Echt hè.quote:Op woensdag 17 juni 2015 23:04 schreef BoerBert het volgende:
Ze nemen ook allemaal over dat het interview al die tijd al online stond. Media zo af en toe.
Oké, ik heb het heel lang uitgesteld maar dan ga ik hem nu ook luisteren.quote:Op woensdag 17 juni 2015 23:22 schreef Tchock het volgende:
Illinois is echt een prachtig album. Het is nogal druk en veel, dus ik ontdek het eigenlijk een beetje per nummer. Maar wat is er veel te ontdekken
Ja vind het echt top, maar uiteindelijk luister ik hem misschien 1 of 2 keer per jaar om de redenen die je noemt.quote:Op woensdag 17 juni 2015 23:22 schreef Tchock het volgende:
Illinois is echt een prachtig album. Het is nogal druk en veel, dus ik ontdek het eigenlijk een beetje per nummer. Maar wat is er veel te ontdekken
Waarom echtquote:
Er schijnt een discussietje te zijn geweest over de Beastie Boys.quote:Op woensdag 17 juni 2015 23:44 schreef Moody het volgende:
Even 2 weken weg geweest. Heb ik nog wat meesterwerken gemist?
De nieuwe Radiohead komt uit in november 2016!quote:Op woensdag 17 juni 2015 23:44 schreef Moody het volgende:
Even 2 weken weg geweest. Heb ik nog wat meesterwerken gemist?
ik zie geen lijstjequote:Op woensdag 17 juni 2015 18:57 schreef Beregd het volgende:
Stereogum is er al weer mee, het eerste halfjaarlijstje
http://www.stereogum.com/(...)bums-of-2015-so-far/
carrie & lowell, tja, na een paar keer heb je het wel gehoord, vind ik.
ik was niet sarcastisch, zocht een lijstje en kon die niet vindenquote:Op woensdag 17 juni 2015 23:48 schreef Tchock het volgende:
[..]
Het is inderdaad een slideshow, en geen lijstje. Mierenneukster
Ja, die zijn kut he.quote:Op woensdag 17 juni 2015 23:47 schreef Maxerazzi het volgende:
[..]
Er schijnt een discussietje te zijn geweest over de Beastie Boys.
Dat is sneller dan verwacht. Kan ik al pre-orderen??quote:Op woensdag 17 juni 2015 23:47 schreef Tchock het volgende:
[..]
De nieuwe Radiohead komt uit in november 2016!
Vraag het DO2, die had de scoop.quote:Op woensdag 17 juni 2015 23:51 schreef Moody het volgende:
[..]
Ja, die zijn kut he.
[..]
Dat is sneller dan verwacht. Kan ik al pre-orderen??
Ik vind hem te min.quote:Op woensdag 17 juni 2015 23:53 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Ben dat album van Armand en The Kik aan het luisteren. Is eigenlijk best wel tof, de teksten van Armand vind ik wel goed en The Kik is ook zo slecht nog niet.
De zangkwaliteiten van Armand zijn niet geweldig alleen.
Ik vind hem een eindbaas. Las ook een interview met hem in Vrij Nederland echt was een gastquote:Op woensdag 17 juni 2015 23:54 schreef Moody het volgende:
[..]
Ik vind hem te min.
Maar De Kik is wel geestig.
Die gortdroge flauwekul van jou mag wat mij betreft wel wat vaker de revue passeren, ja. Absoluut.quote:
Ik plug liever, maar ik heb gemerkt dat onzinposts hier meer reacties opleverenquote:Op woensdag 17 juni 2015 23:58 schreef Maxerazzi het volgende:
[..]
Die gortdroge flauwekul van jou mag wat mij betreft wel wat vaker de revue passeren, ja. Absoluut.
Als de eerste 2 letters van de maand van preordering overeenkomen met de eerste 2 letters van een van de beste albums allertijden, voorzie ik een nieuw meesterwerkquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 18 juni 2015 00:04 schreef Moody het volgende:
[..]
Als de eerste 2 letters van de maand van preordering overeenkomen met de eerste 2 letters van een van de beste albums allertijden, voorzie ik een nieuw meesterwerkSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Had niet verwacht dat je dit album zo goed zou vinden.
Nee, ik bedoel deze (duh):quote:Op donderdag 18 juni 2015 00:07 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Had niet verwacht dat je dit album zo goed zou vinden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |