SPOILER: Kampioen afbeeldingen 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013 en 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ook allemaal gare kutaankopen iddquote:Op maandag 27 april 2015 16:38 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ach dat beleid toen was ook gewoon ruk.
Maar nu is het technische beleid niet veel beter.
Vroeger kwam die gekke Martin trouwens nog aan Huntelaar en Suarez .RED ONS HENNIEGOD![]()
Omdat jij dat vindt? het begint wel met inzet en discipline en niet omgekeerd, van we laten hem spelen en dan krijgt hij dat misschien wel en staat hij wel op tijd op.quote:Op maandag 27 april 2015 16:38 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Sommige jongens moet je niet non-stop an hun kop zeiken en gewoon het vertrouwen geven. Je ziet nu duidelijk dat al dat constante gezeik niets heeft opgeleverd.
Hij hoort gewoon speeltijd te krijgen, minstens 20 min per wedstrijd, en als dan na -2 seizoenen blijkt dat het niet gaat werken, tja, dan pech gehad, maar dan heb je hem in ieder geval die kans gegeven.
Ik zeg ook niet dat hij in de basis hoort te staan, maar wel dat hij speelminuten hoort te krijgen.![]()
Het kan dooien, het kan Frisoquote:Op maandag 27 april 2015 16:41 schreef Gruisman het volgende:
[ afbeelding ]
Stiekem is Willy wel een goeie peerOh.![]()
Ja die waren wel goed, maar ook allemaal kansloze breedteaankopen zoals Delorge, Luque en Urzaizquote:Op maandag 27 april 2015 16:41 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Ook allemaal gare kutaankopen idd
Vroeger kwam die gekke Martin trouwens nog aan Huntelaar en Suarez .Oh.![]()
Rogergodquote:Op maandag 27 april 2015 16:45 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja die waren wel goed, maar ook allemaal kansloze breedteaankopen zoals Delorge, Luque en UrzaizRED ONS HENNIEGOD![]()
Aangedragen door Cruijffquote:Op maandag 27 april 2015 16:47 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Met het befaamde sprongetje tegen Werder
Benen deden niet meer wat het hoofd wildeRED ONS HENNIEGOD![]()
Spelers die van Barca kwamen zijn hier nooit zo'n succes geweest.quote:Op maandag 27 april 2015 16:48 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Aangedragen door Cruijff
Benen deden niet meer wat het hoofd wildeOh.![]()
Bojan, Cuenca, Gabri, Oleguer, Rogerquote:Op maandag 27 april 2015 16:53 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Spelers die van Barca kwamen zijn hier nooit zo'n succes geweest.![]()
![]()
Oleguer kwam alleen naar Amsterdam om mee te doen aan allemaal krakersprotestenquote:Op maandag 27 april 2015 16:54 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Bojan, Cuenca, Gabri, Oleguer, RogerOh.![]()
Dan ook Richard Witschgequote:Op maandag 27 april 2015 16:54 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Bojan, Cuenca, Gabri, Oleguer, RogerRED ONS HENNIEGOD![]()
Bij jou zou Kramer (Den Haag) dus nooit gespeeld hebben...!?quote:Op maandag 27 april 2015 16:42 schreef Tarado het volgende:
[..]
Omdat jij dat vindt? het begint wel met inzet en discipline en niet omgekeerd, van we laten hem spelen en dan krijgt hij dat misschien wel en staat hij wel op tijd op.![]()
Gabri was wel primaquote:Op maandag 27 april 2015 16:54 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Bojan, Cuenca, Gabri, Oleguer, Roger![]()
Als een jonge kerel zoals Zivkovic zonder straf te laat mag komen etc dan mag iedereen dat. Zo werkt het dus niet.![]()
Deel van het probleem bij Ajax was ook de matige backs, die zelden iets toevoegden dit seizoen.
Maybe dat ze die gozer van NAC kunnen halen. Goede speler.![]()
Maar hij wordt toch al gestrafd door het hele seizoen geen speeltijd te krijgen...!? Blijkbaar tast dat toch ook de motivatie wat aan. Daarnaast weet ik de reden voor het te laat komen niet. Komt ie met het OV? Met de auto? Misschien zit hij soms wat langer op de WC dan anderen? Weten wij veel.quote:Op maandag 27 april 2015 17:16 schreef Tyron het volgende:
Als een jonge kerel zoals Zivkovic zonder straf te laat mag komen etc dan mag iedereen dat. Zo werkt het dus niet.![]()
Dat komt !? Omdat !? Hij !? Nog !? Niet goed genoeg !? Is !?quote:Op maandag 27 april 2015 17:19 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Maar hij wordt toch al gestrafd door het hele seizoen geen speeltijd te krijgen...!? Blijkbaar tast dat toch ook de motivatie wat aan. Daarnaast weet ik de reden voor het te laat komen niet. Komt ie met het OV? Met de auto? Misschien zit hij soms wat langer op de WC dan anderen? Weten wij veel.
Bakte er tijdens invalbeurten niks van en wilt zich niet aan bepaalde regeltjes houden. Dan ga je het dus niet redden.![]()
Zorg dan dat je vroeger weggaat ?quote:Op maandag 27 april 2015 17:19 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Maar hij wordt toch al gestrafd door het hele seizoen geen speeltijd te krijgen...!? Blijkbaar tast dat toch ook de motivatie wat aan. Daarnaast weet ik de reden voor het te laat komen niet. Komt ie met het OV? Met de auto? Misschien zit hij soms wat langer op de WC dan anderen? Weten wij veel.RED ONS HENNIEGOD![]()
Waren Milik en Siggy wel iedere wedstrijd goed genoeg?quote:Op maandag 27 april 2015 17:21 schreef Tyron het volgende:
[..]
Dat komt !? Omdat !? Hij !? Nog !? Niet goed genoeg !? Is !?
Bakte er tijdens invalbeurten niks van en wilt zich niet aan bepaalde regeltjes houden. Dan ga je het dus niet redden.
Vrijwel dit hele Ajax was dit seizoen niet goed genoeg, op een paar spelers na. Klaar. Dus wat betreft dat argument had niemand dus mogen spelen.![]()
Vandaar dat Siggy ook verkocht wordt, Milik heeft zeker wel een paar goede en vooral effectieve wedstrijden gespeeld. Klaar. En iemand die zich niet aan de regels houdt ga je niet belonen met een basisplaats, zelfs Kishna gaat niet zo vaak over de schreef als Zivkovic.quote:Op maandag 27 april 2015 17:23 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Waren Milik en Siggy wel iedere wedstrijd goed genoeg?
Vrijwel dit hele Ajax was dit seizoen niet goed genoeg, op een paar spelers na. Klaar. Dus wat betreft dat argument had niemand dus mogen spelen.![]()
Sommige mensen komen gewoon consequent te laat, die hou je altijd.quote:Op maandag 27 april 2015 17:21 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Zorg dan dat je vroeger weggaat ?Oh.![]()
'Roger was te goed' als de reden voor het mislukkenquote:Op maandag 27 april 2015 16:48 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Aangedragen door Cruijff
Benen deden niet meer wat het hoofd wilde![]()
![]()
Tja als hij nou zoals Romario speelde , dan mag je van mij altijd te laat komenquote:Op maandag 27 april 2015 17:33 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Sommige mensen komen gewoon consequent te laat, die hou je altijd.RED ONS HENNIEGOD![]()
Daarom, als hij goed genoeg was om hier onbetwist de eerste spits te zijn maakt het ook allemaal niet zoveel uit.quote:Op maandag 27 april 2015 17:37 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Tja als hij nou zoals Romario speelde , dan mag je van mij altijd te laat komenOh.![]()
Gaat ie nooit worden vrees ikquote:Op maandag 27 april 2015 17:38 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Daarom, als hij goed genoeg was om hier onbetwist de eerste spits te zijn maakt het ook allemaal niet zoveel uit.RED ONS HENNIEGOD![]()
Die laat het tenminste zien op de momenten dat het moet, kan je van Zivko niet zeggen en die is trouwens ook bij gedraaid qua inzet etc. volgens zijn trainer.quote:Op maandag 27 april 2015 17:01 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Bij jou zou Kramer (Den Haag) dus nooit gespeeld hebben...!?![]()
Milik hoort wat mij betreft ook gewoon eerste keus te zijn voor de spits-positie: ook nog jong en zeer veel talent en daarmee potentie. Maar Zivkovic had gewoon wel wat vaker even 20+ minuutjes speeltijd mogen krijgen.quote:Op maandag 27 april 2015 17:26 schreef Tyron het volgende:
[..]
Vandaar dat Siggy ook verkocht wordt, Milik heeft zeker wel een paar goede en vooral effectieve wedstrijden gespeeld. Klaar. En iemand die zich niet aan de regels houdt ga je niet belonen met een basisplaats, zelfs Kishna gaat niet zo vaak over de schreef als Zivkovic.![]()
En zelfs zo weinig arbeid in het veld verrichten, dat is toch wel een essentieel verschil tussen Cruijff en De Boer die toch meer de Louis methode hanteert, Cruijff past zijn team aan de beste spelers aan, De Boer zijn beste spelers aan het teamquote:Op maandag 27 april 2015 17:37 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Tja als hij nou zoals Romario speelde , dan mag je van mij altijd te laat komen![]()
Is er nog een trainer eigenlijk die echt volgens de Cruijff filosofie speelt dan?quote:Op maandag 27 april 2015 17:45 schreef Tarado het volgende:
[..]
En zelfs zo weinig arbeid in het veld verrichten, dat is toch wel een essentieel verschil tussen Cruijff en De Boer die toch meer de Louis methode hanteert, Cruijff past zijn team aan de beste spelers aan, De Boer zijn beste spelers aan het teamOh.![]()
Bielsa , al gaat dat niet echt goed nuquote:Op maandag 27 april 2015 17:47 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Is er nog een trainer eigenlijk die echt volgens de Cruijff filosofie speelt dan?RED ONS HENNIEGOD![]()
De Boer moet eens dat strakke systeem denken loslaten , maakt ie meer kapot mee dan hem lief isquote:Op maandag 27 april 2015 17:45 schreef Tarado het volgende:
[..]
En zelfs zo weinig arbeid in het veld verrichten, dat is toch wel een essentieel verschil tussen Cruijff en De Boer die toch meer de Louis methode hanteert, Cruijff past zijn team aan de beste spelers aan, De Boer zijn beste spelers aan het teamRED ONS HENNIEGOD![]()
Was toch juist een fan van het Ajax van Louis van Gaal?quote:Op maandag 27 april 2015 17:48 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Bielsa , al gaat dat niet echt goed nuOh.![]()
Nee eigenlijk niet al zal Guardiola Robben en Ribery ook niet volstoppen met opdrachtenquote:Op maandag 27 april 2015 17:47 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Is er nog een trainer eigenlijk die echt volgens de Cruijff filosofie speelt dan?![]()
Neigt ook meer naar Van Gaal, wel een toptrainerquote:Op maandag 27 april 2015 17:48 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Bielsa , al gaat dat niet echt goed nu![]()
quote:Op maandag 27 april 2015 17:49 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Was toch juist een fan van het Ajax van Louis van Gaal?Als je ze zo ziet spelen zou ik toch eerder Cruijff erin zien . Het is in ieder geval altijd spektakel en super aanvallendquote:Op maandag 27 april 2015 17:50 schreef Tarado het volgende:
[..]
Neigt ook meer naar Van Gaal, wel een toptrainerRED ONS HENNIEGOD![]()
Wat verlang ik daar naar zegquote:Op maandag 27 april 2015 17:52 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
[..]
Als je ze zo ziet spelen zou ik toch eerder Cruijff erin zien . Het is in ieder geval altijd spektakel en super aanvallend
Oh.![]()
Van Gaal heeft toch ook geweldige teams gehad, het probleem bij Ajax momenteel is gewoon dat er niet genoeg goeie voetballers rondlopenquote:Op maandag 27 april 2015 17:52 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
[..]
Als je ze zo ziet spelen zou ik toch eerder Cruijff erin zien . Het is in ieder geval altijd spektakel en super aanvallend![]()
Ik zie toch nog wel genoeg talent hoorquote:Op maandag 27 april 2015 17:54 schreef Tarado het volgende:
[..]
Van Gaal heeft toch ook geweldige teams gehad, het probleem bij Ajax momenteel is gewoon dat er niet genoeg goeie voetballers rondlopenOh.![]()
Van Gaal had nog een goeie scouting waarop die kon terugvallen (op zijn laatste 2 jaar na dan)..quote:Op maandag 27 april 2015 17:54 schreef Tarado het volgende:
[..]
Van Gaal heeft toch ook geweldige teams gehad, het probleem bij Ajax momenteel is gewoon dat er niet genoeg goeie voetballers rondlopenRED ONS HENNIEGOD![]()
vind het wel tegenvallen, als je ziet hoe vaak ballen verkeerd gepast worden, te hard, te zacht, niet zuiver, dat is ook techniek en dat ontbreekt er vaak aan, ze kunnen wel een balletje 1000 keer hooghouden, vinden ze veel leuker maar je hebt er zo weinig aan verder.quote:Op maandag 27 april 2015 17:55 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik zie toch nog wel genoeg talent hoor![]()
Ik denk dat bepaalde spelers echt wel beter kunnen hoor. Die missen gewoon elke vorm en als hun medespelers dat ook missen of niet kunnen dan gaat het mis.quote:Op maandag 27 april 2015 18:00 schreef Tarado het volgende:
[..]
vind het wel tegenvallen, als je ziet hoe vaak ballen verkeerd gepast worden, te hard, te zacht, niet zuiver, dat is ook techniek en dat ontbreekt er vaak aan, ze kunnen wel een balletje 1000 keer hooghouden, vinden ze veel leuker maar je hebt er zo weinig aan verder.
Maar een Sinkgraven, Andersen, Kishna, El Ghazi, Klaassen, Bazoer, Serero kunnen echt wel beterOh.![]()
Serero kan dat helaas niet, Klaassen vind ik vrij constant, tenminste zijn ondergrens is acceptabel, de rest laat het nog te weinig zien, Bazoer is het ook een beetje kwijt nu.quote:Op maandag 27 april 2015 18:02 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik denk dat bepaalde spelers echt wel beter kunnen hoor. Die missen gewoon elke vorm en als hun medespelers dat ook missen of niet kunnen dan gaat het mis.
Maar een Sinkgraven, Andersen, Kishna, El Ghazi, Klaassen, Bazoer, Serero kunnen echt wel beter![]()
Krijg je met talenten hè. Maar met een paar goede aankopen kan het zomaar gaan lopen, zie PSV.quote:Op maandag 27 april 2015 18:08 schreef Tarado het volgende:
[..]
Serero kan dat helaas niet, Klaassen vind ik vrij constant, tenminste zijn ondergrens is acceptabel, de rest laat het nog te weinig zien, Bazoer is het ook een beetje kwijt nu.Oh.![]()
Bazoer is nu al prima. Die zal ook nog wel een dipje krijgen, maar ook dat pasje van hem binnendoor afgelopen wedstrijd, dat getuigt van zeer grote klasse. Heerlijke speler.quote:Op maandag 27 april 2015 18:02 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik denk dat bepaalde spelers echt wel beter kunnen hoor. Die missen gewoon elke vorm en als hun medespelers dat ook missen of niet kunnen dan gaat het mis.
Maar een Sinkgraven, Andersen, Kishna, El Ghazi, Klaassen, Bazoer, Serero kunnen echt wel beter
Andersen verwacht ik weinig van, Kishna en El Ghazi zijn grote talenten die het nu moeten laten zien, Serero is OK voor dit niveau, maar zie er nog weinig progressie in, en Klaassen is prima, en heeft alleen zijn uiterlijk tegen. En daarmee bedoel ik dat hij veel beter speelt maar eruit ziet als een standaard subtop middenvelder, en dat kan tegen hem werken, want dan heb je niet de 'uitstraling' en de branie van een topspeler, waardoor publiek en vooral trainers ook een beetje de kwaliteit van zo'n speler onderschatten.
Als je die uitstraling hebt, dan heeft men sneller het vertrouwen in je, terwijl een Klaassen het toch iedere wedstrijd moet 'laten zien'. at doet hij ook wel, en ik vind het een prima speler, maar bijvoorbeeld een Kuyt heeft de uitstraling van een zeer harde werker, maar daardoor werd zijn techniek nog wel eens onderschat, terwijl hij zelden slechte passing en balaannames had, een prima voorzet heeft, een goed schot, een technisch prima kopper, en ook positioneel sterk is... maar door dat uiterlijk en die uitstraling ziet men hem toch voornamelijk als 'harde werker'... (wat hij ook is, maar hij is veel meer dan dat...)
En jongens als Van Persie hebben die uitstraling dus wél, maar in de basistechniek is het dus vaak beperkt. De aannames van Van Persie, de beslissingen die hij neemt, en zelfs de passing... bij vlagen geweldig hoor, maar ook erg vaak onnodig balverlies door een matige basis-techniek.![]()
Die pass van Bazoer was 1 van de mooiste acties in de eredivisies dit weekend.quote:Op maandag 27 april 2015 18:08 schreef Tarado het volgende:
[..]
Serero kan dat helaas niet, Klaassen vind ik vrij constant, tenminste zijn ondergrens is acceptabel, de rest laat het nog te weinig zien, Bazoer is het ook een beetje kwijt nu.![]()
Zeker en eigenlijk liep het bij PSV helemaal niet zo (natuurlijk wel beter dan bij Ajax maar dat is dan ook niet de standaard), het scorende vermogen heeft bij hun de doorslag gegeven.quote:Op maandag 27 april 2015 18:09 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Krijg je met talenten hè. Maar met een paar goede aankopen kan het zomaar gaan lopen, zie PSV.![]()
Daar moeten we het dan mee doen, 1 pass was goed dus hij was goed, die jongen komt er wel verder hoor maar hij speelt de laatste weken ook wat minderquote:Op maandag 27 april 2015 18:14 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Die pass van Bazoer was 1 van de mooiste acties in de eredivisies dit weekend.![]()
Dat mist Ajax sowieso.quote:Op maandag 27 april 2015 18:14 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zeker en eigenlijk liep het bij PSV helemaal niet zo (natuurlijk wel beter dan bij Ajax maar dat is dan ook niet de standaard), het scorende vermogen heeft bij hun de doorslag gegeven.
Ben best jaloers bij PSV als je ziet dat zij de eerste twee van de topscorerslijst leverenOh.![]()
ja dat gaf wel de doorslag, Depay en Wijnaldum kwamen in een flow terug van het WK terwijl Cillessen en Veltman in een dip terug kwamen (waarom geen idee), op het moment dat de flow wat weg was kwam Luuk in vorm met Willems als aangever, dus als team geen dip gehad. Ajax had na de winterstop de grootste dip ever en daar zijn ze nu nog niet overheen.quote:Op maandag 27 april 2015 18:16 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat mist Ajax sowieso.
Ben best jaloers bij PSV als je ziet dat zij de eerste twee van de topscorerslijst leveren![]()
Cillessen misschien geen flow omdat hij nog wat kritiek kreeg dat hij geen penalty's kon pakken en Veltman speelde zelden natuurlijk.quote:Op maandag 27 april 2015 18:21 schreef Tarado het volgende:
[..]
ja dat gaf wel de doorslag, Depay en Wijnaldum kwamen in een flow terug van het WK terwijl Cillessen en Veltman in een dip terug kwamen (waarom geen idee), op het moment dat de flow wat weg was kwam Luuk in vorm met Willems als aangever, dus als team geen dip gehad. Ajax had na de winterstop de grootste dip ever en daar zijn ze nu nog niet overheen.
En we missen gewoon constante factoren in het elftal wat dat betreft. PSV deed goede aankopen met de Jong en Guardado natuurlijkOh.![]()
Hebben ze knap gedaan hoor, een goeie les, nu afwachten of er geleerd is.quote:Op maandag 27 april 2015 18:23 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Cillessen misschien geen flow omdat hij nog wat kritiek kreeg dat hij geen penalty's kon pakken en Veltman speelde zelden natuurlijk.
En we missen gewoon constante factoren in het elftal wat dat betreft. PSV deed goede aankopen met de Jong en Guardado natuurlijk![]()
Het hele team speelt ruk, dus dan kun je moeilijk van Bazoer op die leeftijd verwachten dat hij daar niet lichtjes in mee getrokken wordt...quote:Op maandag 27 april 2015 18:16 schreef Tarado het volgende:
[..]
Daar moeten we het dan mee doen, 1 pass was goed dus hij was goed, die jongen komt er wel verder hoor maar hij speelt de laatste weken ook wat minder![]()
Ik verwijt hem ook niks maar constateer het alleen maar, misschien wil hij wat teveel.quote:Op maandag 27 april 2015 18:26 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Het hele team speelt ruk, dus dan kun je moeilijk van Bazoer op die leeftijd verwachten dat hij daar niet lichtjes in mee getrokken wordt...![]()
Als je achter Bazoer en Klaassen een 28 jarige routinier hebt die ze aanstuurt waar nodig dan heb je een droom middenveld, voor Eredivisie begrippen.![]()
Deze zomer mag Marc zich bewijzen.quote:Op maandag 27 april 2015 18:24 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hebben ze knap gedaan hoor, een goeie les, nu afwachten of er geleerd is.Oh.![]()
Ja maar die komt dus niet. Gudelj komtquote:Op maandag 27 april 2015 18:28 schreef Brammess het volgende:
Als je achter Bazoer en Klaassen een 28 jarige routinier hebt die ze aanstuurt waar nodig dan heb je een droom middenveld, voor Eredivisie begrippen.Oh.![]()
Mocht Klaasen vertrekken, dan is Gudelj natuurlijk wel een prima aanwinst. ALS hij daadwerkelijk komt, want volgens mij is dat nog niet zeker.quote:Op maandag 27 april 2015 18:29 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja maar die komt dus niet. Gudelj komt
Zou me ook niets verbazen als Wijnaldum straks vertrekt dat PSV dan ook nog wel een zak geld biedt voor hem.![]()
Klaassen vertrekt nog niet en de komst van Gudelj is gewoon rond. Anders is de Telegraaf niet zo stelligquote:Op maandag 27 april 2015 18:41 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Mocht Klaasen vertrekken, dan is Gudelj natuurlijk wel een prima aanwinst. ALS hij daadwerkelijk komt, want volgens mij is dat nog niet zeker.
Zou me ook niets verbazen als Wijnaldum straks vertrekt dat PSV dan ook nog wel een zak geld biedt voor hem.Oh.![]()
Je gebruikt je spits verkeerd, Milik kan er makkelijk 20 per seizoen scoren, en ook Siggy zou er makkelijk 10-15 intrappen als er van een spits bij Ajax wordt verwacht dat hij alles doet behalve scoren
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Zelfs Zlatan ging bijna kapot aan die idiote eisenquote:Op maandag 27 april 2015 19:16 schreef TheVulture het volgende:
Je gebruikt je spits verkeerd, Milik kan er makkelijk 20 per seizoen scoren, en ook Siggy zou er makkelijk 10-15 intrappen als er van een spits bij Ajax wordt verwacht dat hij alles doet behalve scorenRED ONS HENNIEGOD![]()
Eens over Milik, die maakt er 20/30 per seizoen als je hem laat staan. Siggy niet, dat is echt zo'n Heerenveen, AZ spits.quote:Op maandag 27 april 2015 19:16 schreef TheVulture het volgende:
Je gebruikt je spits verkeerd, Milik kan er makkelijk 20 per seizoen scoren, en ook Siggy zou er makkelijk 10-15 intrappen als er van een spits bij Ajax wordt verwacht dat hij alles doet behalve scoren![]()
Alleen Messi kan aan de eisen van dat idiote spits systeem van Ajax voldoen. Gaat echt helemaal nergens over, wordt tijd om dat achterlijker gezeik van typische Ajax spelers eens overboord te gooien en spelers te laten functioneren waarvoor ze er staan.quote:Op maandag 27 april 2015 19:21 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Zelfs Zlatan ging bijna kapot aan die idiote eisen![]()
Met een strakke trainer als De Boer zal dat moeilijk gaan denk ikquote:Op maandag 27 april 2015 19:24 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Alleen Messi kan aan de eisen van dat idiote spits systeem van Ajax voldoen. Gaat echt helemaal nergens over, wordt tijd om dat achterlijker gezeik van typische Ajax spelers eens overboord te gooien en spelers te laten functioneren waarvoor ze er staan.RED ONS HENNIEGOD![]()
quote:Op maandag 27 april 2015 19:26 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Met een strakke trainer als De Boer zal dat moeilijk gaan denk ik
Zie Messi niet zo ijverig meeverdedigen als onze IJslandse God doet inderdaad, past niet![]()
Hij is ook nog zo vriendelijk om dat arme NAC een beetje te helpen . Zo liefquote:Op maandag 27 april 2015 19:31 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Zie Messi niet zo ijverig meeverdedigen als onze IJslandse God doet inderdaad, past nietRED ONS HENNIEGOD![]()
ik kan niet stoppen met kijken, elke keer weer een combinatie van lachen en huilen als hem daar Veltman finaal onderuit zie schoppenquote:Op maandag 27 april 2015 19:33 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Hij is ook nog zo vriendelijk om dat arme NAC een beetje te helpen . Zo lief![]()
Nog steeds een heel negatief doelsaldo, maar alle beetjes helpenquote:Op maandag 27 april 2015 19:33 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Hij is ook nog zo vriendelijk om dat arme NAC een beetje te helpen . Zo lief.
![]()
Ik vind dit soort acties vrij normaal .quote:Op maandag 27 april 2015 19:34 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
ik kan niet stoppen met kijken, elke keer weer een combinatie van lachen en huilen als hem daar Veltman finaal onderuit zie schoppen
wel ergRED ONS HENNIEGOD![]()
Die gaan de Krommedijk betoverenquote:Op maandag 27 april 2015 19:36 schreef Ajacied422 het volgende:
Over twee weken zijn Milí en Sinkgod terug. Dan komt er weer megashine.RED ONS HENNIEGOD![]()
Als Daley speelt zoals de laatste tijd zal dat wel tegenvallenquote:Op maandag 27 april 2015 19:36 schreef Ajacied422 het volgende:
Over twee weken zijn Milí en Sinkgod terug. Dan komt er weer megashine.Oh.![]()
Eerst komt nog SC Cambuur op bezoek. Zonder jouw held Henk de Jong, want Henk krijgt een nieuwe knie. Dus Sandor v/d Heide coacht.quote:Op maandag 27 april 2015 19:41 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Die gaan de Krommedijk betoveren
Maarréh, als Ajax daar niet minstens twee doelpunten tegen maakt met de vertrouwde spelers...
![]()
Zal wel 1-0 worden ofzo.quote:Op maandag 27 april 2015 19:43 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Eerst komt nog SC Cambuur op bezoek. Zonder jouw held Henk de Jong, want Henk krijgt een nieuwe knie. Dus Sandor v/d Heide coacht.
Maarréh, als Ajax daar niet minstens twee doelpunten tegen maakt met de vertrouwde spelers...
Henk de Jong is trouwens mijn held niet meerRED ONS HENNIEGOD![]()
Echt, dat zou zo treurig zijn. Die backs van Cambuur en de keeper zijn zo gênant slecht. Heel Cambuur is momenteel gênant gênant ^262676272828 slecht.quote:Het was dan ook plagend bedoeldquote:Henk de Jong is trouwens mijn held niet meer.
![]()
Wanneer is eigenlijk de laatste keer dat Ajax thuis een ploeg met 4 doelpunten verschil of meer oprolde in de Eredivisie?
Oh.![]()
Heb je Ajax wel zien spelen de afgelopen tijdquote:Op maandag 27 april 2015 19:45 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Echt, dat zou zo treurig zijn. Die backs van Cambuur en de keeper zijn zo gênant slecht. Heel Cambuur is momenteel gênant gênant ^262676272828 slecht.
Oh.![]()
Nee wij zijn zo goed. zo goed dat we meer kansen krijgen dan Dordrecht..quote:Op maandag 27 april 2015 19:45 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Echt, dat zou zo treurig zijn. Die backs van Cambuur en de keeper zijn zo gênant slecht. Heel Cambuur is momenteel gênant gênant ^262676272828 slecht.
[..]
Het was dan ook plagend bedoeld.
Dat blije heppie de peppie gedoe begint op een act te lijken. Ik wil hem zien flippen net als MaaskantjeRED ONS HENNIEGOD![]()
Henk de Jong is zo overduidelijk een actquote:Op maandag 27 april 2015 19:47 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Nee wij zijn zo goed. zo goed dat we meer kansen krijgen dan Dordrecht..
Dat blije heppie de peppie gedoe begint op een act te lijken. Ik wil hem zien flippen net als Maaskantje
En maar als de gewone Nederlandse man willen overkomen
Oh.![]()
6 december willem IIquote:Op maandag 27 april 2015 19:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
Wanneer is eigenlijk de laatste keer dat Ajax thuis een ploeg met 4 doelpunten verschil of meer oprolde in de Eredivisie?![]()
Er is amper wat menselijks aan die man . We gaan het zien wat er van hem overblijft als Cambuur in de degradatiestress komtquote:Op maandag 27 april 2015 19:49 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Henk de Jong is zo overduidelijk een act
En maar als de gewone Nederlandse man willen overkomenRED ONS HENNIEGOD![]()
Dan weet hij ook met zalvende teksten van degradatie een plezier te maken. Ook al ga je failliet: ''Da's toch mooi man''.quote:Op maandag 27 april 2015 19:51 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Er is amper wat menselijks aan die man . We gaan het zien wat er van hem overblijft als Cambuur in de degradatiestress komt![]()
Valt me nog best meequote:
Dan zal Henkie ook wel wat zenuwachtiger wordenquote:Op maandag 27 april 2015 19:51 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Er is amper wat menselijks aan die man . We gaan het zien wat er van hem overblijft als Cambuur in de degradatiestress komtOh.![]()
Zelfs een gezwel kan die mooi pratenquote:Op maandag 27 april 2015 19:52 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dan weet hij ook met zalvende teksten van degradatie een plezier te maken. Ook al ga je failliet: ''Da's toch mooi man''.
heel engRED ONS HENNIEGOD![]()
Dan hoop ik dat Henkie eens woedend zijn spelers toespreekt op het trainingsveld met de camera,s erbij voor Sjambuur TVquote:Op maandag 27 april 2015 19:54 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
[..]
Dan zal Henkie ook wel wat zenuwachtiger wordenRED ONS HENNIEGOD![]()
Moet vanuit HIER komen! Dat is toch mooi man!quote:Op maandag 27 april 2015 19:55 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Dan hoop ik dat Henkie eens woedend zijn spelers toespreekt op het trainingsveld met de camera,s erbij voor Sjambuur TVOh.![]()
quote:Op maandag 27 april 2015 19:56 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Moet vanuit HIER komen! Dat is toch mooi man!![]()
godverdomme
RED ONS HENNIEGOD![]()
Henk op sollicatiegesprek bij Marc Overmars
“Ik heb ooit een ton gewonnen bij de Staatsloterij. De eerste duizend gulden was al op na een avond stappen. Kocht ik drie Porsches, dacht ik met winst te kunnen verkopen. Daarna nog wat aangerommeld en toen was het op.”![]()
Maar ik wil niet de schuldensanering in , IK HEB OOK EEN HYPOTHEEK EN STUDERENDE KINDERENquote:Op maandag 27 april 2015 19:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Henk op sollicatiegesprek bij Marc Overmars
“Ik heb ooit een ton gewonnen bij de Staatsloterij. De eerste duizend gulden was al op na een avond stappen. Kocht ik drie Porsches, dacht ik met winst te kunnen verkopen. Daarna nog wat aangerommeld en toen was het op.”RED ONS HENNIEGOD![]()
Dat is toch mooi man !quote:Op maandag 27 april 2015 20:13 schreef FritzWepper het volgende:
IK BEN ME WIJF VERLOREN EN HEB 3000 EURO SCHULD STAAN!RED ONS HENNIEGOD![]()
Dit werkt gewoon op mijn lachspieren, ondanks dat het zo vertyft is.quote:Op maandag 27 april 2015 19:31 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Zie Messi niet zo ijverig meeverdedigen als onze IJslandse God doet inderdaad, past niet![]()
![]()
Zo kan het dus ook, een zaakwaarnemer die het beste wilt voor zijn speler..quote:Zaakwaarnemer Zivkovic: 'verhuur is geen optie'
28 april 2015 -
Richairo Zivkovic denkt er niet over om tijdelijk bij Ajax te vertrekken om elders meer speeltijd te krijgen, zo laat zijn zaakwaarnemer weten. Ook niet nu Ajax nadrukkelijk op zoek lijkt naar een extra spits. 'Verhuur is geen optie,' zo stelt diens zaakwaarnemer in het Algemeen Dagblad. 'De overgang is dit seizoen enorm geweest. Van succes en dat alles voor je geregeld wordt, naar op eigen benen staan en verantwoordelijkheid nemen. Waar anderen misschien meer en harder gaan trainen, gebeurde bij hem het tegenovergestelde. Toch moet de knop om. Elke dag laten zien dat hij met Milik wil strijden om de spitspositie.'
En vinden mensen nu nog steeds dat het aan Frank heeft gelegen dat hij zo weinig heeft gespeeld?![]()
Wordt weer ouderwetse apenaids. Kunnen er allebei niets van op het momentquote:Op maandag 27 april 2015 19:43 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Eerst komt nog SC Cambuur op bezoek. Zonder jouw held Henk de Jong, want Henk krijgt een nieuwe knie. Dus Sandor v/d Heide coacht.
Maarréh, als Ajax daar niet minstens twee doelpunten tegen maakt met de vertrouwde spelers...
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Wat ik me wel afvraag: wie missen jullie in aanvallend opzicht die er vorig jaar nog was?[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Blindquote:Op dinsdag 28 april 2015 09:50 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wat ik me wel afvraag: wie missen jullie in aanvallend opzicht die er vorig jaar nog was?![]()
Als die in aanvallend opzicht niet op te vangen was hebben jullie gewoon gefaald.quote:[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
De Jong en Fischerquote:Op dinsdag 28 april 2015 09:50 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wat ik me wel afvraag: wie missen jullie in aanvallend opzicht die er vorig jaar nog was?![]()
oh we dachten dat we juist goed bezig warenquote:Op dinsdag 28 april 2015 09:52 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Als die in aanvallend opzicht niet op te vangen was hebben jullie gewoon gefaald.![]()
Inderdaad, goeie teksten van die zaakwaarnemerquote:Op dinsdag 28 april 2015 09:43 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Zo kan het dus ook, een zaakwaarnemer die het beste wilt voor zijn speler..
En vinden mensen nu nog steeds dat het aan Frank heeft gelegen dat hij zo weinig heeft gespeeld?![]()
Dit had Mexicano wat eerder moeten zeggen. Dan was er misschien tenminste nog wat kritiek op Frank Overmars gekomenquote:Op dinsdag 28 april 2015 09:52 schreef Tyron het volgende:
[..]
oh we dachten dat we juist goed bezig waren![]()
Sorry jongens.quote:Op dinsdag 28 april 2015 09:57 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Dit had Mexicano wat eerder moeten zeggen. Dan was er misschien tenminste nog wat kritiek op Frank Overmars gekomen
Ik constateer natuurlijk dingen die ik al begrijp, maar ik ben blij dat jullie door hebben dat het niet aan Veltheer ligt.
Maar ik kan me dus gewoon niet voorstellen dat het aan Fischer ligt. En Siem is toch al 2 jaar weg? Ook een CVM zou geen weerslag moeten hebben op het aanvalsspel.
Kunnen we daarmee constateren dat jullie aanvalslinie te zwak is? Met een spits als Sigthorsson win je de oorlog niet.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Maar we werden ook eens kampioen met Ebecillio en Ozbiliz voorin, daar krijgt ook niemand het bij voorbaat warm van.quote:Op dinsdag 28 april 2015 10:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Sorry jongens.
Ik constateer natuurlijk dingen die ik al begrijp, maar ik ben blij dat jullie door hebben dat het niet aan Veltheer ligt.
Maar ik kan me dus gewoon niet voorstellen dat het aan Fischer ligt. En Siem is toch al 2 jaar weg? Ook een CVM zou geen weerslag moeten hebben op het aanvalsspel.
Kunnen we daarmee constateren dat jullie aanvalslinie te zwak is? Met een spits als Sigthorsson win je de oorlog niet.![]()
Niet echt iemand, punt is meer dat je concurrentie gewoon grotere stappen heeft gemaakt, en ondanks dat 'men' dat hier riep Ajax gewoon niet echt goed heeft versterkt. Dan wordt je dus niet per definitie veel slechter, maar alsnog voorbij gestreefd.quote:Op dinsdag 28 april 2015 09:50 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wat ik me wel afvraag: wie missen jullie in aanvallend opzicht die er vorig jaar nog was?![]()
Waren er vorig jaar dan ook veel van die zaadpotjes waar jullie in de 80e minuut door eigen goals van Houtkoop of Van der Hart (quote:Op dinsdag 28 april 2015 10:10 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Niet echt iemand, punt is meer dat je concurrentie gewoon grotere stappen heeft gemaakt, en ondanks dat 'men' dat hier riep Ajax gewoon niet echt goed heeft versterkt. Dan wordt je dus niet per definitie veel slechter, maar alsnog voorbij gestreefd.) wonnen? Of door een late lucky van Siggy, en dan 0-0 tegen NAC spelen?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Uiteraard. Neem het debuut van Riedewaldquote:Op dinsdag 28 april 2015 10:11 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Waren er vorig jaar dan ook veel van die zaadpotjes waar jullie in de 80e minuut door eigen goals van Houtkoop of Van der Hart () wonnen? Of door een late lucky van Siggy, en dan 0-0 tegen NAC spelen?
Punt is gewoon dat PSV zich wel verstrekt heeft met spelers die volgens Marcie Netto niet te halen zijn voor een NL club, en het jullie ook niet tegenzat. Vorig jaar hadden jullie redelijk wat zaadpotjes die je dan verloor of gelijk speelde, dit jaar werden die dan ook net over de streep getrokken. Het moet ook gewoon een beetje mee zitten als je kampioen wordt.
![]()
Willem II, Heracles, Feyenoord zaten mee natuurlijk. Verder was PSV in de breedte zeker niet sterker (als er 3 man weg vielen was het opeens niks), maar een goede spits en een degelijke middenvelder versterkten de basis behoorlijkquote:Op dinsdag 28 april 2015 10:13 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Uiteraard. Neem het debuut van RiedewaldPunt is gewoon dat PSV zich wel verstrekt heeft met spelers die volgens Marcie Netto niet te halen zijn voor een NL club, en het jullie ook niet tegenzat. Vorig jaar hadden jullie redelijk wat zaadpotjes die je dan verloor of gelijk speelde, dit jaar werden die dan ook net over de streep getrokken. Het moet ook gewoon een beetje mee zitten als je kampioen wordt.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Of de vorm is er gewoon niet ofzo. Kijk naar Oranje, halen in 2010 de WK-finale en verliezen in 2012 met dezelfde trainer en spelersgroep drie keer kansloos.
We hopen ieder seizoen dat de selectie bij elkaar blijft, maar misschien is dat niet genoeg. Misschien heeft een team altijd vers bloed nodig, ook een team dat goed draait.![]()
Precies mijn punt, er is gewoon alles aan gedaan kampioen te worden, zijn twee sterke spelers gehaald die je in principe gelijk (goed, Luuk moest er even inkomen) beter maken. Waar wij een Marcie Netto hebben die al op voorhand roept dat dat soort spelers niet te halen zijn. En dan buig je dus gewoon klote potjes niet op 'karakter/inzet' om in winst.quote:Op dinsdag 28 april 2015 10:15 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Willem II, Heracles, Feyenoord zaten mee natuurlijk. Verder was PSV in de breedte zeker niet sterker (als er 3 man weg vielen was het opeens niks), maar een goede spits en een degelijke middenvelder versterkten de basis behoorlijk
Het is gewoon een faal van het TH, altijd al gevonden. Vorig jaar al geroepen dat je gewoon even slim moet inkopen, heus niet meteen met 100 mio te gaan smijten. Maar je had historie kunnen schrijven door 5x op rij kampioen te worden, plus nu vangt PSV weer een flinke bak geld door CL, komt daar in een gunstigere loting, spelers zijn meer waard door kampioenschap achter hun naam, etc.
Als Ajax dit jaar PSV onder zich had gehouden zag het er toch heel wat anders uit, ik gok niet dat Depay en Wijnaldum nóg langer wilden blijven, ze hadden dan een berg minder cash, en minder uitstraling. Maar nee, wij doen het met vd Hoorn, Viergever en Zimling.
Ik ben helemaal voor jeugd enzo, maar áls je dan gaat kopen, doe het dan goed. Alsof al die spelertjes die 2 á 3 mio (of nog meer) hebben gekost bij elkaar niet een sloot geld is wat je niet meer terug gaat zien...![]()
Vorm? Dit heeft niks met vorm te maken, een half jaar structureel niets produceren op Heerenveen uit en Legia uit na.quote:Op dinsdag 28 april 2015 10:18 schreef FritzWepper het volgende:
Of de vorm is er gewoon niet ofzo. Kijk naar Oranje, halen in 2010 de WK-finale en verliezen in 2012 met dezelfde trainer en spelersgroep drie keer kansloos.
We hopen ieder seizoen dat de selectie bij elkaar blijft, maar misschien is dat niet genoeg. Misschien heeft een team altijd vers bloed nodig, ook een team dat goed draait.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Van der Hoorn was een opportune miskoop. Viergever vind ik op zich niet zo'n slechte aankoop, redelijk breed inzetbaar, heeft ook wel een aardig niveau. Alleen geen idee hoe duur ie was?
Sinkgraven snap ik dan weer niet zo goed. Heb je een speler die je koopt voor 6.5 miljoen (?), speelt ie nauwelijks. Voor dat bedrag mag je toch gewoon in de basis staan?[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Je hebt helemaal gelijk. Psv is de enige overgebleven concurrent en die had je dit seizoen sportief en financieel enorm op achterstand kunnen zetten door ze uit de CL te houden.quote:Op dinsdag 28 april 2015 10:19 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Precies mijn punt, er is gewoon alles aan gedaan kampioen te worden, zijn twee sterke spelers gehaald die je in principe gelijk (goed, Luuk moest er even inkomen) beter maken. Waar wij een Marcie Netto hebben die al op voorhand roept dat dat soort spelers niet te halen zijn. En dan buig je dus gewoon klote potjes niet op 'karakter/inzet' om in winst.
Het is gewoon een faal van het TH, altijd al gevonden. Vorig jaar al geroepen dat je gewoon even slim moet inkopen, heus niet meteen met 100 mio te gaan smijten. Maar je had historie kunnen schrijven door 5x op rij kampioen te worden, plus nu vangt PSV weer een flinke bak geld door CL, komt daar in een gunstigere loting, spelers zijn meer waard door kampioenschap achter hun naam, etc.
Als Ajax dit jaar PSV onder zich had gehouden zag het er toch heel wat anders uit, ik gok niet dat Depay en Wijnaldum nóg langer wilden blijven, ze hadden dan een berg minder cash, en minder uitstraling. Maar nee, wij doen het met vd Hoorn, Viergever en Zimling.
Ik ben helemaal voor jeugd enzo, maar áls je dan gaat kopen, doe het dan goed. Alsof al die spelertjes die 2 á 3 mio (of nog meer) hebben gekost bij elkaar niet een sloot geld is wat je niet meer terug gaat zien...![]()
Hoe kom je daar bij?? Als hij fit is staat hij in de basisquote:Op dinsdag 28 april 2015 10:22 schreef Mexicanobakker het volgende:
Sinkgraven snap ik dan weer niet zo goed. Heb je een speler die je koopt voor 6.5 miljoen (?), speelt ie nauwelijks. Voor dat bedrag mag je toch gewoon in de basis staan?![]()
Is hij zo vaak niet fit dan?quote:Op dinsdag 28 april 2015 10:29 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Hoe kom je daar bij?? Als hij fit is staat hij in de basis
Hij heeft maar 8 van de 15 wedstrijden gespeeld. Nu wel geblesseerd natuurlijk, maar daarvoor kan ik het me niet herinneren dat hij niet fit was.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Oh hij had nog een keer een blessure, en was er tegen PSV, toch een beetje mijn belangrijkste benchmark, niet bij. Nouja, dat valt nog best mee dan. Dan was dat onterechte kritiekquote:Op dinsdag 28 april 2015 10:32 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Alleen tegen PSV en Excelsior even op de bank
[ afbeelding ]
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
dat valt reuze mee, PSV heeft goede zaken gedaan met Luuk en Guardado, maar dat had ook anders kunnen lopen. Zo overheersend spelen ze ook weer niet.quote:Op dinsdag 28 april 2015 10:10 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Niet echt iemand, punt is meer dat je concurrentie gewoon grotere stappen heeft gemaakt, en ondanks dat 'men' dat hier riep Ajax gewoon niet echt goed heeft versterkt. Dan wordt je dus niet per definitie veel slechter, maar alsnog voorbij gestreefd.
Worden geen kampioen met 100+ punten, en hebben genoeg wedstrijden gewonnen die ze zo hadden kunnen verliezen. zijn hun beste spelers dadelijk weer kwijt, ik meot het nog maar zien.
en overige rivalen, (neem aan dat je Feyenoord bedoeld) zijn ook bedroevend slecht.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Mwah, ze zijn stukken afgetekender kampioen dan wij voorgaande seizoenen. En ik denk dat dat zonder Guardado en Luukie toch echt een stuk lastiger zou gaan, want Depay heeft ook een periode gehad dat t allemaal net ff niet lekker wilde.quote:Op dinsdag 28 april 2015 10:36 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
dat valt reuze mee, PSV heeft goede zaken gedaan met Luuk en Guardado, maar dat had ook anders kunnen lopen. Zo overheersend spelen ze ook weer niet.
Worden geen kampioen met 100+ punten, en hebben genoeg wedstrijden gewonnen die ze zo hadden kunnen verliezen. zijn hun beste spelers dadelijk weer kwijt, ik meot het nog maar zien.
en overige rivalen, (neem aan dat je Feyenoord bedoeld) zijn ook bedroevend slecht.
Feyenoord heeft wéér een seizoen eigenlijk helemaal nergens om meegedaanHebben straks paar leuke 2e en 3e plekken van afgelopen seizoenen, maar geen enkele keer echt als titelkandidaat in beeld geweest...
![]()
Dat bedoel ik dus ook, geluk gehad met aankopen. Al moet ik zeggen dat ze goed gegokt hebben. Kan Ajax nog wat van leren.quote:Op dinsdag 28 april 2015 10:39 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Mwah, ze zijn stukken afgetekender kampioen dan wij voorgaande seizoenen. En ik denk dat dat zonder Guardado en Luukie toch echt een stuk lastiger zou gaan, want Depay heeft ook een periode gehad dat t allemaal net ff niet lekker wilde.
Feyenoord heeft wéér een seizoen eigenlijk helemaal nergens om meegedaanHebben straks paar leuke 2e en 3e plekken van afgelopen seizoenen, maar geen enkele keer echt als titelkandidaat in beeld geweest...
bedoel alleen maar dat het allemaal niet zo overtuigend is bij PSVFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Feyenoord neemt echt niemand serieus.
Ieder jaar roeptoeteren dat ze kampioen worden en dan met een kansloze achterstand 2e of 3e wordenVorig seizoen hadden die wel echt kampioen moeten worden
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
die worden weer 10 jaar geen kampioenquote:Op dinsdag 28 april 2015 10:42 schreef Mexicanobakker het volgende:
Feyenoord neemt echt niemand serieus.
Ieder jaar roeptoeteren dat ze kampioen worden en dan met een kansloze achterstand 2e of 3e wordenVorig seizoen hadden die wel echt kampioen moeten worden
FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Daar wordt ook gewoon elk jaar duidelijk hoe belangrijk een goede spits is.quote:Op dinsdag 28 april 2015 10:43 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
die worden weer 10 jaar geen kampioen
Al ontschiet me even waarom ze het aan het begin van vorig jaar verneukten.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
immersquote:Op dinsdag 28 april 2015 10:45 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Daar wordt ook gewoon elk jaar duidelijk hoe belangrijk een goede spits is.
Al ontschiet me even waarom ze het aan het begin van vorig jaar verneukten.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Richairo Zivkovic komt nauwelijks aan spelen toe bij Ajax. Toch wil de jonge aanvaller na de zomer voor een basisplek vechten. Sinds zijn overstap van FC Groningen naar Ajax speelde Zivkovic slechts 120 minuten in de Eredivisie, verdeeld over zeven wedstrijden. De 18-jarige speler moest het dit seizoen vooral doen met speeltijd bij de beloften in de Jupiler League. Zivkovic wil echter niet weg.
"Verhuur is geen optie", vertelt zijn zaakwaarnemer Guido Albers in het Algemeen Dagblad. "De overgang is dit seizoen enorm geweest. Van succes en dat alles voor je geregeld wordt, naar op eigen benen staan en verantwoordelijkheid nemen."
Afgelopen weekend ontbrak Zivkovic in de wedstrijdselectie van Ajax, omdat hij vorige week een keer te laat kwam op de training. Bij Jong Oranje gebeurde dat in november ook al. "Waar anderen misschien meer en harder gaan trainen, gebeurde bij hem het tegenovergestelde. Toch moet de knop om", weet Albers.
Voetbal International meldde dat Ajax de jonge speler disciplinair heeft gestraft wegens het te laat komen. Deze week mag Zivkovic echter wel met de A-selectie meetrainen. De Amsterdammers komen volgende week zondag weer in actie, thuis tegen Cambuur.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ik niet denk ik maar heb al wel een afspraak bij de tattoo shopquote:Op dinsdag 28 april 2015 16:33 schreef Tyron het volgende:
ik ben op fb al uitgenodigd voor het kampioensfeest van 2015-2016, wie gaat er ook?![]()
Altijd al geweten dat je necrofiel was.quote:Op dinsdag 28 april 2015 17:13 schreef Tyron het volgende:
[..]
je moeder vraagt anders nog dagelijks om me![]()
zo lelijk is ze nou ook weer nietquote:Op dinsdag 28 april 2015 17:18 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Altijd al geweten dat je necrofiel was.![]()
dan zal het wel die van heatwave zijn iddquote:Op dinsdag 28 april 2015 17:19 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Dan hebben we het over een ander.![]()
Dus ze gaan nu pas trainen op omschakelen?quote:Op dinsdag 28 april 2015 22:06 schreef PowerLoungen het volgende:
http://www.voetbalprimeur(...)ls-real-madrid-.html
Geweldig
Geen wonder dat dat altijd een drama is.When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.![]()
Misschien eerst eens leren om een kans te creërenquote:Op dinsdag 28 april 2015 23:22 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Dus ze gaan nu pas trainen op omschakelen?
Geen wonder dat dat altijd een drama is.RED ONS HENNIEGOD![]()
dat hebben ze al opgegeven dan maar op de counterquote:Op dinsdag 28 april 2015 23:30 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Misschien eerst eens leren om een kans te creëren![]()
Net zo worden als Real . dat gaat vast lukkenquote:Op dinsdag 28 april 2015 23:31 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
dat hebben ze al opgegeven dan maar op de counterRED ONS HENNIEGOD![]()
Mooi shirt welquote:Op dinsdag 28 april 2015 17:35 schreef Dven het volgende:
Blauwe jodenMet verticale sponsor
[ afbeelding ]![]()
quote:Op dinsdag 28 april 2015 17:19 schreef Tyron het volgende:
[..]
dan zal het wel die van heatwave zijn idd
graag op anoniem![]()
Dus we zitten elke week te kijken naar een combinatie van Barcelona en Real?quote:Op dinsdag 28 april 2015 22:06 schreef PowerLoungen het volgende:
http://www.voetbalprimeur(...)ls-real-madrid-.html
Geweldig
Verrek, dat ik dat niet eerder heb gezienOh.![]()
quote:Beschermde status Ajax
Ajax heeft een beschermde status in de voorronde van de Champions League. Als nummer twee van Nederland kan het in de derde en laatste voorronde niet loten tegen een club uit een van de toplanden zoals Engeland, Duitsland, Spanje en Frankrijk.
Tijdens de loting op 17 juli treft Ajax de nummer twee van België, Oostenrijk, Griekenland, Rusland of Turkije. Op dit moment zijn dat AA Gent, Rapid Wien, Panathinaikos, FK Krasnodar of Besiktas.
De wedstrijden worden gespeeld op 28/29 juli en 4/5 augustus.
http://www.telegraaf.nl/t(...)e_status_Ajax__.html![]()
Sjongejongejonge. En Frank zat laatst nog in Studio Voetbal te verkondigen dat ze geen counterploeg zijnquote:Op dinsdag 28 april 2015 22:06 schreef PowerLoungen het volgende:
http://www.voetbalprimeur(...)ls-real-madrid-.html
Geweldig.
Maar eigenlijk juich ik wel toe dat ze eens iets anders proberen dan dat eindeloze gebrei.Amen.![]()
momenteel kunnen we niemand "hebben"quote:FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
ze trainen extra hard op de omschakeling dus het is meteen counterploeg?quote:Op woensdag 29 april 2015 08:22 schreef Jivis het volgende:
[..]
Sjongejongejonge. En Frank zat laatst nog in Studio Voetbal te verkondigen dat ze geen counterploeg zijn.
Maar eigenlijk juich ik wel toe dat ze eens iets anders proberen dan dat eindeloze gebrei.
oke jivis![]()
Residentsleeperquote:Op woensdag 29 april 2015 08:58 schreef Tyron het volgende:
[..]
ze trainen extra hard op de omschakeling dus het is meteen counterploeg?
oke jivisgraag op anoniem![]()
Een goede omschakeling kan juist een extra wapen zijn zonder dat het gelijk een counterploeg wordt.quote:Op woensdag 29 april 2015 08:22 schreef Jivis het volgende:
[..]
Sjongejongejonge. En Frank zat laatst nog in Studio Voetbal te verkondigen dat ze geen counterploeg zijn.
Maar eigenlijk juich ik wel toe dat ze eens iets anders proberen dan dat eindeloze gebrei.![]()
ze kunnen op een rustig tempo de bal niet eens 2 of 3 keer rondspelen, laat staan als het snel moet in de omschakeling.quote:Op woensdag 29 april 2015 09:03 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Een goede omschakeling kan juist een extra wapen zijn zonder dat het gelijk een counterploeg wordt.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Dit dusquote:Op woensdag 29 april 2015 10:33 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
ze kunnen op een rustig tempo de bal niet eens 2 of 3 keer rondspelen, laat staan als het snel moet in de omschakeling.Ik ben inmiddels overleden![]()
Dat is toch anders omdat de ruimtes bij omschakeling groter zijn en wat is een counterploeg, eentje die zich helemaal terug laat zakken of half? Het doet er weinig toe maar bijna iedere ploeg die onder druk staat of een voorsprong heeft speelt reactie voetbal, het verschilt alleen qua plaats op het veld, ik zie het liefst het forechecking zoals Barcelona het speelt, dan heeft niemand het over counteren.quote:Op woensdag 29 april 2015 10:33 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
ze kunnen op een rustig tempo de bal niet eens 2 of 3 keer rondspelen, laat staan als het snel moet in de omschakeling.![]()
Dat ging over PSV en dat die vanuit de reactie spelen en Frank zei toen dat Ajax dat nóóit zou doen (want ze zijn geen counterploeg).quote:Op woensdag 29 april 2015 08:58 schreef Tyron het volgende:
[..]
ze trainen extra hard op de omschakeling dus het is meteen counterploeg?
oke jivis
Was slechts een observatie, want ik ben zeker voor een plan B als het rondpassen niet werkt. Ik vrees echter dat er nu te weinig snelheid in de ploeg aanwezig is.Amen.![]()
quote:Moses Daddy-Ajala Simon wordt door de grootste clubs begeerd. De aanvaller van AA Gent, die in het verleden nog werd afgetest door Ajax, staat in de belangstelling van onder meer Liverpool, Tottenham Hotspur, Fenerbahçe en Borussia Dortmund. De negentienjarige Nigeriaan heeft bij Gent nog een contract tot medio 2018 en directeur Michel Louwagie liet eerder al weten dat Simon circa twintig miljoen euro kost.![]()
![]()
is niks, blij dat we die niet genomen hebben........quote:
FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ik weet nog dat LitmanenAFCA hem teringslecht vond, toen wist ik dat hij een goudhaantje wasquote:Oh.![]()
Ik zie het de laatste tijd toch vaak eerder misgaan in de passing. Ze helpen juist daardoor zelf de kansen die er liggen in de omschakeling om zeep. Terwijl dat nou juist wedstrijden waarin ze er niet doorheen komen open zou kunnen breken.quote:Op woensdag 29 april 2015 11:14 schreef Jivis het volgende:
[..]
Dat ging over PSV en dat die vanuit de reactie spelen en Frank zei toen dat Ajax dat nóóit zou doen (want ze zijn geen counterploeg).
Was slechts een observatie, want ik ben zeker voor een plan B als het rondpassen niet werkt. Ik vrees echter dat er nu te weinig snelheid in de ploeg aanwezig is.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Ziet er toch niet uit man.quote:Op woensdag 29 april 2015 18:33 schreef Gruisman het volgende:
[ afbeelding ]
Dit gaat hem dus echt worden... met een zwarte/donkere broek valt het denk ik nog mee.![]()
Spelen ook wel als wegwerkers..quote:Op woensdag 29 april 2015 18:33 schreef Gruisman het volgende:
[ afbeelding ]
Dit gaat hem dus echt worden... met een zwarte/donkere broek valt het denk ik nog mee.RED ONS HENNIEGOD![]()
Heeft dat achterlijke volk het toch goed gezienquote:Op woensdag 29 april 2015 18:35 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik weet nog dat LitmanenAFCA hem teringslecht vond, toen wist ik dat hij een goudhaantje wasRED ONS HENNIEGOD![]()
Allemachtig weten jullie toch Feyenoord weer te overtreffen.quote:Op woensdag 29 april 2015 18:33 schreef Gruisman het volgende:
[ afbeelding ]
Dit gaat hem dus echt worden... met een zwarte/donkere broek valt het denk ik nog mee.![]()
julliequote:Op woensdag 29 april 2015 19:00 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
Allemachtig weten jullie toch Feyenoord weer te overtreffen.![]()
![]()
De groene is met de zwarte of donkere broek best wel te doen, de gele ben ik niet kapot van. Of het moet een inloopshirtje zijn.quote:Op woensdag 29 april 2015 18:33 schreef Gruisman het volgende:
[ afbeelding ]
Dit gaat hem dus echt worden... met een zwarte/donkere broek valt het denk ik nog mee.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Maar met houten klazen als Siggy, Milik en Schöne voorin red je het dan niet hoor. Eigenlijk is El Ghazi de enige vaste basisspeler waarmee je zo kunt spelen.quote:Op woensdag 29 april 2015 18:39 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik zie het de laatste tijd toch vaak eerder misgaan in de passing. Ze helpen juist daardoor zelf de kansen die er liggen in de omschakeling om zeep. Terwijl dat nou juist wedstrijden waarin ze er niet doorheen komen open zou kunnen breken.Amen.![]()
Mwoah, ik heb Milik bij Polen toch wel aardig zien counteren. Dient in zo'n situatie dan ook voornamelijk als eindstation. Siggy en Schöne dan weer niet, maar die moeten ook niet meer al te veel worden opgesteld in mijn ogen. Verder heb je natuurlijk ook nog middenvelders.quote:Op woensdag 29 april 2015 19:10 schreef Jivis het volgende:
[..]
Maar met houten klazen als Siggy, Milik en Schöne voorin red je het dan niet hoor. Eigenlijk is El Ghazi de enige vaste basisspeler waarmee je zo kunt spelen.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Milik is in mijn ogen het beste tegen een "losse" verdediging.quote:Op woensdag 29 april 2015 19:18 schreef Monolith het volgende:
[..]
Mwoah, ik heb Milik bij Polen toch wel aardig zien counteren. Dient in zo'n situatie dan ook voornamelijk als eindstation. Siggy en Schöne dan weer niet, maar die moeten ook niet meer al te veel worden opgesteld in mijn ogen. Verder heb je natuurlijk ook nog middenvelders.
Direct in de counter niet echt (echt sprinten), maar wel wanneer je na een omschakeling vastloopt tegen 3-4 verdedigers. Dan krult hij hem er vaak mooi in.
Bij twee verdedigende linies is Milik echter onzichtbaar.When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.![]()
Die gele is zo'n nep Chinees dingquote:Op woensdag 29 april 2015 19:06 schreef Pedroso het volgende:
[..]
De groene is met de zwarte of donkere broek best wel te doen, de gele ben ik niet kapot van. Of het moet een inloopshirtje zijn.Oh.![]()
Gewoon heel erg jammer van dat tierelantijntje onderaan. Voor de rest vind ik het een heerlijk fris en klassiek shirt."For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Die rood zwarte band onderaan vloekt enorm jaquote:Op woensdag 29 april 2015 21:03 schreef Dven het volgende:
Gewoon heel erg jammer van dat tierelantijntje onderaan. Voor de rest vind ik het een heerlijk fris en klassiek shirt.
Verder vind ik die kleur ook vreselijk, en heeft helemaal niks meer met Ajax te makenOh.![]()
Past wel bij sommige spelersquote:Op woensdag 29 april 2015 21:21 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Die rood zwarte band onderaan vloekt enorm ja
Verder vind ik die kleur ook vreselijk, en heeft helemaal niks meer met Ajax te makenRED ONS HENNIEGOD![]()
Fc wegwerkersquote:Op woensdag 29 april 2015 21:27 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nu heb je helemaal niet meer het gevoel dat je naar Ajax zit te kijken met die shirtsRED ONS HENNIEGOD![]()
Kishna > Ronaldoquote:Op woensdag 29 april 2015 21:31 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
We gaan spelen zoals Real Madrid volgend seizoen
Boilesen > MarceloRED ONS HENNIEGOD![]()
Litmanen blijft echt een eeuwige held.![]()
Als je naar 1995 zit te kijken besef je pas op welk g-voetbal niveau er nu gespeeld wordt.![]()
![]()
Nou.... we zullen het er maar op houden dat wanneer het licht in het stadion uitvalt, dat de spelers elkaar nog wel gewoon kunnen terugvinden... (!)quote:Op woensdag 29 april 2015 18:33 schreef Gruisman het volgende:
[ afbeelding ]
Dit gaat hem dus echt worden... met een zwarte/donkere broek valt het denk ik nog mee.
Jezus was een verschrikkelijk lelijk shirt.![]()
![]()
cruijff zal er blij mee zijnquote:Op donderdag 30 april 2015 00:13 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Nou.... we zullen het er maar op houden dat wanneer het licht in het stadion uitvalt, dat de spelers elkaar nog wel gewoon kunnen terugvinden... (!)
Jezus was een verschrikkelijk lelijk shirt.![]()
Godverdomme, wat een overdreven gejank weer zegquote:Op woensdag 29 april 2015 21:27 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nu heb je helemaal niet meer het gevoel dat je naar Ajax zit te kijken met die shirtsZou volgens jou juist helemaal in de traditie van spuuglelijke Ajaxshirtjes moeten vallen.
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Ja die is er een voorstander van, is beter voor het positiespel, wie weet vinden ze elkaar nu makkelijkerquote:![]()
Heb ik ook even gekekenquote:Op woensdag 29 april 2015 23:08 schreef HenkieVdV het volgende:
Mooie documentaire van Fox: 1995 We are the champions., tja different koek
![]()
In die competitie blinkt serero nog uit. Als je die onzin geruchten allemaal gaat gelovenquote:Op woensdag 29 april 2015 18:35 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik weet nog dat LitmanenAFCA hem teringslecht vond, toen wist ik dat hij een goudhaantje wasDat menneke kan er vrij weinig van
![]()
De Nederlandse competitie is op dit moment niet veel beter dan de Belgische liga hoorquote:Op donderdag 30 april 2015 08:37 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
In die competitie blinkt serero nog uit. Als je die onzin geruchten allemaal gaat gelovenDat menneke kan er vrij weinig van
Oh.![]()
Klasse of 5 beter.quote:Op donderdag 30 april 2015 08:45 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
De Nederlandse competitie is op dit moment niet veel beter dan de Belgische liga hoor![]()
3quote:
FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
OOOHHHH, Jinx!!!!quote:
onmogelijk dat je dat nu al weetFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
http://www.voetbalcentraa(...)tastische-tijd-gehadEn terecht! Ook leuk dat hij grootmeester Thuli nog even in dit stukje noemt.quote:''De Ajax-speelstijl is geweldig. Dit seizoen is het wat minder, maar ik ben ervan overtuigd dat het volgend jaar weer goed zal gaan. Ik ben ook gecharmeerd van Thulani Serero, Anwar El Ghazi en Ricardo Kishna. Ik kan niet wachten op het debuut van Abdelhak Nouri, hij is echt een geweldig talent'', aldus Aissati.![]()
Gregory van der Wiel moet ook volgend seizoen concurreren met Serge Aurier. Paris Saint-Germain neemt de Ivoriaanse rechtback komende zomer definitief over van Toulouse. De club uit Paris heeft naar verluidt tien miljoen over voor de Ivoriaan.
Dit seizoen speelde Aurier op huurbasis al bij de club uit Parijs. Hij kwam tot slechts twaalf optredens in het Franse competitie, terwijl Van der Wiel al 23 wedstrijden speelde in de Ligue 1. De laatste maanden krijgt de huurling echter vaker de voorkeur.
Van der Wiel gaf enkele weken geleden nog aan zijn contract graag te willen verlengen. Het is nog niet bekend of deze transfer van invloed is op de wens van de Nederlander. Van der Wiel heeft nog een contract tot volgende zomer bij Paris Saint-Germain.
bron: http://www.voetbalcentraa(...)-definitief-tekenen-FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
zou een aanwinst zijn op het moment.quote:
op plek boilieFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Uiteraard, die zou echt zo welkom zijn op dit moment, maar goed, die gaat echt niet voor weinig terugkomen lijkt me.quote:Op donderdag 30 april 2015 09:46 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
zou een aanwinst zijn op het moment.
op plek boilieA gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!![]()
Marc zou een hoop goedmaken als hij dit voor elkaar krijgt.quote:Op donderdag 30 april 2015 09:56 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Uiteraard, die zou echt zo welkom zijn op dit moment, maar goed, die gaat echt niet voor weinig terugkomen lijkt me.
mag best een tekenbonus tegenover staan van 2 mil ofzoFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Denken dat Greg voor 2 mio tekengeld terugkomt
Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
nee salaris plus -+2 mioquote:Op donderdag 30 april 2015 10:09 schreef Bugno het volgende:
Denken dat Greg voor 2 mio tekengeld terugkomtFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
quote:![]()
![]()
![]()
Kan overal aan de bak man. Volslagen kansloosFitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
goede instelling man, jij komt er wel.quote:Op donderdag 30 april 2015 10:13 schreef Bugno het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
Kan overal aan de bak man. Volslagen kansloosFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ignorance is bliss. Lekker in sprookjes blijven geloven.quote:Op donderdag 30 april 2015 10:20 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
goede instelling man, jij komt er wel.
Noem me 1 reden voor Van der Wiel om terug te komen?Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
Greg verdient gewoon veruit meer dan de salarisschaal van Ajax... Die gaat nooit komen.
Dat er uberhaupt erover wordt gesproken![]()
![]()
Natuurlijk maar hij is rechtsback die crack en onbetaalbaarquote:Op donderdag 30 april 2015 09:46 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
zou een aanwinst zijn op het moment.
op plek boilie![]()
Hehe zelfs als LB zou hij t beter doen denk je?quote:Op donderdag 30 april 2015 09:46 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
zou een aanwinst zijn op het moment.
op plek boilie![]()
![]()
JAquote:Op donderdag 30 april 2015 12:17 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Hehe zelfs als LB zou hij t beter doen denk je?FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Het is echt walgelijk wat Adidas aan het doen is. Leve de kleine kinderen die dit weer massaal kopenquote:Op woensdag 29 april 2015 18:33 schreef Gruisman het volgende:
[ afbeelding ]
Dit gaat hem dus echt worden... met een zwarte/donkere broek valt het denk ik nog mee.![]()
![]()
de ouders dan van die kinderenquote:Op donderdag 30 april 2015 12:22 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Het is echt walgelijk wat Adidas aan het doen is. Leve de kleine kinderen die dit weer massaal kopen![]()
Wel grappig dat vd Wiel nu blijkbaar wel een geweldenaar is. Toen ie vertrok uit Amsterdam kon ie er volgens velen weinig van.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
niemand zegt dat hij een geweldenaar is, het niveau is nu zo slecht dat hij een aanwinst zou zijn.quote:Op donderdag 30 april 2015 13:10 schreef Pedroso het volgende:
Wel grappig dat vd Wiel nu blijkbaar wel een geweldenaar is. Toen ie vertrok uit Amsterdam kon ie er volgens velen weinig van.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Kun je nagaan wat het niveau van vandaag de dag is.quote:Op donderdag 30 april 2015 13:10 schreef Pedroso het volgende:
Wel grappig dat vd Wiel nu blijkbaar wel een geweldenaar is. Toen ie vertrok uit Amsterdam kon ie er volgens velen weinig van.![]()
Zoiets kan je misschien hopen bij een Siem de Jong maar niet bij Greg, die gaat nog liever geld harken bij een Amerikaanse club dan terug naar Ajax.quote:Op donderdag 30 april 2015 10:20 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
goede instelling man, jij komt er wel.![]()
Crack is gewoon een echte ajacied hoor.quote:Op donderdag 30 april 2015 13:56 schreef Donnis het volgende:
[..]
Zoiets kan je misschien hopen bij een Siem de Jong maar niet bij Greg, die gaat nog liever geld harken bij een Amerikaanse club dan terug naar Ajax.AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Eh blackcard heeft gewoon Ajax tattoo hoorquote:Op donderdag 30 april 2015 13:56 schreef Donnis het volgende:
[..]
Zoiets kan je misschien hopen bij een Siem de Jong maar niet bij Greg, die gaat nog liever geld harken bij een Amerikaanse club dan terug naar Ajax.![]()
En geen kleine. Het is dan wel een apart ventje en was ook erg nonchalant soms maar hij is gewoon een echte.quote:Op donderdag 30 april 2015 14:20 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Eh blackcard heeft gewoon Ajax tattoo hoorAFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Goed nieuwsquote:Ajax heeft Carel Eiting gecontracteerd. De A-junior speelt sinds 2007 in de jeugdopleiding van Ajax. Hij tekende een contract dat op 1 juli 2015 ingaat en een looptijd heeft van drie jaar, tot en met 30 juni 2018.
Eiting is een typisch product van de Ajax-jeugdopleiding. Hij werd op 11 februari 1998 geboren in Amsterdam en speelt ondanks zijn jonge leeftijd al bijna zijn halve leven voor Ajax. Het betreft het eerste contract voor de jeugdspeler. ,,Ik ben heel erg blij en zie dit als een grote beloning.”
De jonge middenvelder heeft een goed seizoen achter de rug. Hij debuteerde in oktober in het hoogste jeugdelftal van Ajax en scoorde direct in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen Sparta. Een maand eerder debuteerde Eiting al in het Nederlands Elftal onder 17 jaar. Ook daar scoorde hij in zijn eerste wedstrijd. Hij hoopt dit seizoen mooi af te sluiten. ,,Dit is een erg mooi en bijzonder seizoen maar hopelijk komen er nog veel meer mooie momenten aan. Dit weekend speel ik de kampioenswedstrijd tegen PSV en deze zomer ga binnenkort naar Bulgarije voor het EK onder 17.”
Hoofd jeugdopleiding Wim Jonk: ,,Eiting is een controlerende middenvelder die veel inzicht heeft. Hij heeft een hele professionele instelling en hij is in het veld goed in staat om de zaken met elkaar te verbinden. Carel is een speler met veel potentie. Ik ben blij dat hij een contract heeft afgedwongen, dit is een mooie stap op weg naar meer.”
Op dezelfde dag jarig als mij en Van der Vaart![]()
![]()
Bedankt voor deze info P, ik recover nu je 07rs accquote:Op donderdag 30 april 2015 15:29 schreef wieisboos het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
Goed nieuws
Op dezelfde dag jarig als mij en Van der Vaarthhhhh![]()
veel beter nieuws(vrijwillig contract inleverentwitter:ajaxmuseumNL twitterde op donderdag 30-04-2015 om 15:11:05Nicolai Boilesen: ''Het zou gezond zijn om iets nieuws te proberen en uit mijn 'comfort zone' te stappen.'' #AJAX #Boilesen reageer retweet
)
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)![]()
dit maakt mijn dagquote:Op donderdag 30 april 2015 15:41 schreef badboynova het volgende:
veel beter nieuws(vrijwillig contract inleverentwitter:ajaxmuseumNL twitterde op donderdag 30-04-2015 om 15:11:05Nicolai Boilesen: ''Het zou gezond zijn om iets nieuws te proberen en uit mijn 'comfort zone' te stappen.'' #AJAX #Boilesen reageer retweet
)
![]()
![]()
![]()
![]()
FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Het zou echt geweldig zijn zelfsquote:Op donderdag 30 april 2015 15:41 schreef badboynova het volgende:
veel beter nieuws(vrijwillig contract inleverentwitter:ajaxmuseumNL twitterde op donderdag 30-04-2015 om 15:11:05Nicolai Boilesen: ''Het zou gezond zijn om iets nieuws te proberen en uit mijn 'comfort zone' te stappen.'' #AJAX #Boilesen reageer retweet
)
.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!![]()
Kan ook zomaar betekenen dat hij het in de spits wil proberenquote:Op donderdag 30 april 2015 15:41 schreef badboynova het volgende:
veel beter nieuws(vrijwillig contract inleverentwitter:ajaxmuseumNL twitterde op donderdag 30-04-2015 om 15:11:05Nicolai Boilesen: ''Het zou gezond zijn om iets nieuws te proberen en uit mijn 'comfort zone' te stappen.'' #AJAX #Boilesen reageer retweet
)
![]()
![]()
quote:Op donderdag 30 april 2015 15:41 schreef badboynova het volgende:
veel beter nieuws(vrijwillig contract inleverentwitter:ajaxmuseumNL twitterde op donderdag 30-04-2015 om 15:11:05Nicolai Boilesen: ''Het zou gezond zijn om iets nieuws te proberen en uit mijn 'comfort zone' te stappen.'' #AJAX #Boilesen reageer retweet
)
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Hij wil Zich graag van achteren laten nemen om vervolgens nog meer als een houten Klaas over het veld te strompelenquote:Op donderdag 30 april 2015 15:41 schreef badboynova het volgende:
veel beter nieuws(vrijwillig contract inleverentwitter:ajaxmuseumNL twitterde op donderdag 30-04-2015 om 15:11:05Nicolai Boilesen: ''Het zou gezond zijn om iets nieuws te proberen en uit mijn 'comfort zone' te stappen.'' #AJAX #Boilesen reageer retweet
)
hardcoholic![]()
wie zou hem dan eigenlijk vervangen? dan heb je toch gewoon een aankoop nodig voor die positie?
Ik snap nu trouwens eindelijk Frank mbt boilesen als aanvoerder. Hij wist dat hij daardoor in de wolken zou lopen en dus weg zou willen
When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.![]()
De verdedigers scoorde vaker dan de aanvallers... typisch weerquote:Op donderdag 30 april 2015 19:50 schreef j0rdiiii het volgende:
Op de training kunnen ze het nog wel aardig.![]()
![]()
Fossiel van agressieve kakkerlak uit prehistorie ontdekt
Bij herbestrating Coolsingel opgegraven zeker?![]()
Verkeerde topicquote:Op donderdag 30 april 2015 22:20 schreef FritzWepper het volgende:
Fossiel van agressieve kakkerlak uit prehistorie ontdekt
Bij herbestrating Coolsingel opgegraven zeker?Oh.![]()
zie ik nou elk schot in het doel behalve van siggy?quote:Op donderdag 30 april 2015 19:50 schreef j0rdiiii het volgende:
Op de training kunnen ze het nog wel aardig.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Als ze dat nou in wedstrijden ook dedenMaar nee, dan moet er plichtmatig balletjes terug en breed worden gespeeld.
Zou al heel wat schelen als de bal een linie wordt overgeslagen zodat de bal teruggekaatst wordt en de middenvelders met hun hoofd richting het doel van de tegenstander staan. Nu staan ze te turen naar de verdedigers die de ballen bij hun inleveren en zij weten niet wie er achter hun staan. Met name de nummer 6...![]()
Komt omdat ze in de wedstrijd niet gemotiveerd zijn, heb ik hier gelezen.quote:Op vrijdag 1 mei 2015 08:36 schreef Frozen-assassin het volgende:
Als ze dat nou in wedstrijden ook dedenMaar nee, dan moet er plichtmatig balletjes terug en breed worden gespeeld.
Zou al heel wat schelen als de bal een linie wordt overgeslagen zodat de bal teruggekaatst wordt en de middenvelders met hun hoofd richting het doel van de tegenstander staan. Nu staan ze te turen naar de verdedigers die de ballen bij hun inleveren en zij weten niet wie er achter hun staan. Met name de nummer 6...![]()
komt omdat in een wedstrijd de druk anders is dan op een simpele trainingquote:Op vrijdag 1 mei 2015 08:56 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Komt omdat ze in de wedstrijd niet gemotiveerd zijn, heb ik hier gelezen.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Wel begrijpelijk, want Frank vindt het belangrijker of je op training wel presteert, zoals Siggyquote:Op vrijdag 1 mei 2015 08:56 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Komt omdat ze in de wedstrijd niet gemotiveerd zijn, heb ik hier gelezen.![]()
![]()
dat is het enige wat ik Frank kwalijk neemquote:Op vrijdag 1 mei 2015 09:07 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Wel begrijpelijk, want Frank vindt het belangrijker of je op training wel presteert, zoals SiggyFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Het zaadvoetbal neem je voor lief?quote:Op vrijdag 1 mei 2015 09:38 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
dat is het enige wat ik Frank kwalijk neemOh.![]()
dat valt daar ook onder, al neem ik dat Frank niet direct kwalijk.quote:
dat is een combinatie van een te jonge ploeg/slecht inkoop beleidFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Zelfs met deze spelers hoef je niet onder FC Dordrecht te staan in het "aantal gecreëerde kansen" klassement.quote:Op vrijdag 1 mei 2015 11:55 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
dat valt daar ook onder, al neem ik dat Frank niet direct kwalijk.
dat is een combinatie van een te jonge ploeg/slecht inkoop beleidOh.![]()
Maar is dat Frank zijn schuld?quote:Op vrijdag 1 mei 2015 12:06 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Zelfs met deze spelers hoef je niet onder FC Dordrecht te staan in het "aantal gecreëerde kansen" klassement.
zou hij als opdracht geven, balletje breed of terug ipv aanvallendFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Als je spelers het consequent niet doen of durven, zal Frank er wel iets mee te maken hebben. Hij kan het ook niet oplossen blijkbaar.quote:Op vrijdag 1 mei 2015 12:08 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Maar is dat Frank zijn schuld?
zou hij als opdracht geven, balletje breed of terug ipv aanvallendOh.![]()
goed punt. maar ik weiger te geloven dat Frank voor de wedstrijd ze de opdracht geeft geen kansen te creëren (om het maar heel simpel te zeggen)quote:Op vrijdag 1 mei 2015 12:10 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Als je spelers het consequent niet doen of durven, zal Frank er wel iets mee te maken hebben. Hij kan het ook niet oplossen blijkbaar.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Nee dat zou ook wel heel debiel zijnquote:Op vrijdag 1 mei 2015 12:11 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
goed punt. maar ik weiger te geloven dat Frank voor de wedstrijd ze de opdracht geeft geen kansen te creëren (om het maar heel simpel te zeggen). Maar hij kan ook zeggen dat de spelers beducht moeten zijn op de tegenaanval en niet te snel de opening te zoeken maar het geduld bewaren (wat hij vaak ook heeft gezegd in interviews). En met dat geduld bewaren krijg je dus hele saaie wedstrijden, ipv dat we meteen vol druk op de tegenstander zetten en vol in de aanval gaan.
Oh.![]()
klopt, wat daar de reden voor is is mij een raadsel. zeker nu het zo "slecht" gaat zou je verwachten dat hij dingen anders gaan aanpakkenquote:Op vrijdag 1 mei 2015 12:12 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nee dat zou ook wel heel debiel zijn. Maar hij kan ook zeggen dat de spelers beducht moeten zijn op de tegenaanval en niet te snel de opening te zoeken maar het geduld bewaren (wat hij vaak ook heeft gezegd in interviews). En met dat geduld bewaren krijg je dus hele saaie wedstrijden, ipv dat we meteen vol druk op de tegenstander zetten en vol in de aanval gaan.
FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
En met wedstrijden die nergens meer om gaan moet je ook niet bang zijn voor een tegenaanval.quote:Op vrijdag 1 mei 2015 12:14 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
klopt, wat daar de reden voor is is mij een raadsel. zeker nu het zo "slecht" gaat zou je verwachten dat hij dingen anders gaan aanpakkenOh.![]()
dat is helemaal iets wat ik niet begrijp, zoveel aanstormend talent en dna nog speelt hij met "de oude garde" die al weg gaat of weg wilquote:Op vrijdag 1 mei 2015 12:19 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
En met wedstrijden die nergens meer om gaan moet je ook niet bang zijn voor een tegenaanval.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Dat is de vraag, eerlijk gezegd. Jonge gasten die opeens op een hoger niveau dan ze gewend zijn onder enorme druk moeten presteren, ga er maar aan staan als het even wat minder gaat.quote:Op vrijdag 1 mei 2015 12:10 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Als je spelers het consequent niet doen of durven, zal Frank er wel iets mee te maken hebben. Hij kan het ook niet oplossen blijkbaar.
Oké, Frank kan het niet oplossen. Maar is het op te lossen? De meest voor de hand liggende oplossing is spelers veel vertrouwen geven en ook na slechte wedstrijden te verdedigen. Dat doet hij, om vervolgens hier uitgekotst te worden![]()
![]()
Boilesenquote:Op vrijdag 1 mei 2015 12:26 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Dat is de vraag, eerlijk gezegd. Jonge gasten die opeens op een hoger niveau dan ze gewend zijn onder enorme druk moeten presteren, ga er maar aan staan als het even wat minder gaat.
Oké, Frank kan het niet oplossen. Maar is het op te lossen? De meest voor de hand liggende oplossing is spelers veel vertrouwen geven en ook na slechte wedstrijden te verdedigen. Dat doet hij, om vervolgens hier uitgekotst te wordenAFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Moisander een afscheid gunnenquote:Op vrijdag 1 mei 2015 12:22 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
dat is helemaal iets wat ik niet begrijp, zoveel aanstormend talent en dna nog speelt hij met "de oude garde" die al weg gaat of weg wil
Doe dat lekker volgend jaar in de rust van een Ajax-Excelsior.Oh.![]()
Hij geeft de spelers vertrouwen die er al 4 jaar niks van bakken (Sigthorsson) en daar komt gezeik op. Wat volkomen terecht is.quote:Op vrijdag 1 mei 2015 12:26 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Dat is de vraag, eerlijk gezegd. Jonge gasten die opeens op een hoger niveau dan ze gewend zijn onder enorme druk moeten presteren, ga er maar aan staan als het even wat minder gaat.
Oké, Frank kan het niet oplossen. Maar is het op te lossen? De meest voor de hand liggende oplossing is spelers veel vertrouwen geven en ook na slechte wedstrijden te verdedigen. Dat doet hij, om vervolgens hier uitgekotst te worden
Verder heeft deze groep wel ervaring nodig maar ook dat heeft Frank niet snel genoeg aangegeven, maar is ook de fout van het hele technische bestuur.Oh.![]()
Je moet ook kijken naar de alternatieven. Hier werd bijvoorbeeld ook altijd geroepen om Hoesen. Die gozer blijkt teringslecht te zijn. Milik vind ik ook beter dan Siggy, en Milik heeft uiteindelijk ook gewoon de voorkeur gekregen. En Boilesen presteert even slecht als Blind lang deed, inderdaad.
Maar wat ik wil aangeven: het kan niet en en. Je kan niet zeer snel alle wissels doorvoeren die hier worden gesuggereerd en ook eisen dat iedereen frank en vrij voetbalt, met vertrouwen, zonder druk etc. Ergo, het is nooit goed. Verder heeft iedereen recht op zijn mening natuurlijk, maar ik zou het wel mooi vinden als de meningen iets doordachter waren dan "dit en dat is kut"![]()
Hiermee ben ik het eens.quote:Op vrijdag 1 mei 2015 12:53 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Verder heeft iedereen recht op zijn mening natuurlijk, maar ik zou het wel mooi vinden als de meningen iets doordachter waren dan "dit en dat is kut"![]()
dittoquote:FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ik blijf erbij dat Hoesen een redelijke speler is/was voor Ajax. Dat ie in dat countervoetbal van Groningen niet rendeert is dan ook weer niet heel verrassend. De transferdeal/ruil Hoesen - Zivkovic is in mijn ogen ook maar een rare. Overall is Zivkovic vast wel een groter talent, maar qua type spel past het niet echt en dat geldt andersom dus ook.quote:Op vrijdag 1 mei 2015 12:53 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Je moet ook kijken naar de alternatieven. Hier werd bijvoorbeeld ook altijd geroepen om Hoesen. Die gozer blijkt teringslecht te zijn. Milik vind ik ook beter dan Siggy, en Milik heeft uiteindelijk ook gewoon de voorkeur gekregen. En Boilesen presteert even slecht als Blind lang deed, inderdaad.
Maar wat ik wil aangeven: het kan niet en en. Je kan niet zeer snel alle wissels doorvoeren die hier worden gesuggereerd en ook eisen dat iedereen frank en vrij voetbalt, met vertrouwen, zonder druk etc. Ergo, het is nooit goed. Verder heeft iedereen recht op zijn mening natuurlijk, maar ik zou het wel mooi vinden als de meningen iets doordachter waren dan "dit en dat is kut"![]()
Hoesen raakt geen pepernoot bij Groningen en die vind jij goed genoeg voor Ajax ? Dacht het niet.quote:Op vrijdag 1 mei 2015 13:15 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Ik blijf erbij dat Hoesen een redelijke speler is/was voor Ajax. Dat ie in dat countervoetbal van Groningen niet rendeert is dan ook weer niet heel verrassend. De transferdeal/ruil Hoesen - Zivkovic is in mijn ogen ook maar een rare. Overall is Zivkovic vast wel een groter talent, maar qua type spel past het niet echt en dat geldt andersom dus ook.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Zivko heeft nog geen één normale kans gehad en jij weet nu al dat hij niet bij Ajax past? De spits positie wordt zo enorm overschat he bij Ajax, alleen Zlatan en Messi kunnen de huidige spitsvorm invullen. Laat de man dan een keer staan of geef hem volgend jaar vertrouwen en de kans vanaf het begin. En ga verdommen niet direct Siggy erin zetten als hij een keer goed traint dat is funest voor het vertrouwen van de 1e spits.quote:Op vrijdag 1 mei 2015 13:15 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Ik blijf erbij dat Hoesen een redelijke speler is/was voor Ajax. Dat ie in dat countervoetbal van Groningen niet rendeert is dan ook weer niet heel verrassend. De transferdeal/ruil Hoesen - Zivkovic is in mijn ogen ook maar een rare. Overall is Zivkovic vast wel een groter talent, maar qua type spel past het niet echt en dat geldt andersom dus ook.
Je gaat mij niet vertellen dat Siggy en Milik beter in de kleine ruimte zouden zijn als Zivko.![]()
Ja en nee. Ben het absoluut met je eens dat Zivkovic een echte kans verdient en ik vind het ook schandalig/lachwekkend als ik De Boer hoor praten hoe hij zich moet aanpassen, terwijl De Boer zelf Sightorsson maar blijft opstellen. Sightorsson moet zo'n beetje de slechtste Ajax-spits aller tijden zijn. Milik is wel beter, maar inderdaad ook geen technisch wonder in de kleine ruimte. Heeft in ieder geval met zijn linkerbeen wel een serieus wapen achter de hand.quote:Op vrijdag 1 mei 2015 13:25 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Zivko heeft nog geen één normale kans gehad en jij weet nu al dat hij niet bij Ajax past? De spits positie wordt zo enorm overschat he bij Ajax, alleen Zlatan en Messi kunnen de huidige spitsvorm invullen. Laat de man dan een keer staan of geef hem volgend jaar vertrouwen en de kans vanaf het begin. En ga verdommen niet direct Siggy erin zetten als hij een keer goed traint dat is funest voor het vertrouwen van de 1e spits.
Je gaat mij niet vertellen dat Siggy en Milik beter in de kleine ruimte zouden zijn als Zivko.
En Zivkovic is nog erg jong en heeft tijd zat om zich te ontwikkelen, maar voorlopig zie ik hem ook niet direct de topspits worden die Ajax nodig heeft. Lijkt mij dat hij meer kan uitgroeien naar een type Makaay. Het liefst zie ik een technische spits die goed met zijn rug naar de goal kan spelen. Hoesen deed dat met al zijn gebreken nog vrij aardig, ook Siem de Jong vond ik op zijn best in de spits. Pantelic daarvoor voerde dat ook goed uit.![]()
Zivkovic is een uitstekend voorbeeld van vertyft slecht scoutingswerk, alleen beoordeeld op cijfers niet op zijn spel en hoe hij speeltquote:Op vrijdag 1 mei 2015 13:33 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Ja en nee. Ben het absoluut met je eens dat Zivkovic een echte kans verdient en ik vind het ook schandalig/lachwekkend als ik De Boer hoor praten hoe hij zich moet aanpassen, terwijl De Boer zelf Sightorsson maar blijft opstellen. Sightorsson moet zo'n beetje de slechtste Ajax-spits aller tijden zijn. Milik is wel beter, maar inderdaad ook geen technisch wonder in de kleine ruimte. Heeft in ieder geval met zijn linkerbeen wel een serieus wapen achter de hand.
En Zivkovic is nog erg jong en heeft tijd zat om zich te ontwikkelen, maar voorlopig zie ik hem ook niet direct de topspits worden die Ajax nodig heeft. Lijkt mij dat hij meer kan uitgroeien naar een type Makaay. Het liefst zie ik een technische spits die goed met zijn rug naar de goal kan spelen. Hoesen deed dat met al zijn gebreken nog vrij aardig, ook Siem de Jong vond ik op zijn best in de spits. Pantelic daarvoor voerde dat ook goed uit.RED ONS HENNIEGOD![]()
Je mag Llorente hebben ook goeie cijfers.quote:Op vrijdag 1 mei 2015 14:16 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Zivkovic is een uitstekend voorbeeld van vertyft slecht scoutingswerk, alleen beoordeeld op cijfers niet op zijn spel en hoe hij speelt![]()
Sinkgraven - Serero - Bazoer dus het middenveld de laatste twee potjes, denk ikquote:Davy Klaassen is donderdag succesvol geopereerd aan zijn buikwand. De verwachting is dat daarmee de klachten, waarmee hij sinds januari af en toe kampte, tot het verleden behoren. De middenvelder komt vanwege deze ingreep niet meer in actie in de resterende twee wedstrijden van dit seizoen.
Klaassen mocht na de operatie naar huis en is nu, net als de rest van de A-selectie, drie dagen vrij.
Maandag meldt de international zich weer bij Ajax om rustig te beginnen aan zijn herstel.
http://www.ajax.nl/Ajax-N(...)peratie-Klaassen.htm![]()
Schopt er hier 30 in . Goed aanspeelpunt ookquote:Op vrijdag 1 mei 2015 14:56 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Je mag Llorente hebben ook goeie cijfers.RED ONS HENNIEGOD![]()
Doe mij maar een potje met Van de Beekquote:Op vrijdag 1 mei 2015 15:56 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Sinkgraven - Serero - Bazoer dus het middenveld de laatste twee potjes, denk ik![]()
En Nouri een helftje. GenietenHeel veel groetjes, Catch22
En zoals mijn opa zei: "Al is het meisje nog zo mooi, haar poep stinkt ook". Rust Zacht opa..
Met GHB nooit meer nee
Storneren een optie?![]()
Over Nouri en Van de Beek gesproken.twitter:AFCAjax twitterde op vrijdag 01-05-2015 om 13:27:01Morgenmiddag speelt #Ajax A1 de kampioenswedstrijd tegen PSV! Vanaf 14:30 uur LIVE via: http://t.co/Ui5Koy4dOx http://t.co/WgNt0X5cge reageer retweet
![]()
Idd, zijn passjes breed worden pure perfectie.quote:Op vrijdag 1 mei 2015 17:18 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ik kan niet wachten op Nourigod in het 1e"Plausibel zeg ik gewoon. Ik zeg gewoon eerlijk, plausibel"![]()
Eerst nog een paar breedte-aankopen, want hij is te jongquote:Op vrijdag 1 mei 2015 17:18 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ik kan niet wachten op Nourigod in het 1eRED ONS HENNIEGOD![]()
Niks mis mee om Sinkgraven te halen. Nouri eerst een jaar in de JL laten voetballen en dan kan hij vanzelf wel doorstromen als er hier weer wat weggaan. Laat hem zich maar het elftal in spelen. De beste speelt (behalve in het geval van Sigthorsson en Boilesen)quote:Op vrijdag 1 mei 2015 18:25 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Eerst nog een paar breedte-aankopen, want hij is te jongOh.![]()
Nouri is beter dan Sinkgraven naar mijn mening. Fuck leeftijd en zogenaamde ervaringquote:Op vrijdag 1 mei 2015 18:32 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Niks mis mee om Sinkgraven te halen. Nouri eerst een jaar in de JL laten voetballen en dan kan hij vanzelf wel doorstromen als er hier weer wat weggaan. Laat hem zich maar het elftal in spelen. De beste speelt (behalve in het geval van Sigthorsson en Boilesen)RED ONS HENNIEGOD![]()
Sinkgraven vind ik anders ook gewoon een hele goede speler hoor. En Nouri kan het fysiek nog niet aan denk ik.quote:Op vrijdag 1 mei 2015 18:33 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Nouri is beter dan Sinkgraven naar mijn mening. Fuck leeftijd en zogenaamde ervaringOh.![]()
Sinkgraven kan het ook fysiek soms ook niet bolwerken.quote:Op vrijdag 1 mei 2015 18:35 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Sinkgraven vind ik anders ook gewoon een hele goede speler hoor. En Nouri kan het fysiek nog niet aan denk ik.
Vind het gewoon een overbodige aankoop , snap wel dat Jonk pissig isRED ONS HENNIEGOD![]()
We hadden gewoon wat nodig op het middenveld qua creativiteitquote:Op vrijdag 1 mei 2015 18:36 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Sinkgraven kan het ook fysiek soms ook niet bolwerken.
Vind het gewoon een overbodige aankoop , snap wel dat Jonk pissig is
Vind Gudelj dan eerder een overbodige aankoopOh.![]()
Nouri is 2 keer creatieverquote:Op vrijdag 1 mei 2015 18:39 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
We hadden gewoon wat nodig op het middenveld qua creativiteit
Vind Gudelj dan eerder een overbodige aankoop
Gudelj is ook overbodig ja . Ze volgen de Cruijfflijn nietRED ONS HENNIEGOD![]()
Gudelj halen omdat hij pit brengtquote:Op vrijdag 1 mei 2015 18:40 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Nouri is 2 keer creatiever
Gudelj is ook overbodig ja . Ze volgen de Cruijfflijn nietBlijf dat een bizarre reden vinden als het voetballend niet loopt.
Ja laten we dan iemand halen die dan wel tegen de scheidsrechter zeikt of iemand een doodschop geeft. Hebben we wat aan. Al is Gudelj vast een goede speler, maar niet beter dan wat we hebbenOh.![]()
Komt vooral omdat de leiding deze selectie schromelijk overschat. Ze denken echt dat hier heel veel voetballend in zit en dat Mike vd Hoorn meekan . Alleen wat felheid ontbreektquote:Op vrijdag 1 mei 2015 18:41 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Gudelj halen omdat hij pit brengtBlijf dat een bizarre reden vinden als het voetballend niet loopt.
Ja laten we dan iemand halen die dan wel tegen de scheidsrechter zeikt of iemand een doodschop geeft. Hebben we wat aan. Al is Gudelj vast een goede speler, maar niet beter dan wat we hebben
lol.RED ONS HENNIEGOD![]()
Er zit voetballend wel genoeg in hoor, komt er alleen echt heel weinig uit. Echt veel te weinigquote:Op vrijdag 1 mei 2015 18:44 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Komt vooral omdat de leiding deze selectie schromelijk overschat. Ze denken echt dat hier heel veel voetballend in zit en dat Mike vd Hoorn meekan . Alleen wat felheid ontbreekt
lol.Oh.![]()
Onana; Lartey Sanniez, Sporkslede, Van Bruggen, Owusu; Noordhoff, Bakker, Warmerdam; Acolatse, Zivkovic, Menig.
Straks om 20:00 worden ze afgeslacht door de kampioen NEC.![]()
Als je zolang zo slecht speelt betwijfel ik dat ten zeerste eigenlijkquote:Op vrijdag 1 mei 2015 18:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Er zit voetballend wel genoeg in hoor, komt er alleen echt heel weinig uit. Echt veel te weinigRED ONS HENNIEGOD![]()
Ik gok dat twee/drie goede spelers met iets meer ervaring en dus constanter spel een heel verschil gaan makenquote:Op vrijdag 1 mei 2015 18:47 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Als je zolang zo slecht speelt betwijfel ik dat ten zeerste eigenlijkOh.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: