Ik heb met een gast uit Zoetâhmeeâh in de klas gezeten... Mijn Hagenees ging met sprongen vooruitquote:Op donderdag 9 april 2015 02:58 schreef tailfox het volgende:
[..]
snaaien,gappen vind ik altijd wel leuk
Maar ik heb alleen maar knokkelsquote:Op donderdag 9 april 2015 02:59 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Gebruiken wij ook hoor. En indd, we zeggen dan klauwe...zonder 'n''. En zowel klauwe als jatte betekent ook handen > blijf met je jatte er vanaf je mag niet klauwe.
Middenmoot FTWquote:Op donderdag 9 april 2015 02:55 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Graag gedaan. Je kan elke dag iets erbij leren. Je bent ook nog jong, vergeleken bij ons oudjes. zelfs knokkels loopt aardig achter qua lftd, maar weer een eind voor op jou.
Truste.quote:Op donderdag 9 april 2015 03:02 schreef tailfox het volgende:
Ik ga denk ik toch maar slapen.
Morgen is weer vroeg dag enzo
whehehe slaap lekker manquote:Op donderdag 9 april 2015 03:02 schreef tailfox het volgende:
Ik ga denk ik toch maar slapen.
Morgen is weer vroeg dag enzo
Ja die had ik al na 2 weken in Mestreechquote:Op donderdag 9 april 2015 03:02 schreef Mo_Muffin het volgende:
Ik versta bijna elk dialect wel en ik spreek zelf geen enkel dialect.
Ben geen typische Limburger zoals jullie 'Hollanders' ons zien. Zit alleen met die zachte 'G', die gaat ook niet weg, die heb ik gewoon.
Wil je er nog wat tijd bij trouwens?quote:
Gewoont overalt een tt achtert plakkent tocht?quote:
Is goed.quote:Op donderdag 9 april 2015 03:06 schreef knokkels het volgende:
[..]
Wil je er nog wat tijd bij trouwens?
Maaarrrnieheusssssquote:Op donderdag 9 april 2015 03:06 schreef knokkels het volgende:
[..]
Gewoont overalt een tt achtert plakkent tocht?
en rrrrrrrrrrrrrrrrrollen met die rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
quote:
Is besmettelijk hè.quote:Op donderdag 9 april 2015 03:05 schreef knokkels het volgende:
[..]
Ja die had ik al na 2 weken in Mestreech
quote:Op donderdag 9 april 2015 03:12 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Is besmettelijk hè.Eigenlijk zijn wij best aardige lui, ik snap soms dat geleuter over Limburgers helemaal niet, alsof we niet bij Nederland horen, wat een onzin, waar zouden we dan bij horen?
En eigenlijk zou het me ook geen reet uitmaken als ik bij België of Duitsland zou horen, maar liever Duitsland dan België, en alleen maar omdat het economisch gezien beter voor me zou zijn, gevoelsmatig boeit het me niet zo. Ik kan met alle drie goed opschieten. Tenminste dat denk ik dan.
Ik weet niet eens wat anderen er precies van vinden, en ook dat maakt me weer geen reet uit, ik ben wie ik ben en daar moet men het maar mee doen.Een lunatic.
Verder dan jij en ik uit elkaar zitten kan bijna niet binnen Nederland.quote:Op donderdag 9 april 2015 03:14 schreef knokkels het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ja, gezeik over waar je vandaan komt.... Ik kom uit Den Helder, best okee eigenlijk hoor
Je had ook nog in Vijlen kunnen zittenquote:Op donderdag 9 april 2015 03:15 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Verder dan jij en ik uit elkaar zitten kan bijna niet binnen Nederland.
Ik ben niet zo van de dorpjes.quote:Op donderdag 9 april 2015 03:16 schreef knokkels het volgende:
[..]
Je had ook nog in Vijlen kunnen zitten![]()
Alhoewel, hebben ze daar al wel internet?![]()
Geniaal dorpje overigens.
Ik ga ook pitten. Truste heren. SeeYa.quote:Op donderdag 9 april 2015 03:22 schreef knokkels het volgende:
Helaas moet ik wel een eind maken aan de gezelligheid, voor mezelf dan... Morgen krijg ik bezoek, en wil nog wel een beetje wakker zijn![]()
Uiteraard ga ik wel over op mobiel luisteren
Dank voor de heerlijke deuntjes Piet! Slaap lekker![]()
En slaap lekker Mo, en de rest die aan het lurken is.
Ik ben er nog.quote:Op donderdag 9 april 2015 03:27 schreef chufi het volgende:
Schenk ik net nog een drankje in ..... Gaat iedereen
OK ze luisteren dus alleen .....quote:Op donderdag 9 april 2015 03:35 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Vijf, 1 is er altijd en heb 'm zelf niet aan dan waren het er wat meer.
Ja hoor ik ook,, luistert lekker wegquote:Op donderdag 9 april 2015 03:36 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Daar kan ik me wel iets bij voorstellen.
Dus je zet gewoon een bestaande set van je op .....quote:Op donderdag 9 april 2015 03:40 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Je moet het niet te moeilijk maken 's nachts.
Nee dit verzin ik wel zelf nu maar ken die muziek op mijn duimpje.quote:Op donderdag 9 april 2015 03:41 schreef chufi het volgende:
[..]
Dus je zet gewoon een bestaande set van je op .....
OK vandaar gaat alles so smoothiesquote:Op donderdag 9 april 2015 03:43 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Nee dit verzin ik wel zelf nu maar ken die muziek op mijn duimpje.
Ja denk dat ik het zelf zou kunnen... Heb Mixxx geinstalleerd... en wat mee gespeeld... zo moeilijk is het niet....quote:Op donderdag 9 april 2015 03:49 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Dat is doodsimpel met de PC, 2 draaitafels en mengpaneel is andere koek.
Ik houd het graag bij 1 stijl steeds, alles door elkaar draaien is niet mijn ding.quote:Op donderdag 9 april 2015 03:50 schreef chufi het volgende:
[..]
Ja denk dat ik het zelf zou kunnen... Heb Mixxx geinstalleerd... en wat mee gespeeld... zo moeilijk is het niet....
Logisch lijkt me... Tis hier geen Top40quote:Op donderdag 9 april 2015 03:55 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Ik houd het graag bij 1 stijl steeds, alles door elkaar draaien is niet mijn ding.
Deze muziek zou ik normaal nu ook draaien, enige verschil is dat ik beetje mix.quote:Op donderdag 9 april 2015 03:58 schreef chufi het volgende:
[..]
Logisch lijkt me... Tis hier geen Top40![]()
En draaien op festivals brengt bepaalde stijlen al met zich mee...
EN dat je het continu door laat lopen... Anders zat er soms wat tijd tussen met die tube-jes van je....quote:Op donderdag 9 april 2015 04:05 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Deze muziek zou ik normaal nu ook draaien, enige verschil is dat ik beetje mix.
Radio vind ik veel leuker.quote:Op donderdag 9 april 2015 04:07 schreef chufi het volgende:
[..]
EN dat je het continu door laat lopen... Anders zat er soms wat tijd tussen met die tube-jes van je....
Dit is toch lekker zo? Leuk muziekje tijdens het surfen.quote:Op donderdag 9 april 2015 04:12 schreef chufi het volgende:
[..]
Met video erbij zou nog mooier zijn... maar goed dat zit er nu niet in...
Ja dan heb je idd weinig aan de video....quote:Op donderdag 9 april 2015 04:17 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Dit is toch lekker zo? Leuk muziekje tijdens het surfen.
Als ze er al zijn, kijk je naar een ronddraaiende plaat of foto van LP hoes.quote:Op donderdag 9 april 2015 04:18 schreef chufi het volgende:
[..]
Ja dan heb je idd weinig aan de video....
Dat heb je idd vaak met minder bekende muziek... Maar goed het was weer relaxed Piet... Maar ik ga nu mn bed maar eens opzoeken voordat ik mn pillen weer in moet nemen ...quote:Op donderdag 9 april 2015 04:20 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Als ze er al zijn, kijk je naar een ronddraaiende plaat of foto van LP hoes.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |