Zo kwam jouw post over aangezien er een klacht kwam over het niet werken van datingsites en de reden daarover lag in dat sommige mensen geen dates vinden en anderen juist vrij veel. Althans, zo begreep ik dat plaatje.quote:Op dinsdag 12 mei 2015 20:18 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat? Ik zeg alleen dat de focus verdeeld word.
Ik begreep dat plaatje dat alle vrouwen zich alleen maar op de 'beste profielen' focussen.quote:Op dinsdag 12 mei 2015 20:30 schreef yats het volgende:
[..]
Zo kwam jouw post over aangezien er een klacht kwam over het niet werken van datingsites en de reden daarover lag in dat sommige mensen geen dates vinden en anderen juist vrij veel. Althans, zo begreep ik dat plaatje.
quote:Op dinsdag 12 mei 2015 20:31 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Ik begreep dat plaatje dat alle vrouwen zich alleen maar op de 'beste profielen' focussen.
Dan is het dus zaak dat alle pijltjes naar jou wijzen.quote:
Ok, dan zit daar het verschil in. Maar dat is toch ook logisch, dat doen mannen andersom ook. Als een profiel heel kort is met weinig informatie of met onduidelijke foto's reageer ik daar ook niet op.quote:Op dinsdag 12 mei 2015 20:31 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Ik begreep dat plaatje dat alle vrouwen zich alleen maar op de 'beste profielen' focussen.
Alweer?quote:Op dinsdag 12 mei 2015 20:37 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Dan is het dus zaak dat alle pijltjes naar jou wijzen.
Maar daarvoor moet je wel een andere houding gaan aannemen
Ik dacht dat jij alles wat langskomt wel zou liken.quote:Op dinsdag 12 mei 2015 20:40 schreef yats het volgende:
[..]
Ok, dan zit daar het verschil in. Maar dat is toch ook logisch, dat doen mannen andersom ook. Als een profiel heel kort is met weinig informatie of met onduidelijke foto's reageer ik daar ook niet op.
Nee, verre van. Ik like wellicht een op de vijf. Hoe kom je er bij dat ik alles zou liken? Ik ben nog best kritisch namelijk ondanks dat ik veel gedate heb.quote:Op dinsdag 12 mei 2015 20:55 schreef KaoloJoeka het volgende:
[..]
Ik dacht dat jij alles wat langskomt wel zou liken.
Ben je nu serieus?quote:Op dinsdag 12 mei 2015 20:56 schreef yats het volgende:
[..]
Nee, verre van. Ik like wellicht een op de vijf. Hoe kom je er bij dat ik alles zou liken? Ik ben nog best kritisch namelijk ondanks dat ik veel gedate heb.
Gewoon 2 grapefruits in je shirt stoppen en alle pijlen wijzen vanzelf naar je.quote:Op dinsdag 12 mei 2015 20:37 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Dan is het dus zaak dat alle pijltjes naar jou wijzen.
Maar daarvoor moet je wel een andere houding gaan aannemen
grapefruit hnnnggquote:Op dinsdag 12 mei 2015 21:05 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Gewoon 2 grapefruits in je shirt stoppen en alle pijlen wijzen vanzelf naar je.
whehe, in de laatste zin vergeet je ergens het woordje niet ( en hij kan op meerdere plekken staan).quote:Op dinsdag 12 mei 2015 20:56 schreef yats het volgende:
[..]
Nee, verre van. Ik like wellicht een op de vijf. Hoe kom je er bij dat ik alles zou liken? Ik ben nog best kritisch namelijk ondanks dat ik veel gedate heb.
Haha, je bent heel aardig dus er is ooit wel een meisje waarmee het supergezellig wordt.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 23:17 schreef yats het volgende:
[..]
Zolang het maar niet 'yatsgezellig' is
Nee joh, geniet er lekker van
Maar hoe gaat het met jouw dates?quote:Op dinsdag 12 mei 2015 21:09 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
whehe, in de laatste zin vergeet je ergens het woordje niet ( en hij kan op meerdere plekken staan).
Maar hoe gaat het met jouw dates? Ik vroeg het al eerder en ben erg benieuwd.quote:Op dinsdag 12 mei 2015 21:29 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
ben echt een stukkie te oud voor je
Wat is er mis met Tinder dan, kinderlijk eenvoudig om daar een date te scoren.quote:Op dinsdag 12 mei 2015 20:22 schreef KaoloJoeka het volgende:
En ik wil nog toevoegen dat de meeste sites gruwelijk veel geld kosten. Overigens wel goed om die Tinderfiguren er uit te filteren.
Ik vergeet nietsquote:Op dinsdag 12 mei 2015 21:09 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
whehe, in de laatste zin vergeet je ergens het woordje niet ( en hij kan op meerdere plekken staan).
Daar ga ik wel vanuit. Maar thxs!quote:Op dinsdag 12 mei 2015 21:22 schreef Nammie het volgende:
[..]
Haha, je bent heel aardig dus er is ooit wel een meisje waarmee het supergezellig wordt.
Voor mij is de enige eigenlijk relatieplanet geweest. Tinder vind ik niks omdat ik niet spontaan genoeg ben om tussen al het pickup-line-geweld ergens bovenuit te stekenquote:Op dinsdag 12 mei 2015 18:48 schreef merino het volgende:
Dat zijn er nogal wat. Zijn er niet 1 of 2 die er echt boven uit steken?
Dat is nou juist hele probleem. De hele maatschappij wordt uit elkaar getrokken door deze heidense applicaties. Vrouwen die er niet uitzien krijgen zelfs al 20 dates. Mannen die er niet uitzien krijgen er 0. De verhoudingen worden scheefgetrokken. Dit moet niet de bedoeling zijn geweest van de makers.quote:Op dinsdag 12 mei 2015 21:47 schreef zomer86 het volgende:
[..]
Wat is er mis met Tinder dan, kinderlijk eenvoudig om daar een date te scoren.
Haha 0? Tja, als je zo lelijk bent geef ik je in het echt ook weinig kans.quote:Op dinsdag 12 mei 2015 23:52 schreef KaoloJoeka het volgende:
[..]
Dat is nou juist hele probleem. De hele maatschappij wordt uit elkaar getrokken door deze heidense applicaties. Vrouwen die er niet uitzien krijgen zelfs al 20 dates. Mannen die er niet uitzien krijgen er 0. De verhoudingen worden scheefgetrokken. Dit moet niet de bedoeling zijn geweest van de makers.
Alsof die 10% lekkere gasten ook alle 'lelijke wijven' gaan daten.quote:Op dinsdag 12 mei 2015 23:52 schreef KaoloJoeka het volgende:
[..]
Dat is nou juist hele probleem. De hele maatschappij wordt uit elkaar getrokken door deze heidense applicaties. Vrouwen die er niet uitzien krijgen zelfs al 20 dates. Mannen die er niet uitzien krijgen er 0. De verhoudingen worden scheefgetrokken. Dit moet niet de bedoeling zijn geweest van de makers.
Hier hoopte ik op een iets spannendere afloop met porno of een moordpartij, maar toch een beetje een anticlimax.quote:Op woensdag 13 mei 2015 10:31 schreef dudewhereismycar het volgende:
Het was een vreemde date, heb haar opgehaald en zijn naar een plek gereden in het bos..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |