Dibs!quote:Op zondag 5 juli 2015 19:38 schreef MevrouwCactus het volgende:
Deze vond ik ook nog (dit is het laatste, denk ik):
[ afbeelding ]
Activity Center
Alles werkt nog perfect, het belletje doet het ook nog goed.
¤7,50
Wij hebben Ik heb er heel veel van gekocht voor Sjaak...quote:Op zondag 5 juli 2015 19:41 schreef Poppejans het volgende:
Oud Fisher Price spul,ge-wel-dig!! Wat ziet het er nog mooi uit.
Dat bruine huis heb ik ook.En ik heb een schooltje met speeltuin eraan vast en een bootplatform oid
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@Dyre: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Dibs
quote:Op zondag 5 juli 2015 20:06 schreef Burdie het volgende:
Oh ja de kassa hebben we ookSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@Dyre: https://en.m.wikipedia.org/wiki/DibsDe trommel zoek ik nog, daar heb ik op geboden op MP maar krijg ik geen reactie op. FP
![]()
En de wc aftrekkenquote:Op zondag 5 juli 2015 19:24 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
niks mis, het is gewoon heel typisch Groningsnet als dat Brabanders om 17:00 allemaal zijn afgewerkt
quote:
En op elkaar om zich daarna als de drie musketiers op ons te richtenquote:Op zondag 5 juli 2015 20:17 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Jaaaa triple date! Lou en toastje en Mauw, en dan rammen op de fisher price
Belangstelling voor = interesse in (hier bedoeld)quote:Op zondag 5 juli 2015 19:32 schreef Goitske het volgende:
[..]
Navraag bij spock die altijd klaagt over mijn verval in het half gronings... Heeft iemand belang bij is normaal Nederlands volgens hem
Oh, ik kom ze best vaak tegen bij kringloopwinkels. Als ik er eentje zie, zal ik hem meenemen. Als jij hem dan niet meer wil, is er vast iemand anders.quote:Op zondag 5 juli 2015 20:16 schreef kwakz0r het volgende:
[..]Te laat. Zoiets zoek ik al eeuwen...
geeft niet hoor, dan komt toastje wel een keer bij mauwtje spelen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Also in de aanbieding... Lief zomers truitje maat newborn/50 ongeveer 70% alpaca wol, 30% zijde. Kleur roze volgens het label, in t echt beetje oud-roze. Handwas. Door de zijde heerlijk zacht, door de wol koel in de zomer en warm in de winterHier is niets mis mee, nooit in de wasmachine geweest, nooit gedragen ook. De kleur is alleen too girly voor mijn kleine man straks, daarom mag ie weg.
Wat de gek er voor geeft. Het is (mijn) handwerk, her en der kan een foutje of iets in zitten.
[ Bericht 2% gewijzigd door mignonne op 06-07-2015 10:04:24 ]:)
Ja iets met was en snelsnel enzoquote:Op maandag 6 juli 2015 09:24 schreef Stormqueen het volgende:
Ag Mignonne, wat vreselijk zondeIk vind 'm tof, maar te lieflijk voor mijn chick, ik weet zeker dat je die zo kwijt bent
Ik heb deze nog. Wit met zilver:quote:Op maandag 6 juli 2015 14:54 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
heeft er iemand nog iets van zomerschoentjes voor een meisje maat 20 lliggen?
ik ben al voorzien, thnxquote:Op maandag 6 juli 2015 14:57 schreef danic het volgende:
[..]
Ik heb deze nog. Wit met zilver:
[ afbeelding ]
Ik vind het lastig om te zeggen omdat Sjaak klein is, maar wel ineens de lucht inschiet. Heb je wat voor lange, slanke jongens?quote:Op dinsdag 7 juli 2015 13:24 schreef L-E het volgende:
Is er al interesse in jongenskleding voor de herfst/winter in maat 80?
Ik heb ook nog een maxicosi citi staan trouwens, in zeer goede staat.
Ja, mijnes zijn slank met lange benenquote:Op dinsdag 7 juli 2015 13:28 schreef MevrouwCactus het volgende:
[..]
Ik vind het lastig om te zeggen omdat Sjaak klein is, maar wel ineens de lucht inschiet. Heb je wat voor lange, slanke jongens?
Dan zou ik graag wat foto's zien als je het niet erg vindtquote:
quote:
quote:Op maandag 6 juli 2015 09:17 schreef mignonne het volgende:
Heeft er iemand belang bij () deze twee truitjes?
copy/paste van mijn facebook...
-edit-
grijze is weg.
Dit vest kon niet tegen de drogerkan wel gewoon in de wasmachine maar dus nie in de droger (well duh). 50% merinowol 50% microfiber. Komt nu grofweg overeen met een maat 80-86 ongeveer. Model is met 7/8e mouwtjes. Kleur lichtgrijs. Let wel, door de krimp is ie wat compactig, geschikt voor het najaar of de winter.
[ afbeelding ]Heb je het truitje nog in de aanbieding? En heb je een beetje een richtprijs.. Dan ga ik hem vanavond even aan mijn vriend laten zienSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Also in de aanbieding... Lief zomers truitje maat newborn/50 ongeveer 70% alpaca wol, 30% zijde. Kleur roze volgens het label, in t echt beetje oud-roze. Handwas. Door de zijde heerlijk zacht, door de wol koel in de zomer en warm in de winterHier is niets mis mee, nooit in de wasmachine geweest, nooit gedragen ook. De kleur is alleen too girly voor mijn kleine man straks, daarom mag ie weg.
[ afbeelding ]
Wat de gek er voor geeft. Het is (mijn) handwerk, her en der kan een foutje of iets in zitten.
Je kunt tegenwoordig zoveel worden, dat ik maar gewoon blijf wie ik ben.
JA!!! de kleding danquote:Op dinsdag 7 juli 2015 13:24 schreef L-E het volgende:
Is er al interesse in jongenskleding voor de herfst/winter in maat 80?
Ik heb ook nog een maxicosi citi staan trouwens, in zeer goede staat.
Ja! De kleding dusquote:Op dinsdag 7 juli 2015 13:24 schreef L-E het volgende:
Is er al interesse in jongenskleding voor de herfst/winter in maat 80?
Ik heb ook nog een maxicosi citi staan trouwens, in zeer goede staat.
Ja ik heb het nog hoor! Richtprijs euhm gut 2,50 excl verzendkosten ofzo? Dan kom je waarschijnlijk in totaal incl verzenden zo rond de prijs van een bolletje van die wol uitquote:Op dinsdag 7 juli 2015 14:59 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Heb je het truitje nog in de aanbieding? En heb je een beetje een richtprijs.. Dan ga ik hem vanavond even aan mijn vriend laten zien
Ja!quote:Op dinsdag 7 juli 2015 13:24 schreef L-E het volgende:
Is er al interesse in jongenskleding voor de herfst/winter in maat 80?
Ik heb ook nog een maxicosi citi staan trouwens, in zeer goede staat.
Heb je de set van maat 68 zomer nog?quote:Op woensdag 8 juli 2015 14:32 schreef gestreeptestoel het volgende:
Nog enkele kleertjes, de rest is allemaal weg.
Mag echt voor een klein prikkie weg.
http://www.mijnalbum.nl/Album=WI8KQFLP
Play shoes mt 18/19 (valt al 20/21)
http://www.mijnalbum.nl/Album=XOL8SLOD
mt 62/68
http://www.mijnalbum.nl/Album=VD7DJ8OB
mt 68 zomer
Ambitoys 💕quote:Op vrijdag 10 juli 2015 20:27 schreef Gevalletje het volgende:
Enoud Fisher Price! Heb een jaar part time bij een kringloopwinkel gewerkt, maar kan me niet herinneren ooit toffe oude FP gezien te hebben.. Jammer, zou die oude activity centre ook wel willen, vind die zoveel leuker dan de nieuwe!
Zag dat Ambi Toys er ook 1 verkoopt, wat minder tof maar ook wel old school. Wil daar sowieso de zonnetjesrammelaar nog van, jeugdsentiment
Mijn opa en oma hadden vroeger zo'n ambi toys fluitpoppetje, had mn oma m pas geleden weer gevonden, vond ze leuk voor saar... ik stond iets minder te springen, kwijl van 8 kleinkinderen waarvan de oudste nu 31 is.... nah...quote:Op vrijdag 10 juli 2015 20:42 schreef Goitske het volgende:
[..]
Ambitoys 💕
Ik heb hier de zonnetjes rammelaar gaat ook niet weg
Je kunt het afwassen hequote:Op vrijdag 10 juli 2015 20:46 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Mijn opa en oma hadden vroeger zo'n ambi toys fluitpoppetje, had mn oma m pas geleden weer gevonden, vond ze leuk voor saar... ik stond iets minder te springen, kwijl van 8 kleinkinderen waarvan de oudste nu 31 is.... nah...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |