ik ben daar in de buurt opgegroeid en die bomen absorberen heel veel geluid volgens mijquote:Op maandag 22 juni 2015 20:59 schreef z80 het volgende:
[..]
dat is het nu nog steeds. het is een racebaan en al het verkeer dat naar de achterliggende dorpen moet komt er langs.
Ik denk dat de koper de vergunningenpagina in het lokale suffertje moet bijhouden voor het geval de buurman een dakkapel wil bouwen.quote:Op maandag 22 juni 2015 16:26 schreef NedKelly het volgende:
Zou het een kunststof kozijn zijn?
Of zou het zo aflopen als bij mijn oude huis bij de bovenburen. Oud appartement, badkamer gemaakt in een ruimte wat geen badkamer was en douche voor het raam. Daar kwam met het raam dicht toch behoorlijk wat water naar buiten.
Aan de foto is niet te beoordelen of er ook nog inkijk is, lijkt me lastig afdekken zo'n raam naast de douche.
[ afbeelding ]
Idd:quote:Op dinsdag 23 juni 2015 15:31 schreef spamaccount het volgende:
Ik vermoed dat dit een of ander hijsconstructie in een oud pakhuis is.
Het aantal snaarinstrumenten in dat huisquote:Op donderdag 18 juni 2015 00:31 schreef Zwolsboy het volgende:
Excuus linkje vergeten :
http://www.funda.nl/koop/(...)amp-19/fotos/#foto-1
En die waarschijnlijk NIET verwijderd mag worden wegens regel en wetgeving... Dan krijg je dit (stom gedoe) dus. hij hangt op waarschijnlijk de juiste plek... of dus compleet niet en neemt verschrikkelijk veel ruimte, ook nog op een paar nieuwe balkjes die er neer gepoot zijn. Het luik, en daaronder is alles daarnaast al weg wat relatie ermee had. Maarja, binnen de regels he.quote:Op dinsdag 23 juni 2015 15:31 schreef spamaccount het volgende:
Ik vermoed dat dit een of ander hijsconstructie in een oud pakhuis is.
Handig voor als je een rekbank wil makenquote:Op dinsdag 23 juni 2015 15:27 schreef Eris het volgende:
[ afbeelding ]
Wie weet wat dit is.
Lijkt wel een tandwiel van een molen
http://www.funda.nl/koop/zutphen/huis-49413840-oudewand-98/
Iedere passant kan zien dat het een pakhuis was. Heb je de foto's van de buitengevel gemist? Je ziet de hijsbalk toch nog gewoon zitten? Je ziet toch de grotere middelste ramen, met de hijsluiken? Wat had je nog meer verwacht dan?quote:Op dinsdag 23 juni 2015 23:21 schreef tvdleur het volgende:
En die waarschijnlijk NIET verwijderd mag worden wegens regel en wetgeving... Dan krijg je dit (stom gedoe) dus. hij hangt op waarschijnlijk de juiste plek... of dus compleet niet en neemt verschrikkelijk veel ruimte, ook nog op een paar nieuwe balkjes die er neer gepoot zijn. Het luik, en daaronder is alles daarnaast al weg wat relatie ermee had. Maarja, binnen de regels he.
ah uit de omschrijving: "... Dit rijksmonument is vermoedelijk rond 1360 gebouwd als pakhuis..." Dus je visite en verder niemand kan zien dat het echt een pakhuis is geweest en geen sm zolder, mocht je t willen laten zien, want wie ziet t? Als ze het überhaupt kunnen identificeren of interesseren.
Weet je zeker dat je het begrijpt?quote:NB, ik begrijp volkomen de regelgeving bij monumenten wb buitenkant en binnenkant van het gebouw zelf, maar dit soort dingen?
Misschien ben jij meer geschikt voor een nieuwbouwwoning. Ik zou de constructie weer werkbaar maken met een lengte touw er om heen en een hijsblok. Misschien nog een zak van originele goederen erbij....quote:Op dinsdag 23 juni 2015 23:21 schreef tvdleur het volgende:
[..]
En die waarschijnlijk NIET verwijderd mag worden wegens regel en wetgeving... Dan krijg je dit (stom gedoe) dus. hij hangt op waarschijnlijk de juiste plek... of dus compleet niet en neemt verschrikkelijk veel ruimte, ook nog op een paar nieuwe balkjes die er neer gepoot zijn. Het luik, en daaronder is alles daarnaast al weg wat relatie ermee had. Maarja, binnen de regels he.
ah uit de omschrijving: "... Dit rijksmonument is vermoedelijk rond 1360 gebouwd als pakhuis..." Dus je visite en verder niemand kan zien dat het echt een pakhuis is geweest en geen sm zolder, mocht je t willen laten zien, want wie ziet t? Als ze het überhaupt kunnen identificeren of interesseren.
En als er houtworm of boktor in zit mag je eerst een godsvermogen uitgeven ipv het in de weg hangende stuk vergane glorie weg te mieteren... (zoals een weldenkend mens zou doen bij een werktuig wat zn houdbaarheidsdatum, in dit geval 650 jaar, voorbij is). Ja ja geschiedenis en zo. Anders zet de overheid t maar in een museum met origine van herkomst.
NB, ik begrijp volkomen de regelgeving bij monumenten wb buitenkant en binnenkant van het gebouw zelf, maar dit soort dingen?
Dus niet om zelf snel beneden te komen?quote:Op woensdag 24 juni 2015 08:15 schreef qajariaq het volgende:
[..]
Misschien ben jij meer geschikt voor een nieuwbouwwoning. Ik zou de constructie weer werkbaar maken met een lengte touw er om heen en een hijsblok. Misschien nog een zak van originele goederen erbij....
Echt wel. Die bank binnen, wat mooi. Heel sfeervol ingericht allemaal zeg. Maar denk je in termen van onderhoud dan is het minder.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 22:21 schreef laziness het volgende:
[..]![]()
Iets buiten mijn budget maar jemig wat een gaaf huis!
Schitterend huis.quote:
Daarom is er ook nog een extra binnen bad ter compensatiequote:Op maandag 29 juni 2015 10:21 schreef Rockefellow het volgende:
Ik vind alleen het buitenzwembad een beetje karig afsteken tegen de rest.
Van Funda afstruinen word je dan ook erg moequote:Op maandag 29 juni 2015 17:05 schreef Boca_Raton het volgende:
De hele dag in diepe slaap geweest, achterstallige slaap ingehaald. Nog steeds duf en slaperig.
quote:Op maandag 29 juni 2015 17:11 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Van Funda afstruinen word je dan ook erg moe
De vloer is lelijk, afgekeurd.quote:
Dat is maar de vraag. Het huis en de grond zijn goedkoper.. maar iedere dag een half uur ipv 5 uur naar mijn werk rijden is ook wat waard.quote:Op woensdag 1 juli 2015 01:13 schreef Andromache het volgende:
Overal mozaieken in huis, wow!
[ afbeelding ]
http://www.funda.nl/koop/(...)021-hoofdstraat-114/
Je krijgt zo veel meer waar voor je geld in Noord-Groningen dan in hartje Utrecht...
En op de terugweg altijd die angst of je huis er nog wel staat na weer een allesverwoestende aardbevingquote:Op woensdag 1 juli 2015 01:43 schreef Nico987 het volgende:
[..]
Dat is maar de vraag. Het huis en de grond zijn goedkoper.. maar iedere dag een half uur ipv 5 uur naar mijn werk rijden is ook wat waard.
Dat zijn de flats waarvan ik al lang geleden hoorde, dat je er niet op balkon kan zitten vanwege de luchtvervuiling. Ze staan langs de drukke ringweg.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 12:05 schreef Halveprijs het volgende:
Het duurde even voordat het gebouwd was, maar dan heb je ook wat:
[ afbeelding ]
1112
1032
1050
1100
Kadastrale kaart bekijken of Google Maps en kijken aan welke kant de tuin ligt?quote:Op vrijdag 3 juli 2015 10:03 schreef Kersje88 het volgende:
Even een Funda gerelateerd vraagje, hoort niet echt in dit topic thuis maar goed. Eerder kon je soms op Funda bekijken wanneer er zon in de tuin was maar ik mis deze optie sinds kort, weet iemand een andere manier om te kijken wanneer er zon is in de tuin van een koophuis?
http://www.zonnegrens.nl ?quote:Op vrijdag 3 juli 2015 10:03 schreef Kersje88 het volgende:
Even een Funda gerelateerd vraagje, hoort niet echt in dit topic thuis maar goed. Eerder kon je soms op Funda bekijken wanneer er zon in de tuin was maar ik mis deze optie sinds kort, weet iemand een andere manier om te kijken wanneer er zon is in de tuin van een koophuis?
Op Jaap.nl staat meer prijshistorie dan op Funda, maar daar staan weer niet alle huizen opquote:Op vrijdag 3 juli 2015 11:55 schreef opgebaarde het volgende:
Ik heb ook een vraag. Is er een site waar je historische vraagprijzen van een huis kan zien indien een huis meer dan een jaar uit de verkoop is gehaald?
Of als een huis na verkoop weer te koop gezet wordt?
Vet!quote:
Www.miljoenhuizen.nlquote:Op vrijdag 3 juli 2015 11:55 schreef opgebaarde het volgende:
Ik heb ook een vraag. Is er een site waar je historische vraagprijzen van een huis kan zien indien een huis meer dan een jaar uit de verkoop is gehaald?
Of als een huis na verkoop weer te koop gezet wordt?
Handigquote:
Dank maar ik had je de moeite moeten besparen, die had ik gecheckt en daar viel het mij op dat de verkoopprijs daar 30K hoger is als op funda maar verder geen geschiedenis.quote:Op vrijdag 3 juli 2015 13:23 schreef BillsGate het volgende:
[..]
Op Jaap.nl staat meer prijshistorie dan op Funda, maar daar staan weer niet alle huizen op
Nice thanks. Ik zie dat het in 2011 al werd aangeboden, twee jaar uit de verkoop en nu via een andere makelaar. Prijs was drie maanden geleden 30k hoger dan nu, misschien dat daarom Jaap een andere prijs geeft want een maand geleden in prijs gezakt.quote:
Jammer van dat installatiefoutje van de afvoer..quote:Op zaterdag 4 juli 2015 21:37 schreef k_man het volgende:
Die spiegel! Iemand een idee van welk merk / winkel die is? De spiegel in de garderobe is ook gaaf.
Verder trouwens ook een fijn huis, lijkt me.
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |