Wow, wat een verantwoordelijkheidquote:Op dinsdag 16 juni 2015 20:51 schreef Working_Class_Hero het volgende:
HPLC is leider van de volksstormgroep
halloquote:
Had liever arm beginnen gehad en steeds rijker worden in plaats van andersom. Dat is veel lastiger, hoe verwend dat ook mag lijken.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 20:53 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
ja echt zo he...
ik lees me graag in over die tijd, beide kanten, de russen die Duitsland binnenvielen en de vrouwen uit hun huizen trokken...
alles
bizar gewoon...
we hebben het echt goed nu...
en maar klagen
dan speel ik liever die FF7 remakequote:
Bah, japanners met rare spleetogen.quote:
ja daar kijk ik uiteraard ook meer naar uit, maar dit is ook tofquote:
Ik zal vanav in 'n sceance wel even contact zoeken met m'n opa, die kan je vertellen hoe je dat moet aanpakken van arm naar rijk.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 20:55 schreef Chai het volgende:
[..]
Had liever arm beginnen gehad en steeds rijker worden in plaats van andersom. Dat is veel lastiger, hoe verwend dat ook mag lijken.
Oh want ik heb zelf geen opa.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 20:56 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Ik zal vanav in 'n sceance wel even contact zoeken met m'n opa, die kan je vertellen hoe je dat moet aanpakken van arm naar rijk.
je eigen leven opbouwen bedoel je?quote:Op dinsdag 16 juni 2015 20:55 schreef Chai het volgende:
[..]
Had liever arm beginnen gehad en steeds rijker worden in plaats van andersom. Dat is veel lastiger, hoe verwend dat ook mag lijken.
echt he, wil ie dat spel wel spelen maar anime vindt hij weer niksquote:Op dinsdag 16 juni 2015 20:54 schreef EttovanBelgie het volgende:
Ziet er ook weer erg 'kawai' uit...
Nou je wilde specifiek info over dat van arm naar rijk en ten tijde van ongeveer WOII dus ik dacht laat ik even behulpzaam zijn maar ik zie al weer hoe 't gaat tegenwoordig, pfft.quote:
het voordeel van SG is dat er katje staat onder haar naam, bij chai is het een gegevenquote:Op dinsdag 16 juni 2015 20:57 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Nou je wilde specifiek info over dat van arm naar rijk en ten tijde van ongeveer WOII dus ik dacht laat ik even behulpzaam zijn maar ik zie al weer hoe 't gaat tegenwoordig, pfft.
Laat mij maar gewoon lekker met m'n tarotkaarten op m'n zolderkamertje zitten.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 20:58 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
het voordeel van SG is dat er katje staat onder haar naam, bij chai is het een gegeven
Lees mij eensquote:Op dinsdag 16 juni 2015 20:59 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Laat mij maar gewoon lekker met m'n tarotkaarten op m'n zolderkamertje zitten.
Profiteer dagelijks van wat hij heeft opgebouwd, maar vraag me af of ik dat in de toekomst in tact kan houden. Hij is het er ook mee eens dat dat toentertijd makkelijker was dan nu. En dan niet als dat het niet ontzettend hard werken was.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 20:57 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Nou je wilde specifiek info over dat van arm naar rijk en ten tijde van ongeveer WOII dus ik dacht laat ik even behulpzaam zijn maar ik zie al weer hoe 't gaat tegenwoordig, pfft.
hehehehe iemand kloon noemen lueken garpp lol ok doeiquote:Op dinsdag 16 juni 2015 21:01 schreef BlueMage het volgende:
[..]
M'n kaarten raken in de war van zo'n GhpHkloontje.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |