ja ik ook, dit valt me meequote:Op vrijdag 29 mei 2015 10:20 schreef heywoodu het volgende:
[ afbeelding ]
Ik had eigenlijk iets verwacht als:
- Kaaimaneilanden
- Nicaragua
- Trinidad & Tobago
- Niger
De gemiddelde eilandbewoner zit hier dan ook niet en bovendien hebben mensen die toch geen Engels kunnen deze vragen echt al wel in hun eigen taal ontvangenquote:Op vrijdag 29 mei 2015 10:19 schreef radyo het volgende:
Sorry hoor maar die vragen van die malloot begrijpt toch de gemiddelde eiland bewoner geen reet van? Wordt 1 x opgelezen met een Allo Allo accent, en is amper te lezen op het scherm
Eerst even stemmen of we het ermee eens zijn.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 10:22 schreef Max23 het volgende:
Hier de Agenda
http://resources.fifa.com(...)a2015web_neutral.pdf
Daarbij moeten alle 209 landen uiteindelijk bij punt 17 van de agenda een stembriefje in de box gooien op het podium.quote:
Eerst stemmen wanneer en hoelang de pauze is, zoals bij het IOC.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 10:25 schreef radyo het volgende:
Zouden ze ook gaan stemmen wie enveloppen-dienst heeft in de pauze?
Ik vraag mij dat niet af.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 10:49 schreef radyo het volgende:
Ik vraag mij af, zouden die kleinere bonden gewoon dat nieuws niet krijgen, of geven die geen fuck omdat zij er goed vanaf komen met hun nieuwe veldje en clubhuis?
De kleinere bonden worden gepaaid met geld en bijvoorbeeld extra plekken op het WK. Kijk naar de belofte die Sepp heeft gedaan om Afrika een extra plek op het WK te geven ten kostte van Europa.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 10:49 schreef radyo het volgende:
Grappig dat hij zich zo presenteerd als diegene die boven de corruptie staat en het gaat oplossen. Terwijl hij al decenia er tussenin zit. Zijn voorganger / mentor verdedigde hij ook, tot het niet meer kon, en toen veroordeelde hij die acties. Meerdere vice presidents en naasten van hem precies het zelfde. Ich habe es nicht gewusst he sepp! Vorige keer beloofde hij op te stappen na zijn termijn, maarja... er is zoveel corruptie he... ik ga het wel even oplossen.![]()
Ik vraag mij af, zouden die kleinere bonden gewoon dat nieuws niet krijgen, of geven die geen fuck omdat zij er goed vanaf komen met hun nieuwe veldje en clubhuis?
En zelfs dat is schijnpolitiek. Er wordt nu wat geblaft maar bijten gebeurt er niet. Door niemand niet. Dat landen en sponaors überhaupt nog met de FIFA geassocieerd willen worden is al wonderbaarlijk. Blattet heeft niet voor niets 16 jaar lang rustig zijn gang kunnen gaan.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 10:22 schreef Pleun2011 het volgende:
Dit hele gebeuren toont wel aan hoe zwak en verrot de voetbalwereld is.. Iedereen wist hoe verrot de FIFA is maar pas als een externe organisatie..de FBI.. serieus actie onderneemt komen de criticasters uit hun holen. Opeens durven landen openlijk kritiek te leveren en slaan ze stoere taal uit.. stelletje hypocrieten
twitter:LarsDatBenIk twitterde op vrijdag 29-05-2015 om 10:09:40Blatter vraagt om minuut stilte voor #Heizeldrama , na 18 seconden is de "minuut" afgelopen. #FIFA #blatter reageer retweet
Sylvana Simons en ik vinden dit een teleurstellende post.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 11:12 schreef superniger het volgende:
Deze neger komt niet echt betrouwbaar over.
Vorige keer was de uitslag om 18:00, en toen was hij de enige kandidaat. Zal minstens zo laat worden denk ik.quote:
We kunnen dus nog eerst rustig van de Giro genietenquote:Op vrijdag 29 mei 2015 11:16 schreef Max23 het volgende:
[..]
Vorige keer was de uitslag om 18:00, en toen was hij de enige kandidaat. Zal minstens zo laat worden denk ik.
De stemming verloopt als het goed is al volgt. Alle 209 landen moeten één voor één op het podium komen om hun stembriefje in de bus te stoppen.De stemming verloopt anoniem dus weten wie op wie stemt gaan we niet. Aangezien ik niet verwacht dat één van de kandidaten meteen 2/3 van de stemmen krijgt, zal er ook een 2e ronde volgen. Dus dat kan lang duren. De stemming is punt 17 op de agenda, en ze zitten nu op 10.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 11:16 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
We kunnen dus nog eerst rustig van de Giro genieten.
Dit is in principe nog groter genot dan het gemiddelde CDA-congres.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 11:19 schreef Max23 het volgende:
[..]
De stemming verloopt als het goed is al volgt. Alle 209 landen moeten één voor één op het podium komen om hun stembriefje in de bus te stoppen.De stemming verloopt unaniem dus weten wie op wie stemt gaan we niet. Aangezien ik niet verwacht dat één van de kandidaten meteen 2/3 van de stemmen krijgt, zal er ook een 2e ronde volgen. Dus dat kan lang duren. De stemming is punt 17 op de agenda, en ze zitten nu op 10.
Nou, lastig hoor, dat was puur genot.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 11:21 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dit is in principe nog groter genot dan het gemiddelde CDA-congres.
quote:Op vrijdag 29 mei 2015 10:28 schreef Max23 het volgende:
Overigens lopen de stemmingen tot nu toe wel beter dan bij het CDA congres destijds
Ik vraag u om uw stemboekje in de lucht te steken.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 11:22 schreef Max23 het volgende:
[..]
Nou, lastig hoor, dat was puur genot.
Ik had hem al gepost hier
[..]
Als de stemming unaniem is dan weten we wel wie op wie gestemt heeftquote:Op vrijdag 29 mei 2015 11:19 schreef Max23 het volgende:
[..]
De stemming verloopt als het goed is al volgt. Alle 209 landen moeten één voor één op het podium komen om hun stembriefje in de bus te stoppen.De stemming verloopt unaniem dus weten wie op wie stemt gaan we niet. Aangezien ik niet verwacht dat één van de kandidaten meteen 2/3 van de stemmen krijgt, zal er ook een 2e ronde volgen. Dus dat kan lang duren. De stemming is punt 17 op de agenda, en ze zitten nu op 10.
Oeps, anoniem natuurlijkquote:Op vrijdag 29 mei 2015 11:26 schreef OmniRocket het volgende:
[..]
Als de stemming unaniem is dan weten we wel wie op wie gestemt heeft
Hij is baasquote:Op vrijdag 29 mei 2015 12:13 schreef Arcee het volgende:
Blatter: "Laten we de FIFA met zijn allen weer een goed gezicht geven."
[ afbeelding ]
Inderdaad.
twitter:ben_rumsby twitterde op vrijdag 29-05-2015 om 10:39:01Blatter channeling Tommy Cooper: “You can’t ask everyone to behave ethically just like that.” #fifa reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |