SPOILER: Aanbevolen mods Fallout3:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Aanbevolen mods Fallout: New Vegas:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Fallout-topicreeksen:
- Fallout3
- Fallout: New Vegas
BECAUSE WAR, WAR NEVER CHANGES!
[ Bericht 4% gewijzigd door The_Substitute op 22-06-2015 20:27:52 ]'Three angry deathclaws make for a lotta reconstructive surgery.'
Hij is niet 'lomp'. Hij is dik en van mijquote:Op dinsdag 23 juni 2015 09:01 schreef HeatWave het volgende:
Pip Boy edition is uitverkocht. Echt, het idee is wel grappig, maar dat ding is zo enorm lomp
.
Ik ben NV weer gaan spelen voor de DLC, maar ik wil eigenlijk eerst het verhaal afmaken, maar ik weet niet welke kant ik wil kiezen.. Verhaal spoilers:quote:Op dinsdag 23 juni 2015 08:55 schreef ioko het volgende:
Ben verder gegaan met de DLC van New Vegas. Het kost even tijd, maar ik begin er weer in te komen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zolang je z'n hoedje maar kan lootenquote:
Mwa, iig goed dat bethesda de PC apart aanpakt. Verder maak ik me niet druk om de framerate. Ik heb genoeg te mekkeren over de engine maar één van de dingen die het heel goed doet zijn indrukwekkende visuals neerzetten zonder dat dat heel veel van je computer vergt.quote:Op dinsdag 23 juni 2015 15:50 schreef NothingHappened het volgende:
Het onvermijdelijke FPS vraagstuk
eigenlijk speel ik ook om maar wat aan te kutten daar ik eigenlijk alles wel gevonden en uitgespeeld heb op alle manieren. Tis vermaak nog maar eigenlijk is het net als minimal house-muziek; opbouwen naar een climax die niet komt.quote:Op dinsdag 23 juni 2015 16:02 schreef Vault-Boy het volgende:
Dat is bij mij het probleem inderdaad. Daarom ben ik er ook echt nu mee gestopt en wacht ik tot Fallout 4 er is. Ik heb soms nog steeds de neiging om Fallout 3 of New Vegas te spelen, maar eigenlijk is dat ook zonde van mijn tijd aangezien ik het meeste gewoon uit mijn hoofd weet. Heb die games echt al zoveel keer gespeeld/uitgespeeld.
Sowiesoquote:Op woensdag 24 juni 2015 08:51 schreef jankaas020 het volgende:
Meer mensen hier die Fallout Shelter spelen?
Goed bezig.quote:Op woensdag 24 juni 2015 09:53 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Sowieso
Bezig met mijn tweede vault, de eerste groeide ik te snel en waren al mijn resources op en ging iedereen doodNu dus wat langzamer spelen, al mijn dwellers hebben nu gear en bijna allemaal een wapen en gaat nu prima
http://www.digitalspy.com(...)html#~pgxwUuO6xVonwvquote:Can you tell us how big the map's going to be?
"I avoid answering that, and I'll tell you why. If you look at our previous stuff, it's kind of like that. We don't actually measure it like that. Because Skyrim is one size, but the mountains take up a lot of space. That's not really a game place, it's in your way, you have to go around it, so we're not really doing that. In the city, it's very dense, but there is no load - like in Fallout 3, there's a load - for areas of the city, we don't do that. So it's very dense, the buildings are tall, and a lot of them are open, so you can just walk in and around, so... it's big. I wouldn't say, you know, if you played Skyrim, I couldn't tell you it's X bigger, so we're just saying it's about the same size."
Heb je het stuk nou niet gelezen behalve de laatste zin? Ze geven duidelijk aan dat ze het niet echt kunnen vergelijken met Skyrim of afmetingen kunnen geven. Laatste zin is daardoor wel een beetje vreemd, dat wel.quote:Op woensdag 24 juni 2015 16:28 schreef bjorntju het volgende:
[..]
http://www.digitalspy.com(...)html#~pgxwUuO6xVonwv
Map size ongeveer even groot als Skyrim. Daarnaast ook geen load times in steden enzo. Nice!Ergerde er mij altijd aan die laadtijden als je een huisje binnen wilde.
Hij zegt niet specifiek dat laadtijden bij het enteren van een gebouw weg zullen gaan, alleen dat er gebouwen zijn waar dat niet hoeft. En dat de map niet is opgedeeld in grote stukken zoals stukjes New Vegas en de Mojave, of stukjes Washington en de Capital Wasteland.quote:Op woensdag 24 juni 2015 16:28 schreef bjorntju het volgende:
[..]
http://www.digitalspy.com(...)html#~pgxwUuO6xVonwv
Map size ongeveer even groot als Skyrim. Daarnaast ook geen load times in steden enzo. Nice!Ergerde er mij altijd aan die laadtijden als je een huisje binnen wilde.
De meeste gebouwen waarschijnlijk wel gewoon. Hij zegt ook letterlijk "there is no load". Dat de grotere gebouwen wél laadtijden hebben kan ik mij nog wel invinden. Maar aan de hand van dat stukje ga ik er van uit dat de wat kleinere gebouwen gewoon geen laadtijden hebben.quote:Op woensdag 24 juni 2015 17:55 schreef Mirel het volgende:
[..]
Hij zegt niet specifiek dat laadtijden bij het enteren van een gebouw weg zullen gaan, alleen dat er gebouwen zijn waar dat niet hoeft. En dat de map niet is opgedeeld in grote stukken zoals stukjes New Vegas en de Mojave, of stukjes Washington en de Capital Wasteland.
Ik maak er uit dat de "spelruimte" ongeveer even groot is als Skyrim.quote:Op woensdag 24 juni 2015 16:40 schreef Rezania het volgende:
[..]
Heb je het stuk nou niet gelezen behalve de laatste zin? Ze geven duidelijk aan dat ze het niet echt kunnen vergelijken met Skyrim of afmetingen kunnen geven. Laatste zin is daardoor wel een beetje vreemd, dat wel.
Ik ergerde mij daar best aan ja, het was niet zozeer de tijd die je er aan kwijt was maar meer dat je wel weer even "uit de game" was zegmaar. Daarnaast vind ik laadtijden voor een grote omgeving niet zo erg, maar voor een klein huisje van 30 vierkante meter vind ik het toch wel jammer.quote:Op woensdag 24 juni 2015 19:41 schreef ems. het volgende:
Laadtijden? Je bedoelt die snelle flitst met gameplay tips die ik niet kan lezen die voorbij komt bij Skyrim/fallout als je een gebouw binnenloopt? Zelfs op mijn oude hdd was dat al maximaal 2 seconden, laat staan op mijn SSD
Maarja, hoe minder hoe beter natuurlijk. Zeker als de performance er niet onder hoeft te lijden.
Eens. Zeker Washington en New Vegas die in stukken zijn verdeeld vond ik altijd jammer. Je zag nooit echt de grote puinzooi die Washington was, altijd maar een stukje. New Vegas wouden ze eigenlijk 1 groot gebied maken maar dankzij de consoles van die tijd moesten ze het opsplitsen. De 360 en PS3 konden zo'n groot gebied vol mensen en dingen gewoon niet aan blijkbaar. Best jammer. Gelukkig zijn er mods die alles samenvoegenquote:Op woensdag 24 juni 2015 19:45 schreef bjorntju het volgende:
[..]
Ik ergerde mij daar best aan ja, het was niet zozeer de tijd die je er aan kwijt was maar meer dat je wel weer even "uit de game" was zegmaar.
Oh, ja zeker. Ik heb het ook liever niet. Alleen vind ik dat je nauwelijks meer kan spreken van laadtijden aangezien het zó kort was. Maar sowieso, beter zonder. Ook voor de immersionquote:Op woensdag 24 juni 2015 19:45 schreef bjorntju het volgende:
[..]
Ik ergerde mij daar best aan ja, het was niet zozeer de tijd die je er aan kwijt was maar meer dat je wel weer even "uit de game" was zegmaar. Daarnaast vind ik laadtijden voor een grote omgeving niet zo erg, maar voor een klein huisje van 30 vierkante meter vind ik het toch wel jammer.
En dan opende een zo'n deur naar een zombie en aangezien het een laadmoment was waarbij je moest wachten was het toch wel ff SHIT SHITquote:Op woensdag 24 juni 2015 20:11 schreef ems. het volgende:
[..]
Oh, ja zeker. Ik heb het ook liever niet. Alleen vind ik dat je nauwelijks meer kan spreken van laadtijden aangezien het zó kort was. Maar sowieso, beter zonder. Ook voor de immersion
Ik weet nog dat ik als jong mannetje Resident Evil ging spelen op de playstation 1. Daar hadden ze ook 'instances' die verbonden waren door een laadscherm. Maar daar zag je zo langzaam een 3D deur krakend opengaan, dat wist de laadtijden sfeervol te verbloemen
Was inderdaad een limiet van de console ja. Voor de release zag je dacht ik in die making off video's nog een geheel Freeside en Vegas maar in de retail game was dat niet meerquote:Op woensdag 24 juni 2015 20:06 schreef TigerXtrm het volgende:
[..]
Eens. Zeker Washington en New Vegas die in stukken zijn verdeeld vond ik altijd jammer. Je zag nooit echt de grote puinzooi die Washington was, altijd maar een stukje. New Vegas wouden ze eigenlijk 1 groot gebied maken maar dankzij de consoles van die tijd moesten ze het opsplitsen. De 360 en PS3 konden zo'n groot gebied vol mensen en dingen gewoon niet aan blijkbaar. Best jammer. Gelukkig zijn er mods die alles samenvoegen
Ja de laadtijden vielen op de PC met een SSD gelukkig wel mee. Oorspronkelijk speelde ik NV op de PS3 en dat duurde wel aardig lang. Namate ik langer speelde gingen de laadtijden alleen maar langer duren haha. Toen ik er 100+ uur op had zitten op een enkele savegame ging na een (half) uurtje spelen de hele game veranderen in een slideshow van ongeveer 1 frame per 5 secondenquote:Op woensdag 24 juni 2015 20:11 schreef ems. het volgende:
[..]
Oh, ja zeker. Ik heb het ook liever niet. Alleen vind ik dat je nauwelijks meer kan spreken van laadtijden aangezien het zó kort was. Maar sowieso, beter zonder. Ook voor de immersion
Ik weet nog dat ik als jong mannetje Resident Evil ging spelen op de playstation 1. Daar hadden ze ook 'instances' die verbonden waren door een laadscherm. Maar daar zag je zo langzaam een 3D deur krakend opengaan, dat wist de laadtijden sfeervol te verbloemen
Toffe actie van zowel die fan als van Bethesda.quote:Op donderdag 25 juni 2015 19:52 schreef TigerXtrm het volgende:
Bethesda accepteert Fallout 4 pre-order met bottle caps
Sinds launch 0 crashes.quote:Op donderdag 25 juni 2015 22:47 schreef RickoKun het volgende:
Godverdomme. Dat fallout shelter lijkt me leuk om te spelen. Maar volgens mij crashed dat spel bij IEDEREEN.
Weet iemand of er al een stabiele update voor het spel uit komt?
Heb je vast gelijk in. Heb het verwijderd want ik zie dat t spel niet is gebouwd voor een Iphone 4squote:
Zou zomaar kunnen! Gek wel, zo zwaar lijkt de game me nietquote:Op donderdag 25 juni 2015 23:09 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Heb je vast gelijk in. Heb het verwijderd want ik zie dat t spel niet is gebouwd voor een Iphone 4s
Alleen Iphone 5 en duurder. En van die ipads waar je makkelijk 500 euro voor mag dokken
Op mijn Ipad (2) wil hij niet eens draaien, crashed voordat het spel echt begint. Ik kan wel de eerste 4 schermen zien.quote:
Enige bug die ik vind:quote:Op donderdag 25 juni 2015 22:47 schreef RickoKun het volgende:
Godverdomme. Dat fallout shelter lijkt me leuk om te spelen. Maar volgens mij crashed dat spel bij IEDEREEN.
Weet iemand of er al een stabiele update voor het spel uit komt?
Op welk platform? Volgens mij kan dat ook weer een bug zijn. Of nog heeeeel goed zoeken in dat gebied. Kan me nog herinneren dat ik dat ook had en na een lange tijd zoeken toch nog gevonden had.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:46 schreef Gezicht het volgende:
Ik kan de 10e NCR dogtag in Searchlight niet vinden, nu moet ik die quest voor eeuwig in m'n log laten staan![]()
Naja lag ook wel aan de consoles hoor. Die hadden maar 512 MB geheugen en dan gaat het na een tijdje langzaam inderdaad. Fallout 3 liep wel veel beter, maar toch zit er verschil in. Ik verwacht nu met 8 GB geheugen dat het allemaal wel iets soepeler en sneller kan.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 09:47 schreef ufopiloot het volgende:
Die laadtijden zullen er wel blijven gezien ze dezelfde engine gebruiken. Op de consoles was dat in New Vegas echt verschikkelijk, tegen het einde van de game zat je echt eeuwen te wachten om de maps te laden (vooral rondom Freeside enz.).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |