De vraag die je je wel kunt stellen omtrent deze serie is hoe het door zal gaan. Het is immers een USA Networks serie, en dat zijn in de regel series waarin helemaal niets veranderd, en alle verhaalmotieven zo vaak mogelijk terugkomen omdat men zich bij een winnend concept wil houden.
Het zou uiteindelijk ook moeten leiden tot de val van de financiële markt, maar je weet nu al dat dit nooit zal gaan gebeuren, tenzij het een soort van post-apocalyptische serie gaat worden waarin mensen inderdaad van hun schulden af gaan kijken. Dit lijkt me echter sterk...
M.i. was de pilot erg sterk, maar ben ik bang voor het vastzetten van het concept achter deze serie.
quote:
Op zondag 5 juli 2015 00:11 schreef Droopie het volgende:Gone girl vond ik qua insteek ook briljant.
Maar hoe weet mr. robot waar hij iedere keer was in de eerste aflevering.
Zijn telefoon hacken? Als je zelf je computer in de magnetron kapot maakt en hacker ben, zou juist zijn telefoon niet te kraken moeten zijn.
Alles is te kraken uiteindelijk, zeker in series. Verder hoef je alleen maar bij de provider te zijn en kun je middels triangulatie gewoon zien waar iemand is.
Hij maakte ook een opmerking over dat die Blackberry van Colby zo ouderwets zou zijn, terwijl dat juist de meest veilige telefoons zijn. Verder vallen Honda en Hyundai ook in een heel andere klasse van auto's. Bij dit soort details slaan ze de plank dus wel mis.
Maar goed, wellicht dat hij het zelf allemaal ziet. Hoe wist hij bijv. dat hij Slater bij die dock moest ontmoeten? En stel dat hij het allemaal inziet, waarom is die samenstelling van die groep zo? Dat dat vrouwtje zijn kleding leende was trouwens wel een indicatie van dat er iets extra's aan de hand is. Net als dat ze toevallig net op tijd die Metro in sprong en kennelijk niet door had dat die gasten in pakken er zijn (als ze er zijn).
Aan de andere kant, als de schrijvers het als onderdeel van zijn psyche wilden laten zijn, hadden ze de kijker meer kunnen verrassen door Eliot een normale gast te laten zijn. Aan de andere kant is het natuurlijk een interessante en meer originele kijk om de kijker mee te nemen in de wereld van zijn psyche. Sowieso zal ik erg teleurgesteld zijn als hij uiteindelijk gewoon hetzelfde als Slater is, of dat hij volledig denkbeeldig is. Dat is immers veel te vaak al gedaan in films en videogames.