Is het weer zover? Kijk ik anderhalve week niet, haalt ze weer iets doms uit.quote:Op dinsdag 2 juni 2015 20:14 schreef rvtm het volgende:
Kan Tombik uit de serie? Had ze echt ballen gehad, had ze verteld dat ze ernaast zat om Wiet aan te zien als dader.
Niet al te beste actrice ook, die Dilan.
Wat heeft ze nou weer uitgehaald?quote:
Niets.quote:
Nikkie Plessen uit Onderweg Naar Morgen.quote:Op dinsdag 2 juni 2015 20:35 schreef fotostarter het volgende:
Niets.
Maar zo liggen zemelen tegen Bianca dat het wel moet uitkomen dat Julia heeft gepraat over haar ziekte.
Wie is Nikkie?
Ah okquote:Op dinsdag 2 juni 2015 20:37 schreef nikkiefan het volgende:
[..]
Nikkie Plessen uit Onderweg Naar Morgen.
Zakenvrouw Ronja die binnen 2 weken in de kapsalon ging werkenquote:Op dinsdag 2 juni 2015 15:27 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ja je gooit die vorige familie eruit omdat het een verknipte rommel aan het worden was, terwijl volgens mij iedereen daar nog van in de serie zat
Weet je wat nog het ergste en meest fantasieloze is? Dat ze die tent de Sapsalon noemen.quote:Op dinsdag 2 juni 2015 20:52 schreef James1988 het volgende:
Zakenvrouw Ronja die binnen 2 weken in de kapsalon ging werken
Ik ben allang blij dat het ding niet "Bianca's" heet. En ik hoop dat de Sapsalon samen met Bianca verdwijnt uit GTST.quote:Op dinsdag 2 juni 2015 20:54 schreef nikkiefan het volgende:
[..]
Weet je wat nog het ergste en meest fantasieloze is? Dat ze die tent de Sapsalon noemen.
Of kapsalon 't Schaartje..... hihihihi.quote:Op dinsdag 2 juni 2015 20:56 schreef James1988 het volgende:
Ik ben allang blij dat het ding niet "Bianca's" heet. En ik hoop dat de Sapsalon samen met Bianca verdwijnt uit GTST.
Anna? Ehhhh.... is die ook kapster?quote:Op dinsdag 2 juni 2015 21:00 schreef James1988 het volgende:
Maar eigenlijk denk ik dat Anna het over gaat nemen.
Nee, maar dat was Lorena ook niet.quote:
Nee, maar ze weet wel veel van scharenquote:
Dat zijn geen scharen, maar haar handen. Ze is geen kreeft, hehehehe.quote:Op dinsdag 2 juni 2015 21:04 schreef PeterKelder het volgende:
Nee, maar ze weet wel veel van scharen
quote:Op dinsdag 2 juni 2015 21:04 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Nee, maar ze weet wel veel van scharen
Wtf?quote:Op dinsdag 2 juni 2015 21:06 schreef nikkiefan het volgende:
[..]
Dat zijn geen scharen, maar haar handen. Ze is geen kreeft, hehehehe.
quote:Op dinsdag 2 juni 2015 21:04 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Nee, maar ze weet wel veel van scharen
Ja, daar sta je van te kijken, he?quote:
Ik snap hem niet.quote:
Ik had ook kunnen zeggen dat ze niet op Edward Scissorhands lijkt.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop