Je kan gewoon een broodje worst bij de hema kopen voor 2 euroquote:Op maandag 4 mei 2015 02:39 schreef Geerd het volgende:
Snap sws niet dat je een broodje op het station wil kopen die 3x over de kop gaat
Of die andere zo een bakkie macaroni met een scheutje ketchup a 5,50![]()
Maar wel probleemloos opentrappen. Wat ook dagelijks gebeurt.quote:Op zondag 3 mei 2015 22:36 schreef klaasweetalles het volgende:
[ afbeelding ]
DIE Poortjes van de Ret daar kan je niet overheen springen....
Zijn al die winkels niet van de NS zelf ?quote:Op maandag 4 mei 2015 00:20 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Dat sowieso!
Ik kijk al uit naar de civiele rechtszaken die winkelfilialen aanspannen tegen de NS.
Die zaak kan ik iedereen afraden, wat een achterlijke mensen werken daar.quote:Op maandag 4 mei 2015 06:08 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
bij die zaak waar doner verkopen zijn de prijzen ook belachelijk laag voor wat je er voor krijgt...
Is inderdaad achterlijk. Ik heb een altijd vrij kaart (trein, tram, metro, bus) en moet alsnog overal in- en uitchecken. Terwijl die ellende is afgekocht en een controleur altijd kan zien dat ik gratis mag reizen.quote:Op maandag 4 mei 2015 00:34 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Nog een voorbeeld van hoe je agressie opwekt bij de klanten.
Iemand wordt aangesproken op het niet inchecken en krijgt te horen dat hij een boete kan krijgen terwijl hij een jaarkaart heeft. Een boete omdat je de RET niet helpt met haar boekhouding, hoe achterlijk kan je het maken?
Dat moeten in en uit checken is sowieso een data-verzamelingskwestie. Waarom moet zo iemand of een student in en uit checken?quote:Op maandag 4 mei 2015 13:26 schreef Skv het volgende:
[..]
Is inderdaad achterlijk. Ik heb een altijd vrij kaart (trein, tram, metro, bus) en moet alsnog overal in- en uitchecken. Terwijl die ellende is afgekocht en een controleur altijd kan zien dat ik gratis mag reizen.
Al die winkels zijn eigendom van NS hoorquote:Op maandag 4 mei 2015 14:09 schreef Boze_Appel het volgende:
Een overheidsbedrijf die klanten van private bedrijven afsluit. Goed werk.
Mochten ze willen.quote:Op maandag 4 mei 2015 14:11 schreef Vaatwastablet het volgende:
[..]
Al die winkels zijn eigendom van NS hoor
Uhm, zijn allemaal franchises van NS Stations hoor. Niet echt privaat dus. Met je "mochten ze willen".quote:
Er zitten allemaal private dingen in, ze huren gewoon lokatie of is opeens de Burger King van de NS? Of de bloemenwinkel die pas in het nieuws was. Niemand kan er meer komen die alleen een bloemetje wil kopen. Is gewoon een klein bedrijf dat de NS (overheid) de nek om draait.quote:Op maandag 4 mei 2015 14:13 schreef Vaatwastablet het volgende:
[..]
Uhm, zijn allemaal franchises van NS Stations hoor. Niet echt privaat dus. Met je "mochten ze willen".
http://retail.nsstations.nl
lol
quote:Op maandag 4 mei 2015 14:15 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Er zitten allemaal private dingen in, ze huren gewoon lokatie of is opeens de Burger King van de NS?
Ik zit niet te trollen. Het zijn gewoon private bedrijven binnen het eigendom van de overheid (NS). Die huren ruimte en de toegang daartoe gaat overal afgesloten worden, nu eerst in Rotterdam.quote:Op maandag 4 mei 2015 14:16 schreef Vaatwastablet het volgende:
[..]Zit je nou te trollen of ben je echt niet bekend met het fenomeen "franchising"?
NS Stations hebben franchiselicenties om Burger King's, HEMA's, AH's en Starbucks' te openen in hun stations. De kleinere winkels kunnen best wel zelfstandig zijn, maar al die grote namen zijn gewoon onder een franchiselicentie en valt het eigendom onder NS Stations. En dat laatste is niet echt privaat imo aangezien NS Stations weer 100% van de staat is via de NS.quote:Op maandag 4 mei 2015 14:18 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik zit niet te trollen. Het zijn gewoon private bedrijven binnen het eigendom van de overheid (NS). Die huren ruimte en de toegang daartoe gaat overal afgesloten worden, nu eerst in Rotterdam.
Er zijn veel meer winkels in NS-stations dan dat handje vol standaard meuk. En buiten dat is het geen franchise, maar huren ze gewoon. Dat zal vast landelijk geregeld zijn, maar ze zijn zelf geen franchisers. Een HEMA of BK geeft echt hun franchisedeal niet weg.quote:Op maandag 4 mei 2015 14:19 schreef Vaatwastablet het volgende:
[..]
NS Stations hebben alleen maar een franchiselicentie om Burger King's, HEMA's, AH's en Starbucks' te openen in hun stations. De kleinere winkels kunnen best wel zelfstandig zijn, maar al die grote namen zijn gewoon onder een franchiselicentie en valt het eigendom onder NS Stations. En dat laatste is niet echt privaat imo aangezien NS Stations weer 100% van de staat is via de NS.
Als je op rotje wat wil eten ga je naar Konakquote:Op maandag 4 mei 2015 06:08 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Je kan gewoon een broodje worst bij de hema kopen voor 2 euro
bij die zaak waar doner verkopen zijn de prijzen ook belachelijk laag voor wat je er voor krijgt...
Ga maar in het centrum van rotterdam iets kopen., veel duurder en je wee tniet of het vers is. Die eetzaken op station doen het gewoon goed kwa drukte, dan weet je dat ze iedere keer nieuwe verse dingen hebben
Ik haal liever een snelle snack op het station dan elders ....
Gast, het staat letterlijk op hun website. Denk jij het beter te weten dan de NS zelf?quote:Op maandag 4 mei 2015 14:22 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Er zijn veel meer winkels in NS-stations dan dat handje vol standaard meuk. En buiten dat is het geen franchise, maar huren ze gewoon. Dat zal vast landelijk geregeld zijn, maar ze zijn zelf geen franchisers. Een HEMA of BK geeft echt hun franchisedeal niet weg.
Je kan kappen hoor met je doorzichtige getrollquote:De eigen formules zijn: De Broodzaak, Julia's, Kiosk, Railcatering en Smullers. Daarnaast voeren wij verschillende franchise formules, waaronder AH to go, Burger King®, HEMA, La Place Express, Rituals, Starbucks en Ola Happiness. Deze formules vertegenwoordigen meer dan 330 verkooppunten, 250.000 transacties per dag en ruim 5.000 medewerkers. Van de 1,2 miljoen reizigers per dag, koopt 82 procent wel eens iets bij deze formules.
Volgens mij snap je zelf niet zo goed wat een franchise is.quote:Op maandag 4 mei 2015 14:24 schreef Vaatwastablet het volgende:
[..]
Gast, het staat letterlijk op hun website. Denk jij het beter te weten dan de NS zelf?Knap hoor.
http://retail.nsstations.nl/formules
[..]
Je kan kappen hoor met je doorzichtige getroll
http://retail.nsstations.nl/formules/burger-king/homequote:Op maandag 4 mei 2015 14:27 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Volgens mij snap je zelf niet zo goed wat een franchise is.
Ze hebben afspraken met die ketens om hun franchise daar neer te zetten, ze betalen gewoon huur, wellicht met korting om zo bij een x aantal stations hun ding neer te zetten. NS is geen franchiser van HEMA of de BK.
quote:De BURGER KING® vestigingen op de NS-stations worden geëxploiteerd door NS Stations
Zwartrijden ban je uit met hele hoge boetes. De mentaliteit die momenteel speelt: "ik rij altijd zwart en die keer dat ik gepakt wordt ben ik nog steeds goedkoper uit".quote:Op maandag 4 mei 2015 14:38 schreef TorroFernandes het volgende:
Die poortjes op Rotterdam centraal zijn misschien een halve meter hoog. Bij hordelopen op de basisschool kwam ik daar al met gemak overheen. Andere poortjes ben je zo doorheen, als je je schouder ertegenaan zet. De enige mensen die je benadeelt zijn de mensen die niks verkeerd doen (net als met die hele chipkaart). Donder gewoon eens op met deze zogenaamde oplossingen voor zwartrijden, laat de conducteurs lekker controleren in de trein en accepteer gewoon dat je zwartrijden nooit helemaal uitbant.
Dank, maar dat is dan echt een vage constructie. Even los van alle andere bedrijven.quote:Op maandag 4 mei 2015 14:43 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
http://retail.nsstations.nl/formules/burger-king/home
[..]
quote:Op maandag 4 mei 2015 14:45 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Dank, maar dat is dan echt een vage constructie. Even los van alle andere bedrijven.
http://retail.nsstations.nl/formules/hema/homequote:De HEMA vestigingen op de NS-stations worden geëxploiteerd door NS Stations
http://retail.nsstations.nl/formules/de-brooodzaak/homequote:De De Broodzaak vestigingen op de NS-stations worden geëxploiteerd door NS Stations
http://retail.nsstations.nl/formules/la-place-express/homequote:De La Place Express vestigingen op de NS-stations worden geëxploiteerd door NS Stations
http://retail.nsstations.nl/formules/smullers/homequote:De Smullers vestigingen op de NS-stations worden geëxploiteerd door NS Stations
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |