Hij was daar al voor geplaatstquote:Op zondag 12 juli 2015 20:15 schreef golfer het volgende:
Gedeelde 3e plek is prima en automatische plaatsing voor het Britse open van volgende week.
Oh ja, das waar ook.quote:
Uiteindelijk T4 gewordenquote:Op zondag 12 juli 2015 20:10 schreef -Sisyphus- het volgende:
Overwinning zit er helaas niet meer in, die gaat naar Fowler.
Toch een prima resultaat, voorlopig T3.
En SPT / [Golf] The Open 2015 at St Andrews #1quote:Golfer Joost Luiten is door zijn vierde plaats zondag in het Schots Open terug in de top vijftig van de wereldranglijst. De Rotterdammer steeg op de ranking van plaats 56 naar 48. Hij was door mindere resultaten in de afgelopen weken wat afgezakt. Om zijn hoogste klassering te overtreffen, moet hij nog wel flink klimmen. Luiten stond eind 2014 op de 28e plaats.
De Amerikaan Jordan Spieth is de man in vorm. Hij won zondag de John Deer Classic, een toernooi uit de Amerikaanse tour. Het was al zijn vierde overwinning dit jaar en het 21-jarige supertalent nadert met rasse schreden de eerste positie op de wereldranglijst. Alleen de Noord-Ier Rory McIlroy staat nog boven hem.
Spieth, dit jaar de beste in twee majors (de Masters en de US Open) is topfavoriet voor het Brits Open, dat deze week begint in het Schotse St. Andrews. Te meer daar McIlroy vanwege een enkelblessure ontbreekt.
Ja dat staat al in SPT / [Golf] The Open 2015 at St Andrews #1quote:Op woensdag 15 juli 2015 21:57 schreef Peterselieman het volgende:
Voor Luiten is het morgen een vroegertje, want hij slaat al om 8.16 (!) uur Nederlandse tijd af
Geen idee. Hoezo wil je dat weten? Ambities die richting uit? Playing pro of clubpro?quote:Op woensdag 15 juli 2015 23:16 schreef Jimbo het volgende:
Hoe oud was de oudste golfer die ooit pro geworden was eigenlijk ?
haha ambities altijd, maar dat zit er voorlopig nog niet inquote:Op donderdag 16 juli 2015 00:24 schreef golfer het volgende:
[..]
Geen idee. Hoezo wil je dat weten? Ambities die richting uit? Playing pro of clubpro?
Pfoe.quote:
Er zijn een aantal golfers die heel lang amateur zijn gebleven en pas pro zijn geworden op het moment dat ze mee mochten doen aan de Senior Tour, dus rond 50-jarige leeftijd.quote:Op donderdag 16 juli 2015 00:45 schreef Jimbo het volgende:
[..]
haha ambities altijd, maar dat zit er voorlopig nog niet in
vroeg ik me gewoon meer af; stel iemand leert op latere leeftijd heel goed golfen, wat kan deze persoon er dan mee vraag ik me dan af. Af en toe een toernooitje op de baan winnen, allemaal leuk en aardig, maar zit meer te denken. golf is tof; en het is een leuke hobby om te hebben,..maar wat heb je er in de long run eigenlijk aan
Waar?quote:
quote:
http://www.telegraaf.nl/t(...)r_op_golfbaan__.htmlquote:Golfer Tiger Woods draait na twee ronden mee in de top van het veld op de Quicken Loans National in Virginia. Met 66 slagen haalde hij zijn laagste score van dit jaar. Woods staat na twee dagen op een gedeelde vijfde plek, drie slagen achter de Japanse leide Ryo Ishikawa.
De Amerikaanse golfer Woods (39) maakt een dramatisch seizoen mee en stapelde tot dusver alleen negatieve records op. De golfer die jarenlang de mondiale nummer één was, is gezakt naar de 266e plaats op de wereldranglijst. Het is twee jaar geleden dat hij een toernooi won.
"Soms moet je je spel aanpassen, dan duurt het even en dan moet je geduld hebben. Ik weet waar ik mee bezig ben. Het is een kwestie van tijd tot het werkt en de nieuwe patronen natuurlijk worden. Dat gebeurt niet van het ene op het andere moment”, verklaarde hij over zijn prestaties.
Het PGA-toernooi in de Verenigde Staten duurt tot en met zondag.
Lastige up en down voor par overquote:Op donderdag 6 augustus 2015 23:35 schreef chufi het volgende:
[..]
Yep een birdie op de 17... Nog 1 op de 18 zou de dag weer goed maken...
Hij bewandelt echt exact hetzelfde pad als Colsaerts. In Europa top, dan de stap willen maken naar Amerika en daar keihard met je kop tegen de muur knallen. En dan nog niet eens omdat ze het niveau niet meer hebben denk ik, maar omdat de banen zo anders zijn en je hebt echt tijd nodig om als Europeaan daaraan te wennen.quote:Op donderdag 13 augustus 2015 23:24 schreef Coelho het volgende:
In Europa komt hij goed mee, maar in de US is het op een uitzondering na 3x niks...
Hij is al klaar ... Even voor de dagquote:Op vrijdag 14 augustus 2015 19:54 schreef borisz het volgende:
Birdie op 2, 6 en 7 om vervolgens een dubbele bogey te slaan op 8
Hij gaat geen volledige PGA kaart verkrijgen dmv zijn resultaten. Heeft PGA nog andere methoden, zoals een soort qualifying school?quote:Op vrijdag 14 augustus 2015 20:02 schreef TheArt het volgende:
[..]
Hij bewandelt echt exact hetzelfde pad als Colsaerts. In Europa top, dan de stap willen maken naar Amerika en daar keihard met je kop tegen de muur knallen. En dan nog niet eens omdat ze het niveau niet meer hebben denk ik, maar omdat de banen zo anders zijn en je hebt echt tijd nodig om als Europeaan daaraan te wennen.
Als ie slim is, zet ie nu wel door daar, ook al betekent dat misschien zelfs kaartverlies. Hij kan het zich nu weer niet veroorloven om weer terug te gaan naar Europa en vervolgen een soort middenmotor te worden als Colsaerts, daar heeft ie namelijk veel te veel talent voor.
Nee.quote:Op zondag 16 augustus 2015 00:31 schreef Jimbo het volgende:
Zat me vandaag eens te bedenken.
Zou er onder de Fok! golfers eventueel animo zijn voor een (klein) tournooitje ergens eind van deze zomer?
Fokker VS Fokker
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |