Probleem is dat het allebei middenvelders zijn, dus ik kan er wel eentje opvangen, maar die andere komt toch een zwakkere speler voor terug (80 om 74 avg)quote:Op woensdag 10 juni 2015 22:46 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Zijn de 2 spelers die rood hebben gekregen een groot gemis voor de komende wedstrijd?
Terecht natuurlijk.quote:Op woensdag 10 juni 2015 22:47 schreef Zhero het volgende:
Mijn voorzitter wilde me al ontslaan na één wedstrijd: Na lang wikken en wegen heeft het bestuur van SC Freiburg besloten dat de 12e plaats jouw doelstelling is voor dit seizoen. Het is dat er een absurde ontslagvergoeding in je contract staat, maar anders was je de laan uitgevlogen. 17e is niet genoeg voor een club als SC Freiburg. De 52 managerpunten die je hebt zijn eigenlijk nog geflatteerd.
Die moet je wel kunnen winnen ja.quote:Op woensdag 10 juni 2015 22:47 schreef Sked het volgende:
[..]
Probleem is dat het allebei middenvelders zijn, dus ik kan er wel eentje opvangen, maar die andere komt toch een zwakkere speler voor terug (80 om 74 avg)
Maar Köln thuis mag geen probleem zijn
Als ik tegen jou al gelijk kan spelen hèquote:Op woensdag 10 juni 2015 22:48 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Die moet je wel kunnen winnen ja.
Incidentje.quote:Op woensdag 10 juni 2015 22:49 schreef Sked het volgende:
[..]
Als ik tegen jou al gelijk kan spelen hè
quote:Op woensdag 10 juni 2015 22:47 schreef Sked het volgende:
[..]
Probleem is dat het allebei middenvelders zijn, dus ik kan er wel eentje opvangen, maar die andere komt toch een zwakkere speler voor terug (80 om 74 avg)
Maar Köln thuis mag geen probleem zijn
quote:Op woensdag 10 juni 2015 22:48 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Die moet je wel kunnen winnen ja.
Gewoon vol agressie op de scheids in rammen drizzt als je het niet eens ermee bentquote:
Schuim op die bekken!!!quote:Op woensdag 10 juni 2015 22:57 schreef SgtPorkbeans het volgende:
Ik klap er morgen vol op tegen Augsburg
quote:WANKELEND DORTMUND ONDERUIT VOOR EIGEN PUBLIEK
Het rommelt nog altijd bij Borussia Dortmund. Nadat het matige seizoen dan eindelijk werd afgesloten, lijkt de rust nog altijd niet te zijn teruggekeerd.
Na een wankelende voorbereiding hebben de supporters van die Schwarzgelben pijnlijk moeten toekijken hoe hun ploeg, na twee vroege goals van Bendtner, verslagen werd door Hannover96.
De aanvoerder van die Schwarzgelben reageerde als volgt: ''We hebben achterin fouten gemaakt die op dit niveau niet kunnen, er zijn harde woorden gevallen in de kleedkamer.''
De ploeg van trainer Blabla wacht in de volgende ronde een lastige uitwedstrijd tegen Hamburger SV.
quote:VIJFKLAPPER BAYER LEVERKUSEN IN DUEL MET MAINZ05
De ploeg van trainer H. Truong wist niet te overtuigen in de seizoensvoorbereiding, maar verwende het publiek met een 5-0 overwinning op FSV Mainz05.
Al binnen tien minuten keek FSV Mainz05 tegen een 2-0 achterstand aan.
De ploeg maakte persoonlijke fouten die de Vicekusen genadeloos afstrafte.
''Ik zag een team met zelfvertrouwen en passie. Als we wat scherper waren geweest konden we hier met dubbelde cijfers winnen.'' reageerde de trainer van de Vicekusen in een interview met Fok!sports.
Of, zoals ze bij FC Groningen zeggen:quote:
quote:Op woensdag 10 juni 2015 23:01 schreef SgtPorkbeans het volgende:
[..]
Of, zoals ze bij FC Groningen zeggen:
"Dr'op of geen vreet'n!!"
'Lastige uitwedstrijd tegen Hamburg' Ik ga echt ziek hard verliezen van Dortmundquote:
quote:WIJ KUNNEN GEWOON WINNEN VAN DIT BAYERN - OPPERKLEURDER
In aanloop naar het tweede competitieduel, staat er een mooi affiche klaar: Bayern München - Werder Bremen.
Bayern München, die dit seizoen nog ongeslagen is, leeft met veel vertrouwen naar het komende duel toe.
''We hebben Werder Bremen al eerder dit seizoen verslagen en ik zou niet weten waarom we het nu niet weer zouden kunnen'' aldus de trainer van Bayern.
De trainer van Werder Bremen, Opperkleurder, heeft nog zijn twijfels over deze uitspraken.
''Bayern is de favoriet, dat kun je niet ontkennen. Echter vind ik wel dat je mijn ploeg daarmee tekort doet. Wij hebben een team dat in een supervorm zit net als zij. Als het balletje maar net goed rolt, kunnen wij gewoon de drie punten pakken tegen dit Bayern.''
Onrust bij de club, trainer eruit, bestuur tegen de muur. Allesquote:Op woensdag 10 juni 2015 23:07 schreef RRuben het volgende:
[..]
'Lastige uitwedstrijd tegen Hamburg' Ik ga echt ziek hard verliezen van Dortmund
speelt dat ook allemaal mee? Want dan heb ik wellicht een kansjequote:Op woensdag 10 juni 2015 23:20 schreef Vasion het volgende:
[..]
Onrust bij de club, trainer eruit, bestuur tegen de muur. Alles
Het is hooguit slecht voor hun moraal dat ze hebben verloren. That's it.quote:Op woensdag 10 juni 2015 23:23 schreef RRuben het volgende:
[..]
speelt dat ook allemaal mee? Want dan heb ik wellicht een kansje
Hoeft niet per se hoorquote:Op woensdag 10 juni 2015 22:57 schreef SgtPorkbeans het volgende:
Ik klap er morgen vol op tegen Augsburg
Zal toch even moetenquote:
Soaresquote:Op donderdag 11 juni 2015 10:47 schreef RRuben het volgende:
even de verdediging versterktheeft me wel 15 mil gekost
Zeker, ik heb de champagne al koud staanquote:Op donderdag 11 juni 2015 19:36 schreef Fred_Flinkstoned het volgende:
Zitten we er weer klaar voor, wanneer worden die wedstrijden gespeeld?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |