Dat ik zelf fanatiek ga luisteren ligt voor de hand (als je van die tien jaar de laatste acht-en-een-half bewust meegemaakt hebt en de muziek van de resterende anderhalf jaar ook erg leuk vind is dat logisch, laat die nostalgie maar lekker de boxen uit druipen....).
Maar wat vinden jullie ervan? Het is nu pas 2002, de jaren 90 zijn slechts twee jaar voorbij. Te vroeg voor een terugblik, of is er toch al interesse voor een week lang die (toch niet zo heel erg) oude muziek? Ga jij ook luisteren?
En dan zit er ook nog een cyber top 90 aan vast. Welke plaat zou jij daarvoor nomineren (Ik heb persoonlijk geen flauw idee, ik kan echt niet kiezen.)?
quote:Bucket gaat ook luisteren, maar kan daarintegen niet kiezen, omdat er zoveel troep is gemaakt in de jaren 90.
Op dinsdag 12 november 2002 10:54 schreef Koningin het volgende:
Koningin gaat zeker luisteren!!![]()
Het is idd moeilijk een plaat te kiezen, er zijn er in de jaren 90 zoveel goede gemaakt.
quote:Juist...gaat ook luisteren
Op dinsdag 12 november 2002 10:56 schreef Bucket het volgende:[..]
Bucket gaat ook luisteren, maar kan daarintegen niet kiezen, omdat er zoveel troep is gemaakt in de jaren 90.
WOW de jaren 90 opkomst van de house veel gave platen (misschien weer een keer een classic house night zoals Giel die altijd had) En uberhaupt de opkomst van de nederlandse producten van blof tot aan anouk tot Jean (
) tot aan Bettie Serveert
Of wat dachten we van de opkomst van dialectpop of happy hardcore
dat wordt een prachtige week vol met weemoed en sentiment. ik voel me nu al oud
Puur jeugdsentiment. In 1990 ging ik naar de brugklas, dus dat decennium was echt m'n puberteit. Goede muzikale herinneringen aan.
De jaren 90 waren echt slecht qua top 40. Dat merk ik nog steeds in de 'oude top 40 lijsten' topics als die over de 90's gaan. Gelukkig ben ik toen de underground gaan ontdekken, al zal ik de top40 en 'pop' wel altijd interessant blijven vinden. Overigens vreemd dat sommige zogenaamde 'underground' helemaal niet zoveel afwijkt van wat wel in de top40 komt. Maar qua 'pop' was de jaren 90 toch vrij slecht, dat is pas de laatste jaren weer een beetje teruggekomen.
Kun je zelf kiezen waar je op stemt of hebben ze een voorselectie gemaakt eigenlijk? En waar staat dat?
De jaren 60-70-80 kent echter veel meer een 'sound' die nu echt vrijwel verdwenen is.
quote:Tja, ik hoor toch liever de 2 unlimited's en Leila K's om maar eens wat te noemen dan de Nelly's en Ja Rule's.
Op dinsdag 12 november 2002 11:49 schreef Vamos het volgende:
De muziek nu klinkt nog vrijwel precies hetzelfde als in de jaren 90. Het enige dat voor mijn gevoel echt veranderd is, is de eurohouse/happy hardcore enzo (en de RnB/rap klinkt wat anders) en daar zit ik niet echt om te springen.
quote:Er is een selectie gemaakt voor als je er niet meer uitkomt enzo, maar je mag ook andere nummers kiezen, www.3fm.nl
Op dinsdag 12 november 2002 11:49 schreef ranja het volgende:Kun je zelf kiezen waar je op stemt of hebben ze een voorselectie gemaakt eigenlijk? En waar staat dat?
quote:Ok
Op dinsdag 12 november 2002 12:06 schreef Luchtbel het volgende:[..]
Er is een selectie gemaakt voor als je er niet meer uitkomt enzo, maar je mag ook andere nummers kiezen, www.3fm.nl
edit:
ARGH!!! Clash - Should I saty or should I go??? Ok het heeft in de 90's in de top 40 gestaan maar is toch echt een 70's nummer hoor...
quote:Ik kom maar niet aan 10 nummers...........ik kan alleen maar leuke liedjes bedenken, skee lo i wish
Op dinsdag 12 november 2002 12:51 schreef ranja het volgende:[..]
Ik zal zo m'n lijstje posten, als nou eens meer mensen dat doen? Lijstjes zijn leuk
quote:Het is dus nog een keer uitgegeven in de jaren 90 wat het dus in dat geval weer een jaren 90 nummer maakt voor 3fm (het moet natuurlijk niet te ingewikkeld worden)
Op dinsdag 12 november 2002 12:51 schreef ranja het volgende:
ARGH!!! Clash - Should I saty or should I go??? Ok het heeft in de 90's in de top 40 gestaan maar is toch echt een 70's nummer hoor...
Maar goed, dat maakt het er niet makkelijker op natuurlijk... heb k's choice, nirvana en pearl jam bewust niet gekozen aangezien 'iedereen' dat toch al doet en ik m'n stemmen dan toch beter kan gebruiken. Ook de dance zoals Chemical brothers en Daft punk heeft de top 10 niet gehaald... dat resulteert uiteindelijk in deze lijst:
Bjork - Human Behaviour (1993)
Breeders - Cannonball (1993)
Cardigans - Carnival (1995)
Cranberries - Zombie (1994)
Dandy Warhols - Not If You Were The Last Junkie On Earth (1998)
Garbage - Stupid Girl (1996)
Olive - You're Not Alone (1997)
Pulp - Common People (1995)
This Mortal Coil - You And Your Sister (1991)
Vanessa Paradis - Be My Baby (1992)
Wel grappig: behalve 1990 en 1999 elk jaar genoemd, 1993 en 1995 dubbel. Niet bewust gedaan, daar kwam ik achteraf pas achter.
Radiohead - Street Spirit (1996)
Pearl Jam - Black (1992)
Nirvana - Smells Like Teen Spirit (1991)
Portishead - Sour Times (1995)
Smashing Pumpkins - Bullet With Butterfly Wings (1996)
Johan - Everybody Knows (1997)
Bjork - Play Dead (1993)
Breeders - Cannonball (1993)
Buffalo Tom - Taillights Fade (1992)
Faith No More - Epic (1990)
En als eigen plaat
PJ Harvey - Rid of me
Tool - Sober (Eigen keuze)
Mijn lijstje. Staan enorm veel goede nummers tussen. Heb er heel wat in mijn tijdelijke lijstje gehad, maar dit is het geworden dus...
quote:allemaal overwegingen van me... Rest van het lijstje ook goed
Op dinsdag 12 november 2002 13:25 schreef nirvana het volgende:Pearl Jam - Black (1992)
Nirvana - Smells Like Teen Spirit (1991)
Portishead - Sour Times (1995)
Smashing Pumpkins - Bullet With Butterfly Wings (1996)
quote:Ja, dat kon
Op dinsdag 12 november 2002 13:32 schreef ranja het volgende:
Hela, doen jullie 10 plus een eigen plaat? Kon dat?
quote:
Op dinsdag 12 november 2002 13:32 schreef ranja het volgende:
Hela, doen jullie 10 plus een eigen plaat? Kon dat?
edit: hmm te laat
Verve - Drugs Don't Work (1997)
Radiohead - Street Spirit (1996)
U2 - One (1992)
Smashing Pumpkins - Tonight Tonight (1996)
Queen - Show Must Go On (1991)
Bruce Springsteen - Streets Of Philadelphia (1994)
Eric Clapton - Tears In Heaven (1992)
R.E.M. - Nightswimming (1993)
Therapy? - Diane (1994)
Dijk - Als Ze Er Niet Is (1993)
quote:
Op dinsdag 12 november 2002 13:40 schreef nirvana het volgende:
Mijn extra nummer wordt dan ook Tool met Sober
Hier mijn rijtje:
Air - All I Need
Babylon Zoo - Spaceman
Faithless - Insomnia
Crowded House - Weather With You
Daft Punk - Around The World
Guano Apes - Open Your Eyes
House Of Pain - Jump Around
Deep Blue Something - Breakfast At Tiffany's
Moby - Go
Prodigy - Out Of Space
Tja, toch danceminded dus.
Alleen zijn er wel 50 platen die je wilt kiezen en maar 10 plekken.
[Dit bericht is gewijzigd door Grobbel op 12-11-2002 14:27]
quote:Ook geen sonic youth, pixies, throwing muses, belly, juliana hatfield, letters to cleo, magnapop, etc
Op dinsdag 12 november 2002 14:24 schreef Grobbel het volgende:
Geen Pavement in de voorselectie? Gemiste kans...
quote:Erg inderdaad... Ik ga denk ik gewoon mijn "eeuwige lijst" die ik voor menjo gemaakt had ernaast leggen en kijken welke 90's nummers daaruit WEL door 3FM worden erkend. Kijken of ik aan de 10 kom.
Op dinsdag 12 november 2002 14:25 schreef ranja het volgende:[..]
Ook geen sonic youth, pixies, throwing muses, belly, juliana hatfield, letters to cleo, magnapop, etc
quote:
Natuurlijk willen we ook weten wat volgens jou ENORM slechte, foute of lachwekkende 90's platen zijn. Want die gaat 3FM natuurlijk ook draaien in de Week van de Jaren 90
[Dit bericht is gewijzigd door Zander op 12-11-2002 14:32]
quote:Scooter
Op dinsdag 12 november 2002 14:29 schreef Zander het volgende:
De hele middag Scooter, 2 Unlimited en Gabber Piet op de radio... nee, dank je feestelijk.
[..]
Ik heb een beetje een raar lijstje geloof ik maar ja..dit is 'm dan!
Underworld - Born Slippy (1996)
Bjork - Play Dead (1993)
Cornershop - Brimful Of Asha (Norman Cook Mix) (1998)
Erykah Badu - Tyrone (Live) (1998)
Fools Garden - Lemon Tree (1996)
Lois Lane - Tonight (1995)
No Doubt - Hey You! (1998) (hij was toch veel eerder al een keer uitgekomen?????)
Shaggy - Boombastic (1995)
Skee-Lo - I Wish (1996)
Lucilectric - Madchen (1994)
En ik heb als extra nummer Tag Team met Whoomp! There it is ik snap niet waarom niemand anders deze heeft gekozen
Hebben jullie een motivatie opgegeven bij een nummer?
No limit-Irene Moors en de Smurfen, Busje kom zo-Hollenboer, Kaplaarzen-Dingetje, Ik ben d'r helemaal klaar voor-Blunt Axe, Waarheen waarvoor-Bob & Annie de Rooy, Mossels-Mosselman, Dikke lul-Dikke Lul Band, Gabbertje/Gabbersaurus/Supergabber-Hakkuhbar, Hakkuh & zaguh-Gabber Piet, etcetera. (goh, bijna allemaal platen van midden jaren 90, valt me op.)
Of van die dingen a la Scatman, Aqua, Captain Jack, Toybox, Poco Loco Gang, etcetera.
Draaien die handel.
[Dit bericht is gewijzigd door postinggirl op 12-11-2002 15:22]
en euh poing poing poing poing poing....ook zoiets
[Dit bericht is gewijzigd door Luchtbel op 12-11-2002 15:24]
quote:Interactive?
Op dinsdag 12 november 2002 15:21 schreef postinggirl het volgende:
En liedjes als Lick it/Short dick man-20 Fingers natuurlijk, en vunzige genregenoten als de Outhere Brothers/740 Boys/enzovoort. Voordat ik ze vergeet.
quote:Dildo dildo dildo dildo dildo....(en ga zo maar door)..... inderdaad.
Op dinsdag 12 november 2002 15:24 schreef ranja het volgende:[..]
Interactive?
quote:
Op dinsdag 12 november 2002 15:24 schreef Luchtbel het volgende:
Telekids, ook dat liedje het was een doodgewone kat ofzo....en euh poing poing poing poing poing....ook zoiets
quote:Nostalgie...
Op dinsdag 12 november 2002 15:28 schreef postinggirl het volgende:[..]
Dildo dildo dildo dildo dildo....(en ga zo maar door)..... inderdaad.
(en dan ook de spin-offs ervan )
/edit: foutje
[Dit bericht is gewijzigd door Sassie op 12-11-2002 16:54]
Felix - Don't you want me en Adamski -Killer staan er nog wel in, maar Holy Noise/LA Style, Technohead/Party Animals, alle rave/happy hardcore platen en zelfs 2 Unlimited staan er niet bij.
Aan de andere kant staat Wamdue Project/King of my castle er weer wel bij, maar de Vengaboys (hoe ook) staan er weer niet bij.
En dat terwijl de house/happy hardcore/rave etc imho wel een grote stempel op de jaren 90 heeft gedrukt...
quote:Dat was ook wat ik bedoelde toen ik zei van "Erg opvallend, nogmaals, dat er heel veel nummers tussen staan die niet of weinig gedraaid zijn op de radio, en/of helemaal geen hit geweest zijn!
Op dinsdag 12 november 2002 16:56 schreef terabyte het volgende:
Het valt me op dat er echt weinig houseachtige platen in de top 90 voorselectie lijst staat.Felix - Don't you want me en Adamski -Killer staan er nog wel in, maar Holy Noise/LA Style, Technohead/Party Animals, alle rave/happy hardcore platen en zelfs 2 Unlimited staan er niet bij.
Aan de andere kant staat Wamdue Project/King of my castle er weer wel bij, maar de Vengaboys (hoe
ook) staan er weer niet bij.
En dat terwijl de house/happy hardcore/rave etc wel een grote stempel op de jaren 90 heeft gedrukt.
Waarschijnlijk wordt iedereen verondersteld die house/gabber etc. 'fout' te vinden en dus op te noemen bij het kopje 'noem hier de foutste nummers'. Beetje vaag natuurlijk om iedereen die mening op te dringen. Als heel veel mensen I wanna be a hippy nou goed vinden waarom zou je het dan 'fout' moeten noemen? Beetje rare radio 3 mentaliteit weer, tussen wal en schip, vlees noch vis, tussen 538 en vpro in zeg maar.
quote:En op de site lees ik verder:
Op dinsdag 12 november 2002 16:59 schreef ranja het volgende:[..]
Waarschijnlijk wordt iedereen verondersteld die house/gabber etc. 'fout' te vinden en dus op te noemen bij het kopje 'noem hier de foutste nummers'. Beetje vaag natuurlijk om iedereen die mening op te dringen.
quote:Aha, ze hebben het al bij voorbaat in het hokje 'slecht-fout-bagger' geduwd
Natuurlijk willen we ook weten wat volgens jou ENORM slechte, foute of lachwekkende 90's platen zijn ...... Dus kom maar op met je verzoeken voor onder andere Dj Paul Elstak, Captain Hollywood en Haddaway
Ik ga dus niet luisteren naar de Week van de jaren 90.
quote:Tja, ze draaiden in de jaren '90 op 3FM ook geen Vengaboys behalve tijdens de Top 100, dus waarom moeten ze die nu wel erbij trekken? Als Radio 2 een lijst maakt van een bepaald decennium dan wordt ook de voorselectie aangepast aan de beoogde doelgroep, dus ik zie niet direct wat er mis is eigenlijk. In een top 100 georganiseerd door 538 is de kans op bijvoorbeeld eels in de voorselectie ook zo goed als miniem, dus ach... Niet te zwaar aan tillen.
Op dinsdag 12 november 2002 16:59 schreef ranja het volgende:Waarschijnlijk wordt iedereen verondersteld die house/gabber etc. 'fout' te vinden en dus op te noemen bij het kopje 'noem hier de foutste nummers'. Beetje vaag natuurlijk om iedereen die mening op te dringen. Als heel veel mensen I wanna be a hippy nou goed vinden waarom zou je het dan 'fout' moeten noemen? Beetje rare radio 3 mentaliteit weer, tussen wal en schip, vlees noch vis, tussen 538 en vpro in zeg maar.
quote:
Op dinsdag 12 november 2002 14:55 schreef postinggirl het volgende:
No limit-Irene Moors en de Smurfen, Busje kom zo-Hollenboer, Kaplaarzen-Dingetje, Ik ben d'r helemaal klaar voor-Blunt Axe, Waarheen waarvoor-Bob & Annie de Rooy, Mossels-Mosselman, Dikke lul-Dikke Lul Band, Gabbertje/Gabbersaurus/Supergabber-Hakkuhbar, Hakkuh & zaguh-Gabber Piet, etcetera. (goh, bijna allemaal platen van midden jaren 90, valt me op.)Of van die dingen a la Scatman, Aqua, Captain Jack, Toybox, Poco Loco Gang, etcetera.
Draaien die handel.
1) Buffalo Tom - Taillights Fade
2) Manic Street Preachers - If You Tolerate This Your Children Will B
3) White Town - Your Woman
4) Radiohead - Paranoid Android
5) Radiohead - Street Spirit
6) U2 - Fly
7) Seal - Crazy
8) New Radicals - You Get What You Give
9) Nada Surf - Popular
10) K's Choice - Dad
eigen keuze: marillion - the great escape
Radiohead is de groep van de jaren 90 voor mij, paranoid android is de bohemian rhapsody van de jaren 90, street spirit is zo MOOI!
SEAL is mede voor de bewondering voor Trevor Horn. K's Choice Dad mede vanwege de impact die het heeft sinds het overlijden van mijn vader. Nada Surf vanwege de perfecte single, New Radicals brul ik nog steeds mee als meest aanstekelijk. Buffalo TOM is ook een briljante single. U2 The Fly omdat ik dit het meest briljante U2 nummer ever vind. Manic Street Preachers mede vanwege de impactvolle tekst!!!
White Town als goede one hit wonder nummer!
En Marillion: TJA. The Great Escape is een van mijn all time favorites van mijn favoriete groep ever. Godsamme, wat verdient die groep veel meer aandacht van alle muziekliefhebbers!!!!!
Toch voornamelijk nummers uit de eerste helft van de jaren negentig. Voor de eigen keuze wou ik eerst mij aansluiten bij de TOOL-stemmers. Maar Temple of the dog vind ik te mooi om over te slaan. (snap niet waarom ie niet in de standaard-lijst staat)
Verder vooral een mixje van de nummers die mij echt bijgebleven zijn uit die goeie ouwe (havo-) tijd.
quote:Meneer Aart, je schept hier werkelijk een doemscenario.
Op zaterdag 16 november 2002 17:04 schreef Meneer_Aart het volgende:
de voor-11-september-generatie
En ik zal er wel wat van mee krijgen in de auto, maar ga er niet speciaal voor zitten.
quote:verrek, toch te snel gestemd. Black en Round Here horen er ook bij. En Tori Amos, Silent all this years, ook vergeten.
Op zaterdag 16 november 2002 15:05 schreef Bug het volgende:
Mijn lijstje:
1) Pearl Jam - Black
2) Counting Crows - Round Here
3) Mano Negra - King Kong Five
4) Gotcha! - Words And Music From Da Lowlands
5) Arrested Development - People Everyday
6) Stone Roses - Fools Gold
7) Korn - Freak On A Leash
8) Urban Dance Squad - Demagogue
9) Everlast - What It's Like
10) Deee-Lite - Groove Is In The Heart
Eigen keuze:
Temple of the Dog - HungerstrikeToch voornamelijk nummers uit de eerste helft van de jaren negentig. Voor de eigen keuze wou ik eerst mij aansluiten bij de TOOL-stemmers. Maar Temple of the dog vind ik te mooi om over te slaan. (snap niet waarom ie niet in de standaard-lijst staat)
Verder vooral een mixje van de nummers die mij echt bijgebleven zijn uit die goeie ouwe (havo-) tijd.
In mijn lijst heb ik zoveel mogelijk 'house'-platen gezet. Alsnog schandalig dat je niet eens voor klassiekers als Hardcore Vibes, Open Your Mind en Das Boot kunt kiezen. Dat is pas echt de jaren negentig. Samen met Grunge dan, maar Nirvana zal toch wel in de top 10 terechtkomen.
quote:Juist. Laat ons lijden en lachen,
Op dinsdag 12 november 2002 14:55 schreef postinggirl het volgende:
'Natuurlijk willen we ook weten wat volgens jou ENORM slechte, foute of lachwekkende 90's platen zijn. Want die gaat 3FM natuurlijk ook draaien in de Week van de Jaren 90.'No limit-Irene Moors en de Smurfen, Busje kom zo-Hollenboer, Kaplaarzen-Dingetje, Ik ben d'r helemaal klaar voor-Blunt Axe, Waarheen waarvoor-Bob & Annie de Rooy, Mossels-Mosselman, Dikke lul-Dikke Lul Band, Gabbertje/Gabbersaurus/Supergabber-Hakkuhbar, Hakkuh & zaguh-Gabber Piet, etcetera. (goh, bijna allemaal platen van midden jaren 90, valt me op.)
Of van die dingen a la Scatman, Aqua, Captain Jack, Toybox, Poco Loco Gang, etcetera.
Draaien die handel.
Poing, Poing, Poing, Poing, Poing, Poing, Poing, Poing, Poing, Poing....
[Dit bericht is gewijzigd door Trainspotter op 19-11-2002 09:43]
quote:Ja ondanks dat het niet mijn favo zender is ga ik zoveel mogelijk proberen te luisteren (ben dan te werk namelijk).
Op dinsdag 12 november 2002 10:45 schreef postinggirl het volgende:
Over twee weken is het bij 3fm de week van de jaren 90.Dat ik zelf fanatiek ga luisteren ligt voor de hand (als je van die tien jaar de laatste acht-en-een-half bewust meegemaakt hebt en de muziek van de resterende anderhalf jaar ook erg leuk vind is dat logisch, laat die nostalgie maar lekker de boxen uit druipen....).
Maar wat vinden jullie ervan? Het is nu pas 2002, de jaren 90 zijn slechts twee jaar voorbij. Te vroeg voor een terugblik, of is er toch al interesse voor een week lang die (toch niet zo heel erg) oude muziek? Ga jij ook luisteren?
En dan zit er ook nog een cyber top 90 aan vast. Welke plaat zou jij daarvoor nomineren (Ik heb persoonlijk geen flauw idee, ik kan echt niet kiezen.)?
Ik nomineer die van Chrystle Waters - La la die (weet niet zeker of die zo heet)
quote:Ik heb de door mij genoemde lijst (met wat aanvullingen zoals You can run-Jeremy Jackson, Eins zwei polizei-Modo en Bird's dance-T-Birds) zelfs al naar 3fm gezonden per E-mail, met een vermelding van dit topic erbij.
Op dinsdag 19 november 2002 09:37 schreef Trainspotter het volgende:
Ik ga ook zoveel mogelijk luisteren. Ik hoop ook op de lekkere foute kleuterhouseplaten en meer zulks een smakeloosheid zoals die hierboven al ter sprake is gekomen. Verantwoorde muziek uit de jaren negentig heb je als het goed is toch wel op cd.In mijn lijst heb ik zoveel mogelijk 'house'-platen gezet. Alsnog schandalig dat je niet eens voor klassiekers als Hardcore Vibes, Open Your Mind en Das Boot kunt kiezen. Dat is pas echt de jaren negentig. Samen met Grunge dan, maar Nirvana zal toch wel in de top 10 terechtkomen.
<<quote van een lang lijst door mij (Postinggirl) genoemde foute platen>>
Juist. Laat ons lijden en lachen,
.
Poing, Poing, Poing, Poing, Poing, Poing, Poing, Poing, Poing, Poing....
Misschien hoor ik nog wel een verzoekje terug in die week, aangevraagd door ene Postinggirl.
[Dit bericht is gewijzigd door postinggirl op 19-11-2002 10:27]
quote:Ik zit ook te luisteren, en wilde net dit topic omhoog gaan trappen.
Op zaterdag 23 november 2002 01:11 schreef evert het volgende:
onofficieel nu al begonnen in de freakolympics
1e plaat: ALive Pearl Jam (belooft veel!)
Air - All I Need.
Het kan bijna alleen nog maar bergafwaarts gaan vanaf nu.
Er kwam deze week een aanvraag bij ons binnen van de Vara. Rob Stenders die wil graag de Diva's of Dance op bezoek hebben en dan met ze keuvelen over de hoogtijdagen van de eurodance scene.
Dus hoogstwaarschijnlijk volgende week dinsdagochtend bij Rob Stenders in z'n ochtend programma:
Waarschijnlijk begeleid door veel "No Limits", "Never Alone", "No Time 2 Waste", "Tribal Dance", "Sex On The Beach" en "Dreams".
quote:De VPRO gaat 's avonds wel gewoon VPRO-muziek uit de jaren 90 draaien. En dat is vast wel leuk.
Op dinsdag 12 november 2002 16:59 schreef ranja het volgende:[..]
Dat was ook wat ik bedoelde toen ik zei van "Erg opvallend, nogmaals, dat er heel veel nummers tussen staan die niet of weinig gedraaid zijn op de radio, en/of helemaal geen hit geweest zijn!
Beetje een zogenaamde 'vara/pinkpop'lijst dit."Waarschijnlijk wordt iedereen verondersteld die house/gabber etc. 'fout' te vinden en dus op te noemen bij het kopje 'noem hier de foutste nummers'. Beetje vaag natuurlijk om iedereen die mening op te dringen. Als heel veel mensen I wanna be a hippy nou goed vinden waarom zou je het dan 'fout' moeten noemen? Beetje rare radio 3 mentaliteit weer, tussen wal en schip, vlees noch vis, tussen 538 en vpro in zeg maar.
quote:zou best kunnen, Nance zit er maandag
Op zaterdag 23 november 2002 01:17 schreef CJ het volgende:
Woei... zie ik dit topic nu pas.Er kwam deze week een aanvraag bij ons binnen van de Vara. Rob Stenders die wil graag de Diva's of Dance op bezoek hebben en dan met ze keuvelen over de hoogtijdagen van de eurodance scene.
Dus hoogstwaarschijnlijk volgende week dinsdagochtend bij Rob Stenders in z'n ochtend programma:
[afbeelding]
www.divasofdance.comWaarschijnlijk begeleid door veel "No Limits", "Never Alone", "No Time 2 Waste", "Tribal Dance", "Sex On The Beach" en "Dreams".
quote:Asshole is ook wel leuk!
Op zaterdag 23 november 2002 01:15 schreef I.R.Baboon het volgende:[..]
Ik zit ook te luisteren, en wilde net dit topic omhoog gaan trappen.
Air - All I Need.
Het kan bijna alleen nog maar bergafwaarts gaan vanaf nu.
quote:Ah, dat wist ik nog niet. Dat verklaart waarom Rob er vandaag nog zo'n vaart achter zette om ze in de uitzending te kunnen krijgen.
Op zaterdag 23 november 2002 01:20 schreef evert het volgende:[..]
zou best kunnen, Nance zit er maandag
Wel slim hoor om de DoD uit te nodigen, want dan slaat-ie meteen 3 vliegen in 1 klap.
quote:Idd. Ik schaam me dat ik eerder de cover van Lebbis en Jansen kende dan het origineel.
Op zaterdag 23 november 2002 01:21 schreef evert het volgende:[..]
Asshole is ook wel leuk!
quote:SCHAAM JE
Op zaterdag 23 november 2002 01:25 schreef I.R.Baboon het volgende:[..]
Idd. Ik schaam me dat ik eerder de cover van Lebbis en Jansen kende dan het origineel.
quote:body en soul, thelonious monster, weet je nog dat hij bij pinkpop zo stoned als godweetwat, in de mast klom?
Op zaterdag 23 november 2002 01:32 schreef evert het volgende:[..]
SCHAAM JE
Kravitz blijft toch ook een geweldig artiest hoor!
quote:Ik kan me alleen zoiets bij Moby herinneren. Maar goed, gezien mijn leeftijd heb ik eigenlijk pas vanaf 94-95 de muziek serieus gevolgd.
Op zaterdag 23 november 2002 01:49 schreef evert het volgende:[..]
body en soul, thelonious monster, weet je nog dat hij bij pinkpop zo stoned als godweetwat, in de mast klom?
En nu underworld. Ook heel prettig om te horen. Alhoewel het tijdstip misschien niet helemaal het juiste is.
. En nu DJ Shadow. En die staat ook al tussen m'n MP3tjes. Ik ben een kind van de jaren 90.
.
quote:heeerlijk!!!
Op zaterdag 23 november 2002 02:02 schreef I.R.Baboon het volgende:. Weezer.
quote:Inderdaad. Het heeft gewoon iets mysterieus over zich. Jammer dat ik niet tot 6 uur kan blijven luisteren...
Op zaterdag 23 november 2002 02:06 schreef evert het volgende:[..]
heeerlijk!!!
en nu iets aparts. DJ Shadow, normaal niet mijn soort muziek maar wel heel knap en intrigerend gedaan.
quote:kom op, hou vol!!!!
Op zaterdag 23 november 2002 02:07 schreef I.R.Baboon het volgende:[..]
Inderdaad. Het heeft gewoon iets mysterieus over zich. Jammer dat ik niet tot 6 uur kan blijven luisteren...
quote:Hou vol? Dat is nog 4 (!) uur. En bovendien halen ze het toch nooit. En dan moet ik volgende week WEER luisteren. Maar goed, ik ga kijken hoe ver ik kom.
Op zaterdag 23 november 2002 02:11 schreef evert het volgende:[..]
kom op, hou vol!!!!
een muzikaal orgasme in de vrijdagnacht is toch geweldig!
quote:Nu UDS, die groep had toch wereldfaam verdiend!
Op zaterdag 23 november 2002 02:17 schreef I.R.Baboon het volgende:[..]
Hou vol? Dat is nog 4 (!) uur. En bovendien halen ze het toch nooit. En dan moet ik volgende week WEER luisteren. Maar goed, ik ga kijken hoe ver ik kom.
quote:Temporarily Expendible is echt een van de mooiste platen ooit. Dat dat geen hit is geworden snap ik nog steeds niet. Hoewel dit nummer ook wel aardig was.
Op zaterdag 23 november 2002 02:18 schreef evert het volgende:[..]
Nu UDS, die groep had toch wereldfaam verdiend!
quote:Demagogue is mijn favoriet. en nu de breeders, briljante single
Op zaterdag 23 november 2002 02:20 schreef I.R.Baboon het volgende:
a
[..]Temporarily Expendible is echt een van de mooiste platen ooit. Dat dat geen hit is geworden snap ik nog steeds niet. Hoewel dit nummer ook wel aardig was.
quote:ik zou zeggen: breng het uit als CD serie en ik koop hem helemaal.
Op zaterdag 23 november 2002 02:24 schreef I.R.Baboon het volgende:
Oja, ik plak hem hier maar niet omdat het nogal een grote lijst is, maar de complete freak 90 (waar dit dus een selectie van is) is te vinden op http://www.freakolympics.net/lijsten/overzichten/freak90/.
Laurent Hill dan weer niet. Maar dit vind ik dan ook een iets minder nummer. Nou ja, dat moet dan maar.
quote:Welterusten. Dat is ook precies wat ik ga doen. Wellicht morgen nog een verslag van deze ervaring.
Op zaterdag 23 november 2002 02:39 schreef evert het volgende:
en nu cake!
ga verder in mijn bed verder luisteren, wat een heerlijke muziek!
quote:ja, met nilsson nu onder de dekens.
Op zaterdag 23 november 2002 02:41 schreef I.R.Baboon het volgende:[..]
Welterusten. Dat is ook precies wat ik ga doen. Wellicht morgen nog een verslag van deze ervaring.
Tja, nilsson heb ik ook al op mp3. .
Maar goed, dat met nilsson was destijds wel geweldig. Rob die voor elke zender een apart spotje had ingesproken om de doelgroep nog beter te bereiken. Helaas tevergeefs...
En dan ga ik nu ECHT slapen.
quote:me too
Op zaterdag 23 november 2002 02:48 schreef I.R.Baboon het volgende:
*is er nog heel even*Tja, nilsson heb ik ook al op mp3.
.
Maar goed, dat met nilsson was destijds wel geweldig. Rob die voor elke zender een apart spotje had ingesproken om de doelgroep nog beter te bereiken. Helaas tevergeefs...
En dan ga ik nu ECHT slapen.
Air - All I Need
Cardigans - Erase/Rewind
Destiny's Child - Get On The Bus
Sugar Ray - Fly
Felix - Don't You Want Me
Goodmen - Give It Up
Massive Attack - Unfinished Sympathy
Moby - Go
New Power Generation/Prince - Money Don't Matter Tonight
Prodigy - Out Of Space
(In volstrekt willekeurige volgorde en over een week zou het vast weer een grotendeels andere lijst zijn, bovendien had ik er nog minstens tien meer willen vermelden. Ik heb ze ook een beetje gespreid over het decennium genomen.)
[Dit bericht is gewijzigd door postinggirl op 23-11-2002 18:24]
Echt een momentopname, morgen zal deze lijst er waarschijnlijk heel anders uitzien. Alleen de top 3 is zeker.
Veelste veel goeie platen om uit te kiezen, gelukkig staat op het werk altijd 3FM aan. Wordt een leuke week
Whale - Hobo Humpin Slobo Babe
Verve - Drugs Don't Work
Air - Sexy Boy
Amanda Marshall - Beautiful Goodbye
Beastie Boys - Sure Shot
Billie Myers - Kiss The Rain
Blur - Park Life
Cardigans - Rise And Shine
Chemical Brothers - Hey Boy Hey Girl
Republica - Ready To Go
Freak is top, maar veels te lang en veels te laat (mede door de lengte), week van de jaren 90 is ook lang maar op een veel betere tijd.
quote:freaks te lang? kan ik wel een hele dag naar luisteren!
Op zaterdag 23 november 2002 23:19 schreef fisico het volgende:
Weer genoten van de kickoff bij Stenders en dit keer ook Fred. Ekdom die even a la Idols de tekst op aan het dreunen was. de week van de jaren 90 wordt gewoon helemaal top en heerlijk deja vu-en. Wel jammer dat weer Alive voorbij kwam maar dat nummer hoorde ik toch maar half omdat ik ook Jools op de Beeb aan het luisteren was.Freak is top, maar veels te lang en veels te laat (mede door de lengte), week van de jaren 90 is ook lang maar op een veel betere tijd.
U2 - One
Jewel - Foolish Games
Jewel - Hands
Live - Lightning Crashes
Phil Collins - That's Just The Way It Is
R.E.M. - Everybody Hurts
Sinead O'connor - Nothing Compares 2u
Tori Amos - Silent All These Years
U2 - Stay (Faraway So Close)
Counting Crows - Round Here
t hadden ook 10 andere platen kunnen zijn ... (nouja 9, One blijft erin )
quote:Rond half 4 met de radio aan in slaap gevallen. Maar goed, dit was een uitstekend begin van deze week. Eens zien wat het verder gaat worden.
Op zaterdag 23 november 2002 02:50 schreef evert het volgende:[..]
me too
(slapen wordt luisteren)
kom je wel weer tegen hier!
Oja, ik heb niet gestemd, omdat ik toch geen goede keuze zou kunnen maken.
Stone Temple Pilots - Plush
Alice In Chains - Would?
Nirvana - Come As You Are
Prodigy - No Good
Stone Temple Pilots - Interstate Lovesong
Tonic - If You Could Only See
Live - I Alone
Nirvana - Smells Like Teen Spirit
Kristine W - Feel What You Want
Metallica - Enter Sandman
Helmet - Unsong (mijn eigen plaat)
Blijft een moeilijke afweging, had er zo een top 50 van kunnen maken...
Wat ben ik ook een dodo , nah ja...hij is verstuurd...
quote:Dat is maar goed ook, want het is een lijst van de jaren '90.
Op zondag 24 november 2002 21:03 schreef Dieptriest het volgende:
Vergeet ik Judith van A Perfect Circle in de lijst te zetten.
quote:Verrek, Tonic!
Op zondag 24 november 2002 20:40 schreef Dieptriest het volgende:
Heb ook snel ff lijstje opgestuurd
Stone Temple Pilots - Plush
Alice In Chains - Would?
Nirvana - Come As You Are
Prodigy - No Good
Stone Temple Pilots - Interstate Lovesong
Tonic - If You Could Only See
Live - I Alone
Nirvana - Smells Like Teen Spirit
Kristine W - Feel What You Want
Metallica - Enter Sandman
Helmet - Unsong (mijn eigen plaat)Blijft een moeilijke afweging, had er zo een top 50 van kunnen maken...
quote:Die Duitse groep had hier ook maar 1 hit gescoord.
Op zondag 24 november 2002 23:46 schreef evert het volgende:[..]
Verrek, Tonic!
was ik helemaal vergeten die groep!
Ik weet niet of de de week van de jaren 90 al eerder in de nacht begonnen is, maar ik werd net gewekt door wat nu blijkt een soort van dance-megamix te zijn van allerlei samples van jaren 90 nummers.
quote:Goh. Ik heb veel van die TUTB-cd's, maar deze mix herkende ik toch echt niet. Zal wel die van 1990 geweest zijn, die heb ik zelf niet en volgens mij kwam het wel uit die tijd.
Op maandag 25 november 2002 05:48 schreef Dr_Crouton het volgende:
Het is een megamix van Turn up the Bass als ik nu even op de 3FM site spiek. Nooit gehad die cd's, was mijn muziek niet, maar wel erg relaxed om ze weer te horen. Feel good music.
Breng dat opnieuw uit en het wordt weer een hit (agree met de DJ)... was zijn tijd aardig vooruit!
quote:Tonic was toch niet duits? ben je niet in de war met Liquido (of zoiets)?
Op maandag 25 november 2002 00:13 schreef Dr_Crouton het volgende:[..]
Die Duitse groep had hier ook maar 1 hit gescoord.
ben nu alle nummers die ik zelf top vindt ben ik nu ff in een lijstje aan het pleuren en dan op het eind van de week ga ik dus zelf een dubbelcd (mischien wel meteen een cdbox samenstellen) met The Best Of The 90's
Denk dat ik deze week erg ga genieten van de radio.
quote:Wessel van Diepen had het 2 jaartjes terug geprobeerd met een cover die flopte: "Sleepers - Infinity".
Op maandag 25 november 2002 09:35 schreef Vamos het volgende:
Guru Josh - InfinityBreng dat opnieuw uit en het wordt weer een hit (agree met de DJ)... was zijn tijd aardig vooruit!
De b-kant was ook leuk "Postcards from Clitaly".
Morgen zijn de Diva's of Dance (Anita Doth, Des'Ray en Linda Estelle) trouwens vanaf 8:15 te gast bij Stenders Vroeg.
quote:alleen bij arbeidsvitaminen en tijdens de jaarmixen, dan chronologisch.
Op maandag 25 november 2002 12:53 schreef I.R.Baboon het volgende:
Waarom gebeurt dit chronologisch? Gevolg is dat ik van '90 tot half '94 niks ken, en vervolgens van half '94 tot ongeveer '98 alles kan meezingen. Alles door elkaar had me beter geleken. Of was dat per jaar gedoe alleen bij arbeidsvitaminen?
Ik heb met Giel in 1999 ook een hele leuke actie gehad met Double-Date, ik heb toen m'n trofee overgedragen op deze dames, trofee was voor .. jawel: "De slechtste plaat allertijden", die al sinds 1994 op m'n naam stond *trots* .
quote:giel ipv Sander & Jeroen
Op maandag 25 november 2002 15:57 schreef Devnull het volgende:
Donderdag tussen 4 en 6 smiddags draait Giel Beelen houseclassics uit de 90's op 3FM. Hij mailde mij, omdat hij me in de uitzending wil bellen met wat vragen m.b.t. m'n single "Poing"..
quote:Sorry, mijn fout. Liquido is Duits. Was nog vroeg.
Op maandag 25 november 2002 10:03 schreef evert het volgende:[..]
Tonic was toch niet duits? ben je niet in de war met Liquido (of zoiets)?
Gedurende dag heb ik weer een paar nummers genoteerd die ik wil downen. Lijstje met alle hits staat weliswaar al op de site van 3fm, maar toch.
quote:Hij zei .. tegenwoordig draai ik tussen 4 en 6 ........ maar ik begin te vrezen dat hij snachts bedoelt ... en dan gaat hij mij dus donderdagnacht tussen 4 en 6 bellen
Op maandag 25 november 2002 16:00 schreef Cybart het volgende:[..]
giel ipv Sander & Jeroen
Ik hoop dat hij me wakker krijgt dan .
edit: het is dus zeker snachts.
[Dit bericht is gewijzigd door Devnull op 25-11-2002 17:09]
quote:Oh, gelukkig. En ik heb toch deze hele week vrij om tentamens te leren, dus dat komt goed uit.
Op maandag 25 november 2002 13:01 schreef evert het volgende:[..]
alleen bij arbeidsvitaminen en tijdens de jaarmixen, dan chronologisch.
verder niet
quote:Och, was dat maar zo.
Op maandag 25 november 2002 16:00 schreef Cybart het volgende:[..]
giel ipv Sander & Jeroen
quote:Het leven is geen boterkoek.
Op maandag 25 november 2002 23:05 schreef I.R.Baboon het volgende:[..]
Och, was dat maar zo.
Air - All I Need
Bucketheads - Bomb
Dijk - Als Ze Er Niet Is
Faithless - Salva Mea
Jamiroquai - Virtual Insanity
Freakpower - Turn On Tune In Cop Out
Lenny Kravitz - Always On The Run
Macy Gray - I Try
Massive Attack - Unfinished Sympathy
Semisonic - Closing Time
Een top 20/30 was voor mij makkelijker geweest...
Nu Crash Test Dummies - Mmmmm
HEEEERLIJK!
Er schiet me nu zoveel goede muziek te binnen...
Eeehm is kijken..
Cranberries - Zombie
Skunk Anansie - Secretly
Soul Asylum - Runaway Train
Guano Apes - Big in Japan
Skunk Anansie - Hedonism
R.E.M. - Losign My Relegion
Die schieten me nu te binnen...
Zal ik ook nog aan de House beginnen?
Ah vooruit, op Rave Nation - Going Crazy en Wonderfull Days sla ik ze over
Live - I Alone
Red Hot Chili Peppers - Under The Bridge
U2 - One
Cranberries - Zombie
Genesis - Jesus He Knows Me
Heather Nova - London Rain
Lenny Kravitz - Mr. Cabdriver
Meatloaf - I'd Lie For You
Nirvana - Smells Like Teen Spirit
R.E.M. - Drive
2 Pac - Changes (eigen plaat)
Nog weinig echt foute platen gehoord, alleen Mmmbop van Hanson. Maar dat is zo fout dat het, zeker nu, leuk is.
quote:Ja, die zag ik toevallig zondag al op MTV. En ik vond het opeens een heel vrolijke plaat.
Op woensdag 27 november 2002 02:22 schreef Dr_Crouton het volgende:
Here Comes the Hotstepper! [/quote}Ja, dat weet ik. Maar andere platen uit die tijd die ik gehoord heb.... kut dat ik dat nou al weer kwijt ben.
[quote]
Nog weinig echt foute platen gehoord, alleen Mmmbop van Hanson. Maar dat is zo fout dat het, zeker nu, leuk is.
quote:Niet grijsgedraaid, maar wel een heel goede plaat.
Op woensdag 27 november 2002 02:25 schreef Dr_Crouton het volgende:
En Garbage nu..Die album heb ik grijsgedraaid op m'n walkman.
. Nineties-week.
.
quote:Indeed.
Op woensdag 27 november 2002 02:27 schreef I.R.Baboon het volgende:
. Nineties-week.
.
maar euhm gisteren was wel minder dan maandag
hoop dat ie vandaag weer beter wordt
viel me op dat gisteren een aantal nummers gedraaid werden die ze maandag ook al gedraaid hadden.....jammer
quote:Dat zeker. Nu Aqua...hmm...
Op woensdag 27 november 2002 11:46 schreef Luigi het volgende:
En toch is het wel een feest der herkenning.
quote:Tsja, hou fout ook, het werd wel gedraaid in al die gehuchten disco's enzo!
Op woensdag 27 november 2002 11:47 schreef Citroentje het volgende:[..]
Dat zeker. Nu Aqua...hmm...
quote:Nu Culture Beat!
Op woensdag 27 november 2002 11:52 schreef Luigi het volgende:[..]
Tsja, hou fout ook, het werd wel gedraaid in al die gehuchten disco's enzo!
Er zijn een miljoen liedjes gemaakt in de 90s, maar ik heb nu al 3x Insane in the Brain van Cypress Hill horen langskomen. Volgens mij is dat het enige liedje dat nu al 3x is langsgekomen.
maar mijn lijstje voor de best of the 90's compilatie begint al aardig vol te raken, dus dat wordt schrappen van het weekend
Dit is de mijne:
Air - All I Need
Anouk - Sacrifice
Goo Goo Dolls - Iris
Massive Attack - Teardrop
Nirvana - Smells Like Teen Spirit
Pearl Jam - Alive
Radiohead - Street Spirit
Red Hot Chili Peppers - Under The Bridge
Sixpence Non The Richer - Kiss Me
Therapy? - Diane
stenders arbeidsvitaminen draaien echt goede muziek uit de jaren 90, de rest is maar matig...
ruuddewild.nl heeft het voordeel dat jeoren en sander er gelukkig zijn
70 en 80 ies ben ik van de partij
quote:partytrasher
Op woensdag 27 november 2002 16:37 schreef enfermidade het volgende:
ik ga liever niet de ondergang van de muziek nog een keer meemaken, die paar fatsoenlijke nummers die toen zijn uitgekomen heb ik zelf wel op cd
70 en 80 ies ben ik van de partij
quote:wat een mooi jaar eigenlijk. Bucketheads - The Bomb, Everything but the girl - Missing, Ajax winnaar champions league
Op woensdag 27 november 2002 17:41 schreef Da_Sandman het volgende:
Dit klinkt echt stoer, die 1995 jukebox nog iets...
quote:Wat een zomer vooral:
Op woensdag 27 november 2002 23:56 schreef Citroentje het volgende:wat een mooi jaar eigenlijk.
Sin with Sebastian - Shut up and sleep with me (is die eigenlijk al voorbij gekomen?)
Rolling Stones - Love is strong
Technohead - I wanna be a hippy
the Nightcrawlers - Push the feeling on
Beastie Boys - Sabotage
Apart hoe nummers die je destijds vreselijk vond na 7 jaar onder de noemer 'jeugdsentiment' vallen: Heeeeerlijk om allemaal weer terug te horen!
Mijn top 10:
1. Adamski - Killer
2. Depeche Mode - Enjoy the silence
3. Massive Attack - Unfinished sympathy
4. R.E.M. - Losing my religion
5. Faith no More - Midlife Crisis
6. Manic Street Preachers - Motorcycle emptiness
7. Blind Melon - No rain
8. Red Hot Chili Peppers - Under the bridge
9. Rage Against the Machine - Killing in the name of
10. Stone Temple Pilots - Plush
.... wat een hel trouwens om zo'n lijst samen te stellen
Wat willen jullie trouwens absoluut NIET terughoren?
Ik ga voor 'Meisje, je bent zo lelijk als de nacht' van DJ Madman.
quote:Dan wel graag de original mix en niet die slappe radioversie...
Op donderdag 28 november 2002 00:33 schreef Kimsomnia het volgende:
Technohead - I wanna be a hippy
quote:....of de remix met de 'Nederwiet'-sample van Doe Maar.
Op donderdag 28 november 2002 00:36 schreef ranja het volgende:Dan wel graag de original mix en niet die slappe radioversie...
hehe 2 hitjes en toen mocht ie weer stamhoofd gaan spelen..
volgensmij ken ik zelfs nog een stukje van het dansje
Boom Boom Boom Boom
I Want You In My Room
Lets spend the night togheter
from now untill forever
Boom Boom Boom Boom
I Want A Double Boom
Let's Spend The Night Together
Together In My Room
(sorry nog steeds een zwak voor )
quote:was zeker leuk
Op donderdag 28 november 2002 10:18 schreef Cybart het volgende:
jeeeeejBoom Boom Boom Boom
I Want You In My Room
Lets spend the night togheter
from now untill forever
Boom Boom Boom Boom
I Want A Double Boom
Let's Spend The Night Together
Together In My Room
(sorry nog steeds een zwak voor)
mis trouwens nog dingen of ik heb niet genoeg geluisterd....
B.E.D. met wel eens verliefd geweest.....Joel (ofzo) met een doodgewone kat
quote:idd die hebben ze niet gedraaid, net als bijna alle happy hardcore nummers
Op donderdag 28 november 2002 10:26 schreef Luchtbel het volgende:[..]
was zeker leuk
mis trouwens nog dingen of ik heb niet genoeg geluisterd....
B.E.D. met wel eens verliefd geweest.....Joel (ofzo) met een doodgewone kat
![]()
![]()
quote:ff mailen nog maar dan..........heb s morgens vroeg wel van die fijne happy hardcore gehoord hoor.........
Op donderdag 28 november 2002 10:29 schreef Cybart het volgende:[..]
idd die hebben ze niet gedraaid, net als bijna alle happy hardcore nummers
(en dan wel van die saaie nikszeggende megahits draaien die nooit hit zijn geworden)
britney
(versie die Travis van baby one more time speelde is toch wel mijn favo uitvoering)
[Dit bericht is gewijzigd door Cybart op 28-11-2002 10:50]
quote:Ja dat is ook de enige leuke uitvoering... Toen was die eigenlijk wel leuk maar nu....... Damn wat heb ik een hekel gekregen aan dat wijf zeg!
Op donderdag 28 november 2002 10:48 schreef Cybart het volgende:
en toen was erbritney
(versie die Travis van baby one more time speelde is toch wel mijn favo uitvoering)
(Al gaat deze nog wel vergeleken met de opvolgers)
quote:nee dat heyeheheheyyeeeeeh iehl
Op donderdag 28 november 2002 11:52 schreef GraPghaST het volgende:
verschrikkelijk nummer.... en die uithalen ook.... Binneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh....... *argH*
quote:
Op donderdag 28 november 2002 11:53 schreef Luchtbel het volgende:[..]
nee dat heyeheheheyyeeeeeh iehl
Miste dat stukje even, moest poepe...
Roxette met The Look was toch echt begin/half 1989
quote:Ja, inderdaad. Ik herkende alle fragmenten, wist waar het bij hoorde, bijna nog de posities die alle platen bereikt hebben. Dat zou ik nou ECHT niet meer kunnen.
Op woensdag 27 november 2002 17:41 schreef Da_Sandman het volgende:
Dit klinkt echt stoer, die 1995 jukebox nog iets...
Maar goed, kwestie van smaak.
(Dit ging over Roots bloody roots van Sepultura.)
quote:
Op donderdag 28 november 2002 12:50 schreef postinggirl het volgende:
Hmmm....Dit zit volgens mij nog net op het randje van wat ik nog 'muziek' durf te noemen.....Nog net aan de goede kant.Maar goed, kwestie van smaak.
Shaggy - Boombastic, best leuk...
Heb trouwens op Moby - Feeling So Real na weinig "house" plaatjes gehoord... Jammer...
quote:Jij bent vannacht tussen 4 en 6 zeker vergeten te luisteren.
Op donderdag 28 november 2002 12:54 schreef Da_Sandman het volgende:[..]
Was inderdaad beetje heftig...
Shaggy - Boombastic, best leuk...
Heb trouwens op Moby - Feeling So Real na weinig "house" plaatjes gehoord... Jammer...
Dominator, Plastic Dreams, het kwam allemaal voorbij.
quote:
Op donderdag 28 november 2002 12:56 schreef postinggirl het volgende:[..]
Jij bent vannacht tussen 4 en 6 zeker vergeten te luisteren.
Dominator, Plastic Dreams, het kwam allemaal voorbij.
quote:Toen lag die waarschijnlijk bij te komen van al het bier dattie gisteren achterover gegooid heeft tijdens en na de wedstrijd...
Op donderdag 28 november 2002 12:56 schreef postinggirl het volgende:[..]
Jij bent vannacht tussen 4 en 6 zeker vergeten te luisteren.
[Dit bericht is gewijzigd door LoekB op 28-11-2002 13:00]
quote:Oh, dat vond ik toen ook net gaan. Jammer dat ik dat nou niet gehoord heb (geen radio hier)
Op donderdag 28 november 2002 12:50 schreef postinggirl het volgende:
Hmmm....Dit zit volgens mij nog net op het randje van wat ik nog 'muziek' durf te noemen.....Nog net aan de goede kant.Maar goed, kwestie van smaak.
(Dit ging over Roots bloody roots van Sepultura.)
quote:Sterker nog, was nog bezig
Op donderdag 28 november 2002 12:59 schreef LoekB het volgende:[..]
Toen lag die waarschijnlijk bij te komen van het feesten...
quote:Hmmm die van mij ook niet, Skik net bijvoorbeeld
Op donderdag 28 november 2002 13:16 schreef Cybart het volgende:
echt jammer dat abc
vooral omdat henks muziek keuze nou niet echt de mijne is
en ik die van de arbeidsvitaminen gewoon wel leuk was de hele week
quote:is charlie big patato nog uit de 90's? of was dat al 2000?
Op donderdag 28 november 2002 13:18 schreef Da_Sandman het volgende:[..]
Hmmm die van mij ook niet, Skik net bijvoorbeeld
Maar Week nu is genieten!!
quote:1999
Op donderdag 28 november 2002 13:20 schreef Cybart het volgende:[..]
is charlie big patato nog uit de 90's? of was dat al 2000?
quote:*op mijn preselectie lijstje voor mijn compilatie schrijft
Op donderdag 28 november 2002 13:21 schreef postinggirl het volgende:[..]
1999
Is dit ook jaren negentig
*snap - welcome to tomorrow
komt vast niet uit zijn eigen platenkast
quote:Welke plaat?
Op donderdag 28 november 2002 13:33 schreef Da_Sandman het volgende:
Help...Is dit ook jaren negentig
quote:Ja, die was wel leuk. En de clip van de opvolger (eternity), die was pas cool.
Op donderdag 28 november 2002 13:39 schreef Cybart het volgende:
wauw henk heeft eindelijk een leuk liedje gevonden*snap - welcome to tomorrow
komt vast niet uit zijn eigen platenkast
quote:ja liep zijn in een 3d / stripverhaal wereldje rond
Op donderdag 28 november 2002 13:40 schreef I.R.Baboon het volgende:[..]
Welke plaat?
[..]Ja, die was wel leuk. En de clip van de opvolger (eternity), die was pas cool.
quote:Die Duitse of wat het ook was plaat hiervoor... Te erg gewoon...
Op donderdag 28 november 2002 13:40 schreef I.R.Baboon het volgende:[..]
Welke plaat?
[..]Ja, die was wel leuk. En de clip van de opvolger (eternity), die was pas cool.
quote:gaat nu niet in jaren
Op donderdag 28 november 2002 13:43 schreef LoekB het volgende:
Nu komen de mooiste jaren, '95 en '96
quote:Snoop dogg?
Op donderdag 28 november 2002 13:43 schreef postinggirl het volgende:
En waarempel, nu draait hij alwéér een leuk nummer!Go Henk!
quote:Waarom kan ik het niet hohoren.
Op donderdag 28 november 2002 13:43 schreef postinggirl het volgende:
En waarempel, nu draait hij alwéér een leuk nummer!Go Henk!
quote:Ah, meende een aantal nummers van rond die tijd achter elkaar te horen, maar je hebt idd gelijk ja...
Op donderdag 28 november 2002 13:44 schreef Cybart het volgende:[..]
gaat nu niet in jaren
d.a.h. en ja-cobus gaat via het alfabet
quote:Die zal ook wel behoorlijk hoog staan morgen. Denk ik.
Op donderdag 28 november 2002 13:46 schreef Jojogirl het volgende:
Oe deze is mooi. (Black hole sun)
Black Hole Sun is daarentegen weer erg leuk
ik wil jullie wel lastig vallen met alle nummers die ik deze week al genoteerd heb, maar sub doet het niet meer....
ach what the heck..
dit is wat tot nu toe in aanmerking gaat komen voor mijn cd compilatie
let wel: 1 liedje per artiest:
quote:
THE BEST OF THE 90S
(the pre-selection)Guru Josh Infinity
Adventures of Stevie V. Dirty Cash
Atlantic Ocean Waterfall
MC Hammer U Cant Touch This
Raymond van het Groenewoud Liefde Voor Muziek
Massive Attack Unfinished Sympathy
Roxette Joyride
REM Losing My Religion
Timmy T One More Try
Scorpions Wind Of Change
Ace Of Base All That She Wants
Air All I Need
All Saints - I Know Where It's At
Backstreet Boys Get Down
Beastie Boys Intergalactic
Marco Borsato Dromen zijn bedrog
Eric Clapton Tears in Heaven
Phil Collins Something happened on the way to
Corona The Rhythm Of The Night
Cypress Hill Insane In The Brain
Charles & Eddie - Would I Lie
Whigfield When I Think Of You
Lucilectric Madchen
Gala Freed From Desire
Snap Rhythm Is A Dancer
Crystal Waters - Gipsy Woman
Salt N Peppa Lets Talk About Sex
Brian Addams Everything I Do
George Michael & Elton John Dont Let The Sun Go Down On Me
Shanice I Love Your Smile
Double You Please Dont Go
Genesis I Cant dance
2 Unlimited No Limit
Red Hot Chilli Peppers Under The Bridge
Guns N Roses Knocking On Heavens Door
Mariah Carry Ill Be There
Dr Alban Its My Life
Brian May To Much love Wil Kill You
Prodigy Firestarter
Inner Circle Sweat
Whitney Houston I Will Always Love You
Roots Syndicate Mockin Bird Hill
Rene Klein Mr Blue
Daft Punk Around The World
DesRee Life
Dee-Lite Groove Is In The Heart
Faithless Insomnia
Jazzy Jeff & The Fresh Prince Boom Shake The Room
Ks Choice Not An Addict
Army Of Lovers Obsession
Kristine W Feel What You Want
Lenny Kravitz Are You Gonna Go My Way
UB 40 ft Pato Banton Baby Come Back
4 Non Blonds Whats Up
Los Del Rio Macarena
Puff Daddy & Faith Evans Ill Be Missing You
Celine Dion My Heart Will Go On
City To City The Road Ahead
Bert Heerink Julie July
Haddaway What Is Love
Meatloaf I Would Do Anything For Love
Paul De Leeuw Ik Wil Niet Dat Je Liegt
Reel 2 Real I Like To Move It
TAFKAP The Most Beautiful Girl In The World
2 Brothers On The 4th Floor Dreams
All 4 One I Swear
Rednex Cotton Eye Joe
Total Touch Touch Me Here
Hermes House Band I Will Survive
Vengaboys Boom Boom Boom Boom
Gompie Who The Fuck Is Alice
Guus Meeuwis & Vagant Het Is Een Nacht
Fugees Killing Me Softly
Spice Girls Wannabe
Rob De Nijs Banger Hart
No Doubt Dont Speak
Babylon Zoo Spaceman
Aqua Barbie Girl
Verve Bitter Sweet Symphony
Culture Beat Mr Vain
Was Alane
Kelly Family I Cant Help Myself
Leila K Open Sesame
Oasis Back In Anger
Olive Youre Not Alone
Prodigy No Good
Peter Andre Mysterious Girl
Cranberries Zombie
Faithless Insomnia
Deep Blue Something Breakfast At TiffanysThe Course Ready or Not
Everything But The Girl Missing
Robbie Williams Rock DJ
Party Animals Have You Ever Been Mellow
Janet Jackson Together Again
K-Ci & Jojo All My Life
Pras Michel Ghetto Supastar
Brandy & Monica The Boy Is Mine
Emilia Big Big World
Cher Believe
Tupac Changes
Britney Spears Baby One More Time
DJ Jean The Launch
Jennifer Lopez If You Had My Love
Lou Bega Mambo No.5
Andreas Johnson Glorious
Eiffel 65 Blue
Chef Chocolate Salty Balls
Skunk Anansie - Charlie Big Patato
* Da_Sandman start zn Kaz.... rent naar de winkel en gaat oude singles kopen!!!
quote:hehe wel veel meer nummers, maar deze heb ik eruit gepikt
Op donderdag 28 november 2002 13:51 schreef Da_Sandman het volgende:
De tering, is dat allemaal al langs geweest deze week? Ik mis heel wat geloof ik...* Da_Sandman start zn Kaz....
rent naar de winkel en gaat oude singles kopen!!!
quote:Zitten wel een paar leuke 'vergeten' nummers tussen...
Op donderdag 28 november 2002 13:51 schreef Cybart het volgende:[..]
hehe wel veel meer nummers, maar deze heb ik eruit gepikt
quote:
Op donderdag 28 november 2002 13:53 schreef postinggirl het volgende:
* postinggirl zit nu de typische mond/tong-bewegingen van het betreffende Britney-clipje te playbacken.
quote:Zo leer je je medefokkers nog eens kennen.
Op donderdag 28 november 2002 13:53 schreef postinggirl het volgende:
* postinggirl zit nu de typische mond/tong-bewegingen van het betreffende Britney-clipje te playbacken.
quote:Hahaha best humor, de resterende tijd gunnen aan de Spice Girls... nog geen 10 seconden
Op donderdag 28 november 2002 13:56 schreef Jojogirl het volgende:
Hè, dit is nou weer 1 van de minst leuke Spice girls nummers.Ow en alweer weg ook
en daarna waren we stand in voor methodman
*therapy op lijstje gezet heeft
over 2 nummers: Total Touch - Touch Me There
quote:Hmmm niet mijn mening maar goed...
Op donderdag 28 november 2002 14:59 schreef Tom_Tom- het volgende:
Achteraf is Touch Me There veel leuker dan Somebody Else's Lover.
(Voor wie dit later leest: Dit gaat om Nothing like the rain van 2 Unlimited)
quote:Hebben jullie andere collega's intussen al het gekkenhuis gebeld?
Op donderdag 28 november 2002 14:35 schreef Cybart het volgende:
hehe, mijn colega en ik hebben net een impressie gedaan van huilende tienermeisjes (take that)
quote:Gezapig, maar opzich best lekker hoor...
Op donderdag 28 november 2002 15:08 schreef postinggirl het volgende:
Hmmm, fan-memories komen bovendrijven bij de plaat die nu op de radio is. Dit vind ik een middenmotertje van hun.(Voor wie dit later leest: Dit gaat om Nothing like the rain van 2 Unlimited)
Hmmm Fly van U2... Ben nooit een fan van U2 geweest, op Sunday Bloody Sunday na...
quote:we zitten met 2én op dit kantoor....
Op donderdag 28 november 2002 15:10 schreef LoekB het volgende:[..]
Hebben jullie andere collega's intussen al het gekkenhuis gebeld?
![]()
anyway
Born Slippy - Underworld
dijk van een plaat
Maar dit is dus wel een gigantische wereldplaat!!!
quote:Inderdaad, dit is wel een jaren '90 topper
Op donderdag 28 november 2002 15:15 schreef Cybart het volgende:[..]
anyway
Born Slippy - Underworld
dijk van een plaat
quote:*oeps
Op donderdag 28 november 2002 15:18 schreef Da_Sandman het volgende:
Heeej!! je zit stiekum de playlist te bekijken!!!
Staat de playlist...
* Da_Sandman bekijkt m niet vooruit, wil niet weten wat er zo komt...
The Ultimate Seduction was ook 'best lekker' geweest...
Leuke ideeen overigens, Urban Cookie Collection
quote:Mwa..... Ik hoor zelf liever Get ready for this. De magic friend/no one/tribal dance gaan ook nog wel, de rest vind ik tegenwoordig echt minder. Kwestie van smaak.
Op donderdag 28 november 2002 15:18 schreef Tom_Tom- het volgende:
Nothing Like The Rain vind ik een van de beste 2 Unlimited nummers
quote:Jah inderdaad jah... Dit is ook wel oke, maar Stil In Mij is toch wel een van de beste nummers van de jaren negentig lijkt me...
Op donderdag 28 november 2002 15:25 schreef Cybart het volgende:
hmmm cobus,
had nu stil in mij genomen....jammer
quote:inderdaad, en voor de hand liggend
Op donderdag 28 november 2002 15:33 schreef Da_Sandman het volgende:[..]
Jah inderdaad jah... Dit is ook wel oke, maar Stil In Mij is toch wel een van de beste nummers van de jaren negentig lijkt me...
quote:Jupz... rare man, die Cobus
Op donderdag 28 november 2002 15:34 schreef Cybart het volgende:[..]
inderdaad, en voor de hand liggend
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |