Ik ga het niet proberen op een zaterdag in juliquote:Op donderdag 25 juni 2015 23:42 schreef DrMarten het volgende:
Is het enigszins mogelijk met de auto die kant op te komen of is dat echt een mission impossible? Parkeerplaatsen in de buurt? PenR? Iemand enig idee?
Je auto in een wijk parkeren en dan de tram pakkenquote:Op donderdag 25 juni 2015 23:42 schreef DrMarten het volgende:
Is het enigszins mogelijk met de auto die kant op te komen of is dat echt een mission impossible? Parkeerplaatsen in de buurt? PenR? Iemand enig idee?
Dat is morgen, met is in 25 juliquote:Op vrijdag 26 juni 2015 00:09 schreef ook_gek het volgende:
Trein pakken, veteranendag is ook zaterdag als ik me niet vergis.
http://denhaag.com/nl/scheveningen-bereikbaarheidquote:Op donderdag 25 juni 2015 23:42 schreef DrMarten het volgende:
Is het enigszins mogelijk met de auto die kant op te komen of is dat echt een mission impossible? Parkeerplaatsen in de buurt? PenR? Iemand enig idee?
Als het mooi weer is, en laten we hopen van wel, dan wordt het een moeilijk verhaal op een zaterdagmiddag. Er zijn m.i. twee parkeerplaatsen die je kunt proberen: zwarte pad en die aan de zwolsestraat. Allebei makkelijk te vinden, groot en prima te lopen. Maar iedereen zal daar proberen te parkeren en het kost een aardige cent op zo'n dag. Als je geduld hebt krijg je wel een plek omdat er altijd doorstroming is maar het kan lang duren.quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:42 schreef DrMarten het volgende:
Is het enigszins mogelijk met de auto die kant op te komen of is dat echt een mission impossible? Parkeerplaatsen in de buurt? PenR? Iemand enig idee?
Dan toch maar de trein overwegen als ik kom. Al heb ik een hekel aan lange treinreizen en kost dat voor die afstand ook een rib uit mijn lijfquote:Op zondag 28 juni 2015 19:01 schreef Harmankardon het volgende:
[..]
Als het mooi weer is, en laten we hopen van wel, dan wordt het een moeilijk verhaal op een zaterdagmiddag. Er zijn m.i. twee parkeerplaatsen die je kunt proberen: zwarte pad en die aan de zwolsestraat. Allebei makkelijk te vinden, groot en prima te lopen. Maar iedereen zal daar proberen te parkeren en het kost een aardige cent op zo'n dag. Als je geduld hebt krijg je wel een plek omdat er altijd doorstroming is maar het kan lang duren.
Waar kom je vandaan? Eventueel aan de rand van Den Haag parkeren en het laatste stuk met OV?quote:Op zondag 28 juni 2015 19:04 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Dan toch maar de trein overwegen als ik kom. Al heb ik een hekel aan lange treinreizen en kost dat voor die afstand ook een rib uit mijn lijf
Enschedequote:Op zondag 28 juni 2015 19:09 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Waar kom je vandaan? Eventueel aan de rand van Den Haag parkeren en het laatste stuk met OV?
quote:Op donderdag 25 juni 2015 23:59 schreef HighLander het volgende:
Ik raad jullie aan om een strandtent uit te zoeken waar een van de meetinggangers zelf bij werkt. Dat voegt net iets extra's toe aan het volgende deel. En dan bij het afrekenen van het eten met de hele massa compleet van het stuk en stellig verbaasd te zijn over de "extra bakken patat" die op de bon terecht kwamen.
Was erg gezellig destijds in ieder geval, voor de meesten.
Owja, en voor strandtent kon je destijds ook kroeg lezen als we naar het leidse plein gingen. Maar daar was het enige wat uit de hand liep het alcoholgebruik... he HW....![]()
Je kunt overwegen een parkeergarage in de buurt van CS te nemen en de rest met de tram te doen. Maar ik heb eerlijk gezegd geen idee hoe druk het daar is op een zaterdag.quote:
tzt maar eens bekijkenquote:Op zondag 28 juni 2015 19:22 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Je kunt overwegen een parkeergarage in de buurt van CS te nemen en de rest met de tram te doen. Maar ik heb eerlijk gezegd geen idee hoe druk het daar is op een zaterdag.
Ov-kaarten van kruidvat/blokker/hema FTW.quote:Op zondag 28 juni 2015 19:04 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Dan toch maar de trein overwegen als ik kom. Al heb ik een hekel aan lange treinreizen en kost dat voor die afstand ook een rib uit mijn lijf
Eventueel een optie, maar volgens mij zijn die van de Kruidvat niet geldig in die periode. En met pak hem beet 400 km rijden ben ik even veel kwijt aan benzine als aan een retourtje met vol tarief.quote:Op zondag 28 juni 2015 19:52 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ov-kaarten van kruidvat/blokker/hema FTW.
Ik wacht ook nog even af, al heb ik een kortingskaart dus is de trein waarschijnlijk sowieso goedkoper dan het parkerenquote:Op zondag 28 juni 2015 19:54 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Eventueel een optie, maar volgens mij zijn die van de Kruidvat niet geldig in die periode. En met pak hem beet 400 km rijden ben ik even veel kwijt aan benzine als aan een retourtje met vol tarief.
mocht ik gaan kan je meereizen met mn 40% korting.quote:Op zondag 28 juni 2015 19:54 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Eventueel een optie, maar volgens mij zijn die van de Kruidvat niet geldig in die periode. En met pak hem beet 400 km rijden ben ik even veel kwijt aan benzine als aan een retourtje met vol tarief.
Ik ben vanaf mien dorrup met 40% korting ¤20 kwijt met de trein naar Den Haag, dus dat zal voor jullie nog hoger uitvallen. De Kruidvatkaart van een tijdje geleden was 17 euro, incl tram en bus.quote:Op zondag 28 juni 2015 20:19 schreef Cue_ het volgende:
[..]
mocht ik gaan kan je meereizen met mn 40% korting.
En zo'n Blokker kaart is vaak in t weekend geldig. Even in de gaten houden, want dan ben je ong net zo duur/goedkoop uit als met korting
Retourtje met korting is 30 euro. ZOnder korting 50 Euroquote:Op zondag 28 juni 2015 20:26 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik ben vanaf mien dorrup met 40% korting ¤20 kwijt met de trein naar Den Haag, dus dat zal voor jullie nog hoger uitvallen. De Kruidvatkaart van een tijdje geleden was 17 euro, incl tram en bus.
Cha-ching.quote:Op zondag 28 juni 2015 20:29 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Retourtje met korting is 30 euro. ZOnder korting 50 Euro
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |