SPOILER: F.A.Q.Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Slowchat is toegestaan, maar tot bepaalde hoogte! Praat het liefst over de muziek en de DJ's die aan het draaien zijn voor jouw plezier en vermaak
"Ik zal nooit bij een club gaan die mij als lid accepteert"
Puike TTquote:
Zoiets ja, heb ook honden gehad, maar ben gewoon meer een kattenmens. Voor mij geen hond meer, ook geen andere dieren meer.quote:Op woensdag 15 april 2015 03:12 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Ik heb eigenlijk een hekel aan honden, of beter gezegd ik heb een hekel aan veel hondeneigenaren. De beesten zelf zijn best ok, maar ik zou er nooit een willen hebben. Ik zou alleen willen dat mensen de stront opruimen die de beesten op de stoep achterlaten, ik flikker de vol gescheten kattenbak ja ook niet op straat.
'S nachts moet je niet teveel herrie aan je kop hebben.quote:Op woensdag 15 april 2015 03:16 schreef knokkels het volgende:
[..]
Puike TT
* knokkels komt erbij zitten
Op een zonnige middag is dit ook leuk hoor.quote:Op woensdag 15 april 2015 03:17 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
'S nachts moet je niet teveel herrie aan je kop hebben.
Ik ben altijd een kattenmens geweest heb altijd poezen gehad en nooit een hond, toen ik thuis het huis uit ging (lang geleden) nam ik de poes ook mee. Mijn broertje heeft wel 2 honden, op zich prima beesten, maar niks voor mijzelf.quote:Op woensdag 15 april 2015 03:17 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Zoiets ja, heb ook honden gehad, maar ben gewoon meer een kattenmens. Voor mij geen hond meer, ook geen andere dieren meer.
Slaap lekker chocoquote:Op woensdag 15 april 2015 03:17 schreef ChocoFan het volgende:
Is inderdaad goede rustige muziek, ik ga proberen te slapen.
Dag mensjes.![]()
Truste.quote:Op woensdag 15 april 2015 03:17 schreef ChocoFan het volgende:
Is inderdaad goede rustige muziek, ik ga proberen te slapen.
Dag mensjes.![]()
Dit soort muziek kan ik altijd wel waarderenquote:Op woensdag 15 april 2015 03:17 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
'S nachts moet je niet teveel herrie aan je kop hebben.
Kattenquote:Op woensdag 15 april 2015 03:17 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Zoiets ja, heb ook honden gehad, maar ben gewoon meer een kattenmens. Voor mij geen hond meer, ook geen andere dieren meer.
Ik hou ook van hard, maar niet op dit uur van de dag. Is ook niet handig voor je buren.quote:Op woensdag 15 april 2015 03:19 schreef knokkels het volgende:
[..]
Dit soort muziek kan ik altijd wel waarderen
Heerlijk in de supermarkt ook.quote:Op woensdag 15 april 2015 03:19 schreef knokkels het volgende:
[..]
Dit soort muziek kan ik altijd wel waarderen
Bu-ren?quote:Op woensdag 15 april 2015 03:20 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Ik hou ook van hard, maar niet op dit uur van de dag. Is ook niet handig voor je buren.
Nou, ik heb zelf wel last van 1 van mijn buren, maar ik heb geen zin om me tot zijn niveau te gaan verlagen. Dat is niet relaxt.quote:Op woensdag 15 april 2015 03:21 schreef knokkels het volgende:
[..]
Bu-ren?
What's that word you're speaking of?
Nah, olie op vuur gooien is best wel onhandigquote:Op woensdag 15 april 2015 03:23 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Nou, ik heb zelf wel last van 1 van mijn buren, maar ik heb geen zin om me tot zijn niveau te gaan verlagen. Dat is niet relaxt.
Kan wel ff langs komen met mijn speakers.quote:Op woensdag 15 april 2015 03:23 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Nou, ik heb zelf wel last van 1 van mijn buren, maar ik heb geen zin om me tot zijn niveau te gaan verlagen. Dat is niet relaxt.
Daarom, het werkt averechts, en ik heb er gewoon geen zin in.quote:Op woensdag 15 april 2015 03:24 schreef knokkels het volgende:
[..]
Nah, olie op vuur gooien is best wel onhandig
Dat zijn de lastigste.quote:Op woensdag 15 april 2015 03:29 schreef Mo_Muffin het volgende:
Het is maar een ouwe vent maar gestoord is ie wel.
Hij is waarschijnlijk ook flink doof en dan zet ie die kutradio (WDR 4) keihard, maar hij doet het ook om te treiteren, dat weet ik zeker. Maar ik negeer alles, en het is gelukkig niet elke dag zo.quote:
WDR4 is op zich wel ernstigquote:Op woensdag 15 april 2015 03:35 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Hij is waarschijnlijk ook flink doof en dan zet ie die kutradio (WDR 4) keihard, maar hij doet het ook om te treiteren, dat weet ik zeker. Maar ik negeer alles, en het is gelukkig niet elke dag zo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |