Inderdaad...quote:
En dan ;')quote:Op donderdag 21 mei 2015 16:46 schreef 0108daniel het volgende:
De mod die ik erin heb zitten komen er streakers het veld op, maakt het wel een stuk leuker
Dan dmv intake filmpjes word de wedstrijd even stilgelegd.quote:
Heb je hem weer die overal wat op te kankere heb.quote:Op donderdag 21 mei 2015 17:13 schreef Jorwol het volgende:
Heb je die gozer ook weer met z'n eeuwige geneuzel met mods. Heb je FM wél gekocht, ouwe piraat?
ben je nu weer klaar met onzin verkopen?quote:Op donderdag 21 mei 2015 17:36 schreef 0108daniel het volgende:
[..]
Heb je hem weer die overal wat op te kankere heb.
Oke manquote:Op donderdag 21 mei 2015 17:36 schreef 0108daniel het volgende:
[..]
Heb je hem weer die overal wat op te kankere heb.
Speciale aanbieding voor 9,95 voor Football Managerquote:Op donderdag 21 mei 2015 17:50 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
ben je nu weer klaar met onzin verkopen?
quote:Op zondag 24 mei 2015 02:50 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
En ik win even met 7-1 de bekerfinale van Cambuur![]()
[ afbeelding ]
Telvanni
Extra mooi is het feit dat ik de Fruitschaal, het kampioenschap én de beker in het jubileumjaar heb veroverd (Telvanni werd zgn. in 1923 opgericht)
Graag. Alleen ik heb geen FM, dus iemand anders moet het doen.quote:Op maandag 25 mei 2015 19:48 schreef Hermanna het volgende:
Bijna weer zomervakantie wordt het weer tijd voor FOK! als speler?
Ik heb Real met 1-0 verslagenquote:Op donderdag 28 mei 2015 17:58 schreef PowerLoungen het volgende:
Net een Barcelona met Neymar-Suarez-Messi voetballes gegeven
Nu voel ik me zo trots
Uitgeschakeld door RKCquote:Op vrijdag 29 mei 2015 14:01 schreef Nick-GizMo het volgende:
[ afbeelding ]
Seizoen 2 zit er ook op. Ga wel wat spelers weg deze keer denk ik
Eindje is er ook meteen weer uit. Ja de beker boeit niet zo, met zo'n vol programma moet je keuzes makenquote:Op vrijdag 29 mei 2015 14:13 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Uitgeschakeld door RKC
Tevens FC Eindje in de eredivisie, Stinho fulmineert
Ik wil altijd zoveel mogelijk winnen en rouleer dan ook met m'n spelers om ze zo fit mogelijk te houden. Bekerpotjes tegen mindere goden speel ik dan nog weleens met een B-garnituur, maar als ik de kwartfinale haal staat alleen de A-selectie nog maar op het veld zodat ik hem kan winnen ook.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 14:18 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Eindje is er ook meteen weer uit. Ja de beker boeit niet zo, met zo'n vol programma moet je keuzes maken
Ben je in het eerste seizoen gepromoveerd? Weet niet met wie je speelt, dus zomaar een gokquote:Op vrijdag 29 mei 2015 14:21 schreef Toekito het volgende:
Damn vergeet steeds die screens.
anyhow: kreeg een nieuwsbericht met 4x kampioen op rij en blablabla maar a is dit het 4de seizoen en b maar 3x kampioen. Iemand anders zoiets al eens gehad?
Ben btw nu in groepsfase EL met shamrock....kan nog door na 4 wedstrijden maar moet dan wel kunnen toveren. Sta namelijk punt achter.
Jup, dit was ook het b-team.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 14:21 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ik wil altijd zoveel mogelijk winnen en rouleer dan ook met m'n spelers om ze zo fit mogelijk te houden. Bekerpotjes tegen mindere goden speel ik dan nog weleens met een B-garnituur, maar als ik de kwartfinale haal staat alleen de A-selectie nog maar op het veld zodat ik hem kan winnen ook.
Ik denk Shamrock? Maar dat is een gokjequote:Op vrijdag 29 mei 2015 14:22 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ben je in het eerste seizoen gepromoveerd? Weet niet met wie je speelt, dus zomaar een gok
nee werd 3de in hoogste Ierse league. Ben Shamrock...wil ze een Europese topclub makenquote:Op vrijdag 29 mei 2015 14:22 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ben je in het eerste seizoen gepromoveerd? Weet niet met wie je speelt, dus zomaar een gok
quote:Op vrijdag 29 mei 2015 14:24 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ahhh, ik dacht dat je samen met Shamrock in de EL zat
Owned door je computerquote:Op vrijdag 29 mei 2015 14:36 schreef Hermanna het volgende:
Als ik op vakantie ga doet de computer het beter dan als ik zelf speel
Weet je zeker dat het stadion van PSV niet vernoemd is naar Ji-Sung Park?quote:Op vrijdag 29 mei 2015 19:26 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Owned door je computer
En PSV heeft net een nieuw stadion gebouwd, goed voor 71k plaatsen. De naam? Samaniego Park. Dat is een Spaanse spits dat door Valencia is uitgeleend aan PSV, voor 1 seizoen. Hij won toen wel gelijk de Eredivisie als topscoorder, met 25 doelpunten uit 23 wedstrijden.
Ik wil ook een nieuw stadion, ding zit heel vaak bomvol. En ben ook nog 'ns 11x op rij kampioen geworden. Het Cambuurstadion heeft ruimte voor 48.5k plaatsen, maar het bestuur wil er niet aan
#bestuurtegendemuur
quote:Op vrijdag 29 mei 2015 19:26 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Owned door je computer
En PSV heeft net een nieuw stadion gebouwd, goed voor 71k plaatsen. De naam? Samaniego Park. Dat is een Spaanse spits dat door Valencia is uitgeleend aan PSV, voor 1 seizoen. Hij won toen wel gelijk de Eredivisie als topscoorder, met 25 doelpunten uit 23 wedstrijden.
Ik wil ook een nieuw stadion, ding zit heel vaak bomvol. En ben ook nog 'ns 11x op rij kampioen geworden. Het Cambuurstadion heeft ruimte voor 48.5k plaatsen, maar het bestuur wil er niet aan
#bestuurtegendemuur
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.PS4-tag: TJDoornbos// Origin: Toek85
Sporten voor Sophia
Ik ben begonnen op 2K staan plaatsen, met inderdaad ook in de editor de optie tot 50 of 60K uitbouwen. Zit nu inmiddels op 6K zitplaatsen en het bestuur vond eind van dit seizoen een mooi tijdstip om uit te gaan breiden naar 8Kquote:Op vrijdag 29 mei 2015 19:35 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ik kan tot +/- 50k uitbouwen (ingesteld in de editor) en zit nu op 32.829, elke keer uitverkocht. Ga niet om een nieuwe uitbouw vragen omdat de uitbreiding maar 3 maandjes geleden opgeleverd is
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 8% gewijzigd door Asschen_sukar op 30-05-2015 17:15:30 ]Ik zeg maar zoo, dat is korter dan dierentuin
Heb er nu ook last van, maar bij mij is het aan het begin van het seizoenquote:Op zaterdag 30 mei 2015 18:13 schreef Tortugal het volgende:
Ik ben zo kwaad op die olympische spelen. Kan gelijk dag zeggen tegen mijn seizoen.
De OS zijn altijd in augustus als je seizoen dan net begint. En dan zijn al je goede jonge spelers dus wegquote:Op zondag 31 mei 2015 15:52 schreef Toekito het volgende:
Wat is er met de OS?? Heb wel x gehad dat de Africa Cup 3 van mijn beste spelers wegnam en het een zware maand was....was andere game dan deze btw.
Begin van seizoen is de rest nog fit toch? Of je moet idd je halve selectie kwijt zijn....dan ist kut.quote:Op zondag 31 mei 2015 15:58 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
De OS zijn altijd in augustus als je seizoen dan net begint. En dan zijn al je goede jonge spelers dus weg
Als je met jonge selecties werkt kan je halve team wel weg zijn ja. En spelers van je die geblesseerd geraakt zijn in de voorbereidingquote:Op zondag 31 mei 2015 16:43 schreef Toekito het volgende:
[..]
Begin van seizoen is de rest nog fit toch? Of je moet idd je halve selectie kwijt zijn....dan ist kut.
btw:
[ afbeelding ]
Nog 2 wedstrijden en ik kan playoffs halen....dat zou fijn en boven verwachting zijn!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |