SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Alles gezien jaquote:Op woensdag 29 november 2017 20:47 schreef Vinture het volgende:
Iemand al de cross-overs gezien?
Ik kan er 3 kijken want the flash loopt nog achter op netflix
Alles gezien, the Flash heb ik via andere bronnen gekeken.quote:Op woensdag 29 november 2017 20:47 schreef Vinture het volgende:
Iemand al de cross-overs gezien?
Ik kan er 3 kijken want the flash loopt nog achter op netflix
SPOILER: voor diegenen die nog niet alles hebben gezienOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja ik weet het is al uitgezonden maar vier afleveringen kijken heeft misschien nog niet iedereen gedaan![]()
quote:Op woensdag 29 november 2017 21:15 schreef Karina het volgende:
Vanmiddag alles achter elkaar gekeken ja. Wat ik hiervoor zei: vond het wel tof. Af en toe misschien een beetje teveel aktie achter elkaar hoe gek het ook klinkt. Werd een beetje verwarrend/rommelig af en toe.Die vechtscenes zagen er ook slecht uit trouwens. ManmanmanSPOILER: voor diegenen die nog niet alles hebben gezienOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja ik weet het is al uitgezonden maar vier afleveringen kijken heeft misschien nog niet iedereen gedaan
[b]Op maandag 20 augustus 2012 10:56 schreef robdriessen het volgende:[/b]
Kom niet aan DW, want ze heeft een heel leger achter zich. Letterlijk. ;)
[b]Op maandag 8 mei 2017 22:33 schreef KaBuf het volgende:[/b]
Bek houden tegen DW hè :(
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Waar gehakt wordt, is het woensdag.
quote:Op vrijdag 15 december 2017 21:06 schreef Albert86 het volgende:
Wauw. Het einde van eps 9
JA!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Op maandag 20 augustus 2012 10:56 schreef robdriessen het volgende:[/b]
Kom niet aan DW, want ze heeft een heel leger achter zich. Letterlijk. ;)
[b]Op maandag 8 mei 2017 22:33 schreef KaBuf het volgende:[/b]
Bek houden tegen DW hè :(
12 februari.quote:
nog 1 1/2 week nog en heeft denk ok met de crosover te maken denk ikquote:Op zondag 28 januari 2018 17:07 schreef Breuls het volgende:
Omdat The CW heeft besloten om niet meer dan vier superheldenshows tegelijk uit te zenden. Ze hebben er sinds deze maand een vijfde bij, dus viel er eentje af. Over een paar weken krijgt Supergirl een pauze en in die pauze komt Legends of Tomorrow terug.
Legends of Tomorrow. Heerlijk anti-serie.quote:Op zondag 28 januari 2018 17:07 schreef Breuls het volgende:
Omdat The CW heeft besloten om niet meer dan vier superheldenshows tegelijk uit te zenden. Ze hebben er sinds deze maand een vijfde bij, dus viel er eentje af. Over een paar weken krijgt Supergirl een pauze en in die pauze komt Legends of Tomorrow terug.
Liever met Arrow dan.quote:Op zaterdag 3 februari 2018 14:44 schreef Dr.Mikey het volgende:
Kubben ze beter helemaal stoppen met Super girl.
Awesomequote:Op vrijdag 11 mei 2018 14:19 schreef De_Nater het volgende:
Volgend seizoen is John Constantine een regular
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |