Oftewel je hebt een kater?quote:Op maandag 18 mei 2015 16:31 schreef La_Tramposa het volgende:
Show us!
Verder. Blleeh dagje. Regen, moeheid, algehele lamlendigheid en door de moeheid kan ik ook niet helder genoeg nadenken om iets nuttigs van mijn werk te maken vandaag.
Qua verschijnselen misschien wel, maar dat ik dat zou hebben van die 2 wijntjes op donderdagavond lijkt me sterkquote:
Er is niet veel boeiends hoor aan een spijkerbroek maat 26...quote:Op maandag 18 mei 2015 16:31 schreef La_Tramposa het volgende:
Show us!
Verder. Blleeh dagje. Regen, moeheid, algehele lamlendigheid en door de moeheid kan ik ook niet helder genoeg nadenken om iets nuttigs van mijn werk te maken vandaag.
Je hebt lelijke en mooie spijkerbroeken! En als hij mooi past komt je figuur ook weer beter uit dan in degenen die je eerst had?quote:Op maandag 18 mei 2015 16:40 schreef Qwea het volgende:
[..]
Er is niet veel boeiends hoor aan een spijkerbroek maat 26...
Ja, nee, ik koop lelijke spijkerbroeken idd. Goed verhaalquote:Op maandag 18 mei 2015 16:40 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Je hebt lelijke en mooie spijkerbroeken! En als hij mooi past komt je figuur ook weer beter uit dan in degenen die je eerst had?
Maar als je niet wilt laten zien ook prima hoor
quote:
quote:Op maandag 18 mei 2015 13:56 schreef Ryuuzen het volgende:
[..]
hahahaha![]()
![]()
![]()
en dan woon je nog nies eens in de kutste wijk van Dordrecht
quote:Op maandag 18 mei 2015 14:06 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Mwehehehe.
Deze week toos fietsloos. Dat wordt veel wandelen.
Kutdagquote:Op maandag 18 mei 2015 17:28 schreef Maraca het volgende:
Gemengde gevoelens hiero. Aan de ene kant zwaar teleurgesteld in mezelf dat ik heb toegegeven aan comfort food doordat ik een slechte dag had.,. andere kant weer opgelucht omdat ik me heb ingehouden (dus niet mijn favo 'kutdag menu' heb gehaald) en het nog in m'n kcal past ook
Grote Big Mac menu met frietsaus, grote chocolademilkshake en McFlurry M&Mquote:
Nee, dat is een goede keus geweestquote:Op maandag 18 mei 2015 18:02 schreef Maraca het volgende:
[..]
Grote Big Mac menu met frietsaus, grote chocolademilkshake en McFlurry M&MDie dus (gelukkig!) niet genomen.
Njah, kom er nu ook niet super goed vanaf... was toch nog 1.000kcal voor eigenlijk niksquote:Op maandag 18 mei 2015 18:03 schreef CrunchySelf het volgende:
[..]
Nee, dat is een goede keus geweest
quote:Op maandag 18 mei 2015 18:04 schreef Maraca het volgende:
[..]
Njah, kom er nu ook niet super goed vanaf... was toch nog 1.000kcal voor eigenlijk niksmaar goed, voel me nu wel iets beter en past in kcal
Wat heb je wel genomen dan? En zolangt in je kcal past en het een uitschieter is, och, wat maakt het uit.quote:Op maandag 18 mei 2015 18:02 schreef Maraca het volgende:
[..]
Grote Big Mac menu met frietsaus, grote chocolademilkshake en McFlurry M&MDie dus (gelukkig!) niet genomen.
2x McKroket en een McFlurryquote:Op maandag 18 mei 2015 18:13 schreef Ballet9 het volgende:
[..]
Wat heb je wel genomen dan? En zolangt in je kcal past en het een uitschieter is, och, wat maakt het uit.
Aaah, dat valt reuze mee. Doet me trouwens denken aan de Obese jongen van gisteren met z'n Maccie.quote:
Snuggie en een fikse mok thee.quote:
Ja, nu hopen dat ik vanavond niet misselijk benquote:Op maandag 18 mei 2015 18:21 schreef Ballet9 het volgende:
[..]
Aaah, dat valt reuze mee. Doet me trouwens denken aan de Obese jongen van gisteren met z'n Maccie.![]()
Hoe is jouw gewicht? Een beetje overgewicht, geen overgewicht, heel veel overgewicht?
Ik heb vandaag zo gezond gegeten de hele dag dat ik het vertik om vanavond koekjes en chips te eten bij een vriendin, want dat verpest dan alles (vind ik). We houden een filmavond met wat meiden en dan staat er uiteraard allemaal troep op de tafel.
Hahahaha wat doe je aan sport dan? En je zit aan de bovenkant van een gezond bmi oid (dus tegen de 25)?quote:Op maandag 18 mei 2015 18:27 schreef Maraca het volgende:
[..]
Ja, nu hopen dat ik vanavond niet misselijk ben![]()
Vanuit gezondheidsperspectief heb ik geen overgewicht, BMI is ook in orde. Alleen vanuit vrouwelijk perspectief heb ik een klein buikje dat ik graag weg zou willen werken. Is schat ik 5kg .. alleen roep ik dat al zeker een half jaar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |