Wij krijgen ook een nieuwe pertura deurquote:Op zaterdag 27 juni 2015 22:10 schreef tux87 het volgende:
[..]
Heb de pertura 305 besteld, frame is spaanplaat (massief) met hdf panelen. Kan je volgende week meer zeggen als ze erin hangen
Het feit dat ik niet de enige ben met pertura stelt me een beetje gerust. Massieve deuren zijn zo verrot duur, maar je moet iets met kromme kozijnen en afwijkende maten. Pertura/hornbach was redelijk betaalbaar..
Fuk dan is het natuurlijk niet de 304. Die wilde ik eerst maar niet in mijn maat. Echt mooie deuren zijn dat.quote:Op zondag 28 juni 2015 17:45 schreef Chicolade het volgende:
Die tafel.
[..]
Wij krijgen ook een nieuwe pertura deur. Bij de 304 zat zelfs het glas inbegrepen in de prijs (99 euro per deur).
Dan maak je bijna alles zelf in je verbouwing, maar even een paar fittingen in elkaar draaien is te moeilijkquote:Op zondag 28 juni 2015 17:42 schreef Gieliovd het volgende:
Haha, thanks, maar niet zo over mijn mooie lampen he!
Dat is de lamp "Pipe" van ETH. Ik heb de kleine en de grote.
Mooie tafel!quote:Op zaterdag 27 juni 2015 20:10 schreef Gieliovd het volgende:
Is gewoon pure porno dit!
[ link | afbeelding ]
Bakkie Vol!
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Hehe, soms zit het mee en kun je ergens aan komen voor weinug.quote:Op zondag 28 juni 2015 18:16 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Dan maak je bijna alles zelf in je verbouwing, maar even een paar fittingen in elkaar draaien is te moeilijk![]()
Je bent alleen nog maar persfittingen gewend zeker ?
Oh nee johquote:Op maandag 29 juni 2015 11:35 schreef Nightquest777 het volgende:
Hele mooie tafel. Heb zelf alleen een pvc-vloer besteld met een donker hout motief, en ben bang dat ik met zo'n tafel te veel houtmotieven in huis zou halen. Dan lijkt het net een blokhut straks
Dat kán inderdaad. Maar mijn vrouw wil ook nog eens een Gewei-lamp, en ik wil echt voorkomen dat ons huis er zo uit komt te zien:quote:Op maandag 29 juni 2015 11:38 schreef Puala het volgende:
[..]
Oh nee johIk heb ook veel hout in mijn woonkamer en dat kan ook heel mooi samen gaan hoor
Die fotoquote:Op maandag 29 juni 2015 11:41 schreef Nightquest777 het volgende:
[..]
Dat kán inderdaad. Maar mijn vrouw wil ook nog eens een Gewei-lamp, en ik wil echt voorkomen dat ons huis er zo uit komt te zien:
[ afbeelding ]
Maar misschien met een mooi licht kleed er onder om het geheel wat te breken dat het nog wel iets zou kunnen zijn voor ons, want de tafel is écht wel heel mooi.
Precies. Beetje blokhut heeft houten krukjes of banken!quote:Op dinsdag 7 juli 2015 10:59 schreef aquawoman het volgende:
Mooie tafel, mooie deuren, mooie bank etc. Ik vind alleen de eetkamerstoelen een beetje afbreuk doen aan de tafel. De tafel is zo mooi en "eigen" en die stoelen vind ik iets wat ik elk willekeurig brabants huis kan tegenkomen qua vorm, materiaal en kleur. Maar de rest is mooi!
Hahaha, wow thanks voor de complimenten.quote:Op maandag 6 juli 2015 23:05 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
iedere keer weer krijg ik een klein stijfje van al die aandacht voor de details. Hoekjes lekker strak, voegen van het tegelwerk perfect, spotjes mooi in het plafond. Regendouche lekker in het plafond, plinten lekker sexy.
en dan zie ik die teringbende bij mij thuis.
manmanmanmanmanman
Ik welquote:
Thanks! En die stoelen, tja ik vind ze erg mooi en ze zitten heerlijk. Topkwaliteit Nederlands product van rundleder, verstelbare rugleuning met gasveer etc... Ik ben er blij meequote:Op dinsdag 7 juli 2015 10:59 schreef aquawoman het volgende:
Mooie tafel, mooie deuren, mooie bank etc. Ik vind alleen de eetkamerstoelen een beetje afbreuk doen aan de tafel. De tafel is zo mooi en "eigen" en die stoelen vind ik iets wat ik elk willekeurig brabants huis kan tegenkomen qua vorm, materiaal en kleur. Maar de rest is mooi!
Jazeker, het is een lamelparketten eiken vloer van handgeschraapt, gerookt eiken. De eiken sortering is rustiek, dus veel knoesten en gevulde plekken. Ik vind het prachtig!quote:Op dinsdag 7 juli 2015 13:23 schreef Mindwave het volgende:
Schitterend topic. Hele mooie tafel! Mag ik vragen wat voor vloer daar onder ligt?
Dan stuur je die naar Puala en gooi je hier een sfw versie neerquote:
Goed idee welquote:Op dinsdag 7 juli 2015 17:18 schreef Makrolon het volgende:
[..]
Dan stuur je die naar Puala en gooi je hier een sfw versie neer
Heb je je badkamer ook zelf getegeld?
Ik heb het tegelen uitbesteed, ik was toen vrij en wilde zo veel mogelijk afmaken in die weken verlof.quote:Op dinsdag 7 juli 2015 17:18 schreef Makrolon het volgende:
[..]
Dan stuur je die naar Puala en gooi je hier een sfw versie neer
Heb je je badkamer ook zelf getegeld?
quote:Op vrijdag 10 juli 2015 23:10 schreef Gieliovd het volgende:
[..]
Ik heb het tegelen uitbesteed, ik was toen vrij en wilde zo veel mogelijk afmaken in die weken verlof.
Achteraf had ik het beter zelf kunnen doen. Had net zo snel geweest en kwaliteit beter. Ik heb evengoed alles moeten controleren, deels eraf moeten laten trekken, opnieuw zelf moeten voegen etc.
Ahh oke, ik vind t er op de fotos wel netjes uitzien iig.Ik heb mn badkamer zelf getegeld en dat is iig minder mooi geworden
En verder, maar even geen blotebillenfoto's op Fok! dacht ik
Vraag de buren trouwens maar, ik heb nog altijd geen gordijnen dus die zitten met een telelens klaar vermoed ik.
Haha, omdat je je buren kent of omdat je jezelf gewoon woest aantrekkelijk vind?
Netjes!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De deuren draaien naar buiten omdat ik erg bang was dat het erg krap zou worden in de slaapkamers i.v.m. kasten en grote bedden en geen enorme kamers.
Nu alles erin zit, is het niet echt optimaal. Maar ja, twee kwaden, ik heb deze gekozen. In de slaapkamer netto meer ruimte.
De klink is aan de deur geweest en de deur ligt te drogen op 2 schraagjes. Morgen terughangen en de sluitplaat op het kozijn. Dan is dat ff klaar voor nu. Lakken volgt "ooit".Laat die handjes wapperen!
Zijn netjes afgetimmerd! Heb je toevallig een goed adres voor aftimmerhout? Het is altijd ofwel ¤¤¤¤¤¤¤ ofwel tweedehands wagenwielen.quote:Op woensdag 15 juli 2015 11:48 schreef Gieliovd het volgende:
Thanks!
Ik heb ze deels alleen met mijn pneumatische tacker vastgezet en deels met montagekit en tacker.
Ik heb alle deklijstjes naderhand ook nog met acylaatkit gekit, omdat je anders een kiertje krijgt tussen gipsplaat en lijstje.
Hoe ik het voortaan doe: gewoon tackeren. Daarna kitten.
Pontmeyer kan je ook nog even kijken, kan je als particulier ook een pas van krijgen.quote:Op woensdag 22 juli 2015 21:29 schreef tux87 het volgende:
[..]
Zijn netjes afgetimmerd! Heb je toevallig een goed adres voor aftimmerhout? Het is altijd ofwel ¤¤¤¤¤¤¤ ofwel tweedehands wagenwielen.
Hehe daar kennen ze me inmiddelsquote:Op woensdag 22 juli 2015 22:20 schreef Gieliovd het volgende:
Ik heb verspreid over 2 Praxis bestellingen van die latjes (7x35, geschaafd vuren) de beste eruit lopen plukken. Dat ging wel verder. In de aanbieding... gekut allemaal.
Ik zou voortaan naar de Hornbach rijden. Betere prijzen, meer keuze en grotere voorraad.
Ik zou het maar snel afmaken danquote:Op donderdag 30 juli 2015 22:29 schreef Gieliovd het volgende:
En rondleiding voor Puala pas als het klaar is![]()
PTA / Motorclub topic #1190 - Beunhazerij Deluxequote:Op donderdag 30 juli 2015 22:29 schreef Gieliovd het volgende:
Kawasaki KLR650. Stilstand doet ze niet goed, slechte vonk, carb vuil.... Gedoe.
Honda VF500F, was net klaar voor mn meisje en toen zijn we eraf gereden door een blinde lul.
En rondleiding voor Puala pas als het klaar is![]()
Je hebt de eerste ronde gemist!quote:
Thanks! Mooi complimentquote:Op vrijdag 7 augustus 2015 14:54 schreef Vinz0r het volgende:
Na lange tijd zit ik weer eens op het forum maar ik moet zeggen dat je erg knap en secuur werk levert!
Chapeau hiervoor!
Geeft een mens inspiratie om ondanks donkere dagen gewoon stug door te gaan
De KLR650 rijdt weer sinds zaterdag! Carb nog eens uit elkaar getrokken, 8 bar erdoor gejaagd.. een enkele ader van een stuk snoer gebruikt als flosdraad voor de sproeier...quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 15:21 schreef Erasmo het volgende:
[..]
PTA / Motorclub topic #1190 - Beunhazerij Deluxe
quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 18:41 schreef Gieliovd het volgende:
[..]
De KLR650 rijdt weer sinds zaterdag! Carb nog eens uit elkaar getrokken, 8 bar erdoor gejaagd.. een enkele ader van een stuk snoer gebruikt als flosdraad voor de sproeier...
En in één keer lopen. Vlammen met die 43 PK!
Gaat straks als ik meer tijd heb eens rondkijken voor een KTM 990 Adventure ofzo.
Dat gevoel ken ik maar al te goed, voor mij is t komende half jaar ziekenhuis in en uit, maar juist de mooie dagen moet ik gebruiken, en jij ook.quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 18:41 schreef Gieliovd het volgende:
[..]
Je hebt de eerste ronde gemist!
[..]
Thanks! Mooi complimentMomenteel zit de klad er ff in. Ik ga weinig meer doen komende tijd. Nog een aantal weken tot de lange reis en tot die tijd misschien wat kleine dingen.
De rest binnen inderdaad met de donkere dagen weer. Met frisse energie. Oktober ben ik er weer aan toe.
Ik moet wel vóór die tijd eigenlijk nog buiten wat schilderwerk oplappen en het balkon opnieuw tegelen. Daar ga ik maar eens naar kijken morgen denk ik. Vooralsnog geen plannen....
[..]
De KLR650 rijdt weer sinds zaterdag! Carb nog eens uit elkaar getrokken, 8 bar erdoor gejaagd.. een enkele ader van een stuk snoer gebruikt als flosdraad voor de sproeier...
En in één keer lopen. Vlammen met die 43 PK!
Gaat straks als ik meer tijd heb eens rondkijken voor een KTM 990 Adventure ofzo.
quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 18:41 schreef Gieliovd het volgende:
Thanks! Mooi complimentMomenteel zit de klad er ff in. Ik ga weinig meer doen komende tijd. Nog een aantal weken tot de lange reis en tot die tijd misschien wat kleine dingen.
De rest binnen inderdaad met de donkere dagen weer. Met frisse energie. Oktober ben ik er weer aan toe.
Ik moet wel vóór die tijd eigenlijk nog buiten wat schilderwerk oplappen en het balkon opnieuw tegelen. Daar ga ik maar eens naar kijken morgen denk ik. Vooralsnog geen plannen....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |