ik kan het wel computen naar een nieuwe variabele met verschillende values denk ik, ik moet enkele van die 1 tm 6 toch ook samenvoegen eigenlijkquote:
Moet wel lukken tochquote:Op woensdag 13 mei 2015 19:09 schreef Sapstengel het volgende:
Haha sick steak van 2 kilo. Als je hem opeet is die gratis.
http://bigtexan.com/72-oz-steak/
Zitten nog wat sides bij ook. 2 kilo steak moet misschien wel lukken maar is ook een beste berg vleesquote:
Shrimp Cocktail, Baked Potato, Salad, with Roll, Butter, and of course the 72 oz. Steakquote:Op woensdag 13 mei 2015 19:13 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Zitten nog wat sides bij ook. 2 kilo steak moet misschien wel lukken maar is ook een beste berg vlees
http://bigtexan.com/72oz-steak-rules/
LOL dat vegan menu ook. Alleen sigaretten.quote:Op woensdag 13 mei 2015 19:24 schreef Sapstengel het volgende:
Haha idd krijg je een aardappel als een watermeloen erbij
Die heart attack grill ziet er sick uit ja, goede berg kaas, bacon, gewoon nat van het vet
daarom. Ik heb geen zin in ruzie dus de volgende keer mag jij weer mee. Ik ben ook op de hoogte van de meeste fitties, inclusief die van mezelf, dus ben ik de meest voor de handliggende contactpersoon.quote:Op woensdag 13 mei 2015 19:03 schreef stinkie het volgende:
[..]
ik wil wel maar ik heb het gevoel dat wij elkaar niet zo liggen. Je weet denk ik zelf wel waardoor.
De alfa man. Op de hoogte van alle roddels.quote:Op woensdag 13 mei 2015 19:29 schreef Awesome_ het volgende:
[..]
daarom. Ik heb geen zin in ruzie dus de volgende keer mag jij weer mee. Ik ben ook op de hoogte van de meeste fitties, inclusief die van mezelf, dus ben ik de meest voor de handliggende contactpersoon.
eerder een gefriendzone-de nichtquote:Op woensdag 13 mei 2015 19:31 schreef JaqenHghar het volgende:
[..]
De alfa man. Op de hoogte van alle roddels.
als seto die voor deze gaat plaatsen heeft dat gifje echt alle waarde verloren. Denk dat seto wel beter weet.quote:
iedereen weet wel beter. We krijgen jou alleen niet op dat niveauquote:Op woensdag 13 mei 2015 19:38 schreef Awesome_ het volgende:
[..]
als seto die voor deze gaat plaatsen heeft dat gifje echt alle waarde verloren. Denk dat seto wel beter weet.
Why?quote:
bedankt me maar na de gymmeet vanavondquote:Op woensdag 13 mei 2015 15:45 schreef Awesome_ het volgende:
[..]
Godzijdank. Werd er gewoon benauwd van.
zal pete er al geweest zijn?quote:Op woensdag 13 mei 2015 19:09 schreef Sapstengel het volgende:
Haha sick steak van 2 kilo. Als je hem opeet is die gratis.
http://bigtexan.com/72-oz-steak/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |