SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op vrijdag 27 maart 2015 09:41 schreef Notorious_Roy het volgende:
Alvast voor alle vragen:
PS+ is nu het goedkoopst bij Wehkamp met de code 'lente'SOONY
Sega maakt geen consolegames meerquote:Op dinsdag 14 april 2015 17:13 schreef Yi-Long het volgende:
... als ze nou ook even Super Meat Boy voor de PS4 aankondigen, dan is het officieel de beste console ooit...![]()
Hopelijk trouwens ook een nieuwe Splinter Cell, en eindelijk eens Beyond Good & Evil.
Oh, en Virtua Fighter 6. Iedere nieuwe console-generatie ging gepaard met een nieuw deel in de Virtua Fighter reeks, dus stiekum verwacht ik daar ook wel iets van...
options -> deletequote:Op dinsdag 14 april 2015 17:24 schreef Jungle_Jim het volgende:
Hoe kom ik in godsnaam voorbij dit stuk:
Ben nog steeds bezig met Binding of Isaac, moet alleen nog winnen met the Lost en een paar challenges completen, onmogelijk.quote:Op dinsdag 14 april 2015 17:13 schreef Yi-Long het volgende:
... als ze nou ook even Super Meat Boy voor de PS4 aankondigen, dan is het officieel de beste console ooit...![]()
Hopelijk trouwens ook een nieuwe Splinter Cell, en eindelijk eens Beyond Good & Evil.
Oh, en Virtua Fighter 6. Iedere nieuwe console-generatie ging gepaard met een nieuw deel in de Virtua Fighter reeks, dus stiekum verwacht ik daar ook wel iets van...
quote:Op dinsdag 14 april 2015 19:44 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Ik had een paar van die X1 controller sticks besteld uit China.
Krijg je van die gare dingen helemaal van plastic
trial and errorquote:Op dinsdag 14 april 2015 17:24 schreef Jungle_Jim het volgende:
Hoe kom ik in godsnaam voorbij dit stuk:
Die hebben wel rubber rondom?quote:Op dinsdag 14 april 2015 19:53 schreef Friday12 het volgende:
[..]![]()
Deze zijn wel goed. Heb ze net binnen gekregen
ja, ik heb ook die besteld.quote:Op dinsdag 14 april 2015 19:54 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Die hebben wel rubber rondom?
quote:Op dinsdag 14 april 2015 19:54 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Die hebben wel rubber rondom?
het kan je je account kosten, en je bent voor die 40eur geen eigenaar van ook maar iets.quote:
60? Shiiiiit deze man is zo rijk hij betaalt zelfs ¤10,- extra voor de servicequote:Op dinsdag 14 april 2015 20:53 schreef Disker91 het volgende:
Man man man, wat zijn de PSN servers soms toch traag. Je betaald verdorie 60 euro per jaar (of wat minder als je zoekt). En alsnog zijn die servers vaak veels te traag.
1 gig, 99 hours left (ja letterlijk). Even het "pauze/unpauze trucje" gedaan en dan nog 4 uur wachten.... Als het wel werkt heb ik die 1 gig binnen 2 tot 5 min binnen
Je mag toch wat verwachten van een betaalde service![]()
Sony doet het goed, maar PSN is soms nog een enorm drama.
samequote:Op dinsdag 14 april 2015 20:56 schreef Miauw_Zedong het volgende:
Ik ben blij dat mijn controllers nog nooit kapot zijn gegaan en ik er prima mee overweg kan. Dat gekut met sticks vervangen enzo
Die sticks zijn vervangen omdat de sticks van de DS4 pauper zijn, niet omdat ze defect zijn.quote:Op dinsdag 14 april 2015 20:56 schreef Miauw_Zedong het volgende:
Ik ben blij dat mijn controllers nog nooit kapot zijn gegaan en ik er prima mee overweg kan. Dat gekut met sticks vervangen enzo
Bij mij zijn ze gescheurdquote:Op dinsdag 14 april 2015 21:48 schreef Drankster het volgende:
[..]
Die sticks zijn vervangen omdat de sticks van de DS4 pauper zijn, niet omdat ze defect zijn.
Ja dat zeg ik. Ik kan er prima mee overweg, de sticks zijn niet pauper dus in mijn optiek.quote:Op dinsdag 14 april 2015 21:48 schreef Drankster het volgende:
[..]
Die sticks zijn vervangen omdat de sticks van de DS4 pauper zijn, niet omdat ze defect zijn.
het enige minpunt is dat je wapens zo snel 'kapot' gaan. Ben je net lekker aan het meppen...quote:Op dinsdag 14 april 2015 22:34 schreef Vault-Boy het volgende:
Man net begonnen met Dying Light en ben nu buiten. Fucking heerlijk game wordt het dan. Lekker die vrijheid en op je gemak die zombies afslachten![]()
Geeft zo'n heerlijk gevoel man
ja, kijk maar op youtube. Gewoon open schroeven, 2 (ofzo) draadjes los halen en dan kan je zo die oude eraf trekken en die nieuwe erop drukken.quote:
irritant ja. wel aardig sadistische game overigens. denk je dat zo'n zombie dood is moet je nog 10x op 'm inhakkenquote:Op dinsdag 14 april 2015 22:42 schreef RRuben het volgende:
[..]
het enige minpunt is dat je wapens zo snel 'kapot' gaan. Ben je net lekker aan het meppen...
ja ze zijn aardig hardnekkigquote:Op dinsdag 14 april 2015 22:43 schreef poker4lifee het volgende:
[..]
irritant ja. wel aardig sadistische game overigens. denk je dat zo'n zombie dood is moet je nog 10x op 'm inhakken
die heb ik ja, King Arthurquote:Op dinsdag 14 april 2015 22:45 schreef RRuben het volgende:
[..]
ja ze zijn aardig hardnekkigEr is wel zo'n wapen ergens in de game verstopt dat echt OP is. Maar een keer opzoeken mbv youtube
ja die ook, maar ik bedoel deze: bij 3:20. 500 damagequote:Op dinsdag 14 april 2015 22:47 schreef poker4lifee het volgende:
[..]
die heb ik ja, King ArthurMaarja, als je hem gebruikt gaat ie kapot. Dus dan maar niet gebruiken
![]()
quote:
quote:Op dinsdag 14 april 2015 22:55 schreef Vault-Boy het volgende:
Fuck ik zit nu al vastIk moet 2 lantaarnpalen aanzetten, maar maar hoe kom ik daar op? Zit op van alles te klimmen, maar ik kan nergens vanaf springen om op die palen te komen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.leef de leven
Dat is zeker niet lastig! Gelijk maar bestellen.quote:Op dinsdag 14 april 2015 22:43 schreef RRuben het volgende:
[..]
ja, kijk maar op youtube. Gewoon open schroeven, 2 (ofzo) draadjes los halen en dan kan je zo die oude eraf trekken en die nieuwe erop drukken.
quote:Op dinsdag 14 april 2015 22:57 schreef RRuben het volgende:
[..]Ah thanks nu geluktSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
wacht maar op de eerste keer nacht, shit is epischquote:Op dinsdag 14 april 2015 22:34 schreef Vault-Boy het volgende:
Man net begonnen met Dying Light en ben nu buiten. Fucking heerlijk game wordt het dan. Lekker die vrijheid en op je gemak die zombies afslachten![]()
Geeft zo'n heerlijk gevoel man
ohquote:Op dinsdag 14 april 2015 22:55 schreef RRuben het volgende:
[..]
ja die ook, maar ik bedoel deze: bij 3:20. 500 damage
sprong ook fucking vaak mis bij die missiequote:
vergeet niet een luier om te doenquote:Op dinsdag 14 april 2015 23:01 schreef Drankster het volgende:
[..]
wacht maar op de eerste keer nacht, shit is episch
Dat is niets manquote:Op dinsdag 14 april 2015 22:55 schreef RRuben het volgende:
[..]
ja die ook, maar ik bedoel deze: bij 3:20. 500 damage
Prachtigquote:
goed ja! Ben nog niet zo ver dus ik zal het wel zienquote:Op dinsdag 14 april 2015 23:04 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Dat is niets man
Ik heb meerdere wapens over de 2k
Van je headset heeft denk ik niks met bluetooth te maken aangezien de meegeleverde usb het werk moet doen en niet de PS4. De dongle stuurt en ontvangt het signaal.quote:Op dinsdag 14 april 2015 23:24 schreef admiraal_anaal het volgende:
Denk dat ik mijn ps4 terug moet sturen, overmorgen even bellen (dan pas tijd) want denk dat mijn bluetooth in de console naar de knoppen is. Heb soms ineens hevige lag op mijn controller en ook mijn ps4 gold headset happert steeds.
Soms uren niks en dan ineens lag met alles![]()
PS4 is van januari 2014 dus eens kijken hoe PS gaat reageren
Dus geen exclusive meer dit jaar? Matige E3 danquote:Op woensdag 15 april 2015 00:04 schreef Ixnay het volgende:
E3:
Uncharted 4
The Division
The Last Guardian
Final Fantasy XV
Fallout 4
Mafia 3
Deus Ex: Mankind Divided
Star Ocean 5
Red Read (?)
Bioshock Remastered
Mass Effect Trilogy Remastered
Until Dawn
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
Journey 2: Redemption!quote:Op woensdag 15 april 2015 00:06 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Dus geen exclusive meer dit jaar? Matige E3 dan
Ohja klopt idd, maar dat was wel erg bijzonder, zo groot is RD niet.quote:Op woensdag 15 april 2015 02:19 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Vorige keer deed sony toch iets over GTA 5?
Awesome spel welquote:Op woensdag 15 april 2015 02:21 schreef VelitoX het volgende:
[..]
Ohja klopt idd, maar dat was wel erg bijzonder, zo groot is RD niet.
Ja. Maar dat ws een trailer, meer niet. Rockstar is al tijden niet aanwezig op E3 zelf om iets te onthullen.quote:Op woensdag 15 april 2015 02:19 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Vorige keer deed sony toch iets over GTA 5?
Dat was het idd. Ik heb het zelf pas heel laat gespeeld, omdat mij de setting saai leek (grote kale lege woestijnen en prairies met weinig kleur), maar uiteindelijk vond ik het een topgame.quote:
Een van de meest overgewaardeerde games als je het mij vraagt...quote:
Duur.quote:Op woensdag 15 april 2015 08:18 schreef boem-dikkie het volgende:
Is een driekwart jaar oude PS4 met twee controllers (en oplaadkabels) en twee games (Fifa en GTA V) voor 375 een beetje een fatsoenlijke prijs? Of is dat te duur?
Die link linkt naar de homepage (gebeurt volgens mij automatisch op Fok met Bol).quote:Op woensdag 15 april 2015 08:23 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Duur.
https://mobile.twitter.co(...)d=587608695263141889
En dat blijkt dus gewoon gelul te zijn geweest....quote:Op dinsdag 14 april 2015 21:41 schreef MMaRsu het volgende:
Voor 40 euro kun je mkx over 2 weken ergens oppikken, gegarandeerd. Maar ik haal die game niet vanwege online region lock en day one patch die het aantal Koins wat je verdient flink vermindert om time saver dlc door je strot te duwen.
Zo dan?quote:Op woensdag 15 april 2015 08:38 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Die link linkt naar de homepage (gebeurt volgens mij automatisch op Fok met Bol).
Die doet het wel. Dan is 375 voor die set van Boem-dikkie in verhouding wel prijzig.quote:Op woensdag 15 april 2015 08:52 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Zo dan?
https://m.bol.com/nl/p/so(...)el/9200000040468193/
ja dat snap ikquote:Op dinsdag 14 april 2015 19:53 schreef Deviant1nl het volgende:
[..]
trial and errorik heb er wel een paar keer over gedaan om verder te komen
Het ligt een beetje aan je smaak, wel een voordeel dat er twee controllers bij zitten.quote:Op woensdag 15 april 2015 08:56 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Die doet het wel. Dan is 375 voor die set van Boem-dikkie in verhouding wel prijzig.
Dit. Snap ook niet wat mensen voor problemen er mee hebben aldoorquote:Op dinsdag 14 april 2015 22:11 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Ja dat zeg ik. Ik kan er prima mee overweg, de sticks zijn niet pauper dus in mijn optiek.
quote:Op dinsdag 14 april 2015 22:55 schreef RRuben het volgende:
[..]
ja die ook, maar ik bedoel deze: bij 3:20. 500 damage
Dat klopt, alleen online zie ik meer verhalen hierover en daar wordt gezegd dat door de brakke bluetooth hardware in de console het signaal van de dongle verstoord wordt.quote:Op dinsdag 14 april 2015 23:38 schreef Disker91 het volgende:
[..]
Van je headset heeft denk ik niks met bluetooth te maken aangezien de meegeleverde usb het werk moet doen en niet de PS4. De dongle stuurt en ontvangt het signaal.
Man. Man. Man. Wat gaat dit geweldig worden... De enige vrees die ik heb of mijn vrije tijd voldoende is om deze game echt onder de knie te krijgen. Het ziet er niet makkelijk uit.quote:
Tuurlijk, duizenden gamers zijn incapabelquote:Op woensdag 15 april 2015 09:04 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Dit. Snap ook niet wat mensen voor problemen er mee hebben aldoormotorisch niet helemaal capabel als je steeds die dingen molt
Want dat is onmogelijk?quote:Op woensdag 15 april 2015 09:35 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Tuurlijk, duizenden gamers zijn incapabel
Erg naïef om dat soort dingen te roepen als er zoveel bewijs is van gescheurd rubber en verwisselde sticks.
Zelf heb ik er ook geen probleem mee, maar het ontkennen kun je niet.
quote:Op woensdag 15 april 2015 09:43 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Want dat is onmogelijk?duizenden gamers op honderden duizenden gamers is niks.
Niet naief, gewoon feit.
Iddquote:Op woensdag 15 april 2015 09:45 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ja, die honderden pagina's op de PS fora met klachten zijn vast allemaal gemaakt door motorisch gestoorden.
Ah je was aan het trollen natuurlijk.quote:Op woensdag 15 april 2015 09:46 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Iddmongooltjes die niet om kunnen gaan met materiaal
![]()
Is niks? Dat is gewoon één procent en dat is dus niet niks. Daarnaast vind ik het vreemd dat mijn oude PS3 controllers in nieuwstaat zijn en ik de PS4 controller verslijt bij het leven.quote:Op woensdag 15 april 2015 09:43 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Want dat is onmogelijk?duizenden gamers op honderden duizenden gamers is niks.
Niet naief, gewoon feit.
Zelfs SNES controllers doen het nog thuis, hoe oud zijn die inmiddels?quote:Op woensdag 15 april 2015 09:47 schreef jackson het volgende:
[..]
Is niks? Dat is gewoon één procent en dat is dus niet niks. Daarnaast vind ik het vreemd dat mijn oude PS3 controllers in nieuwstaat zijn en ik de PS4 controller verslijt bij het leven.
1% op 100% is niks. Niet zo zeuren, gewoon normaal gamen.quote:Op woensdag 15 april 2015 09:47 schreef jackson het volgende:
[..]
Is niks? Dat is gewoon één procent en dat is dus niet niks. Daarnaast vind ik het vreemd dat mijn oude PS3 controllers in nieuwstaat zijn en ik de PS4 controller verslijt bij het leven.
Als iemand een andere mening heeft en je daar boos om word kan je idd beter gewoon voor jezelf zeggen dat diegene trolltquote:Op woensdag 15 april 2015 09:47 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ah je was aan het trollen natuurlijk.
Okee man.
Bij elke productielijn is een uitval van 2% geaccepteerd. Pas als het daar boven komt te liggen heb je te maken met een ontwerp- of productiefout.quote:Op woensdag 15 april 2015 09:47 schreef jackson het volgende:
[..]
Is niks? Dat is gewoon één procent en dat is dus niet niks. Daarnaast vind ik het vreemd dat mijn oude PS3 controllers in nieuwstaat zijn en ik de PS4 controller verslijt bij het leven.
Infantiele lul.quote:Op woensdag 15 april 2015 09:49 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
1% op 100% is niks. Niet zo zeuren, gewoon normaal gamen.
Boos?quote:Op woensdag 15 april 2015 09:49 schreef 2NutZ het volgende:
Als iemand een andere mening heeft en je daar boos om word kan je idd beter gewoon voor jezelf zeggen dat diegene trollt
Ik heb hem heel even gespeeld op de gamescom vorig jaar en de handling was best goed te doen. Al zal ik met een controller wel altijd verliezen van je als jij een wheelstand hebt. Maar potverdomme joh, wat ga ik deze game helemaal kapot spelenquote:Op woensdag 15 april 2015 09:18 schreef jackson het volgende:
[..]
Man. Man. Man. Wat gaat dit geweldig worden... De enige vrees die ik heb of mijn vrije tijd voldoende is om deze game echt onder de knie te krijgen. Het ziet er niet makkelijk uit.
*wheelstand pro website opent*
Nee, heb alle ps consoles op dag 1 aangeschaft en nooit problemen. Ook niet met de PS4.quote:Op woensdag 15 april 2015 09:53 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Boos?
Je lult gewoon uit je nek, het is allang bekend dat het rubber gebruikt in de eerste batch controllers van zeer slechte kwaliteit is, dat heeft niks te maken met hoe iemand omgaat met zijn spullen.
Als je daarnaast met termen als ''mongooltjes'' komt, kan ik je niet serieus meer nemen en zie ik het dus als trollen ja.
Dat is hartstikke mooi, ik heb ook alle PS consoles op dag 1 aangeschaft en nooit problemen gehad, tot de PS4... En al mijn vrienden hebben minstens 1 controller op moeten sturen wegens kapot rubber.quote:Op woensdag 15 april 2015 09:55 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Nee, heb alle ps consoles op dag 1 aangeschaft en nooit problemen. Ook niet met de PS4.
Ook mijn vrienden, niemand met die problemen...
Ja dat zal het zijn, vandaar dat Sony zelf aangeeft dat controllers uit een bepaalde reeks serienummers niet goed zijn.quote:Op woensdag 15 april 2015 09:55 schreef 2NutZ het volgende:
Dus ja gewoon normaal met je materiaal omgaan dan is het prima. Of je gamed de hele dag door ofzo, kan ook nog... maar dat is dan een ander probleem.
Dit inderdaad... Ik weet niet of er co-op achtige seizoen verreden kunnen worden maar anders lijkt me dat wel tof om samen eens te doen. Weet niet of je samen een team kan joinen en een seizoen kan racen of iets dergelijks?quote:Op woensdag 15 april 2015 09:55 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Ik heb hem heel even gespeeld op de gamescom vorig jaar en de handling was best goed te doen. Al zal ik met een controller wel altijd verliezen van je als jij een wheelstand hebt. Maar potverdomme joh, wat ga ik deze game helemaal kapot spelen![]()
Respect voor de moeite die je in de beste man steekt. Heb je een dienstverlenende / medische achtergrond qua werk?quote:Op woensdag 15 april 2015 09:57 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Dat is hartstikke mooi, ik heb ook alle PS consoles op dag 1 aangeschaft en nooit problemen gehad, tot de PS4... En al mijn vrienden hebben minstens 1 controller op moeten sturen wegens kapot rubber.
[..]
Ja dat zal het zijn, vandaar dat Sony zelf aangeeft dat controllers uit een bepaalde reeks serienummers niet goed zijn.
Dat is ook hardstikke mooi. Nu nog werken aan je motorische skills en dan kan je ook nog een controller langer behoudenquote:Op woensdag 15 april 2015 09:57 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Dat is hartstikke mooi, ik heb ook alle PS consoles op dag 1 aangeschaft en nooit problemen gehad, tot de PS4... En al mijn vrienden hebben minstens 1 controller op moeten sturen wegens kapot rubber.
[..]
Ja dat zal het zijn, vandaar dat Sony zelf aangeeft dat controllers uit een bepaalde reeks serienummers niet goed zijn.
Ik weet niet of co-op career er bij de launch al in zit, maar zou wel in de planning zitten. Eventueel later nog als DLC. Maar zou ik wel graag samen doen jaquote:Op woensdag 15 april 2015 09:58 schreef jackson het volgende:
[..]
Dit inderdaad... Ik weet niet of er co-op achtige seizoen verreden kunnen worden maar anders lijkt me dat wel tof om samen eens te doen. Weet niet of je samen een team kan joinen en een seizoen kan racen of iets dergelijks?
Het is hartstikke, als jij nou even aan je taal skills gaat werken?quote:Op woensdag 15 april 2015 10:00 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Dat is ook hardstikke mooi. Nu nog werken aan je motorische skills en dan kan je ook nog een controller langer behouden
Ach je moet wat.quote:Op woensdag 15 april 2015 09:59 schreef jackson het volgende:
[..]
Respect voor de moeite die je in de beste man steekt. Heb je een dienstverlenende / medische achtergrond qua werk?
Dat je het op kan brengen...
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nogmaals, congratsquote:
Zondag 14 juni begint er iig een persco (Bethesda). Daarna volgen vast Microsoft, EA, Ubi, Sony. De dag erop LA-time dan iigquote:
PS4 got no gamequote:Op woensdag 15 april 2015 11:14 schreef Miauw_Zedong het volgende:
Oooh dan pas... Wat loopt iedereen hier al te fappen dan?
kan er blijkbaar wel onderdoor rollenquote:Op woensdag 15 april 2015 08:57 schreef Jungle_Jim het volgende:
[..]
ja dat snap ikhet hele spel is zo. Maar ik kom maar niet voorbij dit stuk. Kan er volgens mij niet onderdoor rollen.
Speculeren heet datquote:Op woensdag 15 april 2015 11:14 schreef Miauw_Zedong het volgende:
Oooh dan pas... Wat loopt iedereen hier al te fappen dan?
Je geeft niet echt een mening in je voorgaande postsquote:Op woensdag 15 april 2015 09:49 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
1% op 100% is niks. Niet zo zeuren, gewoon normaal gamen.
[..]
Als iemand een andere mening heeft en je daar boos om word kan je idd beter gewoon voor jezelf zeggen dat diegene trollt
Nah, hij heeft eigenlijk gewoon gelijk: 1 procent is geen niets. In ieder geval niet om echt actie op te ondernemen.quote:
Wat?quote:Op woensdag 15 april 2015 12:33 schreef Keltie het volgende:
[..]
Nah, hij heeft eigenlijk gewoon gelijk: 1 procent is geen niets. In ieder geval niet om echt actie op te ondernemen.
Maar hij hoeft diegene ook niet mongolen te noemen omdat de controllers gewoon slecht zijnquote:Op woensdag 15 april 2015 12:33 schreef Keltie het volgende:
[..]
Nah, hij heeft eigenlijk gewoon gelijk: 1 procent is geen niets. In ieder geval niet om echt actie op te ondernemen.
Fijne toestellen die Lumia's maar na de Denim update wil het toetsenbord nogal (ong. Ieder getypt bericht) gek doenquote:Op woensdag 15 april 2015 12:35 schreef jackson het volgende:
[..]
Wat?
Ik zou je zin even opnieuw lezen. Daarnaast is 1 procent afwijking voor dit soort producten veel en veel te hoog. Voor elk productie-bedrijf in deze branche is dat echt heel veel.
Dan heb je andere informatie en ervaringen dan ik. Soit.quote:Op woensdag 15 april 2015 12:40 schreef Keltie het volgende:
[..]
Fijne toestellen die Lumia's maar na de Denim update wil het toetsenbord nogal (ong. Ieder getypt bericht) gek doen
Nah, ik merk door de jaren heen dat een 1 procentje voor productiebedrijven geen reden is om de productiemethodes eens tegen het ligt te houden.
Ga weg man idiootquote:
Doe stoer met je Spaans.quote:Op woensdag 15 april 2015 12:43 schreef jackson het volgende:
[..]
Dan heb je andere informatie en ervaringen dan ik. Soit.
Dit. Bij 1% doen ze dat echt niet. Is te verwaarlozen.quote:Op woensdag 15 april 2015 12:40 schreef Keltie het volgende:
[..]
Nah, ik merk door de jaren heen dat een 1 procentje voor productiebedrijven geen reden is om de productiemethodes eens tegen het ligt te houden.
Jawel, ik ben van mening dat als je normaal regulier gebruik maakt van een ps4 controller dat het niet zo snel stuk gaat.quote:Op woensdag 15 april 2015 12:17 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Je geeft niet echt een mening in je voorgaande posts![]()
En ik dacht precies hetzelfde... WTF doen mensen met hun controllers![]()
Tot de mijne ook kapot gingZelfs de triggers gingen kraken enz terwijl ik ze gewoon normaal indruk
![]()
Dit is FOK! niet zo aanstellenquote:Op woensdag 15 april 2015 12:37 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Maar hij hoeft diegene ook niet mongolen te noemen omdat de controllers gewoon slecht zijn
Ik ben echt benieuwd waar je dit op staaft? Het is onzin. Samsung accepteert ook echt niet als 1 op de 100 TV's niet deugt of 1 op de 100 PS4's. Ik kom als Consultant bij bedrijven waar men waardes ver benede de 1% hanteert.quote:Op woensdag 15 april 2015 13:16 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Dit. Bij 1% doen ze dat echt niet. Is te verwaarlozen.
Op feiten. Maar...quote:Op woensdag 15 april 2015 13:26 schreef jackson het volgende:
[..]
Ik ben echt benieuwd waar je dit op staaft? Het is onzin. Samsung accepteert ook echt niet als 1 op de 100 TV's niet deugt of 1 op de 100 PS4's. Ik kom als Consultant bij bedrijven waar men waardes ver benede de 1% hanteert.
quote:Op woensdag 15 april 2015 09:59 schreef jackson het volgende:
[..]
Respect voor de moeite die je in de beste man steekt. Heb je een dienstverlenende / medische achtergrond qua werk?
Dat je het op kan brengen...
Na dit heb ik niet zo'n behoefte meer serieus op jou te reageren eigenlijk. Zoek het zelf maar uit.quote:
Haha! Dat is je ondertitel man, kom opquote:Op woensdag 15 april 2015 13:31 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Op feiten. Maar...
[..]
[..]
Na dit heb ik niet zo'n behoefte meer serieus op jou te reageren eigenlijk. Zoek het zelf maar uit.
quote:Op woensdag 15 april 2015 13:31 schreef 2NutZ het volgende:
Na dit heb ik niet zo'n behoefte meer serieus op jou te reageren eigenlijk. Zoek het zelf maar uit.
quote:Op woensdag 15 april 2015 13:16 schreef 2NutZ het volgende:
Dit is FOK! niet zo aanstellentuurlijk beetje nuance.
Dat moet jij weten verderquote:Op woensdag 15 april 2015 13:33 schreef jackson het volgende:
[..]
Haha! Dat is je ondertitel man, kom op.
Op feiten? Ik krijg aan de hand van je reacties niet echt het idee dat je weet waar je het over hebt, dus welke feiten?
quote:
Vandaar dat al mijn oudere controllers niet kapot zijn.. Omdat ik ze slecht behandelquote:Op woensdag 15 april 2015 13:16 schreef 2NutZ het volgende:
quote:
Op woensdag 15 april 2015 12:17 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Je geeft niet echt een mening in je voorgaande posts
En ik dacht precies hetzelfde... WTF doen mensen met hun controllers
Tot de mijne ook kapot ging Zelfs de triggers gingen kraken enz terwijl ik ze gewoon normaal indruk
Jawel, ik ben van mening dat als je normaal regulier gebruik maakt van een ps4 controller dat het niet zo snel stuk gaat.
Reageer eens inhoudelijk.quote:
'zoek het maar uit'quote:
Oke.quote:Op woensdag 15 april 2015 13:35 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Vandaar dat al mijn oudere controllers niet kapot zijn.. Omdat ik ze slecht behandel
Het lijkt erop. Ik noem hem bij zijn ondertitel en zelfs dat viel hem niet opquote:Op woensdag 15 april 2015 13:38 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Ik denk dat hij 2 nutz als brein heeft
quote:Op woensdag 15 april 2015 13:46 schreef Rossdale het volgende:
Ik behandel mijn controllers niet slecht, maar je moet wel duidelijk laten weten wie de baas is. Zo dien je ze niet met geweld te behandelen als het even tegen zit in het leven, maar even stevig aanspreken en eventueel een time-out geven in de hoek van de kamer op zijn tijd moet gewoon kunnen.
Als ze gaan piepen, dan dien je ze gewoonweg de mond te snoeren en eventueel gewoon zonder stroom terug in hun la leggen. Zo'n nacht zonder voeding zal ze dan ook wel leren.
Als het echt te ernstig wordt kun je ze natuurlijk altijd nog uit huis plaatsen, in de kliko bijvoorbeeld en gewoon een nieuwe in huis halen.
Heldquote:Op woensdag 15 april 2015 13:46 schreef Rossdale het volgende:
Ik behandel mijn controllers niet slecht, maar je moet wel duidelijk laten weten wie de baas is. Zo dien je ze niet met geweld te behandelen als het even tegen zit in het leven, maar even stevig aanspreken en eventueel een time-out geven in de hoek van de kamer op zijn tijd moet gewoon kunnen.
Als ze gaan piepen, dan dien je ze gewoonweg de mond te snoeren en eventueel gewoon zonder stroom terug in hun la leggen. Zo'n nacht zonder voeding zal ze dan ook wel leren.
Als het echt te ernstig wordt kun je ze natuurlijk altijd nog uit huis plaatsen, in de kliko bijvoorbeeld en gewoon een nieuwe in huis halen.
Bullshit.quote:Op woensdag 15 april 2015 09:51 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Bij elke productielijn is een uitval van 2% geaccepteerd. Pas als het daar boven komt te liggen heb je te maken met een ontwerp- of productiefout.
Op welk vlak consulteer je?quote:Op woensdag 15 april 2015 13:26 schreef jackson het volgende:
[..]
Ik ben echt benieuwd waar je dit op staaft? Het is onzin. Samsung accepteert ook echt niet als 1 op de 100 TV's niet deugt of 1 op de 100 PS4's. Ik kom als Consultant bij bedrijven waar men waardes ver benede de 1% hanteert.
Eensch. Maar ik reageer selectiefquote:Op woensdag 15 april 2015 12:37 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Maar hij hoeft diegene ook niet mongolen te noemen omdat de controllers gewoon slecht zijn
quote:Op woensdag 15 april 2015 13:41 schreef jackson het volgende:
[..]
Het lijkt erop. Ik noem hem bij zijn ondertitel en zelfs dat viel hem niet op.
Ik ga vaak maar uit van het beste in de mens, in Brabant zeggen ze dan: Tis nie zonne kwaaie waarschijnlijk.
quote:Op woensdag 15 april 2015 13:38 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Ik denk dat hij 2 nutz als brein heeft
Niet zo roddelen, damesquote:
Een beetje zoals bij kinderen...quote:Op woensdag 15 april 2015 13:46 schreef Rossdale het volgende:
Ik behandel mijn controllers niet slecht, maar je moet wel duidelijk laten weten wie de baas is. Zo dien je ze niet met geweld te behandelen als het even tegen zit in het leven, maar even stevig aanspreken en eventueel een time-out geven in de hoek van de kamer op zijn tijd moet gewoon kunnen.
Als ze gaan piepen, dan dien je ze gewoonweg de mond te snoeren en eventueel gewoon zonder stroom terug in hun la leggen. Zo'n nacht zonder voeding zal ze dan ook wel leren.
Als het echt te ernstig wordt kun je ze natuurlijk altijd nog uit huis plaatsen, in de kliko bijvoorbeeld en gewoon een nieuwe in huis halen.
Want?quote:
Op ERP gebied bij zowel productiebedrijven als dienstenleveranciers momenteel.quote:
Binnen de garantietermijn is even een nieuwe parameter die nu voorbij komt, mogelijk terecht maar ik zie het meer in de hoek van productiefout. De producten zijn technisch (materiaal, montage of combi) niet in orde, aantoonbaar, daarbij is 1% onacceptabel.quote:Op woensdag 15 april 2015 14:27 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Want?
Ik ken geen ISO-normen hiervoor, maar op voorhand wordt er altijd een bepaalde failure rate ingecalculeerd. En in de wereld van gadgets en electronica is 2% echt geen vreemd getal. Dat betekent dat 2 op de 100 verkochte exemplaren kuren begint te vertonen voor de garantietermijn is verstreken. Zo vreemd is dat niet.
Dus als het bullshit is, wat kan, dan wel graag een onderbouwing.
Tuurlijk mag dat, meid. Maar is niet netjes.quote:Op woensdag 15 april 2015 14:59 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Ja dat is mijn mening he dat moet kunnen
wat jij zegt wel danquote:Op woensdag 15 april 2015 15:03 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Tuurlijk mag dat, meid. Maar is niet netjes.
Uiteraard.quote:
Dat zijn twee verschillende zaken. een uitval percentage is een fout in de productie die ertoe leidt dat de producten uberhaupt niet bij de klant komen, maar direct worden vernietigd / recycled. Dat is echt abnormaal hoog als dat al boven een procent ligt, zeker bij homogene massaproductie zoals controllers.quote:Op woensdag 15 april 2015 14:27 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Want?
Ik ken geen ISO-normen hiervoor, maar op voorhand wordt er altijd een bepaalde failure rate ingecalculeerd. En in de wereld van gadgets en electronica is 2% echt geen vreemd getal. Dat betekent dat 2 op de 100 verkochte exemplaren kuren begint te vertonen voor de garantietermijn is verstreken. Zo vreemd is dat niet.
Dus als het bullshit is, wat kan, dan wel graag een onderbouwing.
Ik speel niet op de man hoor, maar dat ik dit moet uitleggen is alweer erg genoeg. Succes verder.quote:
quote:Op woensdag 15 april 2015 15:11 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Ik speel niet op de man hoor, maar dat ik dit moet uitleggen is alweer erg genoeg. Succes verder.
quote:
nope.quote:Op woensdag 15 april 2015 15:06 schreef Godtje het volgende:
[..]
Is er bekend wat Rockstar nu aan het doen is?
Zwemmen in het geld uiteraard.quote:Op woensdag 15 april 2015 15:06 schreef Godtje het volgende:
[..]
Is er bekend wat Rockstar nu aan het doen is?
zwemmen in het geld? Die jongens zijn nu alweer binnen.quote:Op woensdag 15 april 2015 15:06 schreef Godtje het volgende:
[..]
Is er bekend wat Rockstar nu aan het doen is?
quote:Op woensdag 15 april 2015 13:46 schreef Rossdale het volgende:
Ik behandel mijn controllers niet slecht, maar je moet wel duidelijk laten weten wie de baas is. Zo dien je ze niet met geweld te behandelen als het even tegen zit in het leven, maar even stevig aanspreken en eventueel een time-out geven in de hoek van de kamer op zijn tijd moet gewoon kunnen.
Als ze gaan piepen, dan dien je ze gewoonweg de mond te snoeren en eventueel gewoon zonder stroom terug in hun la leggen. Zo'n nacht zonder voeding zal ze dan ook wel leren.
Als het echt te ernstig wordt kun je ze natuurlijk altijd nog uit huis plaatsen, in de kliko bijvoorbeeld en gewoon een nieuwe in huis halen.
Bloodborne is voor mij de beste game ooit op een PS. Het is nog wachten op een Tales en FF (en dan geen port).quote:Op woensdag 15 april 2015 14:20 schreef Tortugal het volgende:
Ik denk toch met nostalgie terug aan mijn PS3. Games die ik daarop gespeeld heb als de Italiaanse AC's en ook de Amerikaanse, Red Dead, Far Cry 3 en Skyrim. Dat soort geweldige ervaringen heb ik nog niet gehad op de PS4.
Sony zelf stelde 0.4% over de eerste 1m consoles wat een week later is bijgesteld naar onder 1%quote:Op woensdag 15 april 2015 15:11 schreef Visserij het volgende:
[..]
Dat zijn twee verschillende zaken. een uitval percentage is een fout in de productie die ertoe leidt dat de producten uberhaupt niet bij de klant komen, maar direct worden vernietigd / recycled. Dat is echt abnormaal hoog als dat al boven een procent ligt, zeker bij homogene massaproductie zoals controllers.
Als je het hebt over failure rates binnen de garantietermijn, dan zou Sony 370.000 kapotte PS4's moeten verwachten (18,5Mio verkocht in januari). Denk dat de fora dan wel ontploft zouden zijn inmiddels!
de architectuur van de 3 is zo anders dat dat gewoon niet zo 1-2-3 kanquote:Op woensdag 15 april 2015 15:36 schreef wdn het volgende:
[..]
---
Echt he. Mijn controllers van mijn PS3 zijn nog origineel. En dat is een 60Gb phat.
Die op de PS4 werkt vlekkeloos BEHALVE 1 die ik extra erbij heb gekocht. Die heeft dagen dat' ie disconnect of knoppen actief blijven (bijvoorbeeld dat er een voorwaarste beweging gebeurd terwijl ik echt heb lostgelaten). Die gaat zeker de kliko in als ik een keer een slechte dag heb.
[..]
Bloodborne is voor mij de beste game ooit op een PS. Het is nog wachten op een Tales en FF (en dan geen port).
Maar ik had wat graag een 50, 100 euro meer betaald voor een PS4 met PS3 backwards compatibility.
Aan het zwemmen in hun GTA moneyquote:Op woensdag 15 april 2015 15:06 schreef Godtje het volgende:
[..]
Is er bekend wat Rockstar nu aan het doen is?
Daar werkt(e) een andere studio aan, maar misschien dat ze helpenquote:Op woensdag 15 april 2015 15:48 schreef s0ul1991 het volgende:
[..]
Aan het zwemmen in hun GTA money
En misschien werken aan: "Whore of the Orient"
Dat was tussen de ps2 en ps3 ook maar ik kan toch echt ps2 games spelen op mijn ps3quote:Op woensdag 15 april 2015 15:48 schreef Catch22- het volgende:
[..]
de architectuur van de 3 is zo anders dat dat gewoon niet zo 1-2-3 kan
Is Team Bondi niet meer bij Rockstar?quote:Op woensdag 15 april 2015 15:56 schreef Pheno het volgende:
[..]
Daar werkt(e) een andere studio aan, maar misschien dat ze helpen
LA Noire is uitgegeven door Rockstar, maar Team Bondi was een derde partij in dezequote:Op woensdag 15 april 2015 15:58 schreef s0ul1991 het volgende:
[..]
Is Team Bondi niet meer bij Rockstar?Ik wist dat er veel ontslagen waren geweest.
quote:Deal of the week: (valid until 22nd April 2015)
Dying Light
Not available in Germany
Was ¤69.99/£54.99/AU$99.95, now ¤49.99/£39.99/AU$69.99
Additional 10% discount for PS Plus members
Warner Bros discounts: (valid until 29th April)
PS4 games:
Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition
40% off original price: ¤59.99/£54.99/AU$84.95
Additional 20% discount for PS Plus members
LEGO Batman 3: Beyond Gotham Premium Edition
40% off original price: ¤74.99/£64.99/AU$107.95
Additional 10% discount for PS Plus members
LEGO Batman 3: Beyond Gotham
40% off original price: Was ¤59.99/£49.99/AU$84.95
Additional 10% discount for PS Plus members
LEGO Batman 3: Beyond Gotham Season Pass
10% off original price: Was ¤14.99/£11.99/AU$22.95
Additional 10% discount for PS Plus members
LEGO Marvel Super Heroes
50% off original price: Was ¤59.99/£54.99/AU$84.95
Additional 10% discount for PS Plus members
LEGO Marvel Super Heroes DLC: Super Pack
50% off original price: Was ¤4.99/£3.99/AU$7.55
LEGO Movie Videogame
50% off original price: Was ¤59.99/£54.99/AU$84.95
Additional 10% discount for PS Plus members
LEGO The Hobbit
30% off original price: Was ¤59.99/£54.99/AU$84.95
Additional 30% discount for PS Plus members
Middle-earth: Shadow of Mordor Legion Edition
40% off original price: Was ¤69.99/£54.99/AU$99.95
Additional 10% discount for PS Plus members
Middle-earth: Shadow of Mordor Premium Edition
40% off original price: Was ¤94.99/£74.98/AU$137.95
Additional 10% discount for PS Plus members
Middle-earth: Shadow of Mordor Season Pass
10% off original price: Was ¤24.99/£19.99/AU$37.95
Additional 10% discount for PS Plus members
Middle-earth: Shadow of Mordor Lord of the Hunt
40% off original price: Was ¤9.99/£7.99/AU$14.95
Additional 10% discount for PS Plus members
Geen idee waarom jequote:
Okee man.quote:Op woensdag 15 april 2015 16:32 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Geen idee waarom jedoet, want vergeleken met de USA store zijn dit belachelijke prijzen. De Lego games zijn daar echt VEEL goedkoper geweest.
Mwah, nog altijd 45-50 euro voor Dying Light. Dat stelt weinig voor.quote:Op woensdag 15 april 2015 16:33 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Okee man.
Maar het blijven aanbiedingen, met Dying Light als deal of the week, vond ik een duimpje waard.
Is het spel wel zeker waardquote:Op woensdag 15 april 2015 16:35 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Mwah, nog altijd 45-50 euro voor Dying Light. Dat stelt weinig voor.
Het scheelt 25 euro als je Plus hebt. (ten opzichte van de originele prijs voor de digitale versie)quote:Op woensdag 15 april 2015 16:35 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Mwah, nog altijd 45-50 euro voor Dying Light. Dat stelt weinig voor.
dit. mooie prijsquote:Op woensdag 15 april 2015 16:44 schreef Miauw_Zedong het volgende:
Dying light is die 45 euro meer dan waard.
Ik zie een vergelijkbare game smaak. FF en Talesquote:Op woensdag 15 april 2015 15:36 schreef wdn het volgende:
[..]
---
Echt he. Mijn controllers van mijn PS3 zijn nog origineel. En dat is een 60Gb phat.
Die op de PS4 werkt vlekkeloos BEHALVE 1 die ik extra erbij heb gekocht. Die heeft dagen dat' ie disconnect of knoppen actief blijven (bijvoorbeeld dat er een voorwaarste beweging gebeurd terwijl ik echt heb lostgelaten). Die gaat zeker de kliko in als ik een keer een slechte dag heb.
[..]
Bloodborne is voor mij de beste game ooit op een PS. Het is nog wachten op een Tales en FF (en dan geen port).
Maar ik had wat graag een 50, 100 euro meer betaald voor een PS4 met PS3 backwards compatibility.
Ik heb de hele Tales (Zestiria LE staat in de pre-order) en FF serie hier (ook voor consoles die ik niet eens hebquote:Op woensdag 15 april 2015 17:27 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Ik zie een vergelijkbare game smaak. FF en Tales
Gewoon Xillia want Millaquote:Op woensdag 15 april 2015 18:31 schreef wdn het volgende:
[..]
Ik heb de hele Tales (Zestiria LE staat in de pre-order) en FF serie hier (ook voor consoles die ik niet eens heb) "Ar" is nog zo'n serie die ik blind koop.
JRPGs hebben mijn voorkeur. En anders RPGs. Hooked sinds Eye of the Beholder 1 ->
"Atelier" games ook maar die krijg ik nooit uitgespeeld(Ik heb "Shallie" in de PS3 zitten).
Oh ja Disgae heb ik ook veel van liggen.quote:Op woensdag 15 april 2015 18:50 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Gewoon Xillia want Milla
Daarnaast vind ik Disgaea ook wel wat hebben.
twitter:XboxP3 twitterde op dinsdag 14-04-2015 om 20:04:35I know some will question me but wanted to say it's cool to see Bloodborne sell 1M+. New IP is hard, congrats @PlayStation @fromsoftware_pr reageer retweet
Wil die nieuwe die voor de PS4 uitkomtquote:Op woensdag 15 april 2015 19:06 schreef wdn het volgende:
[..]
Oh ja Disgae heb ik ook veel van liggen.
Briljante humor in DisgaeaBeetje met Prinnies gooien is ook altijd leuk
Mooi lijstje. Graag ook een releasedatum voor Project Morpheus, november 2015.quote:Op woensdag 15 april 2015 00:04 schreef Ixnay het volgende:
E3:
Uncharted 4
The Division
The Last Guardian
Final Fantasy XV
Fallout 4
Mafia 3
Deus Ex: Mankind Divided
Star Ocean 5
Red Read (?)
Bioshock Remastered
Mass Effect Trilogy Remastered
Until Dawn
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
Disgaea 5: Alliance of Vengeancequote:Op woensdag 15 april 2015 19:45 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Wil die nieuwe die voor de PS4 uitkomt
Komt in 2016quote:Op woensdag 15 april 2015 19:49 schreef Devz het volgende:
[..]
Mooi lijstje. Graag ook een releasedatum voor Project Morpheus, november 2015.
Doen, als het net zo lang is als Dead Island moet je dat makkelijk redden of je moet weinig tijd hebben.quote:Op woensdag 15 april 2015 21:04 schreef Tortugal het volgende:
Oei, Dying Light 45e, maar over een maand Witcher 3... Twijfels
17 april 2015quote:Op woensdag 15 april 2015 21:39 schreef Koopsie het volgende:
Deze week toch gameplay van Battlefront?
Echt een heerlijke game...quote:Op woensdag 15 april 2015 22:29 schreef Disker91 het volgende:
Mooi ingame trailertje
Gratis auto bij de nieuwe patch (en nee dit gaat niet ten koste van de maandelijkse gratis auto)
Hieronder de " waar is mijn gratis PS+-versie" comments
Disgaea is awesome, net 4 uitgespeeld op de Vita. Of naja, uitgespeeld... Ik heb het main story doorlopen en wat extra dingetjes gedaan. Ik denk niet dat ik alles ga doen of voor de platinum trophy ga hierbij. Dat wordt echt een gigantische grindquote:Op woensdag 15 april 2015 19:06 schreef wdn het volgende:
[..]
Oh ja Disgae heb ik ook veel van liggen.
Briljante humor in DisgaeaBeetje met Prinnies gooien is ook altijd leuk
Ik moet hem ook een keer kopenquote:Op woensdag 15 april 2015 22:29 schreef Disker91 het volgende:
Mooi ingame trailertje
Gratis auto bij de nieuwe patch (en nee dit gaat niet ten koste van de maandelijkse gratis auto)
Hieronder de " waar is mijn gratis PS+-versie" comments
Phil is een baasquote:Op woensdag 15 april 2015 19:44 schreef poker4lifee het volgende:
twitter:XboxP3 twitterde op dinsdag 14-04-2015 om 20:04:35I know some will question me but wanted to say it's cool to see Bloodborne sell 1M+. New IP is hard, congrats @PlayStation @fromsoftware_pr reageer retweet
+splitscreen modequote:Op woensdag 15 april 2015 22:41 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Echt een heerlijke game...Enige wat ontbreekt is wat meer afwisseling in de auto's (Japanse cars, Amerikaanse cars, classic cars, etc) en lokaties/tracks, maar de tracks die er zijn zijn stuk voor stuk geweldig en heerlijk om keer op keer op keer te spelen.
Er is ook nog OlliOlli 2 om de platinum te halen, en ik wil nog Hotline Miami, Tomb Raider en Never Alone spelen voor Witcher. #firstworldproblemsquote:Op woensdag 15 april 2015 21:18 schreef Drankster het volgende:
[..]
Doen, als het net zo lang is als Dead Island moet je dat makkelijk redden of je moet weinig tijd hebben.
Gewoon even wachten op een aanbieding voor de Season Pass voor 10 euro ofzo. Tot die tijd vermaak ik me wel met de base-game en de gratis DLC.quote:Op woensdag 15 april 2015 22:45 schreef Jungle_Jim het volgende:
[..]
+splitscreen mode![]()
En er is teveel dlcdie auto's kunnen me niet zoveel schelen maar dingen zoals die elements mode wel.
Until Dawn is een exclusive en komt dit jaar nog.quote:Op woensdag 15 april 2015 00:06 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Dus geen exclusive meer dit jaar? Matige E3 dan
Die platinum is idd te hardcore. Ben zelf ook gequitquote:Op woensdag 15 april 2015 22:42 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
[..]
Disgaea is awesome, net 4 uitgespeeld op de Vita. Of naja, uitgespeeld... Ik heb het main story doorlopen en wat extra dingetjes gedaan. Ik denk niet dat ik alles ga doen of voor de platinum trophy ga hierbij. Dat wordt echt een gigantische grind
Daar zit ik eerlijk gezegd totaal niet op te wachten.quote:Op woensdag 15 april 2015 19:49 schreef Devz het volgende:
[..]
Mooi lijstje. Graag ook een releasedatum voor Project Morpheus, november 2015.
Was wel volgens heel veel bronnen game of the year.quote:Op woensdag 15 april 2015 02:21 schreef VelitoX het volgende:
[..]
Ohja klopt idd, maar dat was wel erg bijzonder, zo groot is RD niet.
Die Tour Events boeien mij juist weer niet.quote:Op woensdag 15 april 2015 22:45 schreef Jungle_Jim het volgende:
[..]
+splitscreen mode![]()
En er is teveel dlcdie auto's kunnen me niet zoveel schelen maar dingen zoals die elements mode wel.
Een groot deel van de rest van de wereld gelukkig wel. VR wordt the next big thing.quote:Op woensdag 15 april 2015 23:45 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Daar zit ik eerlijk gezegd totaal niet op te wachten.
Is al uit in Japan dacht ik en later dit jaar komt hij hierheenquote:Op woensdag 15 april 2015 23:45 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Die platinum is idd te hardcore. Ben zelf ook gequit
Zoek ff uit wanneer 5 komt dan
Mwah, zou idd best een Wii-factor kunnen hebben waardoor het een ander publiek trekt, maar uiteindelijk is toch gebleken dat veel mensen graag rustig op de bank zitten tijdens het spelen. We zullen het wel zijn. Ben ook benieuwd naar de prijs van die dingen en de meerwaarde ervan.quote:Op donderdag 16 april 2015 08:27 schreef Devz het volgende:
[..]
Een groot deel van de rest van de wereld gelukkig wel. VR wordt the next big thing.
Heb je die gameplay trailer gezien?quote:Op donderdag 16 april 2015 09:08 schreef jackson het volgende:
Ik weet het nog niet met The Witcher... Een beetje op zo'n paard hobbelen en met je zwaard zwaaien, is toch niet helemaal mijn ding. Wat gaat The Witcher volgens jullie zo goed maken?
Twijfels.
Heb gister wel een stuk gameplay zitten kijken ja... Weet niet zeker of het deze video was, maar zal hem vanavond even checkenquote:Op donderdag 16 april 2015 09:10 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Heb je die gameplay trailer gezien?
Wordt een heleboel in uitgelegd.
ik betaal vrijwel nooit meer dan 30 euro voor een spelquote:Op donderdag 16 april 2015 06:44 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Die Tour Events boeien mij juist weer niet.
9 van de 10 keer kies ik zelf een track met verschillende settings, komt eigenlijk op hetzelfde neer.
Maar al die extra auto's zijn top! Had de game voor 39,99 en de season pass voor 19,99, bij elkaar dus eigenlijk gewoon de nieuwprijs van de meeste games. No regrets.
wel jammer dat er van die health balkjes boven de hoofden van vijanden zweven, hoop dat je dat uit kunt zetten.quote:Op donderdag 16 april 2015 09:10 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Heb je die gameplay trailer gezien?
Wordt een heleboel in uitgelegd.
De rouwheid van de wereld en de verschillende keuzes die je kunt maken met verstrekkende gevolgen.quote:Op donderdag 16 april 2015 09:08 schreef jackson het volgende:
Ik weet het nog niet met The Witcher... Een beetje op zo'n paard hobbelen en met je zwaard zwaaien, is toch niet helemaal mijn ding. Wat gaat The Witcher volgens jullie zo goed maken?
Twijfels.
Misschien moet ik hem toch maar meepakken en het zelf ervarenquote:Op donderdag 16 april 2015 10:24 schreef Cikx het volgende:
[..]
De rouwheid van de wereld en de verschillende keuzes die je kunt maken met verstrekkende gevolgen.
VR maakt de beleving 100x intenser, maar je kunt gewoon op de bank blijven zitten als je wilt. Zie het meer als een televisie die tot leven komt. Ik denk dat de stap richting VR vergelijkbaar is met die van 2D naar 3D.quote:Op donderdag 16 april 2015 08:31 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
[..]
Mwah, zou idd best een Wii-factor kunnen hebben waardoor het een ander publiek trekt, maar uiteindelijk is toch gebleken dat veel mensen graag rustig op de bank zitten tijdens het spelen. We zullen het wel zijn. Ben ook benieuwd naar de prijs van die dingen en de meerwaarde ervan.
Ah oke bijna niks dusquote:Op donderdag 16 april 2015 11:19 schreef Devz het volgende:
[..]
VR maakt de beleving 100x intenser, maar je kunt gewoon op de bank blijven zitten als je wilt. Zie het meer als een televisie die tot leven komt. Ik denk dat de stap richting VR vergelijkbaar is met die van 2D naar 3D.
Natuurlijk moet het allemaal nog waargemaakt worden, maar het wordt zeker niet vergelijkbaar met een Wii achtige gimmick. Dan snap je denk ik niet echt wat VR inhoudt.
echt?quote:Op donderdag 16 april 2015 11:27 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Ah oke bijna niks dus
Zelfs bij de bios zie ik niet echt het verschil met 3D behalve dat ik dan extra moet betalen voor zo'n kut bril
Er zit wel een wereld van verschil tussen films die met 3D camera's zijn gefilmd en films die met normale camera's zijn gefilmd waar dan in de nabewerking nog even gauw een 3D effect wordt toegevoegd.quote:Op donderdag 16 april 2015 11:32 schreef lel86 het volgende:
Dat ligt er eerder aan jou dan de 3d denk ik.
Dan is er echt wat mis met je ogenquote:Op donderdag 16 april 2015 11:27 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Ah oke bijna niks dus
Zelfs bij de bios zie ik niet echt het verschil met 3D behalve dat ik dan extra moet betalen voor zo'n kut bril
Dat klopt wel natuurlijk. Maar over het algemeen zou je een parallax effect moeten ervaren als je 2 goed functionerende ogen hebt.quote:Op donderdag 16 april 2015 11:38 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Er zit wel een wereld van verschil tussen films die met 3D camera's zijn gefilmd en films die met normale camera's zijn gefilmd waar dan in de nabewerking nog even gauw een 3D effect wordt toegevoegd.
Binnenkort maar een pre-order plaatsen.quote:Op donderdag 16 april 2015 09:10 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Heb je die gameplay trailer gezien?
Wordt een heleboel in uitgelegd.
Zou best kunnen dat het nu anders is hoor. Laatste keer dat ik naar bios ben geweest is voor Avatarquote:Op donderdag 16 april 2015 11:58 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Dan is er echt wat mis met je ogen
Ja avatar is dus een 3d wat eigenlijk geen 3d isquote:Op donderdag 16 april 2015 12:20 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Zou best kunnen dat het nu anders is hoor. Laatste keer dat ik naar bios ben geweest is voor Avatar(in 3D).
Denk jaartje of 5 geleden?
Dat snap ik.is het zelfde als je tv bij een voetbal wedstrijd naar 3d zetten.maar laatste tijd zijn films in bios toch gewoon echt 3Dquote:Op donderdag 16 april 2015 11:38 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Er zit wel een wereld van verschil tussen films die met 3D camera's zijn gefilmd en films die met normale camera's zijn gefilmd waar dan in de nabewerking nog even gauw een 3D effect wordt toegevoegd.
Het gros van de ''3D'' films is nog altijd via nabewerking hoor.quote:Op donderdag 16 april 2015 12:30 schreef lel86 het volgende:
maar laatste tijd zijn films in bios toch gewoon echt 3D
Ja dan moeten ze er geen 3D bij zettenquote:Op donderdag 16 april 2015 12:29 schreef lel86 het volgende:
[..]
Ja avatar is dus een 3d wat eigenlijk geen 3d is
Dit was juist de eerste film die met ''stereoscopic 3D'' cameras is gefilmd....quote:Op donderdag 16 april 2015 12:29 schreef lel86 het volgende:
[..]
Ja avatar is dus een 3d wat eigenlijk geen 3d is
Ja, het is een goede game, en dus een goede koop. Ook geen storende DLC-milking. Volgens mij ook redelijk goedkoop te krijgen tegenwoordig. Volgens mij 40 euro deze week bij Gamemania.quote:Op donderdag 16 april 2015 13:11 schreef videonatic het volgende:
Is dragonage nog een goeie koop of kan ik beter voor The Witcher 3 of iets anders gaan nu?
Ik ga ze sowieso niet allebei kopen.quote:Op donderdag 16 april 2015 13:51 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ja, het is een goede game, en dus een goede koop. Ook geen storende DLC-milking. Volgens mij ook redelijk goedkoop te krijgen tegenwoordig. Volgens mij 40 euro deze week bij Gamemania.
Maar ik denk wel dat The Witcher 3 nog stukken beter zal zijn, ook geen storende DLC-praktijken, dus die afweging zul je even zelf moeten maken.
Als je nu even wacht op The Witcher 3 en die koopt, is er grote kans dat dit najaar Dragon Age nog veel goedkoper en wellicht inclusief de uitbreiding(en) in de winkel ligt...
In dat geval zou ik voor The Witcher 3 gaan.quote:Op donderdag 16 april 2015 13:59 schreef videonatic het volgende:
[..]
Ik ga ze sowieso niet allebei kopen.
The Witcher heeft geloof ik verschillende open gebieden, dus het is niet zoals GTA5 ofzo dat het 1 onafgebroken wereld is.quote:Op donderdag 16 april 2015 14:02 schreef Vault-Boy het volgende:
Ik hoop dat The Witcher 3 echt een open wereld zal zijn. Dragon Age was best tof hoor, maar vond het best jammer dat je toch steeds moest fast travellen naar andere gebeiden. Het is zoveel vetter als je 1 grote wereld heb waar je in rond kan lopen
Ik bedoel de overgang van 2D naar 3D in games. Oftewel, van GTA1 (plat, top-down) naar GTA3 (3d)quote:Op donderdag 16 april 2015 11:27 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Ah oke bijna niks dus
Zelfs bij de bios zie ik niet echt het verschil met 3D behalve dat ik dan extra moet betalen voor zo'n kut bril
hoaxquote:Op donderdag 16 april 2015 14:35 schreef Yi-Long het volgende:
Rockstar's Social Club gehacked, account log-ins leaked online...
http://www.overclock3d.ne(...)may_be_compromised/1
quote:Op donderdag 16 april 2015 14:56 schreef RRuben het volgende:
[..]
is nog niet zeker hoor, maar dat denk ik wel
ook van ps3-4 dan ?quote:Op donderdag 16 april 2015 14:35 schreef Yi-Long het volgende:
Rockstar's Social Club gehacked, account log-ins leaked online...
http://www.overclock3d.ne(...)may_be_compromised/1
I'm ready for morpheusquote:Op donderdag 16 april 2015 08:27 schreef Devz het volgende:
[..]
Een groot deel van de rest van de wereld gelukkig wel. VR wordt the next big thing.
Bij sommige films zie ik 3D staan en bij sommige 3D/IMAX. Wat is het verschil eigenlijk?quote:Op donderdag 16 april 2015 15:19 schreef Morri het volgende:
Mja, 3D in de bioscoop hoeft voor mij persoonlijk nooit. Na een uurtje of 2 heb ik hoofdpijn en ik vind het vermoeiend kijken. M'n vriend mist ook nog eens de een kwart van z'n gezichtsveld in een oog en voor hem is het helemaal vermoeiend.
De Oculus heb ik 5 minuten op m'n hoofd volgehouden. Ik begon misselijk te worden.
Ik hoop niet dat 3D en/of VR straks verplichte kost gaat worden voor games. Anders wordt het voor mij retrogamenEen hoop films kan ik in de bioscoop al niet meer zien omdat ze alleen in 3D beschikbaar zijn.
Kort door de bocht is een IMAX-scherm groterquote:Op donderdag 16 april 2015 16:05 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Bij sommige films zie ik 3D staan en bij sommige 3D/IMAX. Wat is het verschil eigenlijk?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.My mission is to kill time, and time's to kill me in its turn. How comfortable one is among murderers.
Alleen als je dan de controller gaat opladen krijg je een ruis erdoorquote:Op donderdag 16 april 2015 15:26 schreef MrStalin het volgende:
Ik kwam er dus gisteren achter dat je al je audio via je controller kunt laten lopen, dat wist ik helemaal nietMaar wel erg handig zeg!
Heb je Dragon age gespeeld? Zo ja, het lijkt er ontzettend veel opquote:Op donderdag 16 april 2015 09:08 schreef jackson het volgende:
Ik weet het nog niet met The Witcher... Een beetje op zo'n paard hobbelen en met je zwaard zwaaien, is toch niet helemaal mijn ding. Wat gaat The Witcher volgens jullie zo goed maken?
Twijfels.
VR wordt ook belangrijk op filmgebied. Stel je voor een volledige (actie)film in first-person perspectief waarbij je zelf de hoofdpersoon bent.quote:Op donderdag 16 april 2015 16:13 schreef StateOfMind het volgende:
Mits VR een beetje betaalbaar gaat worden, kan het als er voldoende content is (en dan bedoel ik echte games en geen veredelde techdemo's) wel groot gaan worden in de gamewereld.
Helemaal tof lijkt het mij om in de toekomst gewoon de hele spelwereld met alles erop en eraan gewoon holografisch én in 3D in de woonkamer geprojecteerd te krijgen
quote:Op donderdag 16 april 2015 18:22 schreef Devz het volgende:
[..]
VR wordt ook belangrijk op filmgebied. Stel je voor een volledige (actie)film in first-person perspectief waarbij je zelf de hoofdpersoon bent.
of gewoon in het rond kunnen kijken bij een scene zonder de hoofdpersoon te zijn.quote:Op donderdag 16 april 2015 18:22 schreef Devz het volgende:
[..]
VR wordt ook belangrijk op filmgebied. Stel je voor een volledige (actie)film in first-person perspectief waarbij je zelf de hoofdpersoon bent.
Dat is gewoon net een fps, maar dan kan je zelf niks doen... lijkt me leukquote:
Het lijkt hier wel een beetje op:quote:Op donderdag 16 april 2015 20:20 schreef Disker91 het volgende:
![]()
Tevens aan het einde links in beeld kleine video van de nieuwe Battelefront-game. Veel mensen zeggen dat dit nieuwe beelden zijn, en sommige zeggen oude beelden. Oordeel zelf. Morgen meer![]()
![]()
Wow, I'm hyped!quote:Op donderdag 16 april 2015 09:10 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Heb je die gameplay trailer gezien?
Wordt een heleboel in uitgelegd.
Oude beelden, kwamen ooit voorbij tijdens een video interview met DICE iirc. Zijn geen gameplay beelden.quote:Op donderdag 16 april 2015 20:20 schreef Disker91 het volgende:
![]()
Tevens aan het einde links in beeld kleine video van de nieuwe Battelefront-game. Veel mensen zeggen dat dit nieuwe beelden zijn, en sommige zeggen oude beelden. Oordeel zelf. Morgen meer![]()
![]()
Gast Sony ruilt ze gratis om als je sticks kapot zijn gegaan door het slijten van het rubber.quote:Op woensdag 15 april 2015 10:00 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Dat is ook hardstikke mooi. Nu nog werken aan je motorische skills en dan kan je ook nog een controller langer behouden
Niet meer, was alleen voor controllers tot 1 jaar na de release van de console (kosteloos althans)quote:Op donderdag 16 april 2015 22:27 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Gast Sony ruilt ze gratis om als je sticks kapot zijn gegaan door het slijten van het rubber.
Gameplay of niet dat kan ik niet beoordelen, wel in-engine/in-game beelden.quote:Op donderdag 16 april 2015 22:22 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Oude beelden, kwamen ooit voorbij tijdens een video interview met DICE iirc. Zijn geen gameplay beelden.
We zullen morgen ongetwijfeld ook geen gameplay trailer zien, alleen achter gesloten deuren op die event, maar laten we hopen op gelekte beelden.
17 november 2015quote:Op donderdag 16 april 2015 22:39 schreef Disker91 het volgende:
[..]
Gameplay of niet dat kan ik niet beoordelen, wel in-engine/in-game beelden.
Edit: Vers van de pers
[ afbeelding ]
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Dit is misschien leuk voor een keertje. Maar met VR kan je films wel veel intenser maken natuurlijk. Ook als je niet zelf de hoofdpersoon bent.quote:Op donderdag 16 april 2015 18:55 schreef RRuben het volgende:
[..]
Dat is gewoon net een fps, maar dan kan je zelf niks doen... lijkt me leuk![]()
Een lekkere biefstuk of een stuk stront?quote:
Dat gaan ze dan ook vandaag melden. En hopelijk eens wat speelbaar op E3 natuurlijkquote:Op vrijdag 17 april 2015 07:52 schreef Morri het volgende:
Star Wars: Battlefront komt bij mij echt wel op de watch list. Ik zie en hoor echter zeer weinig over de gameplay zelf.
Half uurtje, niet echt door kunnen pakken nog. Maar dan heb ik wel een idee ja.quote:Op donderdag 16 april 2015 17:26 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Heb je Dragon age gespeeld? Zo ja, het lijkt er ontzettend veel op
Dankje, ik ga voor TES!quote:Op vrijdag 17 april 2015 07:30 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Een lekkere biefstuk of een stuk stront?
Bullshot natuurlijkquote:Op donderdag 16 april 2015 22:39 schreef Disker91 het volgende:
[..]
Gameplay of niet dat kan ik niet beoordelen, wel in-engine/in-game beelden.
Edit: Niet vers van de pers![]()
[ afbeelding ]
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:The game's frame-rate is also a sticking point. Project Cars targets an ambitious 60fps on each platform, but the sheer breadth of options gives players the power to determine whether it hits this mark, or drops closer to 30fps. For example, our first race is on the Dubai Autodrome International circuit, a manic 35-car race with light clouds overhead, camera set to interior cockpit view and no damage physics enabled. Even with this number of AI racers, the game sticks to a 60fps line throughout, and only drops for one stretch on the circuit (to 50fps on Xbox One, and 55fps on PS4).
For moments where the frame-rate goes under, tearing is an issue - especially on sharp turns with lots of camera motion. This is a bigger deal once we push the boat out a bit more; our next race featuring a whopping 44 cars on the Circuit Des 24 Heures du Mans track, with a more taxing chase mode camera and heavy rain in play. The impact is immediate, and PS4 tears constantly with drops to 35fps at the busy starting grid, while Xbox One breaches the high 20s. This improves over the course of the race as cars splinter off into packs, though we never catch a glimpse of the 60fps line.
Dat staat uit bij deze test.quote:Op vrijdag 17 april 2015 10:57 schreef HansvanOchten het volgende:
Waar is het schademodel bij project CARS?
Hmm, dat klinkt wat minder inderdaad maar hopelijk drukt het de pret niet te ernstig tijdens het spelen.quote:Op vrijdag 17 april 2015 09:25 schreef PBateman1978 het volgende:
Digital Foundry heeft Project CARS getest:
http://www.eurogamer.net/(...)campaign=socialoomph
[..]
Hopelijk heb je de optie om m te locken op 30 FPS dan.
De video is inmiddels verwijderd omdat de makers vinden dat het niet eerlijk is dat DF een oudere build heeft gebruikt om deze tests te doen..quote:Op vrijdag 17 april 2015 11:08 schreef jackson het volgende:
[..]
Hmm, dat klinkt wat minder inderdaad maar hopelijk drukt het de pret niet te ernstig tijdens het spelen.
Gelukkig zit de Nurburgring (Nordschleife) erin, had al eerdere video's gezien waar de ring in voorkomt maar toch lekker dat het vandaag aangekondigd is. Echt benieuwd hoe de ring aanvoelt met een stuurtje en hoe de ForceFeedback doorgevoerd wordt.
Of damage control. Heb niet zo'n hoge pet op van die ontwikkelaar. Veel testers geven aan dat er nog veel bugs inzitten in de huidige build, zoals auto's die door tracks heen vallen e.d.quote:Op vrijdag 17 april 2015 16:18 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
De video is inmiddels verwijderd omdat de makers vinden dat het niet eerlijk is dat DF een oudere build heeft gebruikt om deze tests te doen..
Hopelijk betekent 't dat de final build beter is, al verwacht ik niet dat het toch wel grote verschil in FPS nog flink ingehaald kan worden in zo'n korte tijd.
Want ze hebben een slecht trackrecord?quote:Op vrijdag 17 april 2015 16:29 schreef Disker91 het volgende:
Heb niet zo'n hoge pet op van die ontwikkelaar.
Te slecht deze fenoquote:Op vrijdag 17 april 2015 16:39 schreef Pheno het volgende:
[..]
Want ze hebben een slecht trackrecord?
Die trailer maakt wel hebberigquote:Op vrijdag 17 april 2015 20:03 schreef Disker91 het volgende:
Trailer in HD!!!!!
Sony heeft geld gegeven aan EA aangezien zij de rechten hebben om reclame te maken (ben het woord even kwijt)
En deze beelden komen van de PS4, is bevestigt op Twitter.
En dit krijg je dus als je last-gen eindelijk dropt
Edit: Game will be 60 fps (dus tussen de 40 en 60)
Makkelijk te doen met controllers, heel natuurlijk voelt het aan, gewoon doenquote:Op vrijdag 17 april 2015 20:31 schreef Tallie1982 het volgende:
Is die project cars een beetje te doen zonder stuur?Of moet je echt een stuur hebben voor dit soort spellen?Speel nooit racespellen.Wordt de 1e keer.
nooit echt intro Star Wars geweest, maar dit ziet er aadrig nice uitquote:Op vrijdag 17 april 2015 20:03 schreef Disker91 het volgende:
Trailer in HD!!!!!
Sony heeft geld gegeven aan EA aangezien zij de rechten hebben om reclame te maken (ben het woord even kwijt)
En deze beelden komen van de PS4, is bevestigt op Twitter.
En dit krijg je dus als je last-gen eindelijk dropt
Edit: Game will be 60 fps (dus tussen de 40 en 60)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |