Vrijdagavond was het rond 7a8 uur nog net te doen in kort-kort, moet er niet aandenken om nu in kort-kort te fietsen.quote:Op zondag 12 april 2015 12:41 schreef Steven184 het volgende:
Zo briesje viel me aardig tegen aan de kust, maar wel een lekker tochtje gemaakt.
Wel bizar veel kort-kort gezien, vanaf redelijk vroeg in de ochtend al. Zo warm was het nou ook weer niet.
Vrijdag eind van de middag/avond heb ik ook gewoon in lang-lang geredenquote:Op zondag 12 april 2015 12:45 schreef poiuytr het volgende:
[..]
Vrijdagavond was het rond 7a8 uur nog net te doen in kort-kort, moet er niet aandenken om nu in kort-kort te fietsen.
je was niet de enige die er op het laatst door heen zat.quote:Op zondag 12 april 2015 13:35 schreef ratatat het volgende:
O man, ben flink stuk gegaan vandaag. Zeg maar een soort van 'Oksel experience'. M'n plek is iig wel duidelijk als nieuweling. Bedankt heren, was top
Waar waren jullie vandaag?quote:Op zondag 12 april 2015 13:46 schreef dop het volgende:
[..]
je was niet de enige die er op het laatst door heen zat.
alleen kaas was nog fit
Ik was ook dood op een bepaald moment hoor. Maar heel goed gereden.quote:Op zondag 12 april 2015 13:35 schreef ratatat het volgende:
O man, ben flink stuk gegaan vandaag. Zeg maar een soort van 'Oksel experience'. M'n plek is iig wel duidelijk als nieuweling. Bedankt heren, was top
perfect lange fietspaden en goeiewind, wat wil je nog meerquote:Op zondag 12 april 2015 13:54 schreef Wombcat het volgende:
[..]
OK. Waarom op de Maasvlakte? Zo boeiend fietsen lijkt het me daar niet.
Beschuttingquote:Op zondag 12 april 2015 13:57 schreef dop het volgende:
[..]
perfect lange fietspadeb en goeiewind, wat wil je nog meer
daar word je toch geen vent van?quote:
wij nu ookquote:Op zondag 12 april 2015 13:59 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Hoef ik niet meer te worden, ben ik al
Het chickie op de brommer waar ik op de terugweg achter reed. Daar mogen er wel meer van zijn.quote:Op zondag 12 april 2015 13:57 schreef dop het volgende:
[..]
perfect lange fietspaden en goeiewind, wat wil je nog meer
moet volgens mij wel te doen zijn ,maar er zijn er hier die het gebied natuurlijk beter kennenquote:Op zondag 12 april 2015 15:07 schreef muzas het volgende:
zou de heuvelrug op koningsdag te doen zijn?
Vriend en ik willen lekker fietsen, geen zin in druk gedoe in de stad.. Maar aan de ene kant kan ik me heel goed indenken dat het dan heel druk is in die regio, mensen zijn vrij e..d., maar aan de andere kant kan ik me ook voorstellen dat het gros andere dingen gaat doen (vlooienmarkten, evenementen, e.d.)
Ik ben opgezadeld met route verzinnen![]()
Vanuit Nijkerk is er op koningsdag een leuke toertocht over de Noord-Veluwe. Niet veel echte heuvels overigens, maar wel door een mooi gebied en over rustige wegen.quote:Op zondag 12 april 2015 15:07 schreef muzas het volgende:
zou de heuvelrug op koningsdag te doen zijn?
Vriend en ik willen lekker fietsen, geen zin in druk gedoe in de stad.. Maar aan de ene kant kan ik me heel goed indenken dat het dan heel druk is in die regio, mensen zijn vrij e..d., maar aan de andere kant kan ik me ook voorstellen dat het gros andere dingen gaat doen (vlooienmarkten, evenementen, e.d.)
Ik ben opgezadeld met route verzinnen![]()
Oeh! Link? Info?quote:Op zondag 12 april 2015 15:17 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Vanuit Nijkerk is er op koningsdag een leuke toertocht over de Noord-Veluwe. Niet veel echte heuvels overigens, maar wel door een mooi gebied en over rustige wegen.
https://www.strava.com/routes/261964quote:Op zondag 12 april 2015 15:17 schreef muzas het volgende:
100k...
We zaten te denken om die 'hel van heuvelrug' route te herhalen... Ik ken het daar ondertussen wel een beetje.
Dorpjes ontlopen lijkt me lastig
Eerlijk gezegd vind ik deze overtreding nóg erger dan dopinggebruik. Want het is echt levensgevaarlijk. Dus wmb mogen ze hen een jaartje of 2 schorsen.quote:Op zondag 12 april 2015 15:25 schreef Gripper het volgende:
Als t 5 of 10 man waren geweest; dan hadden die jongens inmiddels al in de teambus gezeten. Maar met 40 man durven ze t niet.
Krijgen ze straks een boete van 100 ¤ PP ofzo
Halve peloton reed onder de spoorwegbomen door en de TGV miste hen op een seconde of 10-15.quote:Op zondag 12 april 2015 15:26 schreef muzas het volgende:
ik miste het wat gebeurde er?
@Dop, thnx ook ff naar kijken!
dafuq?!?quote:Op zondag 12 april 2015 15:27 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Halve peloton reed onder de spoorwegbomen door en de TGV miste hen op een seconde of 10-15.
Zo, heb me hart vastgehouden op dat moment. TGV kwam volgens mij (gelukkig) ook niet op volle vaart aanrijden. Die snelheid valt toch totaal niet in te schatten, zoiets zou je niet moeten willen riskeren.. Ook al weet je dat de kopgroep niet teruggefloten gaan worden i.t.t het pelotonquote:Op zondag 12 april 2015 15:20 schreef Wombcat het volgende:
Ik ben wel een beetje afgehaakt bij PR. Wmb hadden ze iedereen die bij die spoorwegovergang doorreed uit de koets moeten nemenLevensgevaarlijk
Wat gruwelijk balen weer voor Sep.. Lekke band op het moment dat het er toe doet én hij mee zit..quote:Op zondag 12 april 2015 16:34 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Wat een genot
Krek 2e
Lotto djumbo!!!
Dacht ik ook, maar de route erheen gaat over flink wat viaducten met lange fietspaden tussendoor. Op de 2e maasvlakte fiets je in een grote cirkel met de zee links op de heenweg. De weg maakt een flauwe bocht waardoor de wind draait. Het waait altijd hard daar. Aan het eind ga je dan weer terug. Het was een soort duurtraining met flink wat sprints tussenin op de viaducten en bruggen en stukken tempo tussendoor.quote:Op zondag 12 april 2015 13:54 schreef Wombcat het volgende:
[..]
OK. Waarom op de Maasvlakte? Zo boeiend fietsen lijkt het me daar niet.
Industrie wel indrukwekkend ook. Ik kijk daar graag naarquote:Op zondag 12 april 2015 17:26 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Dacht ik ook, maar de route erheen gaat over flink wat viaducten met lange fietspaden tussendoor. Op de 2e maasvlakte fiets je in een grote cirkel met de zee links op de heenweg. De weg maakt een flauwe bocht waardoor de wind draait. Het waait altijd hard daar. Aan het eind ga je dan weer terug. Het was een soort duurtraining met flink wat sprints tussenin op de viaducten en bruggen en stukken tempo tussendoor.
Vind het vanuit mijn stad eigenlijk best een leuke afwisseling op mijn andere rondjes in de omgeving.
Team Frank wat is dat precies? Team met Frank als (alleenop)kopman?quote:Op zondag 12 april 2015 17:20 schreef ddx het volgende:
Er stond een best windje vandaag, hoge wielen was soms best ff oppassen.
Maar lekker stukje gereden met team Frank.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
https://www.strava.com/activities/283906814
Vroege starttijd was ik schuld.quote:Op zondag 12 april 2015 17:33 schreef ddx het volgende:
Doe nog eens zo'n meet Kaas alleen dan iets latere starttijd dan kom ik ook wel ff langs.
Team Frank als in hij 'organiseert' de rit, goed hij doet flink wat kopwerk maar vandaag heeft iedereen wel goed mee gedaan.quote:Op zondag 12 april 2015 17:34 schreef Patroon het volgende:
[..]
Team Frank wat is dat precies? Team met Frank als (alleenop)kopman?
Zelfde onzin als filmpjes plaatsen van wielerkoersen die je ook op tv had kunnen zienquote:Op zondag 12 april 2015 17:36 schreef Yankee het volgende:
Wat is dat eigenlijk voor onzin om altijd maar een stravalinkje te plaatsen![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |