Aanvullingen altijd welkomquote:Op woensdag 8 juli 2015 12:39 schreef heywoodu het volgende:
Roche en Thomas mogen na gisteren ook minstens een aantekening denk ik? Waren best opvallend in beeld en aan het knallen voor Froome. Bak ook meerdere malen genoemd toen hij in beeld moest lossen met Stannard.
Thomas kan er wel uit wmb. In volle finale op kop van het peloton vlammen, diverse keren genoemd.quote:Op woensdag 8 juli 2015 12:43 schreef heywoodu het volgende:
Lijst in de OP gezet minus Schillinger, Haller en Ten Dam en + aantekeningen voor Roche, Thomas, Preidler en Bak.
Edet ook, ook meer dan 1 minuut voorsprongquote:Op woensdag 8 juli 2015 13:12 schreef Ajacied422 het volgende:
Perichon mag ook afgevinkt worden.
Ontsnapping van meer dan 1min
Dit.quote:Op woensdag 8 juli 2015 13:43 schreef Frozen-assassin het volgende:
Waarom waarom?
We kunnen ook niet alles zien he jongens
Gewoon roepen; deze persoon is daar opgevallen omdat dit dat
[ afbeelding ]
Waarom zo geļrriteerd?quote:Op woensdag 8 juli 2015 13:43 schreef Frozen-assassin het volgende:
Waarom waarom?
We kunnen ook niet alles zien he jongens
Gewoon roepen; deze persoon is daar opgevallen omdat dit dat
[ afbeelding ]
Ik vind het ook wel leuk.quote:Op woensdag 8 juli 2015 13:55 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Oh nee, is gewoon leuk gifje. Moest er aan denken
Dingen die Sporza zegt over Belgen en de NOS over Nederlanders mag je wel iets minder zwaar aan tillen wmb.quote:Op woensdag 8 juli 2015 15:19 schreef Wombcat het volgende:
Devolder werd maandag in beeld gebracht toen hij loste, dat is ook een aantekening waard, lijkt me. Op Sporza meldden ze er nog bij "Devolder lost".
Niettemin werd hij wel opvallend in beeld gebracht, vandaar aantekening.quote:Op woensdag 8 juli 2015 15:23 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dingen die Sporza zegt over Belgen en de NOS over Nederlanders mag je wel iets minder zwaar aan tillen wmb.
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |