Onvoorstelbaar.quote:The two-hour season finale of Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. garnered a series low 1.3, down 13 percent from last week's 1.5 adults 18-49 rating.
Murica wil alleen maar reality tv(quote:Op woensdag 13 mei 2015 17:50 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Onvoorstelbaar.
Maargoed... seizoen 3 is reeds besteld.
Ik denk dat je ook eerder te maken hebt met mensen die de film NOG niet gezien hebben, dan mensen die de films uberhaupt niet zien. Volgens mij kwam die verwijzing in Agents of SHIELD al een paar dagen nadat de film in premiere ging. Dan zijn er nog heel veel mensen die de film niet gezien hebben.quote:Op vrijdag 8 mei 2015 12:02 schreef planethugo het volgende:
[..]
je kunt het ook zo maken dat het vermakelijk en redelijk spoiler vrij is voor de niet filmkijkers (al vraag ik me af hoeveel dat er zijn want de serie komt tenslotte voort uit de films) en het interessant maakt voor de filmkijkers (door een karakter uit de serie the avengers even te laten helpen met een cameo ofzo) en die daardoor de serie eens gaan kijken.
Dat was ook ooit de insteek maar blijkbaar boeit het ze niet zoveel meer
Jemma verraste mij ook inderdaad.quote:Op woensdag 13 mei 2015 19:48 schreef wolfrolf het volgende:
Ik vind het wel tof dat er een aantal plotlines zijn afgerond.
Ward met zijn nieuwe Hydra unit en Jemma, wtf zijn 2 boeiende nieuwe plotlijnen
nee krijgt ze niet. Die serie is al geannuleerd voordat er ook maar een concept was...quote:Op woensdag 13 mei 2015 23:45 schreef HPLC het volgende:
[..]
Die krijgt een eigen serie, dus zou raar zijn
Ik had nog een Secret Warriors spin-off verwacht, wellicht na de komende seizoen. Zo te zien wordt dat team tijdens S3 opgebouwd.quote:Op woensdag 13 mei 2015 19:01 schreef BaasBanaan het volgende:
Ik had tijdens de finale even het idee dat het een series finale was en ze opbouwden naar een nieuwe serie over inhumans.
owquote:Op woensdag 13 mei 2015 23:50 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
nee krijgt ze niet. Die serie is al geannuleerd voordat er ook maar een concept was...
ik vermoed dat Marvel een proefballonnetje de wereld ingestuurd heeft en ze de reacties op sociale media en nieuwssites hebben afgewacht. De positieve reacties kwamen niet verder dan "Adriana Palickiquote:
Hm, dat zou kunnen. Ineens een enorme groei van mensen met krachten, wat wellicht de aanleiding van CW is.quote:Op donderdag 14 mei 2015 02:04 schreef 426451 het volgende:
Ik vond het slim gedaan, met die kristallen die nu verpakt en verspreid zijn.
Volgens mij op die manier worden meer mensen unlocked van hun krachten.
Wat misschien nu wel een opmaat is richting captain America - civil war
quote:Op donderdag 14 mei 2015 06:51 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
ik vermoed dat Marvel een proefballonnetje de wereld ingestuurd heeft en ze de reacties op sociale media en nieuwssites hebben afgewacht. De positieve reacties kwamen niet verder dan "Adriana Palicki" maar het mederdeel was niet te vinden voor een Mockingbird/Hunter spin-off
Hij is nog niet helemaal afgeschoten, alleen uitgesteld op het momentquote:Op woensdag 13 mei 2015 23:50 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
nee krijgt ze niet. Die serie is al geannuleerd voordat er ook maar een concept was...
haar tieten-doktor had anders ook nog wat mogen oefenenquote:Op donderdag 14 mei 2015 13:03 schreef wolfrolf het volgende:
Terechte reacties, ze heeft alleen best een platte reet.
met de aankondiging van s03 van AoS (waardoor s04 ook een zekerheidje is volgens anderen in dit topicquote:Op donderdag 14 mei 2015 13:24 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
Hij is nog niet helemaal afgeschoten, alleen uitgesteld op het moment
Mnou reken maar nergens op.quote:Op donderdag 14 mei 2015 13:24 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
Hij is nog niet helemaal afgeschoten, alleen uitgesteld op het moment
linkje?quote:Op donderdag 14 mei 2015 19:44 schreef dyonvbaal het volgende:
Ik lees dat hij niet afgeschoten is, maar uitgesteld en dat er een 3de nog onbekende Marvel serie in de maak is...
Ik dacht precies hetzelfde.quote:Op woensdag 13 mei 2015 22:52 schreef Sinister-D- het volgende:
En de Star Wars hommage dooruit phase 2 hebben dus ook in AoS doorgetrokken![]()
Heb je wat bewijsstukken?quote:Op donderdag 14 mei 2015 19:19 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
haar tieten-doktor had anders ook nog wat mogen oefenen
Omdat ik in een goede bui ben.....quote:
splutquote:Op vrijdag 15 mei 2015 11:21 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
Omdat ik in een goede bui ben.....
artistiek NSFW zullen we maar zeggenvind het maar niets, 2 van die iglo's
![]()
Die heb ik gemist geloof ik. Wat voor hommage was dat?quote:Op woensdag 13 mei 2015 22:52 schreef Sinister-D- het volgende:
En de Star Wars hommage dooruit phase 2 hebben dus ook in AoS doorgetrokken![]()
http://www.ign.com/articl(...)o-its-phase-2-moviesquote:Op vrijdag 15 mei 2015 12:26 schreef Operc het volgende:
[..]
Die heb ik gemist geloof ik. Wat voor hommage was dat?
Ah, helder.quote:Op vrijdag 15 mei 2015 12:30 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
http://www.ign.com/articl(...)o-its-phase-2-movies
Zonde ja. Maar verder is er weinig mis meequote:Op vrijdag 15 mei 2015 11:21 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
Omdat ik in een goede bui ben.....
artistiek NSFW zullen we maar zeggenvind het maar niets, 2 van die iglo's
![]()
Mwoah ik ben er ook wel klaar mee eigenlijk. Verhaallijntjes zijn redelijk afgesloten nu en die inhumans vind ik niet zo heel boeiend eigenlijk. Ward blijft gewoon irritant en dat hij nu hoofd van Hydra wordt lijkt me ook weinig aan.quote:Op woensdag 13 mei 2015 17:50 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Onvoorstelbaar.
Maargoed... seizoen 3 is reeds besteld.
De sterke suggestie van de syndication gods eist zelfs dat, in het geval van een volledig 22 eps tellend seizoen, er een 4e seizoen MOET komen om de magische grens van 88 eps te bereikenquote:Op zondag 17 mei 2015 22:34 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Mwoah ik ben er ook wel klaar mee eigenlijk. Verhaallijntjes zijn redelijk afgesloten nu en die inhumans vind ik niet zo heel boeiend eigenlijk. Ward blijft gewoon irritant en dat hij nu hoofd van Hydra wordt lijkt me ook weinig aan.
Leuk voor jullie dat er nog een extra seizoen aan komt, maar ik hou het qua marvelseries nu wel even bij Daredevil. Dat grauwe sfeertje trekt me wat meer
Ik ben dan weer juist wel heel erg van de inhunmans. Heb krachten altijd leuker gevonden dan crime organisaties. X-Men is dan ook m'n marvel favoriet, maar ja, iets met rechten en zo. Dus de intrede van de inhumans is voor mij meer dan welkom. Ben ook benieuwd hoe ze t gaan opzetten voor de film straks.quote:Op zondag 17 mei 2015 22:34 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Mwoah ik ben er ook wel klaar mee eigenlijk. Verhaallijntjes zijn redelijk afgesloten nu en die inhumans vind ik niet zo heel boeiend eigenlijk. Ward blijft gewoon irritant en dat hij nu hoofd van Hydra wordt lijkt me ook weinig aan.
Leuk voor jullie dat er nog een extra seizoen aan komt, maar ik hou het qua marvelseries nu wel even bij Daredevil. Dat grauwe sfeertje trekt me wat meer
Heel veel doden en/of mensen met powers!quote:Op woensdag 13 mei 2015 21:48 schreef wolfrolf het volgende:
Wat denken jullie? Gaan we op korte termijn gevolgen zien van dat diviner spul wat in de zee via de vissen de mensen bereikt?
Hoop alleen niet dat ze zichzelf er mee in de vingers snijden zoals bij The 4400 destijds.quote:Op maandag 18 mei 2015 10:50 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Heel veel doden en/of mensen met powers!Denk ik.
Ik heb beide gezien en wat DoomCow zegt, hooguit wat korte mondelinge referenties maar meer ook niet. Serie heeft geen spoilers voor de film en visa versa. Althans, bijna niet. Gonzales spoilt misschien een heeeeel klein stukje van de film maar iets wat al in de eerste kwartier of zo voorkomt en het verraadt totaal niks van het totale verhaal van de film zelf. En de film refereert totaal niet naar de serie. Kan eigenlijk ook niet, je kan niet verwachten dat de filmkijker ook de serie volgt en vice versa.quote:Op maandag 18 mei 2015 20:53 schreef Azerdion het volgende:
Ik heb het topic niet doorgelezen i.v.m. spoilers, ben namelijk bij episode 19.
Ik ben daar gestopt omdat ik hoorde dat Age of Ultron zich tussen episode 19 en episode 20 afspeelt.
Voor degenen die Age of Ultron hebben gezien, komt er nog iets in voor wat ook voorkomt of wat verder speelt in Agents of S.H.I.E.L.D. ?
Of is het gewoon veilig om verder te kijken?
Dat was bij Captain America: The Winter Soldier wel wat meer. Daar zaten echt cruciale dingen in. Nu totaal niet idd.quote:Op maandag 18 mei 2015 21:06 schreef Cornelis83 het volgende:
[..]
Ik heb beide gezien en wat DoomCow zegt, hooguit wat korte mondelinge referenties maar meer ook niet. Serie heeft geen spoilers voor de film en visa versa. Althans, bijna niet. Gonzales spoilt misschien een heeeeel klein stukje van de film maar iets wat al in de eerste kwartier of zo voorkomt en het verraadt totaal niks van het totale verhaal van de film zelf. En de film refereert totaal niet naar de serie. Kan eigenlijk ook niet, je kan niet verwachten dat de filmkijker ook de serie volgt en vice versa.
maar als je de film niet gezien hebt kan je ook weinig uit die openingsscène halen denk ik.quote:Op maandag 18 mei 2015 21:31 schreef Sinister-D- het volgende:
De openingscene, die spontane kutspeech (ja lachwekkend en geforceerd gewoon) van Agent Weaver, en wat referenties van Gonzalez. Meer niet, de openingscene is eigenlijk het meest relevant en spoiler-achtig.
ligt er maar net aan hoe "intensief" je 't volgt imhoquote:Op woensdag 20 mei 2015 13:19 schreef planethugo het volgende:
[..]
maar als je de film niet gezien hebt kan je ook weinig uit die openingsscène halen denk ik.
klopt, maar van de andere kant. Fury stond op alle posters etc en in The Winter Soldier bleek al dat ie niet dood was dus dat er iets stond te gebeuren was natuurlijk geen verrassing. Sowieso was erg weinig uit Ultron een verrassing. Vond het wel een vermakelijke actiefilm, maar verrassend of echt goed helaas niet.quote:Op woensdag 20 mei 2015 20:06 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
ligt er maar net aan hoe "intensief" je 't volgt imho![]()
de "Fury/spoiler alert" opmerking van Coulson in ep18 is een relatief open deur. En dan "Theta Protocol" als openingsscène van ep19 is wel een optel som voor de trouwe Marvel volgers die de film (nog) niet gezien zouden hebben.
Als je geen teaser wilt hebben en zelf wilt vissen klkk dan niet op de bronquote:Within this image is a secret message. Screenshot it and upload to Instagram with #CrackTheCode & #AgentsofSHIELD, and adjust the filters to uncover a Season 3 tease. Then head over to Variety.com for more info.
Kan aan het contrast van mijn tablet liggen, maar ik zie de tekst al zo staan, beetje vaag maaf ik zie 'mquote:There is a hidden message within this photo. To crack the code, screenshot the photo and adjust the Instagram filter and brightness to reveal the secret message. When you have it, post it to your Instagram account with #AgentsofSHIELD & #CrackTheCode.
Hint: think of Skye's hacktivist organization. Her future is bright.
Ze zijn iig druk aan het schrijvenquote:Op maandag 6 juli 2015 21:58 schreef wolfrolf het volgende:
Ze zullen halverwege deze maand wel weer gaan filmen denk ik zo.
was vanmorgen aan het denken om deze ook eens te kicken vandaagquote:Op woensdag 16 september 2015 08:40 schreef Max23 het volgende:
Kickje met de eerste beelden van seizoen 3![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Inwoner van Verenigd Limburgia! [i]Waar in 't bronsgroen eikenhout, 't nachtegaaltje zingt.[/i]
ik vond het er uitzien als echt hele slechte make-up.quote:Op zondag 20 september 2015 10:52 schreef Sinister-D- het volgende:
Even terug komende op seizoen 2![]()
Bloopers en onzin gebeuren uiteraard tijdens opnames maar de crew AoS lijkt het wel erg gezellig te hebben
http://www.dailymotion.com/embed/video/k7tZUVQ1agjCzpd6dB1
Wat me ook opviel was Gordonik was er altijd vanuit gegaan dat zijn ogen volledig CGI bedekt waren. Maar blijkbaar hebben ze bij de grimas ervoor gekozen om zijn ogen te bedekken en kleine puntjes open om door te zien, freaky zo
![]()
[ afbeelding ]
Dit is tevens de nieuwe account van The Cancel Bear.twitter:TVGrimReaper twitterde op maandag 21-09-2015 om 17:08:35ABC Predictions: ‘Agents of SHIELD’ Is Certain To Be Renewed; What About ‘The Goldbergs’? http://t.co/WX8rtdMEEY http://t.co/AQkGpyu8wf reageer retweet
Prima clip.quote:Op zaterdag 26 september 2015 10:41 schreef Sinister-D- het volgende:
Eerste clip van s03e01 is online geplaatst door MarvelBelooft in ieder geval goeds
![]()
twitter:TVGrimReaper twitterde op woensdag 30-09-2015 om 17:10:10#AgentsOfSHIELD premiere rating (1.7) is irrelevant, the Syndication Gods guarantee a s4 reageer retweet
Weinig aan toe te voegenquote:Op woensdag 30 september 2015 17:49 schreef wolfrolf het volgende:
Top aflevering.
Fitz
Daisy in een zwarte tanktop![]()
![]()
Nou zeg dat welquote:Op woensdag 30 september 2015 22:05 schreef Sinister-D- het volgende:
Aardig inkomertjedie verschijningen van globale Terrigen mist activiteiten belooft wat voor dit seizoen
nou sorry hoor maar daar geeft deze opener totaal geen aanleiding toequote:Op woensdag 30 september 2015 22:47 schreef shiznuts het volgende:
Hoop alleen niet dat het een case of the week dingetje wordt met die inhumans (zoals The Flash, die telkens een andere boef in de vault gooit).
Verder wel![]()
.
Afgezien van die alien die op ze aast, het gedoe met de monolith en Gemma op dr alien planet, de timejump en het gegeven dat de persoon die ze oppakken niet de eerste is waarvan ze wisten dat hij bestond, maar eerder de eerste die ze levend vonden. Ik zou zeggen genoeg reden om aan te nemen dat het eerder richting de bad alien/kree arc gaat dan een case of the week.quote:Op woensdag 30 september 2015 22:53 schreef shiznuts het volgende:
Ze zeggen zelf dat door die omega 3 visolie gedoe er constant meer inhumans 'ontwaken'. Dus eh... het ligt er juist bovenop dat ze lui net als die kerel telkens gaan oppikken om hen tegen henzelf en omgeving te beschermen... want anders is het die boze mevrouw (uit The Newsroom) wel. En die hoeft ze niet zonodig levend. Dus een soort van The Flash Vault waar ze geïsoleerd worden en in the system komen, wat ze toch al hadden. Dus zo vergezocht vind ik het niet.
die heb ik gemistquote:
denk dat het hele verhaal daarmee te maken zal gaan hebben. Die vrouwelijke leider van die schimmige organisatie had het daar ook al over: het wordt steeds moeilijker om dit stil te houdenquote:Op donderdag 1 oktober 2015 12:41 schreef Syntos het volgende:
[..]
Press bericht van Ellis over gifted people en de chaos die ze veroorzaken oa.
President Ellis talks about the public’s growing concern of the “threats we face that are not of our world,” referencing the events of New York (Avengers), London (Thor 2), and most recently, Sokovia (Age of Ultron). To help ease the public’s fears, they’ve created a specific task force called the ATCU — Advanced Threat Containment Unit, a.k.a. Rosalind’s team — to neutralize those threats in lieu of S.H.I.E.L.D.’s downfall.quote:
Ik verwacht dat dit nog wel even doorgaat en dat Coulson's S.H.I.E.L.D. de overheid uiteindelijk overtuigt om een systeem te gebruiken zoals S.H.I.E.L.D. eerst had, met als gevolg de Super Hero Registration Act en Civil War.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 06:39 schreef Sinister-D- het volgende:
Euhm ja, die heb ik niet gemist, eigenlijk. Maar linkte dat niet aan Civil War, maar gewoon aan de rode draad die het seizoen eventueel gaat volgen.
Harder huilen!quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 07:33 schreef Syntos het volgende:
[..]
Ik verwacht dat dit nog wel even doorgaat en dat Coulson's S.H.I.E.L.D. de overheid uiteindelijk overtuigt om een systeem te gebruiken zoals S.H.I.E.L.D. eerst had, met als gevolg de Super Hero Registration Act en Civil War.
Dat klinkt mij het meest aannemelijk en cliché zoals we van AoS gewend zijn.
Vanwaar meteen de agressie? Ondanks dat ik AoS regelmatig cliché vind is het juist de serie waar ik het meest naar uitkijk. De waarheid mag best gezegd worden.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 08:30 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Harder huilen!
Je HOEFT niet te kijken he?
Oke sorryquote:Op vrijdag 2 oktober 2015 11:34 schreef Syntos het volgende:
[..]
Vanwaar meteen de agressie? Ondanks dat ik AoS regelmatig cliché vind is het juist de serie waar ik het meest naar uitkijk. De waarheid mag best gezegd worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |