abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_152129103
quote:
0s.gif Op woensdag 29 april 2015 16:20 schreef bleyenburg het volgende:
Waar blijkt uit dat deze lening gebruikt wordt voor herfinanciering voorgaande lening?
Heb ik ergens overheen gelezen?
Nee, dat staat nergens maar als ik lees, al 2 tranches opgehaald bij GvE van in totaal 600k en nu wederom vragen op 500k, het is nog al wat. De schulden stijgen procentueel gezien in ieder geval heel wat harder dan het percentage van de gerealiseerde omzet. Met daarbij de redenen welke ik al genoemd heb stap ik hier zeker never nooit in.
pi_152129236
Nee hoor ik zie het er ook niet met woorden staan.
Maar ik krijg sterk het gevoel dat alles erg krap loopt dat tot nu toe keurig de lening afgelost is deels met een beetje overcapaciteit van de eerste lening. Nu wordt er opnieuw een forse lening gevraagd. Om de boel niet in de problemen te laten lopen en gaten te stoppen? Er is weinig tot geen vet op de botten.
De prognose is erg optimisties.
pi_152129418
Overgens het regent hier dus mischien heb ik mijn zwartkijkdag. Ik laat me dan ook graag overtuigen dat ik het verkeerd zie!
pi_152129462
quote:
0s.gif Op woensdag 29 april 2015 17:22 schreef NaRegenDeZon het volgende:
Overgens het regent hier dus mischien heb ik mijn zwartkijkdag. Ik laat me dan ook graag overtuigen dat ik het verkeerd zie!
Owh nee hoor! Het regent hier niet maar ik denk dat je het goed ziet. Inderdaad weinig tot geen vet, zo lijkt het althans. Ik ga mij er ook niet aan wagen.
pi_152132101
Uit de eerste aanvraag van Multicare van eind 2013 begin 2014:
Multi Care Systems ziet een explosief groeiende afzetmarkt in Nederland voor zich en de innovatieve gehoorbeschermers van Noizezz slaan aan bij het jonge publiek in binnen- en buitenland. De omzet groeit explosief.
We hebben daarom werkkapitaal nodig om een grotere ijzeren voorraad te kunnen aanleggen en om onze verkoopcampagne verder op te zetten. Waar je vroeger bij de bank terecht kon om kredietuitbreiding krijgen we nu nul op het request. Sterker nog: de bank wil het krediet liever afbouwen.
We hebben in totaal 6 ton nodig om de groei van onze twee bedrijven te kunnen financieren. ¤300.000,-- voor voorraden en marketing, ¤300.000,-- voor het doorhalen van ons bankkrediet.

Om dit gehele groeiproces in goede banen te leiden zijn we toegetreden tot het programma ‘De Groeiversneller’. Een initiatief van het ministerie van Economische zaken met als partners PWC, Philips Innovation Services, De Baak, Port4Growth en AKD. We hebben daar hoge verwachtingen van.


Ik lees nergens in de aavraag dat de eerste 6 ton slecht voor 1.5 jaar was.
Kijk en als je dan ruim een jaar later nog 5 ton nodig hebt dan lijkt het dat multi care haar financieringsbehoefte niet goed heeft ingeschat en de bank vermoedelijk wel, die wilde zijn 3 ton terug!?!?
pi_152135950
Nieuwe strategie van KoM. Een vooraankondiging van een nieuw project!
"Goedenavond! Morgen 30 april om 09:00 uur publiceren wij een nieuw crowdfunding project waarin u kunt investeren. Het betreft de financieringsaanvraag van Guus Admiraal. Een ervaren ondernemer & schipper die op zoek is naar ¤ 120.000,- om het binnenvaartschip "Iris" aan te kopen. De rating is B+ (gemiddeld risico) met meer dan voldoende zekerheden. De rentevergoeding is 7% gedurende 48 maanden."
Zijn naam heeft hij alvast mee 😊.
pi_152136655
Ik zag het ook ja! De foto toont niet echt een heel mooi schip ofzo, maar wie weet...misschien zijn de cijfers wel veelbelovend :)
Schip ahoy!
pi_152137254
Uit het brancherapport van de ABN Amro blijkt dat er overcapaciteit is op deze markt en marges nog steeds dun zijn.
Vraag me af in hoeverre dit terugkomt in de cijfers van morgen

voor degene welke geïnteresseerd zijn:
https://insights.abnamro.nl/visie-op-sector/2015/binnenvaart/
pi_152138188
quote:
0s.gif Op woensdag 29 april 2015 21:46 schreef Krullebol88 het volgende:
Uit het brancherapport van de ABN Amro blijkt dat er overcapaciteit is op deze markt en marges nog steeds dun zijn.
Vraag me af in hoeverre dit terugkomt in de cijfers van morgen

voor degene welke geïnteresseerd zijn:
https://insights.abnamro.nl/visie-op-sector/2015/binnenvaart/
https://crowdpartner.nl/weforsea/home is meer gespecialiseerd in crowdfunding voor deze sector. Wel duur voor investeerders overigens.
Benieuwd naar de cijfers idd.
pi_152138335
Waar zijn jullie die vooraankondiging van KOM? Ik zie niets!
pi_152138655
quote:
0s.gif Op woensdag 29 april 2015 22:16 schreef impact9 het volgende:
Waar zijn jullie die vooraankondiging van KOM? Ik zie niets!
In de mailbox gekregen.
Volgens mij kun je wat voorkeuren aangeven in je profiel.
Schip ahoy!
pi_152138990
quote:
0s.gif Op woensdag 29 april 2015 10:17 schreef Goesten het volgende:
Laatste kans om nog in te stappen bij Laurion Adviesgroep
Te laat 🙀
Wie niet tevreden is met wat hij heeft, zal ook niet tevreden zijn met wat hij krijgt!
pi_152139360
quote:
👍
pi_152139765
Reactie van Geenen Schoenen:
"Betreffende de overwaarde van huis kunnen we stellen dat het binnen Kapitaal op Maat geen gebruik is om hypotheken af te sluiten. De zekerheidsstelling wordt opgenomen in de leenovereenkomst. Er is natuurlijk sprake van hoofdelijke aansprakelijkheid en verder kan een zgn pos-neg verklaring worden afgegeven."

Zouden ze meelezen denk je? Ik denk het wel! Nu nog even mijn tip over de LIjfrente redactie aanpassing opnemen en dan weten we het zeker 😋
Wie niet tevreden is met wat hij heeft, zal ook niet tevreden zijn met wat hij krijgt!
pi_152144427
Hij staat op KOM: https://www.kapitaalopmaat.nl/Scheepvaartonderneming-Admiraal

Ziet er goed uit denk ik, verwacht dat deze snel vol komt. Vooral door de zekerheden, evt. restwaarde schip en privé bezittingen/activiteiten.
pi_152144458
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2015 09:05 schreef NB1908 het volgende:
Hij staat op KOM: https://www.kapitaalopmaat.nl/Scheepvaartonderneming-Admiraal

Ziet er goed uit denk ik, verwacht dat deze snel vol komt. Vooral door de zekerheden, evt. restwaarde schip en privé bezittingen/activiteiten.
Wat zeg ik: al 14.400 opgehaald. iemand klapt er gelijk 10k in :P
pi_152144482
Al 2 maal 10k
pi_152144650
Boot project ziet goed uit. Met 1e hypotheekrecht op een pand + de boot zelf als zekerheid kan er weinig misgaan lijkt mij
pi_152144822
Ik vind de eigen inbreng van 15.000 laag, zeker gezien het vermogen van de aanvrager en zijn huuropbrengsten.
pi_152145080
Wel mooi: bij de reacties geeft KoM aan dat de leningaanvrager momenteel zelf geen reacties kan plaatsen, daarvoor in de plaats belt KoM de vragen door aan de leningaanvrager en plaatst zijn antwoord weer op de website. Zo blijkt wel dat ze bij KoM in elk geval bereid zijn 'the extra mile' te lopen. Netjes!
pi_152145171
quote:
0s.gif Op donderdag 30 april 2015 09:20 schreef Justme7005 het volgende:
Boot project ziet goed uit. Met 1e hypotheekrecht op een pand + de boot zelf als zekerheid kan er weinig misgaan lijkt mij
Ik ben blij dat ik gisteren dusdanig twijfelde over die twee nieuwe projecten van GvE, dat ik besloten heb om daar niet aan mee te doen. Dat geld kan nu mooi in het schip van dhr Admiraal. :)
Pecunia non olet
pi_152145268
Zencap, je kunt er van vinden wat je wilt maar ze hebben ondertussen al een aardige lijst met projecten. Ik heb een paar kleine investeringen gedaan. Onlangs mn eerste dubbeltjes terug gekregen.
pi_152145295
Ik wil de boot niet missen dus heb hem ook meegepakt. Nu maar hopen dat ik er niet het schip mee in ga O-)
pi_152145328
quote:
14s.gif Op donderdag 30 april 2015 09:54 schreef Horsemen het volgende:
Ik wil de boot niet missen dus heb hem ook meegepakt. Nu maar hopen dat ik er niet het schip mee in ga O-)
Dan zitten we in t zelfde schuitje
pi_152145342
Hopelijk is het zeewaardiger dan die oude boot van Wakker ;)
Pecunia non olet
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')