Whut.. ga je voor het record: in 10 seconden buiten?quote:Op dinsdag 23 juni 2015 11:16 schreef Etsu het volgende:
Het KAN nog korter: vanmorgen weer sollicitatiegesprek gehad en na 3 minuten stond ik weer buiten.
Voor wat voor dingen solliciteer je, dat ze zo weinig geïnteresseerd zijn?quote:Op dinsdag 23 juni 2015 11:16 schreef Etsu het volgende:
Het KAN nog korter: vanmorgen weer sollicitatiegesprek gehad en na 3 minuten stond ik weer buiten.
Die XPS13 is echt nice ja. Maar dan zou je eigenlijk de touchscreen variant moeten kopen en die is gelijk 1500,-quote:Op dinsdag 23 juni 2015 11:17 schreef Boterbartje het volgende:
Ja, Windows 10 is echt de shit! Osx is inderdaad aids. Hoor ook steeds vaker kwaliteitsproblemen. Loslatende keys etc. Plus dat de schermen echt slecht zijn voor de prijs. De Air loopt echt met de poep scherm rond.
Kijk ook eens naar de dell xps 13, mooi ding!
Vorige week was voor studentassistentschap, ik kende die mensen al en we waren er zo doorheen.quote:Op dinsdag 23 juni 2015 11:18 schreef Valid het volgende:
[..]
Voor wat voor dingen solliciteer je, dat ze zo weinig geïnteresseerd zijn?
Ja, maar veel volwaardige mastervakken zijn m5 bij ons. En die kan je alleen doen als je toegelaten bent tot de masteropleiding. En dat kan niet als je je BA niet hebt.quote:Op dinsdag 23 juni 2015 11:56 schreef Boterbartje het volgende:
M4 is toch master?
Bij ons is er een strenge knip, geen harde. Je kan bij 1 of 2 vakjes open vrijstelling krijgen.
Nee, ik vind IT-recht verschrikkelijk. Ik heb vorig jaar Inleiding Rechtsinformatica gevolgd. Man, wat een ellende.quote:Op dinsdag 23 juni 2015 12:03 schreef underground1009 het volgende:
Je kan ook wat IT-recht vakken doenComputercriminaliteit bijvoorbeeld. Best interessant, alhoewel niet meteen van belang voor de gemiddelde notaris
Zo weinig vakken? Recht is veel meer dan alleen dat.quote:Op dinsdag 23 juni 2015 12:04 schreef Boterbartje het volgende:
Oh ingewikkelde shit dus. Jullie hebben soberso veel vakken ... Handels A, C weet ik aal wat.
Wij hebben gewoon straf 1 en 2, bestuurs 1 en 2, burgerlijk 1 en 2, staatsrecht, ondernemingsrecht en nog wat vakjes zoals historische ontwikkeling privaatrecht, h.o. publiekrecht, rota etc.
Die ga ik volgende week meepakken. Vind IT wel chill, maar al dat groepswerk + referaat schrijven /mehquote:Op dinsdag 23 juni 2015 12:03 schreef underground1009 het volgende:
Je kan ook wat IT-recht vakken doenComputercriminaliteit bijvoorbeeld. Best interessant, alhoewel niet meteen van belang voor de gemiddelde notaris
Rechtsinformatica (= onderdeel van informatica) is echt heel wat anders dan IT-recht (onderdeel van het recht).quote:Op dinsdag 23 juni 2015 12:04 schreef Etsu het volgende:
[..]
Nee, ik vind IT-recht verschrikkelijk. Ik heb vorig jaar Inleiding Rechtsinformatica gevolgd. Man, wat een ellende.
Mestdagh is een toffe vent, maar ik snap z'n gebazel niet. Sorry.
DVM is alleen voor DVM te volgenquote:Op dinsdag 23 juni 2015 12:06 schreef underground1009 het volgende:
Kees de Vey Mestdagh is eigenlijk voor maar heel weinig mensen goed te volgen![]()
Ja, die hoek (privacy, cyber security, intellectuele eigendom, etc) lijkt me een erg aantrekkelijke niche om in te specialiseren. Zeer nieuw, dus volop beweging, ruimte om te groeien en toekomstbestendig.quote:Op dinsdag 23 juni 2015 12:05 schreef Boterbartje het volgende:
IT gaat wel erg belangrijk worden, is wel een kans. Was laatst op een netwerkbijeenkomst van techniekbranche. Interessant.
Vandaar mijn keuze voor mijn bachelor dan ookquote:Op dinsdag 23 juni 2015 12:10 schreef Valid het volgende:
[..]
Ja, die hoek (privacy, cyber security, intellectuele eigendom, etc) lijkt me een erg aantrekkelijke niche om in te specialiseren. Zeer nieuw, dus volop beweging, ruimte om te groeien en toekomstbestendig.
Ja, dit was niet limitatief, er is ook burgerlijkprocesrecht, Europees economisch recht bijv. Maar die vakken zijn allemaal halfjaars.. Straf 1 is bijv formeel, straf 2 materieel, zit procesrecht bij in. Burgerlijk 1 is goederenrecht, burgerlijk 2 is verbintenissen, aansprakelijkheid, erf, huwelijksvermigens en fam pers recht.. Maar allemaal halfjaars vakken die een bepaald gebied bestrijken.quote:Op dinsdag 23 juni 2015 12:05 schreef Etsu het volgende:
[..]
Zo weinig vakken? Recht is veel meer dan alleen dat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |