Retejong werd gespeeld door Ellen ten Dammequote:
quote:
nope srryquote:Op zondag 24 mei 2015 00:54 schreef Scuidward het volgende:
Eigenlijk zoek ik er ook nog een.
Er is een sketch waarin Romeyn en Prins straatsoldaten spelen en ze in een wijk rondlopen, iemand van de fiets trekken, bij Koch aanbellen en hem in elkaar slaan, en dat ze ook op een terrasje geïnterviewd worden en uitleggen waarom ze dat doen. En ook dat Koch zegt dat hij het mooi vind om in elkaar geslagen te worden want het voelt goed 'om sterke mannen in de wijk te hebben, dat voelt toch veilig' en dat hij het maandelijkse moment erg zou missen.
Zegt dat iemand wat?
Conflict!quote:Op zaterdag 23 mei 2015 17:34 schreef El_Matador het volgende:
Jiskefet was, net als de serie van Wethouder Hekking natuurlijk; Koot en Bie, meesterlijke televisie.
Dit blijft toch echt een van mijn favorieten:
Ja, dat is zo mooi, spelen met het politiek-correcte en elke keer weer een excuus zoeken om zo'n uniform aan te trekken. Dit filmpje is ook al uit 1991 geloof ik, een oude.quote:
quote:Op dinsdag 26 mei 2015 16:22 schreef MrSalazar het volgende:
Ik zoek ook een filmpje van jiskefet. Namelijk dat Michiel Romeijn in die skybox met een grote opblaasgitaar aan het 'spelen' is en af en toe op het balkon loopt waarna het publiek begint te joelen. Hehe, weet iemand waarover ik het heb?
Haha, nee wel die gitaar denk ik. Maar t was in de skybox.quote:
Niet te vindenquote:Op dinsdag 26 mei 2015 16:34 schreef MrSalazar het volgende:
[..]
Haha, nee wel die gitaar denk ik. Maar t was in de skybox.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |