De tip / youtube van Moppert opvolgen en je hebt je kind zo op je buik/rug incl vastklikken!quote:Op zaterdag 6 juni 2015 09:52 schreef Amsel het volgende:
Ah Selvaria wat lief!Draagdoek was hier ook de oplossing voor krampjes. Wat betekende dat ik baby bijna 24/7 in de draagdoek had (ik 'sliep' zelf 's nachts halfzittend op de bank met baby in draadgoek) want het was echt het enige wat hielp.
Ik wil op zoek naar een rugdrager (ik vind een draagdoek heel fijn voor buikdragen maar niet voor rug), maar heb altijd ruzie met die verstelschuifdingen.
[ afbeelding ]
Iemand een tip voor een rugdrager die echt makkelijk te verstellen is?
Ik kan die niet meer vinden, heb je / iemand daar nog een youtube linkje van?quote:Op zaterdag 6 juni 2015 10:04 schreef BlueEyes het volgende:
[..]
De tip / youtube van Moppert opvolgen en je hebt je kind zo op je buik/rug incl vastklikken!
Ik liep ook met mijn Tula te stuntenen dat was echt even handig.
Plus veel oefenen van op mijn rug krijgen boven het bed en de bank.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
JOEHOE!!!!!! heb de dear diary voor je als je wil!!!!!quote:
Dat arme kind kijkt ook niet blij...quote:Op zaterdag 6 juni 2015 22:00 schreef Dyre het volgende:
De KruidvatComfortabel voor je kleintje
én vanaf de geboorte te gebruiken
![]()
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |