Ja maar dat hoorden ze toen al meteen voor de eerste repetitie.quote:Op vrijdag 15 mei 2015 15:15 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Klopt toch wel? Een aantal jaar geleden was er toch ook iets dat niet mocht op de led wall?
Zou me niks verbazen, ze zijn heel erg zoekende. En dat bewegen is sowieso niet zo haar ding. Op het handje na danquote:Op vrijdag 15 mei 2015 15:18 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja maar dat hoorden ze toen al meteen voor de eerste repetitie.
Ah well, misschien hebben ze het nu ook al meteen gehoord en zijn ze daarom nog zo aan het kutten.
En toch vertrouw ik het nog niet helemaal, want dan had ze wel wat meer kunnen bewegen op het podium als ze wist dat de graphics niet doorgaan. En dat doet ze alsnog niet.
Kan het zijn dat het mag, maar niet goed werkt misschien? Dan moet je juist niet gaan klagen, want dan moet je ze te vriend houdenquote:Op vrijdag 15 mei 2015 15:21 schreef Greys het volgende:
MAARRRRRRRRRRRRRRRRR als het al definitief niet zou mogen zou Pannecoucke en of Trijntje dat toch al in de media hebben gezegd als een soort ... excuus, hoe noem je dat, indekken bedoel ik?
Nog een verschil met de afgelopen twee jaar.quote:Op vrijdag 15 mei 2015 15:18 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja maar dat hoorden ze toen al meteen voor de eerste repetitie.
Ah well, misschien hebben ze het nu ook al meteen gehoord en zijn ze daarom nog zo aan het kutten.
En toch vertrouw ik het nog niet helemaal, want dan had ze wel wat meer kunnen bewegen op het podium als ze wist dat de graphics niet doorgaan. En dat doet ze alsnog niet.
Hoop het niet, was echt te triest voor woorden.quote:Op vrijdag 15 mei 2015 15:23 schreef tralalala het volgende:
Zou Rusland weer uitgefloten worden? Dat was wel zielig voor die tweeling vorig jaar.
Moldavië, alsjeblieft niet zeg.quote:Op vrijdag 15 mei 2015 15:22 schreef Greys het volgende:
De pers heeft gestemd voor de eerste halve finale
[ afbeelding ]
BELGIË
Maar ze stemmen dus al halverwege de dag, waarbij ze voor sommige acts dus alleen de eerste repetitie en van andere al twee repetities hebben gezien?quote:Op vrijdag 15 mei 2015 15:29 schreef Greys het volgende:
Nee maar het is altijd leuk voor weer wat reuring in de tent
BELGIEJUHHHHHHHHHHHHHH
Het is OF zo schimmig omdat ze willen verrassen, want ik vanmorgen nog hoopte, maar inmiddels begin ik bang te worden dat het schimmige vage is omdat ze geen paniek willen zaaien maar dat het een grote bende is achter de schermen.quote:Op vrijdag 15 mei 2015 15:30 schreef TheVulture het volgende:
Ik vind iedereen uit het Nederlandse kamp zo schimmig reageren, zeg toch gewoon wat je plan is, wat er nu nog niet klopt in plaats van al deze vage teksten
Ja joh, dat scorebord verandert door de hele week heenquote:Op vrijdag 15 mei 2015 15:31 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Maar ze stemmen dus al halverwege de dag, waarbij ze voor sommige acts dus alleen de eerste repetitie en van andere al twee repetities hebben gezien?
Het begint hoe langer hoe meer op het aloude liedje te lijken zoals bij de J's helaas... blijkbaar gebeuren deze dingen als je artiest zelf geen idee of inbreng hebt hoe je een lied wil brengen. Trijn laat zich denk ik teveel dingen aanpraten in plaats van zelf ergens voor te gaan staan en dit is het resultaat. Ergens wel sneu, want haar hoofd gaat er dinsdag afquote:Op vrijdag 15 mei 2015 15:31 schreef Greys het volgende:
[..]
Het is OF zo schimmig omdat ze willen verrassen, want ik vanmorgen nog hoopte, maar inmiddels begin ik bang te worden dat het schimmige vage is omdat ze geen paniek willen zaaien maar dat het een grote bende is achter de schermen.
Ook gek dat we NIETS van Anouk horen nog. Die zou toch mee gaan en had de hotelkamers al geboekt?
na 60 stemmen (waarvan een deel door een delegatie gepushed die naast hun pers stonden..)quote:Op vrijdag 15 mei 2015 15:22 schreef Greys het volgende:
De pers heeft gestemd voor de eerste halve finale
[ afbeelding ]
BELGIË
Hahahhaa ja maar da's toch leukquote:Op vrijdag 15 mei 2015 15:40 schreef Peter het volgende:
[..]
na 60 stemmen (waarvan een deel door een delegatie gepushed die naast hun pers stonden..)
Ja, die hadden ze ook al op RTL nieuws, presentatrice had blijkbaar gevraagd of ze het nogmaals wilde zingen, omdat ze het zo'n mooi nummer vond. Zal ze ook wel tegen iedereen zeggen, maar toch leuk.quote:Op vrijdag 15 mei 2015 15:52 schreef Greys het volgende:
Het liedje tijdens de persconferentie
https://twitter.com/Rene_Romkes/status/599196288765276161
quote:Op vrijdag 15 mei 2015 15:53 schreef Roger_Epiales het volgende:
Is die hele persco ook al ergens te kijken trouwens? Ik zie hem nergens nl.
Ja.quote:Op vrijdag 15 mei 2015 15:59 schreef ijs_beer het volgende:
T is gewoon een puinzooi dus. Nu is mn positiviteit weg. verdomme.
Dat biedt iig al weer een klein beetje hoop. Rusland is vocaal vooral sterk. Verder een clichéballad imo.quote:
Hey, die ziet er al een stuk leuker uit!quote:
Hier sluit ik me bij aan wat Rusland betreft.quote:Op vrijdag 15 mei 2015 16:06 schreef ijs_beer het volgende:
Een totaalconcept maken achter een optreden,dat zou de Nederlandse delegaaasie nu wel toch moeten kunnen zou je zeggen. Maar ja, da's te logisch blegh.
Ik hoop maar gewoon dat alles mee blijkt te vallen Dinsdag.
[..]
Dat biedt iig al weer een klein beetje hoop. Rusland is vocaal vooral sterk. Verder een clichéballad imo.
Zweden heeft gewoon 10 succesvolle liedjes bij elkaar in drie minuten gepropt en dat ingestuurd.quote:Op vrijdag 15 mei 2015 16:11 schreef Greys het volgende:
Zweden heeft ook clichémeuk. Rusland dus ook. Maar kennelijk scoort dat nog steeds.
Dan zou ik het België meer gunnen, een hoge plaats. Of Italië
quote:Op vrijdag 15 mei 2015 16:18 schreef Jif het volgende:
VOLGENS MIJ GAAT HET ER ZOOO MOOI UITZIEN OP BEELD
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |