Dat kan en mag. Ik heb geen bewijzen, alleen aanwijzingen en daarop gebaseerde vermoedens. En het adagium van Rapa: alle paddocks en hutten achter de mirador zijn met elkaar verbonden.quote:Op zaterdag 23 mei 2015 23:07 schreef agter het volgende:
[..]
Toch begrijp ik dat bijv Jackie er van uitgaat dat er geen enkele zijpaden zijn.
Ook niet achter de Mirador.
BNW / Kris & Lisanne #207 - Met de muggenoliemedicijnman mee...?
Post 154.
Ben vereerd dat je mijn mening belangrijk vindt.quote:Op zaterdag 23 mei 2015 23:07 schreef agter het volgende:
[..]
Toch begrijp ik dat bijv Jackie er van uitgaat dat er geen enkele zijpaden zijn.
Ook niet achter de Mirador.
BNW / Kris & Lisanne #207 - Met de muggenoliemedicijnman mee...?
Post 154.
Ja, natuurlijk vind ik jouw mening belangrijk.quote:Op zaterdag 23 mei 2015 23:28 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Ben vereerd dat je mijn mening belangrijk vindt.
Ik heb vanaf het begin al gezegd dat ik twijfelde of je daar wel fataal kunt verdwalen.
Hier werd echter 8 maanden lang dag in dag uit door veel users anders gezegd.
Wel apart want ook de locale gidsen, de ouders dachten niet aan verdwalen. Vooral hier op FOK werd dat gedacht.
Nadat Frank in maart zei dat ze waren gevallen en ook zei dat je er niet kunt verdwalen (pad heen pad terug) stapten mensen over van verdwalen naar een ongeluk.
Ik niet.
Ik denk nog steeds aan een misdrijf en denk nog steeds dat je er niet f[b]ataal[/b] kunt verdwalen.
Fataal zeg ik er bij want verdwalen kun je zelfs in de V en D
Ik denk dat in het stuk vanaf de mirador tot aan de paddock er geen zijpaden zijn.quote:Op zondag 24 mei 2015 00:39 schreef agter het volgende:
[..]
Ja, natuurlijk vind ik jouw mening belangrijk.
Het gaat mij niet om een verdwaal-scenario. Maar om het feit dat jij zo zeker zegt te zijn dat er ook na de Mirador geen zijpaden zijn. Nergens zijn er zijpaden volgens jou.
Ik kan dat persoonlijk, uit eigen hike-ervaring, niet geloven. Er zijn altijd zijpaden.. Al zijn ze door dieren gemaakt, en door weinig mensen belopen.
Of de dames daar wel of niet gelopen hebben, is een tweede. En of je er een scenario aan koppelt, een derde.
Maar zijpaden? Zeker op en na de Mirador...daar ben ik van overtuigd. Al heb ik geen bewijs.
Mooi hè, hoe we allemaal wat anders gelovenquote:Op zondag 24 mei 2015 00:56 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Ik denk dat in het stuk vanaf de mirador tot aan de paddock er geen zijpaden zijn.
Ik denk dat die er zeker niet zijn vanaf de mirador naar Q2.
Ik heb de ouders(en Feliciano!) altijd geloofd dat er geen zijpaden zijn.
Vanaf de paddock denk ik dat je genoeg kanten op kunt lopen en als je dat doet ook wel kunt verdwalen.
Alleen niet fataal in 11 dagen of meer.
Ik heb dat ook gedacht.quote:Op zondag 24 mei 2015 01:00 schreef agter het volgende:
[..]
Mooi hè, hoe we allemaal wat anders geloven
Ik denk nl dat er een tweede pad is richting Mirador. Ik denk dat er op de mirador, dan wel op de CD een pad loopt evenwijdig aan de CD.
Maar bewijs heb ik niet.
Ik merkte vandaag en gisteren nog hoe snel het kan gaan met paden, op een mirador in het bos. Waar er zo lang als ik er kom een pad was en ik er al automatisch heen liep, was het nu verdwenen.quote:Op zondag 24 mei 2015 00:39 schreef agter het volgende:
Ik kan dat persoonlijk, uit eigen hike-ervaring, niet geloven. Er zijn altijd zijpaden.. Al zijn ze door dieren gemaakt, en door weinig mensen belopen.
Of de dames daar wel of niet gelopen hebben, is een tweede. En of je er een scenario aan koppelt, een derde.
Maar zijpaden? Zeker op en na de Mirador...daar ben ik van overtuigd. Al heb ik geen bewijs.
Ik ben heel kritisch op mensen die hier van alles posten. Maar om eerlijk te zijn: ik heb geen scenario meer. Ik laat het van de argumenten afhangen. En voor mij zijn de argumenten voor een misdrijf erg vergezocht.. Van alles manipulerend, maar wel 2 keer op hetzelfde tijdstip bellen inbrengen etc.quote:Op zondag 24 mei 2015 01:05 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Ik heb dat ook gedacht.
Ik nam de 2 dingen die Kris en Lisanne in NL in Boquete per se wilden doen heel hoog namelijk vulkaan Baru en de watervallen
We weten dat ze Baru geboekt hadden maar tot aan de dag van vandaag is het voor mij een raadsel dat ze dus klaarblijkelijk de watervallen niet hadden geboekt.
Waarom niet?
Ik dacht toen dat er misschien een pad liep evenwijdig aan de CD die dan naar de watervallen zou lopen. (ongeveer die rode op de Sinaproc-kaart) en dat Kris en Lisanne dus op 1 april (samen met een gids?) vanaf de Pianista/Q1 naar de watervallen zouden lopen op een pad die wij niet kennen.
Ja, herkenbaar.quote:Op zondag 24 mei 2015 01:11 schreef Perico het volgende:
[..]
Ik merkte vandaag en gisteren nog hoe snel het kan gaan met paden, op een mirador in het bos. Waar er zo lang als ik er kom een pad was en ik er al automatisch heen liep, was het nu verdwenen.
Begroeiing komt zeker ook in de selva graag terug als de plek niet populair genoeg (meer) is dat het platgetreden wordt. Ook wel jammer.
Camera stond op AUTO modus. Je kunt erover debatteren of de geslonken batterij ervoor zorgde dat de flits weigerde en dat puur foto's werden genomen om te flitsen naar mensen. Of om ongewenste dieren op afstand te houden.quote:Op zondag 24 mei 2015 01:20 schreef jackie12 het volgende:
Perico, jij hebt dezelfde camera als Lisanne.
Als er derden in het spel zouden zijn wat kan dan de reden zijn dat er midden in de nacht plots 90 foto's gemaakt zijn?
[offtopic] Sinds Staatsbosbederf, dat even slecht met beheer omgaat als Natuurmonumenten, het hellingbos op veel plekken ontdeed van begroeiing om de onthutsende vroedmeesterpad ruim baan te geven alsmede voorjaarsflora die er toch niet komt, kom ik er niet meer zo vaak, helaas.quote:
Ik mis een goede landkaart!quote:Op zaterdag 23 mei 2015 21:27 schreef pahlawan het volgende:
[..]
Ik ben nu in de regio en vertrek morgen naar boquete
[..]
Dat bepalen we lokaal, maar de kans is aanwezig.
Helemaal mee eens.quote:Op zondag 24 mei 2015 00:56 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Ik denk dat in het stuk vanaf de mirador tot aan de paddock er geen zijpaden zijn.
Ik denk dat die er zeker niet zijn vanaf de mirador naar Q2.
Ik heb de ouders(en Feliciano!) altijd geloofd dat er geen zijpaden zijn.
Vanaf de paddock denk ik dat je genoeg kanten op kunt lopen en als je dat doet ook wel kunt verdwalen.
Alleen niet fataal in 11 dagen of meer.
Ik zou het erg logisch vinden als er een pad evenwijdig aan de CD zou lopen, maar tot nu toe heb ik geen bewijs gevonden.....quote:Op zondag 24 mei 2015 01:00 schreef agter het volgende:
Ik denk dat er op de mirador, dan wel op de CD een oud pad (paadje)loopt evenwijdig aan de CD.
Maar bewijs heb ik niet.
Of mijn veronderstelling juist is zal inderdaad bewezen moeten worden.quote:Op zaterdag 23 mei 2015 22:45 schreef matteo_111 het volgende:
[..]
Duidelijke hypothese. En hoe wil je die verifiëren en eventueel bewijzen?
Welke feiten kloppen er niet met die hypothese en moeten dus verklaard worden?
Het blijft een groot raadsel.quote:Op zaterdag 23 mei 2015 23:22 schreef StaceySinger het volgende:
April 07 2014
The missing women are 22-year old Lisanne Froon from Amersfoort and 21-year old Kris Kremers from Utrecht. They have been missing since Tuesday.
According to sources, the travelers had difficulty choosing between two walking routes, one of which is El Pianista Trail.
Ingrid Lommers, director of a language school the women visited,
says that they turned back to Boquete after 30 minutes, exhausted.
http://www.panama-guide.c(...)nista+trail++boquete
ja, het waren enthousiaste fotoknippers. Totdat 2 april 3 april werd, en Kris op 5 april overleed.quote:Op zaterdag 23 mei 2015 21:56 schreef matteo_111 het volgende:
[..]
Is ook mijn gedachte, maar als er iets duidelijk niet klopt aan die fotosequentie, kan dat van belang zijn. Tot nu toe heb ik daarvoor geen beslissende aanwijzing, hoewel allerlei technische details detail vragen oproepen.
Ze hebben daar gewoon flink staan te knippen, enthousiast over de mooie tocht en het uitzicht. Eerst met de canon en daarna nog met de iPhone. En dan nog even verder . .
De trails op wikiloc zijn met GPS vastgelegd, zo ook El Pianista.quote:Op zondag 24 mei 2015 02:17 schreef jackie12 het volgende:
Oproep voor iedereen die van zichzelf vindt dat hij of zij weet hoe de mirador ligt en waar het uitzicht naartoe is vanaf de mirador.
Zet eens een recht streepje (mag overdreven groot) hoe je de top ziet vanaf de fotograaf genomen.
[ afbeelding ]
Sinaproc is op 4 april (niet 5 april) begonnen met zoeken. Op 3 april kregen ze de melding van vermissing. Er moest eerst geverifieerd worden of de dames werkelijk vermist waren, of dat ze aan het stappen waren.quote:Op zondag 24 mei 2015 11:40 schreef A_S_R het volgende:
[ afbeelding ]
https://twitter.com/TReporta/status/484309079779573760/photo/1
opvallend dat de Panamezen hele tijd hebben aan ongeluk gedacht
waarom nooit aan misdrijf?er waren nochtans veel misdrijven waar ze geen oplossing hebben gevonden
[ afbeelding ]
https://twitter.com/elmer(...)465708355584/photo/1
echte fiasco van SINAPROC,ze wisten al op 3.april dat de meiden vermist waren
niet dat ze ze op 3.april voor 100% zeker hebben gevonden, maar dat ze pas op 5.april op toneel hebben verschenen met de zoektocht
Ja, dat is mijn interpretatie.quote:Op zondag 24 mei 2015 12:07 schreef jackie12 het volgende:
Hoe ligt de top?
Wordt de top door de meesten als volgt gezien?
http://i61.tinypic.com/fcnxc4.jpg
Zwarte streep hoe de top ligt
Rode stippen waar Lisanne stond ten opzichte van de zwarte streep (fotograaf)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |