Oh my God, They killed Chef!quote:Op dinsdag 26 mei 2015 00:35 schreef deadprez het volgende:
scientology heeft isaac hayes gebrainwashed genoeg reden om te haten
quote:Op dinsdag 26 mei 2015 00:34 schreef DjeDje het volgende:
Ik ga maar slapen![]()
Vergeten dat ik alsnog vroeg op moet
Bye bb's
Je zou diegene loden schoenen aan kunnen laten trekken voordat je het doet en het in de brand steken naast een diepe rivier doen.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 00:32 schreef Le_Professeur het volgende:
Nee, maar serieus, iemand in brand steken is wel het ziekste dat je kan bedenken.
Kom er zo aan.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 00:34 schreef DjeDje het volgende:
Ik ga maar slapen![]()
Vergeten dat ik alsnog vroeg op moet
Bye bb's
Klein beetje wel, maar wel ietwat onverschillig. Ook paar keer teruggespoeld om even goed te analyseren wanneer ze rustig blijft liggen en hoe erg ze flipt aan het begin.quote:
Deze vind ik wel lekker, word er opgewonden van.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 00:38 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Je zou diegene loden schoenen aan kunnen laten trekken voordat je het doet en het in de brand steken naast een diepe rivier doen.
Zei die dat ja?quote:
Nee dat was een grapje van mij.quote:
ik ga met koude nachten altijd op haar kant liggen zodat die kant warm is zodra zij het bed in staptquote:Op dinsdag 26 mei 2015 00:40 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Je hoort samen in een koud bed te stappen en dan tegen elkaar aan te kruipen.
Moest even checken, maar ja, deze keer wel.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 00:40 schreef voederbietel het volgende:
[..]
ik hoop dat je rectum schoon is deze keer
Ja, dat kan ook, dat is ook wel lief.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 00:41 schreef voederbietel het volgende:
[..]
ik ga met koude nachten altijd op haar kant liggen zodat die kant warm is zodra zij het bed in stapt
srs
DAT DOE JE NOOIT BIJ MIJ!?quote:Op dinsdag 26 mei 2015 00:41 schreef voederbietel het volgende:
[..]
ik ga met koude nachten altijd op haar kant liggen zodat die kant warm is zodra zij het bed in stapt
srs
Én hardquote:Op dinsdag 26 mei 2015 00:43 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
stuur maar een filmpje waar ik warm van word
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |