Vreemd, ik heb het nog nooit gehad na het drinken. Altijd door de weeks en 90% kans bij vroeg naar bed gaanquote:Op maandag 1 juni 2015 06:01 schreef DeLepelaar het volgende:
[..]
Wat![]()
? Het is algemeen bekend dat een hoog alcoholconsumptie de kans op het krijgen van een slaapverlamming sterk verhoogd.
Heel eng, vooral dat bontkraagje..quote:Op dinsdag 2 juni 2015 00:28 schreef NobodyKers het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
SLAAP LEKKER IEDEREEN![]()
Moet je als je wakker wordt gelijk de kamer in kijken. Leuke 3D horrorfilm.quote:Op dinsdag 2 juni 2015 00:45 schreef Morpheus_ het volgende:
Heb er alleen last van als ik heel erg vermoeid ben. Net op het moment dat ik bijna in slaap val lijkt het wel alsof ik in een super snelle achtbaan zit die de hele tijd over de kop gaat. Krijg dan ook echt een druk op m'n borst.
Echt supervaag.
In het begin vond ik het eng (omdat ik ook niet kon ademen) maar nu heb ik er meer controle op en laat ik het gewoon over me heen komen. Dat soort van gesuis in je kop tijdens de slaapverlamming is wel erg storend.
Nu je het zegtquote:
Als alcohol het aanwakkerde zou ik bijna dagelijks een slaapverlamming moeten hebben:')quote:Op dinsdag 2 juni 2015 00:26 schreef NobodyKers het volgende:
[..]
Vreemd, ik heb het nog nooit gehad na het drinken. Altijd door de weeks en 90% kans bij vroeg naar bed gaan
het lijkt net of die kerel staat te fappenquote:
quote:Op dinsdag 2 juni 2015 00:55 schreef deadprez het volgende:
[..]
het lijkt net of die kerel staat te fappen
quote:Op dinsdag 2 juni 2015 01:01 schreef deadprez het volgende:
[..]
niet echt
hier smiledog voor je
[ afbeelding ]
Ik kan em wel, maar hij werkt niet.quote:Op dinsdag 2 juni 2015 01:05 schreef deadprez het volgende:
[..]
http://creepypasta.wikia.com/wiki/Smile_Dog
best leuk om te lezen
Gelukkig niet nee.quote:Op dinsdag 2 juni 2015 01:06 schreef NobodyKers het volgende:
[..]
Ik kan em wel, maar hij werkt niet.
En wat komt er in NL of Europa dan voor?quote:Op dinsdag 2 juni 2015 00:12 schreef Remqo het volgende:
[..]
Hugecool zei het al, sommige wezens zoals de succubus of incubus zijn geïnspireerd door slaapverlammingen.
Het is ook vaak cultuurgebonden, in de VS komen zogenaamde alien-abductions voor, terwijl in Mexico weer wezens verschijnen die raakvlakken hebben met Azteekse mythologie.
Ergens in Afrika is er een streek wat geplaagd wordt door iets wat lijkt op een zombie-medicijnman, daar ben ik de naam van kwijt.
Het woord nachtmerrie, heeft er ook mee te maken. Een merrie is een vrouwelijk paard, maar het woord komt van 'mare' een plaaggeest, wat weer verbasterd is naar merrie.
[ afbeelding ]
En dan zie je jezelf liggenquote:Op dinsdag 2 juni 2015 07:10 schreef vigilant7 het volgende:
Wacht maar eens tot je een uittreding hebt, je bent dan ook halfwakker, je krijgt doodsangsten, enorme pieptonen in je oor, je voelt je jezelf steeds lichter worden en opeens fpiew, je bent uit je lichaam.
Meest bizarre maar ook verrijkende ervaring ooit.
Tijdens mijn slaapverlammingen ook uittredingen gehad, de laatste keer dacht ik mij eindelijk weer te kunnen bewegen, ik draaide me om naar mijn zij en zag mezelf liggen. Was meteen duidelijk dat ik nog in de slaapverlamming zatquote:
Jezus wat slechtquote:Op maandag 1 juni 2015 05:16 schreef kastenmakersboy2 het volgende:
Bekend fenomeen, betekent dat je te veel MDMA gebruikt hebt in een te korte periode.
Kan ook van 1 avond al zijn als je gewoon veel hebt gepakt.
Als ik op zaterdag>zondagnacht MDMA zou gebruiken, dan voelde ik me zondag meestal nog wel chill. Zondagnacht op maandagochtend vaak lichtflitsen en shit voordat ik ging slapen.
Maandag al een beetje depressiever dan gewoonlijk, sneller op m'n teentjes getrapt etc. Maandagnacht > dinsdagochtend kreeg ik vaak slaapverlammingen inderdaad.
Maandagnacht op dinsdagochtend: dinsdagdip + wazige lucide dromen, wel vet altijd(bestuurbare dromen)
Heb ook een keer een nachtmerrie gehad over geesten, was toen net op het nieuws geweest dat een busongeluk was geweest van kinderen op kamp ofzo.quote:Op maandag 1 juni 2015 04:51 schreef PausNicolaas het volgende:
Hallo besten,
Het is inderdaad 04:40, en dus erg vroeg voor een topic. Ik werd alleen net wakker, en hoe!
Bewegen kon ik niet, maar wel kijken. Ik werd wakker en keek nar het raam, en zag dat het raam openstond. Er hing een schaduwachtig jongetje naar binnen. Hij hing naar binnen als een piraat en staarde naar me.
Een duidelijk gezicht zag ik niet, maar bewegen kon ik ook niet. Op de een of andere manier schoot mij binnen dat ik een slaap verlamming had. Ik deed mijn ogen weer dicht om geen gedrochten meer te zien en spande me in. Na 10 seconden kon ik weer bewegen...
Ik was daarvoor ook eng (over een spook jongetje) aan het dromen. Misschien was het wel gewoon een nachtmerrie!
Klach: nachtmerries of slaap verlamming gotver wat eng
Kan je jezelf aftrekken.quote:Op dinsdag 2 juni 2015 09:12 schreef Mafklapper het volgende:
[..]
Tijdens mijn slaapverlammingen ook uittredingen gehad, de laatste keer dacht ik mij eindelijk weer te kunnen bewegen, ik draaide me om naar mijn zij en zag mezelf liggen. Was meteen duidelijk dat ik nog in de slaapverlamming zat
quote:
Waar gaat dat over???quote:Op dinsdag 2 juni 2015 07:38 schreef vigilant7 het volgende:
Ik was in die tijd ook heel erg bezig met die dingen, ik las de boeken van Jozef Rulof.
Kerel, doe eens normaal ofzo.quote:Op dinsdag 2 juni 2015 10:27 schreef wise het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Okee dat is kut wakker wordenquote:Op dinsdag 2 juni 2015 09:55 schreef JDx het volgende:
[..]
Heb ook een keer een nachtmerrie gehad over geesten, was toen net op het nieuws geweest dat een busongeluk was geweest van kinderen op kamp ofzo.
Werd toen wakker, opgelucht en toen lagen ze allemaal rond m'n bed.
Daarna werd ik uiteraard echt wakker, maar wtf.
Had er ergens wel een soort vrede mee, was niet eens bang, schrok wel, maar daarna niet echt angstig. En dat heb ik soms wel van andere nachtmerries ook al ben ik 33.quote:Op dinsdag 2 juni 2015 10:30 schreef PausNicolaas het volgende:
[..]
Kerel, doe eens normaal ofzo.
[..]
Okee dat is kut wakker worden
:S
Ja dat is ook een beetje het idee van nachtmerries.quote:Op dinsdag 2 juni 2015 10:31 schreef JDx het volgende:
[..]
Had er ergens wel een soort vrede mee, was niet eens bang, schrok wel, maar daarna niet echt angstig. En dat heb ik soms wel van andere nachtmerries ook al ben ik 33.
het leven hierachter (en hiervoor)quote:
quote:Op dinsdag 2 juni 2015 10:27 schreef wise het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Fapje gedaan op die laatstequote:Op dinsdag 2 juni 2015 10:27 schreef wise het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik vind nachtmerries krijgen leuk. Dus dat kan wel.quote:Op dinsdag 2 juni 2015 10:32 schreef PausNicolaas het volgende:
[..]
Ja dat is ook een beetje het idee van nachtmerries.
Denk niet dat je daar ooit niet bang voor kan zijn.
quote:Op donderdag 4 juni 2015 17:08 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Volgens mij moet je echt een pussy zijn om dat te hebben. Echte bazen overkomt dat niet.
Dat is precies wat ik bedoel. Bazen worden niet wakker terwijl ze niet kunnen bewegen.quote:Op donderdag 4 juni 2015 19:48 schreef PausNicolaas het volgende:
[..]_!
Wordt jij maar eens wakker, terwijl je niet kan bewegen en er een geest naast je bed hangt.
Het overkomt mij ook wel eens, dus er klopt niks van wat je zegt.quote:Op donderdag 4 juni 2015 19:51 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Dat is precies wat ik bedoel. Bazen worden niet wakker terwijl ze niet kunnen bewegen.
Tering, ik zou echt nooit van mijn leven meer in slaap durven te vallen.quote:Op maandag 1 juni 2015 18:41 schreef TaksiZonderSuiker het volgende:
In tijden van drukte of stress heb ik ze regelmatig. Daarna soms maanden weer niet. Ik heb ze sneller als ik op mijn rug in slaap val, dat doe ik dus ook nooit meer.
Bij mij gaat hij altijd hetzelfde, deur gaat langzaam open en er komt een zwarte schim naar binnen, die blijft staan bij mijn voeteneinde. Daar staat hij een tijdje en dan komt hij naast mij staan en buigt voorover en hangt dan met zijn hoofd boven mijn hoofd.
Soms loopt hij weer terug naar mijn voeteneinde en springt van daaruit op mij.
Zegt zachtjes: er is niemand om je te helpen en duikt dan in m'n nek.
Voor mijn gevoel wordt ik het hele bed door gegooid.
Daarna moet ik echt even m'n bed uit en wat drinken en alles laten bezinken.
het blijft wel eng, maar als het steeds hetzelfde gaat dan 'weet' je het een beetje. Ik heb meestal dat het voelt alsof ik aan 1 been het bed uit wordt getrokken en dat ik naast m'n bed blijf liggen terwijl 'iets' nog aan m'n been trekt. De eerste keer zei de schim: bel je oma, die kan je helpen. Oma is al behoorlijk wat jaren dood dus haar nummer heb ik niet meer, maar blijkbaar heb ik toch een nummer gedraaid want ik werd wakker van m'n zusje die mij belde met de vraag waarom ik om 3 uur 's nachts naar de huistelefoon beldequote:Op donderdag 4 juni 2015 21:52 schreef GekkeGerrit- het volgende:
[..]
Tering, ik zou echt nooit van mijn leven meer in slaap durven te vallen.
woow, dikke shitquote:Op donderdag 4 juni 2015 21:56 schreef ZarB het volgende:
[..]
het blijft wel eng, maar als het steeds hetzelfde gaat dan 'weet' je het een beetje. Ik heb meestal dat het voelt alsof ik aan 1 been het bed uit wordt getrokken en dat ik naast m'n bed blijf liggen terwijl 'iets' nog aan m'n been trekt. De eerste keer zei de schim: bel je oma, die kan je helpen. Oma is al behoorlijk wat jaren dood dus haar nummer heb ik niet meer, maar blijkbaar heb ik toch een nummer gedraaid want ik werd wakker van m'n zusje die mij belde met de vraag waarom ik om 3 uur 's nachts naar de huistelefoon belde
quote:Op donderdag 4 juni 2015 21:56 schreef ZarB het volgende:
[..]
het blijft wel eng, maar als het steeds hetzelfde gaat dan 'weet' je het een beetje. Ik heb meestal dat het voelt alsof ik aan 1 been het bed uit wordt getrokken en dat ik naast m'n bed blijf liggen terwijl 'iets' nog aan m'n been trekt. De eerste keer zei de schim: bel je oma, die kan je helpen. Oma is al behoorlijk wat jaren dood dus haar nummer heb ik niet meer, maar blijkbaar heb ik toch een nummer gedraaid want ik werd wakker van m'n zusje die mij belde met de vraag waarom ik om 3 uur 's nachts naar de huistelefoon belde
Nou ja, dan weet je dat alvast maar.quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:07 schreef vigilant7 het volgende:
ik kwam eens dronken uit een café en hoorde een stem: "jij gaat naar de hel" die nacht erop ook een aanwezigheid gevoeld en voelde me gewurgd worden.
dat 'ding' hoeft mij niet te zeggen waar ik heen ga, dat beslis ik zelf welquote:Op donderdag 4 juni 2015 22:38 schreef JochemSjakie het volgende:
[..]
Nou ja, dan weet je dat alvast maar.
Geen baas zijnquote:Op donderdag 4 juni 2015 20:06 schreef Peunage het volgende:
[..]
Het overkomt mij ook wel eens, dus er klopt niks van wat je zegt.
quote:Op donderdag 4 juni 2015 21:30 schreef ZarB het volgende:
Meerdere keren gehad. De eerste keer dacht ik dat ik dood ging. Man man wat een enge shit.
quote:Op donderdag 4 juni 2015 21:52 schreef GekkeGerrit- het volgende:
[..]
Tering, ik zou echt nooit van mijn leven meer in slaap durven te vallen.
Wat de fuck man...quote:Op donderdag 4 juni 2015 23:19 schreef PalmRoyale het volgende:
Ik heb al sinds m'n tienerjaren minstens 2-3 keer per maand slaapverlamming. Het is ook vrijwel altijd hetzelfde, een donkere, boosaardige, vormloze entiteit met heldere ogen die boven het bed zweeft. Het doet me al heel lang echt helemaal niets meer. Alleen als m'n geest iets nieuws tevoorschijn tovert kan het heftig zijn. Zoals de laatste keer, een jong meisje dat haar onderkaak miste en aan m'n benen trok
Misschien zijn het dat ook wel.quote:Op donderdag 4 juni 2015 23:50 schreef PausNicolaas het volgende:
[..]
Wat de fuck man...![]()
Dat is echt creapy.
Het lijken demonen ofzo...
quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:07 schreef vigilant7 het volgende:
ik kwam eens dronken uit een café en hoorde een stem: "jij gaat naar de hel" die nacht erop ook een aanwezigheid gevoeld en voelde me gewurgd worden.
quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:38 schreef JochemSjakie het volgende:
[..]
Nou ja, dan weet je dat alvast maar.
Je bent gewaarschuwd!!!!quote:Op donderdag 4 juni 2015 23:02 schreef vigilant7 het volgende:
[..]
dat 'ding' hoeft mij niet te zeggen waar ik heen ga, dat beslis ik zelf wel
Okee dat is wel random... En je kon ook nog bewegen? Geen slaapverlamming dus.quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:46 schreef JenHermes het volgende:
Ik heb een keer gehad dat ik wakker schrok en heel duidelijk een zwarte schim naast mijn bed uit de gordijnen zag komen. Ik kroop naar het voeteneind van m'n bed omdat ik me kapot schrok, de schim was nog steeds aanwezig. Nadat ik heel ff de slaapkamer uit was gegaan en weer terug kwam, was de schim verdwenen maar kroop ik wel met een hartslag van 220 en badend van het zweet terug me bed in.
1 op de 5 schijnt er ooit eens mee te maken te krijgen, wat mij verbaast dat er toch een hoop users zijn die er over praten.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 01:40 schreef NoBody122 het volgende:
Nog nooit van dat verschijnsel gehoord, tot nu dus... Apart dat zoveel mensen er schijnbaar toch last van hebben.
Benieuwd of ik het nu ook mee ga maken, nu ik er vanaf weet...
Oh ja, daar wilde ik nog op reageren... Jij had het twee pagina's terug over een soort zombie-medicijnman in Afrika; toen moest ik om de een of andere reden meteen denken aan:quote:Op vrijdag 5 juni 2015 01:44 schreef Remqo het volgende:
[..]
1 op de 5 schijnt er ooit eens mee te maken te krijgen, wat mij verbaast dat er toch een hoop users zijn die er over praten.
Dit topic loopt beter dan een TRU-topic over dit onderwerp.
Heeft niets met drugs of alcohol te makenquote:
Kan wel wezen, maar misschien versterkt dat de beruchte slaapverlammingen wel.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 01:47 schreef Remqo het volgende:
[..]
Heeft niets met drugs of alcohol te maken
Sommigen, waaronder ik hadden het als kind zijnde, toen dronk ik niet, laat staan drugs.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 01:50 schreef snorriebaard het volgende:
[..]
Kan wel wezen, maar misschien versterkt dat de beruchte slaapverlammingen wel.
Duurde het maar altijd een minuutje maximaal. Heb er soms wel minuten last van; hoewel de tijd erg sloom gaat als je angstig bent, dus hoe lang het exact duurt bij mij vind ik moeilijk te zeggen.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 01:52 schreef Remqo het volgende:
Wat is het nou precies?
Het is het verkeerd overschakelen tussen waken en slapen.
Tijdens de REM-slaap, de slaapstadium waarin je droomt verlamt je lichaam, zodat je de bewegingen uit de droom zelf niet uit kan oefenen.
Slaapverlammig is zoiets als wakker zijn en toch doordromen, het tafereel zelf duurt hooguit een minuutje.
Er zijn mensen die verlammingen hebben van een dik kwartier. Ik heb er heel veel last van en toen ik een tijdje terug tijdens een verlamming dacht " wat als ik er in blijf hangen?" kwam ik er heel moeilijk uit. M.a.w. je kun het jezelf stukken moeilijker maken.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 05:52 schreef starla het volgende:
[..]
Duurde het maar altijd een minuutje maximaal. Heb er soms wel minuten last van; hoewel de tijd erg sloom gaat als je angstig bent, dus hoe lang het exact duurt bij mij vind ik moeilijk te zeggen.
De meesten duren gelukkig inderdaad niet lang.
lijkt me iets spiritueel eigl.quote:Op zaterdag 6 juni 2015 10:50 schreef starla het volgende:
Ik hallucineer ook niet, althans niet visueel. Ik merk wel vaak dat iemand naast mij op bed gaat zitten en dan voel ik ook echt het matras wat inzakken![]()
De meesten gaan op die manier, ik denk wel 90%. De overige 10% is wat jij beschrijft; niet kunnen bewegen, een gevoel van naderend onheil, hierbij ook altijd suizen in mijn oren en inderdaad een moeilijke ademhaling alsof die imaginaire persoon ook op m'n borst gaat zitten.
Al met al niet prettig
En ik heb het ziekelijk vaak, zoals ik eerder zei komt een nacht zonder slaapverlamming minder vaak voor dan een nacht mét een slaapverlamming.
Klopt, heb het nu een paar keer gehad een slaap verlamming en kan me alles geheugen alsof het echt gebeurd is.quote:Op maandag 1 juni 2015 05:21 schreef Remqo het volgende:
[..]
Wees blij en houden zo, het spookhuis op de kermis is een lachertje.
Slaapverlamming is niet bepaald een pretje, zeker als je er nooit een gehad hebt.
Er zijn mensen die serieus geloven dat ze door aliens ontvoerd zijn, bezocht worden door demonen of echt monsters onder hun bed hebben. Het zijn producten uit de slaapverlamming, maar kunnen heel realistisch
over komen.
Ik snap ook wel dat ze zulke dingen gaan geloven.
quote:Op maandag 1 juni 2015 04:51 schreef PausNicolaas het volgende:
Hallo besten,
Het is inderdaad 04:40, en dus erg vroeg voor een topic. Ik werd alleen net wakker, en hoe!
Bewegen kon ik niet, maar wel kijken. Ik werd wakker en keek nar het raam, en zag dat het raam openstond. Er hing een schaduwachtig jongetje naar binnen. Hij hing naar binnen als een piraat en staarde naar me.
Een duidelijk gezicht zag ik niet, maar bewegen kon ik ook niet. Op de een of andere manier schoot mij binnen dat ik een slaap verlamming had. Ik deed mijn ogen weer dicht om geen gedrochten meer te zien en spande me in. Na 10 seconden kon ik weer bewegen...
Ik was daarvoor ook eng (over een spook jongetje) aan het dromen. Misschien was het wel gewoon een nachtmerrie!
Klach: nachtmerries of slaap verlamming gotver wat eng
Dammquote:Op maandag 22 juni 2015 11:36 schreef -Bushok het volgende:
Erg vaak meegemaakt, begon al toen ik een jaar of 7 was. Toen nog vrij onschuldig en meer slaapverlamming dan dat het eng was. Door de jaren heen is het steeds erger geworden, zelfs met audiohallucinaties. Heb vorig jaar een slaaponderzoek gehad waaruit bleek dat ik bij elke intrede van de REMslaap rechtop in bed ging zitten en met mijn ogen open verder "sliep"
Mijn hallucinaties waren het ergst na mijn bevalling omdat mijn hormoonhuishouding flink door de war was. Heb best veel enge dingen gezien oa schimmen,vreemde clowns,schaduwen van 3 meter met klauwen,kleine wezens die naast mijn bed stonden en naar mij staarden etc. Heb ze de laatste tijd gelukkig minder, wel veel audiohallucinatie (laatst hoorde ik snachts overal bromvliegen en het gevoel alsof ze in mijn oren wilden kruipen)
Plastic zak horen rondlopen op de overloop.. daarna weer vat op het lichaam en je hoorde niets, sliep verder, en hier kwam het.. mijn ex junkie huisgenoot kwam naar binnen gerent met de deur nog dicht en sprong zo op mijn bed..quote:Op maandag 22 juni 2015 11:36 schreef -Bushok het volgende:
Erg vaak meegemaakt, begon al toen ik een jaar of 7 was. Toen nog vrij onschuldig en meer slaapverlamming dan dat het eng was. Door de jaren heen is het steeds erger geworden, zelfs met audiohallucinaties. Heb vorig jaar een slaaponderzoek gehad waaruit bleek dat ik bij elke intrede van de REMslaap rechtop in bed ging zitten en met mijn ogen open verder "sliep"
Mijn hallucinaties waren het ergst na mijn bevalling omdat mijn hormoonhuishouding flink door de war was. Heb best veel enge dingen gezien oa schimmen,vreemde clowns,schaduwen van 3 meter met klauwen,kleine wezens die naast mijn bed stonden en naar mij staarden etc. Heb ze de laatste tijd gelukkig minder, wel veel audiohallucinatie (laatst hoorde ik snachts overal bromvliegen en het gevoel alsof ze in mijn oren wilden kruipen)
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |