Ik denk niet dat het concept op z'n einde is. Tinder heeft zichzelf redelijk in de voet geschoten met het betaalmodel, een andere app zal die plek wel weer overnemen etcetc. Van die afstand is redelijk irritant, heb je wat leuks woont ze 200km bij je vandaan.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 10:56 schreef K44S het volgende:
[..]
Jaumo.. Ondanks de vele profielen op beide apps. Vermoed ik dat de "dating-app" z'n einde nabij is.
Maar wie weet heb ik het ook gruwelijk mis.
ps: Het grootste nadeel van Jaumo ondervind ik nu met de afstand. Je krijgt alles voor geschoteld.
Het idee is leuk, maar vind het zonde van m'n tijd als je na 10 minuten eindelijk een foto hebt vrijgepraat en blijkt er echt iets onder te zitten waar je niets mee kan.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 11:02 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik vind het idee achter paiq echt heel erg leuk
Aldus, Tinder.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 11:14 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Het idee is leuk, maar vind het zonde van m'n tijd als je na 10 minuten eindelijk een foto hebt vrijgepraat en blijkt er echt iets onder te zitten waar je niets mee kan.
Misschien moet er een combi komen? Eerst foto's keuren en dat je dan enkel praat met de mensen die elkaar geliked hebben, maar dat je dan niet gelijk weet wie het is![]()
Jaumoquote:Op dinsdag 21 juli 2015 11:17 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Nee, want bij tinder weet je gelijk met wie je ouwehoert.
Combi tussen paiq en tinder
*gaat zich aanmelden*quote:Op dinsdag 21 juli 2015 11:18 schreef K44S het volgende:
Jaumo
Alleen gebruiken de wat meer "tokkie"achtige dames dat Jaumo
quote:Op dinsdag 21 juli 2015 11:14 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Misschien moet er een combi komen? Eerst foto's keuren en dat je dan enkel praat met de mensen die elkaar geliked hebben, maar dat je dan niet gelijk weet wie het is![]()
Ik kom er veel al dames tegen met een kind (+ foto's van de papa ?quote:
Hngg, must resist.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 11:18 schreef K44S het volgende:
[..]
Jaumo
Alleen gebruiken de wat meer "tokkie"achtige dames dat Jaumo
Oh, laat maar. Iedere vorm van interesse is weer weg, dank je.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 11:21 schreef K44S het volgende:
[..]
Ik kom er veel al dames tegen met een kind (+ foto's van de papa ?).
whut? 10 kilo make-up, neppe wenkbrauwen en als slagzin: "Never judge a book from its cover"?quote:
Ja, laat maar. Ik had een beetje over dat tokkie-achtige met kinderen heen gelezen.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 11:23 schreef K44S het volgende:
[..]
whut? 10 kilo make-up, neppe wenkbrauwen en als slagzin: "Never judge a book from its cover"?
Ik heb dat sinds vorige week geinstalleerd. Ziet er wel grappig uit en is puur op locatie...je kan zien hoe vaak iemand vlakbij was, bv...quote:Op dinsdag 21 juli 2015 11:29 schreef PBateman1978 het volgende:
Je zou ook '''Happn'' kunnen proberen, soort Tinder maar de app ''kijkt'' naar mensen die vlakbij zijn.
Dus als je in het centrum van een stad loopt bijvoorbeeld krijg je een heleboel profielen te zien van mannen/vrouwen die vlakbij je lopen...
quote:Op dinsdag 21 juli 2015 11:02 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik vind het idee achter paiq echt heel erg leuk, maar heb wel een beetje het idee dat sinds apps als Tinder, daar alleen de uiterlijk-uitgedaagden over zijn gebleven
Welke site is dat? Het verschilt ook per site wat voor mensen erop zitten.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 10:47 schreef MissButterflyy het volgende:
Sta ingeschreven bij een serieuze relatie site, maar vind de meeste mannen niks. En de leukste zijn ook weer 'stiekem' al bezet.
Of misschien zegt het iets over het type man waar ik op val.
Dat is toch best redelijk? Ik heb denk ik met 10 vrouwen gedate in een jaar tijd.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 10:52 schreef K44S het volgende:
[..]
ehm, ik heb in tijdsvlagen (dus eerste hele tijd wel, dan weer een hele tijd niet.) ge-tinderd.
Dus het is in een tijdstek van ongeveer een jaar/ 1,5 jaar. Dus dat valt wel mee.
Mwah, zonde van mijn tijd is het niet, maar jammer is het wel natuurlijk. Al is het sowieso voor vrouwen anders dan voor mannen denk ik. Speeddates bijvoorbeeld duren bij mannen soms een uur voordat er iemand gevonden word terwijl bij een vriendin van me ze om de paar minuten kon kiezen. Heb jij dat ook?quote:Op dinsdag 21 juli 2015 11:14 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Het idee is leuk, maar vind het zonde van m'n tijd als je na 10 minuten eindelijk een foto hebt vrijgepraat en blijkt er echt iets onder te zitten waar je niets mee kan.
Misschien moet er een combi komen? Eerst foto's keuren en dat je dan enkel praat met de mensen die elkaar geliked hebben, maar dat je dan niet gelijk weet wie het is![]()
Het aantal dames is ook prima, alleen de ervaringen waren merendeels wat jammer.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 12:23 schreef yats het volgende:
[..]Niet alleen pheebs
[..]
Welke site is dat? Het verschilt ook per site wat voor mensen erop zitten.
[..]
Dat is toch best redelijk? Ik heb denk ik met 10 vrouwen gedate in een jaar tijd.
[..]
Mwah, zonde van mijn tijd is het niet, maar jammer is het wel natuurlijk. Al is het sowieso voor vrouwen anders dan voor mannen denk ik. Speeddates bijvoorbeeld duren bij mannen soms een uur voordat er iemand gevonden word terwijl bij een vriendin van me ze om de paar minuten kon kiezen. Heb jij dat ook?
quote:Op dinsdag 21 juli 2015 14:36 schreef IdealeSchoonzoon het volgende:
Iemand ervaring met het regelen van dames van het mbo? Want die van het wo en hbo heb ik nou wel gezien. Of beter gezegd, die hebben mij nooit zien staan. Ik sta al op knuz, alleen badoo vind ik dan weer niks.
Beltegoed kaarten.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 14:36 schreef IdealeSchoonzoon het volgende:
Iemand ervaring met het regelen van dames van het mbo? Want die van het wo en hbo heb ik nou wel gezien. Of beter gezegd, die hebben mij nooit zien staan. Ik sta al op knuz, alleen badoo vind ik dan weer niks.
Ervaring met die van het mbo? Die lijken me laagdrempeliger en minder gecompliceerd dan die omhooggevallen types van het hbo en wo. Alleen hoe pak je dat aan? Want een relatie moet gewoon directer zijn dan al dat geouwehoer over opleiding, reizen, vriendenkring, uitjes, netwerken en al die andere ambitieuze ongein.quote:
Want een papiertje over een bepaald niveau zegt veel over een persoon.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 14:43 schreef IdealeSchoonzoon het volgende:
[..]
Ervaring met die van het mbo? Die lijken me laagdrempeliger en minder gecompliceerd dan die omhooggevallen types van het hbo en wo. Alleen hoe pak je dat aan? Want een relatie moet gewoon directer zijn dan al dat geouwehoer over opleiding, reizen, vriendenkring, uitjes, netwerken en al die andere ambitieuze ongein.
Al sinds het begin. Maar ik wist niet beter, aangezien ik vrijwel nooit in de gelegenheid kom om om te gaan met dames van het mbo. Studie, werk, sport, hobbies etc. zijn allemaal met luitjes van het wo.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 14:43 schreef Cue_ het volgende:
[..]
En dat vond je altijd al van hen, of pas sinds ze je negeerden?
Gezien het bestaan van de dating websites voor hogeropgeleiden wel, anders zouden deze afgebakende toestanden niet bestaan. Blijkbaar ziet een bepaalde groep (hbo/wo) geen aansluiting met het mbo. Nou voor mij geldt het omgekeerde, zo heb ik recentelijk ondervonden.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 14:45 schreef K44S het volgende:
[..]
Want een papiertje over een bepaald niveau zegt veel over een persoon.
Logisch.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |