Of jij snapt niet dat in bepaalde kringen naar de sauna gaan dusdanig gewoon is, dat er geen seksuele gevoelens mee spelen.quote:Op woensdag 29 april 2015 08:13 schreef JedimindhaX het volgende:
Je vriendin klinkt als een nogal naïeve kut. Maargoed. Bekend probleem dit, natuurlijk. Ik zou daar ook niet okay mee zijn en als ze dat niet snapt spoort ze niet.
Ik zou met iemand die er zo tegenaan kijkt al geen relatie beginnen idd, dus kan er verder weinig van zeggenquote:Op woensdag 29 april 2015 08:40 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Of jij snapt niet dat in bepaalde kringen naar de sauna gaan dusdanig gewoon is, dat er geen seksuele gevoelens mee spelen.
Zou het je niet aan het denken zetten als je kersverse vriendin in jullie prille relatie haar oude gewoontes helemaal omgooit en haar 8 jaar lange beste vriend ineens laat zitten?
Afgezien van de vraag of het überhaupt verstandig is om een relatie aan te gaan met iemand die een heel ander idee van dit soort grenzen heeft, lijkt het me ook een veeg teken als een dergelijk lange vriend met bijbehorende traditie zonder pardon moet wijken voor een paar maandjes verkering. Iets met principes en loyaliteit enzo..
nou en?quote:Op dinsdag 28 april 2015 22:44 schreef smint133 het volgende:
Misschien is dit tegenwoordig wel een modern en ben ik ouderwets.
Maar wat jij niet gelooft staat niet aan de absolute waarheid.quote:Op woensdag 29 april 2015 08:56 schreef JedimindhaX het volgende:
[..]
Ik zou met iemand die er zo tegenaan kijkt al geen relatie beginnen idd, dus kan er verder weinig van zeggenalleen dat ik dat gelul over bepaalde kringen niet zo geloof.
Oh gelukkig, dus ik hoef niets te vrezen van de gynaecoloog en verpleger, pfew...quote:Hetero man en hetero vrouw samen naakt, odds are dat iig een van de twee dat wel spannend vindt.
Er is geen middenweg inderdaad en mannen geilen altijd op vrouwen inderdaad, dus ze moeten er wel van genieten als ze niet naïef zijn ja...quote:Dus of je vriendin is naïef, of ze weet t en vindt t wel leuk dat er iemand anders op haar geilt
Gaat het niet om. Is mijn waarheid, en als ik geen zin heb om te dealen met mensen die daarvan afwijken doe ik dat lekker nietquote:Op woensdag 29 april 2015 09:12 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Maar wat jij niet gelooft staat niet aan de absolute waarheid.
Dit dus! Wanneer jij ruzie hebt met je vriendin zal ze bij hem gaan uithuilen. En dat dus voornamelijk troost porno worden!quote:Op dinsdag 28 april 2015 22:47 schreef jatochneetoch het volgende:
Hij is stiekem al 8 jaar verliefd op je vriendin en gefriendzoned.
Dus kan t niet strict platonisch zijn zonder dat het dat eerst totaal niet isquote:Op woensdag 29 april 2015 10:26 schreef Cue_ het volgende:
Volgens mij kan je prima vrienden zijn met t andere geslacht, al is het wel altijd handig als je daarvoor eens seks hebt gehad, zodat die spanning de wereld uit is
Tuurlijk man.quote:Op woensdag 29 april 2015 09:28 schreef JedimindhaX het volgende:
Edit: dat tweede wat je zegt is echt te dom om te poepen. Ik hoop dat je het verschil ziet tussen iemand die zijn beroep uitoefent en een mannelijke vriend die je naakt ziet. En zelfs dan zitten er ook tussen gynaecologen smeerkezen.
Misschien, al zal er vaak wel wat spanning kunnen ontstaan / friendzone idee.quote:Op woensdag 29 april 2015 10:28 schreef JedimindhaX het volgende:
Dus kan t niet strict platonisch zijn zonder dat het dat eerst totaal niet is
Wil je dat ik vrouwen als weerloze schepsels zie die zich compleet laten leiden door hun emoties ofzo? Die kant zit je het nogal op te praten nuquote:Op woensdag 29 april 2015 10:29 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Tuurlijk man.
Anyway, ik ben blij voor je dat je nog niet bekend bent met fenomenen als doktersromannetjes en de aantrekkingskracht van mannen in uniform.
Het kan zijn dat ik dat bedoel ja, maar misschien verpak ik de boodschap verkeerd of misschien maakt het helemaal niets uit omdat jij je toch liever bevestiging wil lezen in wat ik dan ook schrijf.quote:Op woensdag 29 april 2015 10:38 schreef JedimindhaX het volgende:
[..]
Wil je dat ik vrouwen als weerloze schepsels zie die zich compleet laten leiden door hun emoties ofzo? Die kant zit je het nogal op te praten nu
Als je seks met me wil vraag het me dan gewoon, dan kan ik je afwijzen en kunnen we verder met onze dag. Ik ben te moe voor dit soort spelletjesquote:Op woensdag 29 april 2015 10:49 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Het kan zijn dat ik dat bedoel ja, maar misschien verpak ik de boodschap verkeerd of misschien maakt het helemaal niets uit omdat jij je toch liever bevestiging wil lezen in wat ik dan ook schrijf.
Ga je nog antwoord geven op mijn vraag? Ik begreep niet wat je bedoelde.quote:Op woensdag 29 april 2015 10:57 schreef JedimindhaX het volgende:
[..]
Als je seks met me wil vraag het me dan gewoon, dan kan ik je afwijzen en kunnen we verder met onze dag. Ik ben te moe voor dit soort spelletjes
Ik vind haar hierin dan ook best naïef, dat mag gezegd worden. Ze snapt zelf ook wel dat dit gek is als je een relatie hebt. Want anders was ze er niet zelf over begonnen. Dat ze hem als vrouw-man ziet (hoe treurig dat ook klinkt), geeft wel aan hoe diep hij in de friendzone/comfortzone zit of hoe je dat ook noemt.quote:Op woensdag 29 april 2015 08:13 schreef JedimindhaX het volgende:
Je vriendin klinkt als een nogal naïeve kut. Maargoed. Bekend probleem dit, natuurlijk. Ik zou daar ook niet okay mee zijn en als ze dat niet snapt spoort ze niet.
quote:Op dinsdag 28 april 2015 22:57 schreef smint133 het volgende:
[..]
Zoals ik al beschreef geloof ik ook niet in puur platonische vriendschappen tussen man en vrouw. Volgens mij speelt er bij een van de personen altijd wel meer. Ik vraag me dan ook af of vrouwen dit niet zien, of niet willen zien vanuit hun naïviteit.
Dit dus.quote:Op woensdag 29 april 2015 09:10 schreef zarGon het volgende:
Haha, samen naar de sauna.
Hahahaha, nee.
Moet dat echt? Ik vind het leuker als je er stil voor jezelf over nadenktquote:Op woensdag 29 april 2015 10:58 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ga je nog antwoord geven op mijn vraag? Ik begreep niet wat je bedoelde.
Goed verhaal, lekker kort ook. De rest ook gelezen of puur selectief?quote:Op woensdag 29 april 2015 10:59 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Je "gelooft" er niet in omdat je het niet kent.
Wacht maar tot je volwassen bent.
Dit is de kern van de zaak. Als je al niet "gelooft" in platonische vriendschapsrelaties tussen de geslachten met beiden hetero, ben je al niet meer bij te sturen.quote:Op woensdag 29 april 2015 11:05 schreef smint133 het volgende:
[..]
Goed verhaal, lekker kort ook. De rest ook gelezen of puur selectief?
Als hij het opwindend vindt dat hij details hoort over het sexleven van mij en mijn vriend wens ik hem daar veel plezier mee. Lekker belangrijk zeg.quote:Op woensdag 29 april 2015 11:04 schreef JedimindhaX het volgende:
[..]
Moet dat echt? Ik vind het leuker als je er stil voor jezelf over nadenkt
Maargoed, ok: je bent naïef als je denkt dat zoiets na 8 jaar ineens helemaal weg is, of kan zijn. als je 8 jaar in de friendzone blijft zitten gaat zo'n verliefdheid nooit helemaal weg zolang je contact houdt, denk ik. en je moet ook zeker niet denken dat het niks met hem doet als je met hem over seks praat. Maar okay, wat weet ik ervan he
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |