25 is absolute max, over een hele dag (dus van 9:00 tot ergens 0:00 ofzo) verdeeldquote:Op donderdag 4 juni 2015 23:51 schreef Arashimashou het volgende:
Gewoon 30 episodes kijken, 12 uur per dag. Ben benieuwd hoe lang het dan duurt voordat je hersenen tot vloeistof verworden zijn.
Klopt. Als je er eenmaal in zit ga je er zo doorheen. Als de OP/ED goed zijn luister je die ook, anders skip je ze na drie eps.quote:Op donderdag 4 juni 2015 23:55 schreef mschol het volgende:
[..]
25 is absolute max, over een hele dag (dus van 9:00 tot ergens 0:00 ofzo) verdeeld
12 kan een serie zijn en indien die bevalt ben ik er zeker zo doorheen, en stelt 12 afleveringen niet zoveel voor..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 15% gewijzigd door Arashimashou op 05-06-2015 00:16:17 ]
Ik ben een beetje gelei wat dat betreft. * Repelsteeltju ziet niet veel meer dan 7 afleveringen in een week.quote:Op donderdag 4 juni 2015 23:37 schreef mschol het volgende:
[..]
dat plan heb ik al tijden, maar van het 10 eps per dag plan is deze week niks terecht gekomen
't Zal wel. Speciaal om jou te pesten ga ik een aflevering van Naruto kijken met Horriblesubsondertiteling.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“An interesting thing is a good thing.”
ik skip ze altijd, tenzij ik b.v even aan het fokken benquote:Op donderdag 4 juni 2015 23:56 schreef Arashimashou het volgende:
[..]
Klopt. Als je er eenmaal in zit ga je er zo doorheen. Als de OP/ED goed zijn luister je die ook, anders skip je ze na drie eps.
korte broek is dan ook niet normaal voor een werkomgeving, gewoon een goede dunne lange broekquote:Op vrijdag 5 juni 2015 08:04 schreef De_Dakgoot het volgende:
Dgw 32 graden maar verboden om korte broek aan te trekken want geen 35 graden
"This anime turned me gay, and I feel FABULOUS!!!"quote:Op vrijdag 5 juni 2015 15:44 schreef Qunix het volgende:
En dan Free! kijken.
http://en.rocketnews24.co(...)ommercial-right-now/
quote:
BESTERSTquote:Op vrijdag 5 juni 2015 17:49 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
"This anime turned me gay, and I feel FABULOUS!!!"
[..]
[ afbeelding ]
BESTER!!!
Als ik alleen af zou gaan op de toon kom ik uit op drie kinderen. Twee jongens en een meisje.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 18:40 schreef Repelsteeltju het volgende:
Hmm, misschien zijn er aanwijzingen te vinden in de toon waarop ze het zegt.
[ afbeelding ]
https://d.maxfile.ro/eggheoydns.webm
Reeks gaat los.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 19:05 schreef De_Dakgoot het volgende:
BEST GIRL MUH DiCK
https://d.maxfile.ro/eggheoydns.webm
Perfect Blue. <3quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.10/10 zou ASMR-video's van luisteren.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 19:05 schreef De_Dakgoot het volgende:
BEST GIRL MUH DiCK
https://d.maxfile.ro/eggheoydns.webmTwee leuke meisjes reitereren dat ze de 8man niet zien staan.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 19:09 schreef totalvamp het volgende:
Hachiman jij grote player!
Yukino die lekker los ging.quote:
CHOO UKERU!“An interesting thing is a good thing.”
dat wordt bewaard voor een blu-ray only episode met "unairable content"?quote:Op vrijdag 5 juni 2015 18:33 schreef Arashimashou het volgende:
[ afbeelding ]
Euh? Wat? Verantwoordelijkheid? Voor wat? In welke vorm? eeeh?![]()
![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |