Wat spijtig...quote:Op vrijdag 10 april 2015 10:17 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Mods geloof ik al bij voorbaat niet.
Radio is altijd leuk met goede muziek.quote:Op vrijdag 10 april 2015 10:22 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Zullen we vanmiddag een 40+ radiootje doen?
1975 en ouder?
Slotje aangevraagd tussen 13.00 en 14.00 uur...quote:Op vrijdag 10 april 2015 10:25 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Radio is altijd leuk met goede muziek.
Nee, maar ik zit nu ook met een dingetje in VBL, m'n zoon is over uit London en ik moet m'n 2 stuks fruit nog eten. Nee zonder gein, Opa doet het vandaag/avond.quote:
Jawel, maar er worden zulke rare dingen ge-trt, daar kan ik niks mee.quote:
Ik begrijp het helemaal, hier ook allerlei toestanden.quote:Op vrijdag 10 april 2015 10:41 schreef yvonne het volgende:
[..]
Nee, maar ik zit nu ook met een dingetje in VBL, m'n zoon is over uit London en ik moet m'n 2 stuks fruit nog eten. Nee zonder gein, Opa doet het vandaag/avond.
Dat vroeg ik me al af dus. Welke gek gaat er nou naar zo een bagger programma kijken? Jij behoort dus niet tot die groep, Ik had al een vermoeden dat er nooit zoveel kijkers konden zijn, en zeker niet iedereen die in de UTO SC zit. Eigenlijk is dat best fijn om te weten. Helaas zijn er blijkbaar toch genoeg kijkers om zo een programma te handhaven.quote:Op vrijdag 10 april 2015 10:14 schreef isax het volgende:
[..]
jezus ik zou het niet weten. kijk het niet eens he?
maar volgens mij is het niet veel soeps.
cos= uto kijkend volkquote:Op vrijdag 10 april 2015 10:54 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Dat vroeg ik me al af dus. Welke gek gaat er nou naar zo een bagger programma kijken? Jij behoort dus niet tot die groep, Ik had al een vermoeden dat er nooit zoveel kijkers konden zijn, en zeker niet iedereen die in de UTO SC zit. Eigenlijk is dat best fijn om te weten. Helaas zijn er blijkbaar toch genoeg kijkers om zo een programma te handhaven.![]()
En mocht iemand Jezus tegenkomen, doe hem dan even de groeten van mij.
Thnx, dat wist ik dus niet, ik dacht dat de fanbase daar zat. Maar eerlijk gezegd had ik me er ook nooit zo in verdiept.quote:Op vrijdag 10 april 2015 11:00 schreef isax het volgende:
[..]
cos= uto kijkend volk
sc = over het algemeen uto afkrakend volk.
kijkcijfers: UTO / Kijkcijfers Utopia #7
word goed bekeken zie ik.
maar ik zou die streams echt niet meer trekken denk ik.
Ik hoop dat ik het red, maar ik vrees er voor. Zal er proberen bij te zijn.quote:Op vrijdag 10 april 2015 10:26 schreef MadMaster het volgende:
Slotje aangevraagd tussen 13.00 en 14.00 uur...
En wat zijn de titels soms toepasselijk...quote:Op vrijdag 10 april 2015 11:05 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Ik hoop dat ik het red, maar ik vrees er voor. Zal er proberen bij te zijn.
Fixed.quote:Op vrijdag 10 april 2015 11:00 schreef isax het volgende:
cos= uto kijkend volk
sc = over het algemeen uto afkrakend volk. voormalig UTO kijkend volk
Jij post hier een maandje of 2-3. Er zijn users die hier al een jaartje of 4 posten en dus ook heel veel leuke jaren hebben meegemaakt. In elke SC is er vroeg of laat weleens gedoe. Waait altijd vanzelf wel weer over.quote:Op vrijdag 10 april 2015 11:02 schreef Mo_Muffin het volgende:
Ach, het zal allemaal wel, voor de sfeer hoefde je de laatste weken, zeker de laatste dagen sowieso niet hier te zijn. En misschien geeft het bepaalde mensen de kans om weer een leven op te pakken, of zoiets....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |