. Hun capaciteiten om grote offensieven te starten nemen naarmate ze meer gebied verliezen af (zelfs hun zoveelste - en initieel succesvolle aanval- op Hasakah lijkt alsnog te falen, en ook in Palmyra verliezen ze gebied. Daar waar IS eerst snel gebieden kon veroveren EN behouden, gaat het veroveren nu lang niet meer zo snel als eerst en het behouden al helemaal niet) , dus gaan ze dit soort asymmetrische moraal ontwrichtende laffe aanvallen op burgers uitvoeren.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 11:17 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
In FSA-uniform inclusief vlaggen. Arabische strijders onder de FSA-paraplu worden in kleine hoeveelheden binnen gelaten om zich bij de strijd richting Raqqa te voegen. De YPG wil nu bij Ayn Issa eigenlijk stoppen en het stokje grotendeels overdragen.
Het is een blijft een terreurorganisatie, die dagelijks aanslagen pleegt in Irak en Syri. Zolang ze een aantal steden nog in handen hebben zal dat ook wel zo blijven, want dat geeft ze alle vrijheid om hun bomauto's en andere explosieven te blijven fabriceren.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 11:26 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Het is eigenlijk best zuur om te bedenken dat nu IS steeds meer wordt teruggedrongen in Syri we steeds vaker dit soort laffe aanvallen kunnen verwachten. Hun capaciteiten om grote offensieven te starten nemen naarmate ze meer gebied verliezen af (zelfs hun zoveelste - en initieel succesvolle aanval- op Hasakah lijkt alsnog te falen, en ook in Palmyra verliezen ze gebied. Daar waar IS eerst snel gebieden kon veroveren EN behouden, gaat het veroveren nu lang niet meer zo snel als eerst en het behouden al helemaal niet) , dus gaan ze dit soort asymmetrische moraal ontwrichtende laffe aanvallen op burgers uitvoeren.
Daarom is het voor de Koerden misschien ook niet zo veilig om hun offensief te stoppen. Aan de andere kant hebben ze wel hulp nodig van de andere partijen. Want de Koerden beginnen een aardig overstretched gebied te krijgen en voor je het weet valt JAN ineens van de andere kant aan terwijl zij IS in Raqqa aan het bevechten zijn.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 11:36 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Het is een blijft een terreurorganisatie, die dagelijks aanslagen pleegt in Irak en Syri. Zolang ze een aantal steden nog in handen hebben zal dat ook wel zo blijven, want dat geeft ze alle vrijheid om hun bomauto's en andere explosieven te blijven fabriceren.
sympathisanten alomquote:Op vrijdag 26 juni 2015 11:36 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Het is een blijft een terreurorganisatie, die dagelijks aanslagen pleegt in Irak en Syri. Zolang ze een aantal steden nog in handen hebben zal dat ook wel zo blijven, want dat geeft ze alle vrijheid om hun bomauto's en andere explosieven te blijven fabriceren.
twitter:jenanmoussa twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 11:23:05Man decapitated at company near Grenoble, #France, ISIS flag found on site - French media @Reuters @akhbar reageer retweet
twitter:Avashin twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 09:09:19US air force targeting ISIS positions east of Jarablus. #TwitterKurds reageer retweet
twitter:Avashin twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 09:11:36ISIS burning tires to avoid airstrikes east of Jarablus. #TwitterKurds http://t.co/4f4lVhrIIs reageer retweet
twitter:Avashin twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 09:13:16ISIS convoy from Minbij targeted by US air force near Jarablus. #TwitterKurds reageer retweet
twitter:Avashin twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 10:14:39large explosion in Jarablus. #TwitterKurds reageer retweet
twitter:Avashin twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 11:08:10YPG heavy artillery stationed in ZorMexar targeting ISIS positions in Jarablus. #TwitterKurds reageer retweet
twitter:Avashin twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 11:35:42ISIS artillery position southeast of Jarablus destroyed by US air force. #TwitterKurds reageer retweet
twitter:Avashin twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 11:38:39US air force targeted ISIS position inside Jarablus. #TwitterKurds reageer retweet
Denk het wel. IS had toch die brug daar opgeblazen? En het lijkt me niet dat ze een amfibisch voertuig als burgervoertuig kunnen vermommenquote:Op vrijdag 26 juni 2015 11:45 schreef primakov het volgende:
Die pijl moet de route voorstellen voor de VBIED oid?
Nee, hoezo vraag je dit?quote:
twitter:DailyStarLeb twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 10:50:20Civilian death toll from ISIS attack on Kobani hits 146, 2nd largest massacre of civilians by ISIS in Syria: activ... http://t.co/H0gi0MCyWN reageer retweet
SPOILER: foto's (via Jack Shahine)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Say what?
De gematigde kannibalen van Obongo zijn veel beter in het samenwerken met ISIS en Al Qaida.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 07:36 schreef firefly3 het volgende:
De rebellen zijn veel beter in het jagen op ISIS.
Mark @markito0171
@wagnerm25 Jaysh al-Islam (orange) executing fighters of Islamic State (black)
[ afbeelding ]
Helaas heeft ISIS 12 leden van IF vermoord. Gelukkig is het aantal dode ISIS leden hoger.
Dus die anti isis operatie van de fsa/ypg enz is allemaal een leugen?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 12:30 schreef pietba het volgende:
[..]
De gematigde kannibalen van Obongo zijn veel beter in het samenwerken met ISIS en Al Qaida.
Vreselijkquote:Op vrijdag 26 juni 2015 12:29 schreef Slayage het volgende:
vage camo van isis haseke op.
[ afbeelding ]
overige fotos haseke op
http://nshr.co/8/
vluchtelingen stroom uit haseke door aanval isis
[ afbeelding ]
twitter:deSyracuse twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 12:25:11Fighting btw #IS and loyalists seems to have moved to South-East #Hasakah today reageer retweet
twitter:deSyracuse twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 12:40:22#Hasakah : loyalists forces evacuated Al-Ghazal barrier in the East of the city and were replaced by kurdish forces this morning reageer retweet
Het FSA speelt nauwelijks een rol en is los van de andere FSA groepen die het Syrische leger bestrijden.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 12:42 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Dus die anti isis operatie van de fsa/ypg enz is allemaal een leugen?
Obongo?
Omdat er 1 kannibaal was, zijn het allemaal kannibalen?
Maar soennieten zijn het slachtoffer hoor.twitter:rConflictNews twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 12:58:36UPDATE: 7 deaths now confirmed in the Shia mosque attack in #Kuwait reageer retweet
Soennitisch terrorisme heeft vandaag weer eens huisgehouden. Frankrijk, Kuwait….quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:28 schreef pietba het volgende:
Maar soennieten zijn het slachtoffer hoor.twitter:rConflictNews twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 12:58:36UPDATE: 7 deaths now confirmed in the Shia mosque attack in #Kuwait reageer retweet
Pietba is een sektarisch moslim ok, waarom ben jij tegenwoordig zo pro shia?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:30 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Soennitisch terrorisme heeft vandaag weer eens huisgehouden. Frankrijk, Kuwait….
O ja, sinds wanneer ben ik moslim?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:38 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Pietba is een sektarisch moslim ok
Misschien geen 'moslim', maar je gedrag vertoont vrijwel alle kenmerken van een sektarisch moslim.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:43 schreef pietba het volgende:
[..]![]()
Helaas voor jouw vooroordelen ben ik geen moslim.
Omdat ik de Sjiieten enigszins benijd om hun relatief pragmatisme en gematigdheid. Iran mag dan een uitzondering zijn (alhoewel het redelijk pragmatisch is), maar Vali Nasr had dan ook gelijk met zijn analyse waarin hij aangeeft dat Khomeini Sjiisme in Iran 'gesoennificeerd' heeft.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:38 schreef Triggershot het volgende:
Pietba is een sektarisch moslim ok, waarom ben jij tegenwoordig zo pro shia?
hedde gij een linkske?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:44 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Omdat ik de Sjiieten enigszins benijd om hun relatief pragmatisme en gematigdheid. Iran mag dan een uitzondering zijn (alhoewel het redelijk pragmatisch is), maar Vali Nasr had dan ook gelijk met zijn analyse waarin hij aangeeft dat Khomeini Sjiisme in Iran 'gesoennificeerd' heeft.
Jij van een sektarische AKP aanhangende wannabe Turk.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:44 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Misschien geen 'moslim', maar je gedrag vertoont vrijwel alle kenmerken van een sektarisch moslim.
Ja, dat is transparant toch? Alleen kan je mij nog vaak genoeg betrappen op het bekritiseren van Soennieten en Turken.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:46 schreef pietba het volgende:
[..]
Jij van een sektarische AKP aanhangende wannabe Turk.
Als jij een beetje opgelet had had je kunnen lezen dat ik die extremistische apen in Teheran vaak genoeg heb bekritiseerd.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:48 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ja, dat is transparant toch? Alleen kan je mij nog vaak genoeg betrappen op het bekritiseren van Soennieten en Turken.
Terwijl je bukt voor Assad en het gehele conflict in Syri / Irak ziet als een gevolg van enkel Soennitisch extremisme?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:49 schreef pietba het volgende:
[..]
Als jij een beetje opgelet had had je kunnen lezen dat ik die extremistische apen in Teheran vaak genoeg heb bekritiseerd.
Assad is een seculiere, moderne en westers gezinde niet-sektarische moslim, een voorbeeld voor iedere moslim. Iedereen kan dat zien, bijna overal veroorzaken soennieten problemen, niet alleen in het Midden-Oosten maar ook in Europa. Maar dat is allemaal toeval natuurlijk.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:51 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Terwijl je bukt voor Assad en het gehele conflict in Syri / Irak ziet als een gevolg van enkel Soennitisch extremisme?
Bedankt voor het wederom bevestigen van mijn 'vooroordelen'.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:54 schreef pietba het volgende:
[..]
Assad is een seculiere, moderne en westers gezinde niet-sektarische moslim, een voorbeeld voor iedere moslim. Iedereen kan dat zien, bijna overal veroorzaken soennieten problemen, niet alleen in het Midden-Oosten maar ook in Europa. Maar dat is allemaal toeval natuurlijk.
Ik ga eens kijken of ik ergens het boek kan bemachtigen, thnx.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:56 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Heb het uit zijn boek 'The Shia Revival'.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
twitter:Avashin twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 13:15:35reports from Hassake: 300 SAA/NDF members with their weapons surrendered to YPG (waiting for confirmation). #TwitterKurds reageer retweet
De SAAquote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:59 schreef UpsideDown het volgende:
De situatie in Hasakah moet wel erg nijpend zijn als dit waar is:twitter:Avashin twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 13:15:35reports from Hassake: 300 SAA/NDF members with their weapons surrendered to YPG (waiting for confirmation). #TwitterKurds reageer retweet
Dood aan ISISquote:'Zestigduizend vluchtelingen door nieuwe aanval IS'
Een aanval van Islamitische Staat op de stad Hasaka in het noordoosten van Syri heeft zestigduizend mensen op de vlucht gejaagd.
Dat hebben de Verenigde Naties vrijdag gezegd. De organisatie waarschuwt dat de uiteindelijke vluchtelingenstroom 200.000 mensen kan omvatten.
IS lanceerde donderdag een aanval op de gebieden in Hasaka die in regeringshanden waren. Zeker een wijk in het zuidwesten van de stad is in handen van de terreurbeweging gevallen. Hasaka ligt op de grens bij Turkije en Irak.
Door: ANP
Beter dan overgeven aan ISquote:
Mwuah, voor zover ik het weet vecht de SAA tegen de YPG incidenteel en vooral onbedoeld, daarnaast is 300 man behoorlijk wat, zelden rukt ISIS nog op met zoveel man.quote:
Kijken of je het boek wellicht ergens kan lenen. Anders kopen. Ik heb de e-book versie op Kobobooks gekocht. Is nu 14 euro dacht ik (gewoon met Ideal betaald).quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:57 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik ga eens kijken of ik ergens het boek kan bemachtigen, thnx.
Erdogan z'n linkervoetquote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:46 schreef pietba het volgende:
[..]
Jij van een sektarische AKP aanhangende wannabe Turk.
Waarschijnlijk sloeg gewoon de paniek aan, dan maakt het niet uit met hoeveel je aanvalt. Maar dit zal de YPG wel dwingen om geen risicovolle campaigne tegen Raqqa te beginnen.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:02 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Mwuah, voor zover ik het weet vecht de SAA tegen de YPG incidenteel en vooral onbedoeld, daarnaast is 300 man behoorlijk wat, zelden rukt ISIS nog op met zoveel man.
twitter:dilkocer twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 13:59:53BREAKING - Death toll of civilians massacred by #ISIS in #Kobane has risen to 152 and 180 others wounded (ANHA) #TwitterKurds reageer retweet
Found it for freequote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:04 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Kijken of je het boek wellicht ergens kan lenen. Anders kopen. Ik heb de e-book versie op Kobobooks gekocht. Is nu 14 euro dacht ik (gewoon met Ideal betaald).
https://store.kobobooks.c(...)ill-shape-the-future
Welk internationale gemeenschap? Als het aan de regeringen van een aantal Europese landen had gelegen (Frankrijk, G-B) dan was Assad nu omvergeworpen en zwerfden groeperingen als IS en JAN nu door hartje Damascus. Bovendien, alsof Europa ook maar een iota geeft om Iraakse en Syrische steden. Men is sinds eind 19e eeuw al bezig om het Midden-Oosten te fractioneren en controleren.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:12 schreef UpsideDown het volgende:
Wat een complete onmacht van de internationale gemeenschap, die honden hadden al lang een breed opgeruimd moeten worden, nu zitten zal al meer dan een jaar in Iraakse en Syrische steden.
Zolang het zich niet verspreid is het allemaal prima volgens mij, als je als Duitsland, Frankrijk, Engeland, VS en Turkije zegt dat er geen grondtroepen gaan komen zal men ook gewoon lekker z'n gang blijven gaan.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:12 schreef UpsideDown het volgende:
Wat een complete onmacht van de internationale gemeenschap, die honden hadden al lang een breed opgeruimd moeten worden, nu zitten ze al meer dan een jaar in Iraakse en Syrische steden.
Uiteindelijk krijgen we zelf de rekening, ze kunnen daar lekker hun propaganda fabriceren en sympathisanten werven. Beetje bommen knutselen en aanslagen organiseren, ook in het buitenland als het even kant.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:15 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Welk internationale gemeenschap? Als het aan de regeringen van een aantal Europese landen had gelegen (Frankrijk, G-B) dan was Assad nu omvergeworpen en zwerfden groeperingen als IS en JAN nu door hartje Damascus. Bovendien, alsof Europa ook maar een iota geeft om Iraakse en Syrische steden. Men is sinds eind 19e eeuw al bezig om het Midden-Oosten te fractioneren en controleren.
Wie wilt zijn vingers nu branden aan Syrie en Irak. Het kost bakken met geld en niemand wil het ophoesten. De VS is oorlogsmoe na Afghanistan en Irak, en de regionale mogendheden hebben niet de middelen om een voluit oorlog te voeren in Syrie en Irak.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:12 schreef UpsideDown het volgende:
Wat een complete onmacht van de internationale gemeenschap, die honden hadden al lang een breed opgeruimd moeten worden, nu zitten ze al meer dan een jaar in Iraakse en Syrische steden.
Die rekening hebben een aantal westerse landen al binnen gehad. De VS met haar steun aan Saudi-Arabie c.q. een staat dat wordt gerund door Wahhabistische stammen die uit de Hejaz afstammen; steun aan Islamitisch-genspireerde strijders ten tijde van de Sovjet-bezetting van Afghanistan (met steun van Pakistan o.a.); direct omverwerpen of het pogen daartoe van autoritaire doch stabiele regeringen in het Midden-Oosten (Irak, Libi, Syri); het omverwerpen van Iran's democratisch gekozen premier Mossadegh in de jaren '50, wat op lange termijn de Islamitische Revolutie mogelijk heeft gemaakt, etc.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:19 schreef UpsideDown het volgende:
Uiteindelijk krijgen we zelf de rekening, ze kunnen daar lekker hun propaganda fabriceren en sympathisanten werven. Beetje bommen knutselen en aanslagen organiseren, ook in het buitenland als het even kant.
De grap is alleen dat ze wel zullen ingrijpen als ze de 'grenzen' passeren, burgers doden met kogels is prima, met straaljagers ook, maar zodra er sprake is van chemische wapens, dan gaan we ingrijpen.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:19 schreef kurd0w het volgende:
[..]
Wie wilt zijn vingers nu branden aan Syrie en Irak. Het kost bakken met geld en niemand wil het ophoesten. De VS is oorlogsmoe na Afghanistan en Irak, en de regionale mogendheden hebben niet de middelen om een voluit oorlog te voeren in Syrie en Irak.
Assad is middeleeuws met zijn politieke martelpraktijken en sharia achtige internet.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:54 schreef pietba het volgende:
[..]
Assad is een seculiere, moderne en westers gezinde niet-sektarische moslim, een voorbeeld voor iedere moslim. Iedereen kan dat zien, bijna overal veroorzaken soennieten problemen, niet alleen in het Midden-Oosten maar ook in Europa. Maar dat is allemaal toeval natuurlijk.
Gelukkig zijn de gematigden allemaal heel modern.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:40 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Assad is middeleeuws met zijn politieke martelpraktijken en sharia achtige internet.
Dus als iemand tegen jou Holleeder bekritiseert kom jij altijd met Breivik ofzo?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:41 schreef marsan het volgende:
[..]
Gelukkig zijn de gematigden allemaal heel modern.
Terroristen martelen is goed en doet het westen ook.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:40 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Assad is middeleeuws met zijn politieke martelpraktijken en sharia achtige internet.
Natuurlijk, volgens firefly3 is Al Qaida heel gematigd.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:41 schreef marsan het volgende:
[..]
Gelukkig zijn de gematigden allemaal heel modern.
twitter:Charles_Lister twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 13:21:45PT: Reports from inside #Hasakah city claim 50+ SAA soldiers surrendered to YPG this morning. #IS has cut SAA link to Kawkab base. #Syria reageer retweet
twitter:
twitter:sylezjusz twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 14:15:16#Hasakah: more exodus from southern¢ral districts towards north. South parts of Aziziya district now deserted. http://t.co/0E6p6a3Ztu reageer retweet
twitter:Avashin twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 14:25:23another airstrike on ISIS positions in Jarablus. #TwitterKurds http://t.co/q6YGdYmUp9 reageer retweet
twitter:uygaraktas twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 15:03:29Masarpress: Regime Forces and #YPG agreed to fight toghether against #IS under the command of the regime Army in Hasakah City reageer retweet
twitter:
twitter:ColdKurd twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 16:19:49#Al_Hasaka Violent battles and big explosions shaking the southern neighborhoods..#SAA brigades falls and things are getting complicated... reageer retweet
twitter:ColdKurd twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 16:23:44#Al_Hasaka #YPG forces reinforced all the point in their control area..heavy weapons entered the city ... waiting for the great battle reageer retweet
twitter:sylezjusz twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 16:10:30#Hasakah: very violent clashes after Daesh VBIED attack near Criminal security building and Police HQ http://t.co/1rQ1YmW3ls reageer retweet
twitter:mutludc twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 16:44:34Kurds in Diyarbakir are rallying to condemn massacre in #Kobane via @HaticeKamer #TwitterKurds http://t.co/EsGC0mMJ8G reageer retweet
twitter:Avashin twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 16:39:44second YPG reinforcement convoy with heavy weapons deployed in Hassake. #TwitterKurds reageer retweet
Gematigden onder divisie 13, 101st, mountain eagles enz zijn wel modern.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:41 schreef marsan het volgende:
[..]
Gelukkig zijn de gematigden allemaal heel modern.
twitter:moscow_ghost twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 14:40:473 #Lebanon citizens face terrorism charges in #Germany for providing support to Ahar al Sham moderates in #Syria https://t.co/IaD4puqvZM reageer retweet
twitter:esi_ee twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 08:44:20Wouldn't have expected this from this camp: CHP MP says #Turkey should aid the #PYD against #ISIS http://t.co/K8UXfuLw23 #Syria reageer retweet
twitter:sayed_ridha twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 11:36:23Lebanese Druze Politician Wiam Wahab: Do not try us! Any provocation on Hadar will explode with the Leb,Syr,Pal axishttps://t.co/62XCFGFwKr reageer retweet
En wat doen de Amerikanen nu, dat is de vraag.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 16:31 schreef reza1 het volgende:
twitter:uygaraktas twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 15:03:29Masarpress: Regime Forces and #YPG agreed to fight toghether against #IS under the command of the regime Army in Hasakah City reageer retweet
Hij martelt ook niet-terroristen. Daar is hij dictator voor.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:51 schreef pietba het volgende:
[..]
Terroristen martelen is goed en doet het westen ook.
Goed nieuws.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 16:31 schreef reza1 het volgende:
twitter:uygaraktas twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 15:03:29Masarpress: Regime Forces and #YPG agreed to fight toghether against #IS under the command of the regime Army in Hasakah City reageer retweet
Ik verwacht al wat Turkse krantenkoppen inhoudende: YPG terroristen laten nu ware aard zien gezien samenwerking met SAA.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 16:31 schreef reza1 het volgende:
twitter:uygaraktas twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 15:03:29Masarpress: Regime Forces and #YPG agreed to fight toghether against #IS under the command of the regime Army in Hasakah City reageer retweet
Zal ik je eigenlijk iets heeeeeel eerlijks bekennen PK.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:08 schreef primakov het volgende:
[..]
Ik verwacht al wat Turkse krantenkoppen inhoudende: YPG terroristen laten nu ware aard zien gezien samenwerking met SAA.
@Trigger, Je hebt hier vaak genoeg ISIS als kanker bestempeld, wat vind je ervan dat de partij (AKP) die je vaak genoeg hier hebt lopen verdedigen in verschillende soorten topics en onderwerpen, de YPG erger dan ISIS bestempelt, althans hun mediakanalen dan. Hoe plaats je dat in jouw beeld van de AKP?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.mbt tot je vraag:
Ik kan de AKP wel begrijpen.
[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 26-06-2015 17:11:28 ]
Ik heb het niet over al qaedaquote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:52 schreef pietba het volgende:
[..]
Natuurlijk, volgens firefly3 is Al Qaida heel gematigd.
De VN en amnesty heeft het verkeerd? Good to know o_Oquote:
quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:10 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Zal ik je eigenlijk iets heeeeeel eerlijks bekennen PK.Als in, je snapt dit soort uitlatingen gezien de macht die ze willen consolideren/deze populistische kreten uiten behoudt voor hen hun machtsfundament. Of ze hebben gelijk? Elaborate.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.mbt tot je vraag:
Ik kan de AKP wel begrijpen.Leugenachtige wolven: Op vrijdag 15 januari 2016 01:20 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Volgens berichten heeft het Turkse leger bombardementen uitgevoerd op Noord-Aleppo
12 jets vanuit Diyarbakir.
Kan jij alleen maar autoriteitsargumenten gebruiken? VN en amnesty hebben het altijd bij het juiste eind?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:12 schreef firefly3 het volgende:
[..]
De VN en amnesty heeft het verkeerd? Good to know o_O
Misschien moet je zelf eens naar de VN luisteren, die hebben zowel Al Qaida als de Syrische tak, Al Nusra, op de terreurlijst staan.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:12 schreef firefly3 het volgende:
[..]
De VN en amnesty heeft het verkeerd? Good to know o_O
Politiek is macht en popul(ariteit)isme dus daar ontkom je nooit aan, maar beetje wat ik gisteren zei, Turken hebben zeer gerechtvaardigde grieven als het gaat om de PKK, het komt een beetje neer op dat als je bijvoorbeeld aan een Bosnier zou vragen wie een erger kwaad is, Hitler of Milosevic dat ze vanuit persoonlijk referentie toch eerder richting Milosevic zouden gaan.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:13 schreef primakov het volgende:
[..]
Als in, je snapt dit soort uitlatingen gezien de macht die ze willen consolideren/deze populistische kreten uiten behoudt voor hen hun machtsfundament. Of ze hebben gelijk? Elaborate.
Vaag dat de YPG als grotere partij in dat gebied zomaar toestaat dat zij onder het commando van Assads troepen vallen. Nou ja, iig goed om te zien dat deze twee partijen nog samen kunnen werkenquote:Op vrijdag 26 juni 2015 16:31 schreef reza1 het volgende:
twitter:uygaraktas twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 15:03:29Masarpress: Regime Forces and #YPG agreed to fight toghether against #IS under the command of the regime Army in Hasakah City reageer retweet
Vind jij trouwens dat de PKK zeer gerechtvaardigde grieven richting Turkije heeft?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:16 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Politiek is macht en popul(ariteit)isme dus daar ontkom je nooit aan, maar beetje wat ik gisteren zei, Turken hebben zeer gerechtvaardigde grieven als het gaat om de PKK, het komt een beetje neer op dat als je bijvoorbeeld aan een Bosnier zou vragen wie een erger kwaad is, Hitler of Milosevic dat ze vanuit persoonlijk referentie toch eerder richting Milosevic zouden gaan.
Martelpraktijken van de familie assad is al meer dan 40 jaar gedocumenteerd.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:14 schreef primakov het volgende:
[..]
Kan jij alleen maar autoriteitsargumenten gebruiken? VN en amnesty hebben het altijd bij het juiste eind?
Dus zelfs met een normaliseringsproces mbt PKK gaande, zullen de door jou aangekaarte grieven altijd een troef zijn in het negatief bestempelen van elke toenadering tot Koerden buiten Turkije, al dan niet gelieerd aan de PKK?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:16 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Politiek is macht en popul(ariteit)isme dus daar ontkom je nooit aan, maar beetje wat ik gisteren zei, Turken hebben zeer gerechtvaardigde grieven als het gaat om de PKK, het komt een beetje neer op dat als je bijvoorbeeld aan een Bosnier zou vragen wie een erger kwaad is, Hitler of Milosevic dat ze vanuit persoonlijk referentie toch eerder richting Milosevic zouden gaan.
Ja en? Amerika martelt er ook vrolijk op los. Hun vazalstaten net zo goed. Maar Assad is ineens de bad guy?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:19 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Martelpraktijken van de familie assad is al meer dan 40 jaar gedocumenteerd.
Verstandig van de Koerden.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 16:31 schreef reza1 het volgende:
twitter:uygaraktas twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 15:03:29Masarpress: Regime Forces and #YPG agreed to fight toghether against #IS under the command of the regime Army in Hasakah City reageer retweet
Goed, ik denk dat de saa aan de grond mensvriendelijker zijn dan isis. De helicopter piloten die barrelbombs gooien op drukbevolkte gebieden stel ik echter gelijk aan isis. Of je nou een hoofd eraf hakt of spijkers laat knallen op nietsvermoedende fruitverkopers. Same shit.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:15 schreef primakov het volgende:
firefly3, wat vind je ervan dat de YPG nu met de SAA gaat samenwerken tegen ISIS, en tegelijkertijd samenwerkt met FSA?
Of mortieren afschieten op onschuldige burgers zoals het FSA en co doet?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:23 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Goed, ik denk dat de saa aan de grond mensvriendelijker zijn dan isis. De helicopter piloten die barrelbombs gooien op drukbevolkte gebieden stel ik echter gelijk aan isis. Of je nou een hoofd eraf hakt of spijkers laat knallen op nietsvermoedende fruitverkopers. Same shit.
Nogal een verschil in hoe vaak het voor komt.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:21 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ja en? Amerika martelt er ook vrolijk op los. Hun vazalstaten net zo goed. Maar Assad is ineens de bad guy?
twitter:Avashin twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 17:12:28another explosion in Hassake. #TwitterKurds reageer retweet
twitter:ahmadalissa twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 17:21:40#Syria Suicide bombing targeting Criminal Police HQ in #Nashwa NBHD in #Hasakahhttps://t.co/WN2ewYpq2f reageer retweet
twitter:deSyracuse twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 17:16:23#Hasakah situation map update /#IS lauch offensive in the East /Click on http://t.co/Ee6v2iMZqK http://t.co/sOnyl6API2 reageer retweet
De Koerden wel, de PKK niet.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:19 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Vind jij trouwens dat de PKK zeer gerechtvaardigde grieven richting Turkije heeft?
(Terechte) Grieven kunnen ook misbruikt worden natuurlijk, met name in de politiek is dat niet zeldzaam, maar ook in een proces dat je de wapens neerlegt wil je niet je to-be voormalige vijanden zien sterker worden.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:20 schreef primakov het volgende:
[..]
Dus zelfs met een normaliseringsproces mbt PKK gaande, zullen de door jou aangekaarte grieven altijd een troef zijn in het negatief bestempelen van elke toenadering tot Koerden buiten Turkije, al dan niet gelieerd aan de PKK?
Dus het normaliseringsproces is eigenlijk een farce, laat de andere partij de strijd stoppen and that's it, duidelijk geen relatie ogv reciprociteit. Ik heb al duidelijk gemerkt dat de intenties van de AKP in dat opzicht al niet zuiver waren. De haat naar Koerden zal dus weinig afnemen als je in het normaliseringsproces niet erkent dat ze zich ook zullen ontwikkelen.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:37 schreef Triggershot het volgende:
[..]
(Terechte) Grieven kunnen ook misbruikt worden natuurlijk, met name in de politiek is dat niet zeldzaam, maar ook in een proces dat je de wapens neerlegt wil je niet je to-be voormalige vijanden zien sterker worden.
Zo zwart-wit is het niet, iedereen die Turkije volgt kan moeilijk zeggen dat het land niet toenadering heeft gezocht om de Koerdische identiteit meer ruimte te bieden in het publieke domein, van staatmedia tot aan een erkend partij toe, alleen vergeet men ook niet wat de PKK is, een terreurbeweging, een partij in het parlement wat constant dreigt met de PKK zijn geen zaken waar je makkelijk omheen kunt, Syrie en de Syrische grens zijn altijd al een strategisch belangrijk plek geweest voor de PKK en dat zal ook wel meespelen.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:41 schreef primakov het volgende:
[..]
Dus het normaliseringsproces is eigenlijk een farce, laat de andere partij de strijd stoppen and that's it, duidelijk geen relatie ogv reciprociteit. Ik heb al duidelijk gemerkt dat de intenties van de AKP in dat opzicht al niet zuiver waren. De haat naar Koerden zal dus weinig afnemen als je in het normaliseringsproces niet erkent dat ze zich ook zullen ontwikkelen.
Over het algemeen worden er militaire doelen gesteld. Dat zie ik bij de dagelijkse barrelbombs niet.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:25 schreef reza1 het volgende:
[..]
Of mortieren afschieten op onschuldige burgers zoals het FSA en co doet?
Op basis van?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:55 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Over het algemeen worden er militaire doelen gesteld. Dat zie ik bij de dagelijkse barrelbombs niet.
twitter:Charles_Lister twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 17:48:02#Syria's Info Minister calls for general mobilisation in #Hasakah amid continued #IS offensive, inc. SVBIED earlier: http://t.co/efT37ZGriI reageer retweet
twitter:Charles_Lister twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 17:49:48PT: Reports #IS may have captured #Hasakah’s Ghuwayran district, criminal security dept & a small prison & is approaching Aziziya district. reageer retweet
VN rapporten en mensenrechtenorganisaties.quote:
Dat is al ernstig veel, dat is al reden genoeg om geen zaken te doen met dit soort mensenquote:Op vrijdag 26 juni 2015 18:15 schreef firefly3 het volgende:
Ik heb het probleem kunnen terugbrengen naar 1 punt: aantallen.
1 fsa kannibaal = heel de fsa zijn kannibalen
10% is al qaeda = 90% van de rebellen is al qaeda.
Een enkele dode door de rebellen met artillery = gelijk aan de tientallen doden door barrelbombs.
Assad martelt = maar obama martelt ook.
Het zou fijn zijn als de juiste getallen worden meegenomen tijdens het maken van je conclusies. Hou er rekening mee dat de meerderheid niet extremistisch is.
40 man gedood. Taakstraf van 12 jaar?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 18:26 schreef WammesWaggel het volgende:
Bij Eenvandaag was er een interview met een Nederlandse sluipschutter bij de Koerden.
http://buitenland.eenvand(...)ntallen_is_strijders
Nee, alleen bij terroristische groepen krijg je celstrafquote:Op vrijdag 26 juni 2015 18:28 schreef Irakees het volgende:
[..]
40 man gedood. Taakstraf van 12 jaar?
Vandaar dat ze steeds meer buitengesloten worden gelukkig. De coalitie in Aleppo, Damascus en Daraa heeft geen al nusra in de operatie kamer.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 18:22 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Dat is al ernstig veel, dat is al reden genoeg om geen zaken te doen met dit soort mensen
Zou die willenquote:Op vrijdag 26 juni 2015 18:26 schreef WammesWaggel het volgende:
Bij Eenvandaag was er een interview met een Nederlandse sluipschutter bij de Koerden.
http://buitenland.eenvand(...)ntallen_is_strijders
In een paar weken kun je heel wat haatbaarden de tyfus in knallenquote:Op vrijdag 26 juni 2015 19:02 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Zou die willen![]()
Binnen een paar weken lag hij op de intensive care met schotwonden
Zijn taak was toch 'chauffeur' ?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 19:25 schreef Szura het volgende:
[..]
In een paar weken kun je heel wat haatbaarden de tyfus in knallen
twitter:rConflictNews twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 19:47:27VIDEO: #YPG/J forces storming the school building occupied by #ISIS in #Kobane - @k4vehhttps://t.co/tFjEdIMFJ9http://t.co/2G2Yq1Rq9R reageer retweet
twitter:rConflictNews twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 19:57:32BREAKING: #YPG captured 4 #ISIS fighters alive in #Kobane. Two of them were Kurds from Turkey and Iraqi Kurdistan - @kovandire reageer retweet
twitter:ChuckPfarrer twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 19:02:05KOBANE TERROR:Fights continue agains snipers. Daesh holds 50 hostages at MishtaNur hospital. Death toll soars to 200. http://t.co/Z7R8coutPO reageer retweet
Hun eigen volk verloochenen hoer durven ze.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 20:01 schreef UpsideDown het volgende:
twitter:rConflictNews twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 19:57:32BREAKING: #YPG captured 4 #ISIS fighters alive in #Kobane. Two of them were Kurds from Turkey and Iraqi Kurdistan - @kovandire reageer retweet
Vieze rattenquote:Op vrijdag 26 juni 2015 20:03 schreef UpsideDown het volgende:
[ afbeelding ]twitter:ChuckPfarrer twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 19:02:05KOBANE TERROR:Fights continue agains snipers. Daesh holds 50 hostages at MishtaNur hospital. Death toll soars to 200. http://t.co/Z7R8coutPO reageer retweet
twitter:Charles_Lister twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 20:13:17A lot of military equipment seized by #IS from #Syria Army in #Hasakah city today (1/2) - http://t.co/P1nil4at0M reageer retweet
twitter:Charles_Lister twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 20:14:55PT: More military equipment (including 9M131 Metis-M anti-tank missiles) captured by #IS in Hasakah today (2/2) - http://t.co/Vbk5oRCVoK reageer retweet
Die lui leren het niet he. Blaas die meuk op als je toch weggaat of gaat verliezenquote:Op vrijdag 26 juni 2015 20:38 schreef UpsideDown het volgende:
FAIL!!!!!!!twitter:Charles_Lister twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 20:13:17A lot of military equipment seized by #IS from #Syria Army in #Hasakah city today (1/2) - http://t.co/P1nil4at0M reageer retweet
twitter:Charles_Lister twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 20:14:55PT: More military equipment (including 9M131 Metis-M anti-tank missiles) captured by #IS in Hasakah today (2/2) - http://t.co/Vbk5oRCVoK reageer retweet
Is waarschijnlijk geen tijd voor.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 20:42 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Die lui leren het niet he. Blaas die meuk op als je toch weggaat of gaat verliezen
twitter:ArjDnn twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 22:41:22Erdogan tonight: ”No matter what, we won’t allow a state in northern #Syria, not at any price. We will never allow it”#TwitterKurds #Syria reageer retweet
Gezien social media wacht ik even op verificatie, maar als hij dat gezegd heeft:quote:Op vrijdag 26 juni 2015 22:49 schreef reza1 het volgende:
twitter:ArjDnn twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 22:41:22Erdogan tonight: ”No matter what, we won’t allow a state in northern #Syria, not at any price. We will never allow it”#TwitterKurds #Syria reageer retweet
quote:Op vrijdag 26 juni 2015 22:51 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Gezien social media wacht ik even op verificatie, maar als hij dat gezegd heeft:
bron?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 23:11 schreef firefly3 het volgende:
Dat jullie nog niet door hebben over de dagelijkse barrelbombs van assad. Assad is een kk lijer die handen laat afsnijden van mensen die gesurft hebben op westerse media!!!!! 700 meter van zijn koninklijk paleis!!!!
Waarom? Koerdische staat zou daar prima kunnenquote:Op vrijdag 26 juni 2015 22:51 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Gezien social media wacht ik even op verificatie, maar als hij dat gezegd heeft:
Oh ik ben hypocriet in dit geval, heb totaal geen issues met een Koerdisch staat aan de grens. Vooral niet omdat het de macht van ISIS / Assad zou inperken, maar zijn retoriek is geniaal. Als hij de liberaal was van 2002-2011, dan was Erdogan nu wrs de meest gerespecteerde leider wereldwijd.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 23:19 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Waarom? Koerdische staat zou daar prima kunnen
Ben je een beetje gefrustreerd dat dr. Bashar maar niet valt?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 23:11 schreef firefly3 het volgende:
Dat jullie nog niet door hebben over de dagelijkse barrelbombs van assad. Assad is een kk lijer die handen laat afsnijden van mensen die gesurft hebben op westerse media!!!!! 700 meter van zijn koninklijk paleis!!!!
Hij is wel erg obvious dat hij ISIS steunt tegen de Koerden.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 22:49 schreef reza1 het volgende:
twitter:ArjDnn twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 22:41:22Erdogan tonight: ”No matter what, we won’t allow a state in northern #Syria, not at any price. We will never allow it”#TwitterKurds #Syria reageer retweet
http://www.hurriyetdailyn(...)=84620&NewsCatID=409quote:Turkey’s government wants more active military action to support the Free Syrian Army (FSA) against the regime, Kurdish and jihadist forces in Syrian territory, but the military is reluctant to do so, playing for time as the country heads for a new coalition government, official sources told the Hrriyet Daily News.
According to the HDN sources, who asked not to be named, the “active support” which Prime Minister Ahmet Davutoğlu government has been seeking from the military ranges from long-range artillery fire (not only in retaliatory terms) against the Islamic State of Iraq and Levant (ISIL) positions in Syrian territory to air operations and entering Syria with land forces to secure a strip along the Turkish border.
One source explained the “need” as to “prevent more clashes between the ISIL and the Kurdish forces led by the Democratic Union Party (PYD), prevent the PYD from taking full control over the Turkish-Syrian border and create a safe zone against a new wave of refugees on Syrian territory, no longer in Turkey.”
Chief of General Staff Gen. Necdet zel has delayed the government directive with justifications of international law and politics and the uncertainty of reactions from the Bashar al-Assad regime in Syria, as well as from its supporters Russia and Iran, together with the United States.
The government has been conducting dialogue since then to convince the army on its plans.
The contacts with the Americans have provided limited to U.S.-led coalition attacks on ISIL – limited because Turkey has not opened the İncirlik air base in Adana yet, meaning the jets are taking off from Kuwait and Qatar.
In that context, the actions against ISIL and its contacts with the Syrian regime was discussed between Turkish Foreign Ministry Undersecretary Feridun Sinirlioğlu and Russian President Vladimir Putin’s Middle East and Africa special envoy, Mikhail Bogdanov, on June 24 in Ankara. The sources said Russia has acknowledged that there could be cooperation between al-Assad and ISIL forces (especially after a series of meetings with them on May 28-31 in Haseke near the Turkish border) regarding the recent westward attack by ISIL and agreed to talk about the situation with Damascus. But there is no information showing that Russia would turn a blind eye to Turkey’s active military intervention in Syria.
The situation in Syria, including the fate of al-Assad, was discussed between Putin and Turkish President Tayyip Erdoğan in Baku on June 15, but the key meeting in Ankara with the Turkish decision-makers was held three days later on June 18.
According to the HDN sources, Davutoğlu suggested that it could be time for Turkey to intervene in the situation in Syria, especially targeting the town of Jarabulus based on the assessments of the National Intelligence Organization (MİT) that ISIL could launch new attacks from there, especially after the PYD’s taking of Tel Abyad from ISIL on June 16.
zel said he needed a written directive for that. When Davutoğlu could not convince zel that the earlier motion by the parliament would be enough, he asked his office to produce a new government directive immediately which they did and he signed.
With the directive in writing, zel began to list certain consequences of an active Turkish intervention into Syrian territory, whether it would be directed at ISIL, which is a legitimate target for all U.N. members. zel said ISIL could attack Turkish soldiers there and civilians in Turkey, the Turkish army could come to face to face with the PYD, as well as its Turkey-based sister organization, the Kurdistan Workers’ Party (PKK), on Syrian soil, while the PKK could resume actions in Turkey following a three-year period of relative silence thanks to the government’s Kurdish peace initiative.
He also said that since al-Assad forces have been cooperating with ISIL, the Syrian Air Force could attack Turkish targets which would make it necessary for the Turkish military to retaliate. That’s why he said the Syrian government should know that Turkey was entering its territory to fight terrorism and secure refugees. That is how the recent diplomatic efforts started.
But in the meantime, ISIL attacked Kobane on June 25 from Jarabulus, killing dozens, the next day that the Turkish and Russian foreign ministries were talking on the issue.
The developments have apparently made the Davutoğlu government nervous.
The military does not want to get into a major military action on the directives of the Justice and Development Party (AK Parti) government which lost its parliamentary majority in the June 7 elections. The coalition talks to form a new government with either the Republican Peoples’ Party (CHP) or the Nationalist Movement Party (MHP) will start next week and if a new government is formed in weeks’ time, the directive which might lead to a war could be obsolete. It is a fact that if the CHP becomes a coalition partner, which is more likely, that Turkey’s policy on Syria and ISIL could change.
There is also the factor of a reshuffle among military ranks. The office of zel ends in August and civilian sources speculate that he is playing with time in order not to become the general that takes Turkey into war at a critical time.
zel elected for surgery in May, before the elections, when again there were rumors that the government wanted more active military involvement regarding ISIL and PYD forces in Syria.
Ik pleit dan ook voor een twitter-surfbewijs, wordt zoveel onzin opgemeld, wmb 3 strikes and your out.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 23:44 schreef Lazvic het volgende:
[..]
Gezien Firefly, zal het vast een vage twitter bericht die hij niet juist kan posten.
Firefly en consorten, zou ik al lang een levenslange ban geven hebben op deze forum.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 23:46 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik pleit dan ook voor een twitter-surfbewijs, wordt zoveel onzin opgemeld, wmb 3 strikes and your out.
Net als die 'gematigde' rebellen.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 00:55 schreef Szura het volgende:
@rConflictNews: Photos: #ISIS showing off using #US TOW Anti-tank missiles in #Hasakah battle #Syria - @Raqqa_SI
http://t.co/QYODuLmRYR
Geweldig gedaan door die Amerikanen, al die wapens in Syri droppen.
Hoe zat dat nu met die media blackout in Kobane?quote:Op zaterdag 27 juni 2015 00:55 schreef Szura het volgende:
@rConflictNews: Photos: #ISIS showing off using #US TOW Anti-tank missiles in #Hasakah battle #Syria - @Raqqa_SI
http://t.co/QYODuLmRYR
Geweldig gedaan door die Amerikanen, al die wapens in Syri droppen.
twitter:zaidbenjamin twitterde op zaterdag 27-06-2015 om 00:21:37The Syrian army has foiled an attempt by the opposition & Islamists to take provincial city of Deraa. 60 opposition fighters killed. reageer retweet
quote:The leader of the main Syrian Kurdish party, the PYD, has said President Bashar Assad should be part of a solution to the war in Syria, a report said Friday.
Saleh Muslim told a Turkish television station in an interview that “all Alawites now support Assad. Insisting on a solution without Assad means the death of 2 million Alawites in the country,” according to the report.
En in plaats daarvan is hij een sukkel zonder enig aanzien in het Westen. Wat zegt hij zoal in die speech dan?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 23:21 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Oh ik ben hypocriet in dit geval, heb totaal geen issues met een Koerdisch staat aan de grens. Vooral niet omdat het de macht van ISIS / Assad zou inperken, maar zijn retoriek is geniaal. Als hij de liberaal was van 2002-2011, dan was Erdogan nu wrs de meest gerespecteerde leider wereldwijd.
Compleet volgens hun plan. Het is toch allang gebleken dat zij Syri gedestabiliseerd wilden hebben? Als kers op de taart profiteert hun wapenindustrie er ook nog van.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 00:55 schreef Szura het volgende:
@rConflictNews: Photos: #ISIS showing off using #US TOW Anti-tank missiles in #Hasakah battle #Syria - @Raqqa_SI
http://t.co/QYODuLmRYR
Geweldig gedaan door die Amerikanen, al die wapens in Syri droppen.
twitter:syriahr twitterde op zaterdag 27-06-2015 om 12:08:21YPG retakes the whole city of Ayn al- Arab (Kobani) http://t.co/UcvSer6Nan reageer retweet
Grappig dat je het over het Westen hebt, hij ook nml.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 09:17 schreef Richestorags het volgende:
[..]
En in plaats daarvan is hij een sukkel zonder enig aanzien in het Westen. Wat zegt hij zoal in die speech dan?
Wat is daar zo geniaal aan dan?quote:Op zaterdag 27 juni 2015 13:29 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Grappig dat je het over het Westen hebt, hij ook nml.
Dat is het laatste wat hij wil overigens in de video.
Hij maakt een samenvatting van vrijwel alle punten.
- De steun aan de Syrische vluchtelingen
- Aanvallen op Koerden
- Condoleances voor de aanvallen en veroordelen van ISIS.
Leer Turks, luister er zelf compleet naar.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 14:13 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Wat is daar zo geniaal aan dan?
twitter:Charles_Lister twitterde op zaterdag 27-06-2015 om 12:02:09PTs: In its assault on #Hasakah, #IS has also made use of US-made BGM-71 TOW anti-tank missiles: http://t.co/BrlGUipsVS reageer retweet
Lekker sektarisch.twitter:IraqiSuryani twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 18:30:59#FSA Commander: Riad Al-Asaad to #KSA ''we will fight the Safavid regime backed by the Iranian Majoos.#SaudiCables http://t.co/UVMqLeBqqi reageer retweet
De Safavidische regime gesteund door de Iran, tjah, toont maar weer eens aan hoe laagopgeleid ze zijn.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 14:36 schreef reza1 het volgende:
Lekker sektarisch.twitter:IraqiSuryani twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 18:30:59#FSA Commander: Riad Al-Asaad to #KSA ''we will fight the Safavid regime backed by the Iranian Majoos.#SaudiCables http://t.co/UVMqLeBqqi reageer retweet
Inderdaad.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 14:41 schreef Triggershot het volgende:
[..]
De Safavidische regime gesteund door de Iran, tjah, toont maar weer eens aan hoe laagopgeleid ze zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |