Mentholgel heb ik wel eens gelezen, ik geloof dat je het bij de apotheek kunt krijgen? Ik roep maar wat, google weet het vast.quote:Op donderdag 11 juni 2015 12:00 schreef Malteser het volgende:
[..]
Ik heb altijd al een droge (eczeem) huid en gebruik al jaren een crème die de apotheek voor me maakt. Ik smeer heel erg veel en vaak. Maar dit voelt anders dan mijn normale jeuk. Of ja, hoe leg ik dat nu uit?
Ik smeer vandaag inderdaad nog maar een paar keer extra, probeer de huid wat vettig te houden. Maar het is zo gek ineens.
quote:Op donderdag 11 juni 2015 12:14 schreef SaskiaR het volgende:
Ik zal maar niet weer over ijs beginnen, dat had vorige week rampzalige gevolgen...
Fixedquote:Op donderdag 11 juni 2015 12:29 schreef SaskiaR het volgende:
IJs eet ik ook niet als ik niet zwanger ben
Ik heb zelfs geen maagzuur, nog saaier.quote:Op donderdag 11 juni 2015 12:26 schreef Mineola het volgende:
[..]
Mentholgel heb ik wel eens gelezen, ik geloof dat je het bij de apotheek kunt krijgen? Ik roep maar wat, google weet het vast.
Ik heb helemaal niet van die eetneigingen/cravings dus ik vind het altijd grappig te lezen hier. Kan me er niks bij voorstellen. Zwanger is bij mij alleen buik en maagzuur en verder niks anders dan normaal. Denk ik. Misschien vindt mijn omgeving van nietHandig misschien maar ook wel saai...
Of zelf maken! Moet je alleen wel een poosje wachten tot het echt ijs is..quote:Op donderdag 11 juni 2015 12:55 schreef Krisvc het volgende:
Ja, en wie komt mij nu ijs brengen nu ik het eind van de straat niet red en de auto bij de garage staat?
Tenzij je yoghurt, diepvriesfruit en een blender hebt = instant ijsquote:Op donderdag 11 juni 2015 13:22 schreef kazy het volgende:
[..]
Of zelf maken! Moet je alleen wel een poosje wachten tot het echt ijs is..
*waggelt intussen naar de vriezer om te checken of er hier nog ijs ligt*
bij mij in t dorp verkopen ze Bueno ijs bij de ijskraam ♡quote:Op donderdag 11 juni 2015 12:06 schreef pinquit het volgende:
Buenodat blijft bij mij echt niet in de kast liggen
Wow! Wat een goed idee! In het weekend eens experimenteren!quote:Op donderdag 11 juni 2015 13:27 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
[..]
Tenzij je yoghurt, diepvriesfruit en een blender hebt = instant ijs
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |