Misschien is het handiger om de hele meet te cancellen? Het lijkt me leuk om af te spreken met een grote groep maar dit schiet natuurlijk niet zo op. En zou de meet niet bij jou thuis zijn?quote:Op zaterdag 11 april 2015 14:18 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik kan zaterdag niet voor de spelletjes meet, we moeten naar een verjaardag van een nichtje (zou eigenlijk dit weekend zijn maaris ziek) en gaan op de heenweg nog een geslachtsbepaling doen
Je hebt normaal gewone cycli toch? Ik zou dan niet meteen naar de dokter gaan denk ik, die zal je nog niet doorverwijzen lijkt me. Hoewel misschien kan ze wel kijken wat de reden voor deze klachten is. Grappig, mijn huisarts is een vrouw dus ik ga ervan uit dat die van jou dat ook isquote:Op zaterdag 11 april 2015 16:05 schreef Ronderotonde het volgende:
Ik ben moe, misselijk en super emotioneel. Leuke combinatie van symptomen.... Laatste test donderdagochtend negatief. Morgenochtend test ik nog een keer... Dan nadenken over huisarts, want ben overtuigd dat het gewoon weer negatief is.
Ik heb ook wel gehad dat de ovulatietesten spierwit waren, dus het is niet zo dat ik altijd een tweede streepje heb. Destijds werd het na een paar dagen ook lichter, die heb ik toen niet meer gepost. En deze test is van vanochtend he? Ik zal de komende dagen weer gaan testenquote:Op zaterdag 11 april 2015 16:12 schreef Sara82 het volgende:
Majo, ik moet wel zeggen dat die "positieve" lh-test die je hier toen postte, voor mijn doen niet positief zou zijn. Ik maak ook altijd lh aan, genoeg voor twee strepen. Pas als de test streep net zo donker of donkerder is, issie positief.... (zoals ook in de gebruiksaanwijzing stond bij die van mij.) Daarom vroeg ik al een keer of je nog verder aan het testen was.... maar ga lekker langs de huisarts, want die cycli duren wel lang...!
Moet ik een nieuwe NOD in de OP zetten? Vervelend dat je ook last hebt van wisselende cycli, ik vind het echt steeds vervelender wordenquote:Op zaterdag 11 april 2015 17:53 schreef Mazou het volgende:
[..]
Ik ben er nog hoor! Maar ik merk dat ik er wat minder mee bezig ben dan voorheen. Dus ik post hier ook wat minder. We klussen nog altijd en mijn cyclus is niet helemaal regelmatig maar het gaat z'n gangetje. Nog altijd geen behoefte om aan ovulatietesten te beginnen.
Ik las dat jouw cyclus ook nog altijd niet regelmatig is? Balen hoor. Ben benieuwd wat de huisarts zegt. En bij rotonde net zo dus... Gedoe allemaal
Welkom terugquote:
klinkt goed! Ik zou ooit naar IJsland gaan maar ben toen op het laatste moment afgehaakt wegens vliegangstquote:Op zaterdag 11 april 2015 23:57 schreef SilverSjoiis het volgende:
NYC is al weer even geledenhet was inderdaad met recht IJs en Sneeuwland! Geweldige vakantie gehad
maar nog steeds niet ongesteld geworden
aanstaande woensdag een echo
Ik wilde hetzelfde zeggenquote:Op zondag 12 april 2015 12:26 schreef Stroopwafelmeisje het volgende:
64 kilo bij 1.60 kun je toch geen overgewicht noemen? Nou mag ik best wat kilo's kwijt, maar dan zou ik kansloos moeten zijn..![]()
Wat dan ook vaak door mijn hoofd gaat.. Vandaag daarom alweerde knop om. Als ik het maar vaak genoeg zeg, wordt het misschien vanzelf waar..
Overigens dacht ik ook dat de meet bij jou zou zijn, Cassandra. Is dan misschien wel handig als je thuis bent
dat hoeft ook helemaal nietquote:Op zondag 12 april 2015 13:00 schreef Cygne het volgende:
Ik ga nu echt niet meer zeggen wat ik weeg.
Ik gebruik fertility friend om mijn temperatuur bij te houden.quote:Op zondag 12 april 2015 11:14 schreef MaJo het volgende:
Rotonde ik was je voorgeschiedenis even vergeten, dan is het inderdaad wel een ander verhaal. Hoe zit dat eigenlijk met pcos, je kunt daar dus van genezen? Wat heb je er in het verleden voor gekregen? Mijn zus schijnt dus ook pcos te hebben dus wellicht heb ik het ook. Geen idee of het erfelijk is eigenlijk?
Bottoms wat voor app gebruik je?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt./liefdagboek
quote:Op zondag 12 april 2015 20:01 schreef Ronderotonde het volgende:
Bij mij is het helemaal doorgebroken, ik ben ongesteld, 38 dagen ditkeer... Ben blij dat de onzekerheid over is!
KapiteinCupcake, dat gevoel herken ik... Alle vorige voorspelbare cycli dacht ik ook, als het nu niet raak is weet ik het ook niet meer... Zo'n mooi kluspatroon! En dan toch weer ongesteld worden... Bweuh. Wat doen we dan nog fout he?
Kan niet anders dan dat dat hem gaat worden!quote:Op zondag 12 april 2015 20:02 schreef Ronderotonde het volgende:
Mijn volgende ei valt zo ongeveer op mijn trouwdag... Hahaha! Dat klinkt als goede timing toch? :p
Aan de andere kant past het ook wel weer bij IJsland vind ikquote:Op zondag 12 april 2015 20:50 schreef SilverSjoiis het volgende:
April is inderdaad niet de meest gunstige tijd voor IJsland, maar voor ons kon het qua vrij nemen en dergelijke niet echt op een ander moment en we wilde zooooo graag naar IJslandWe hebben 1 dag echt mooi weer gehad en dat was onze laatste dag en toen lagen we met onze luie gat in de Blue Lagoon. Wat overigens funest is voor de lange lokken
![]()
![]()
Verder was dit kind-technisch geen productieve vakantiewant we gingen beide ziek heen en we waren elke avond helemaal afgedragen haha
Ah nee tochquote:Op zondag 12 april 2015 21:07 schreef Cygne het volgende:
Nouja.. test wordt donkerder maar bloed wordt meer en helderder rood.
Tegen de 5 weken geloof ik.quote:Op zondag 12 april 2015 21:13 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ah nee tochIk blijf voor je duimen hoor, hopelijk is het loos alarm! Hoe ver ben je nu?
Ik zou vooralsnog gewoon van de donker wordende test uitgaan maar het maakt je er niet geruster op uiteraardquote:
Ik ga je toevoegen! 14 mei als NOD dan?quote:Op zondag 12 april 2015 21:31 schreef Ronderotonde het volgende:
Cygne
Ja, OP is goed. Bezig sinds augustus 2014 (zo te zien zijn er meer van die datum) eerste kindje. Verder weinig bijzonderheden.
Ja, dat ik een waardeloze username heb als kloon :p maar het is voor mij heel belangrijk dat niemand in mijn omgeving van iets weet, dat ligt nogal lastig allemaal dus het moet even zo...
30 april is onze trouwdatum, maar het is voor ons beiden de tweede keer dus het is meer een formaliteit dan een feest. Desondanks betekent het wel heel veel voor me!
Ja of een tweeling.quote:Op zondag 12 april 2015 21:33 schreef Sara82 het volgende:
Fok Cygne, wat een stomme onzekerheid! Dat het maar een ei moge zijn wat zich keidiep aan het innestelen is, en over 35 weken pas weer loslaat...!
Dat kan ik me in jouw geval heel goed voorstellenquote:Op zondag 12 april 2015 21:41 schreef Cygne het volgende:
[..]
Ja of een tweeling.![]()
Weet je wat t is? Na drie miskramen in n jaar raak je een beetje afgestompt of zo.
Kun je wel snel terecht voor een bloedtest of echo..?quote:Op zondag 12 april 2015 21:41 schreef Cygne het volgende:
[..]
Ja of een tweeling.![]()
Weet je wat t is? Na drie miskramen in n jaar raak je een beetje afgestompt of zo.
getverdemme!quote:Op zondag 12 april 2015 21:07 schreef Cygne het volgende:
Nouja.. test wordt donkerder maar bloed wordt meer en helderder rood.
Wat vind ik het rot, de hoop, de onzekerheid en dan bloed..quote:Op maandag 13 april 2015 13:07 schreef Cygne het volgende:
Ik heb niet zoveel hoop meer. Bloed blijft rood en aardig wat.
quote:Op maandag 13 april 2015 13:07 schreef Cygne het volgende:
Ik heb niet zoveel hoop meer. Bloed blijft rood en aardig wat.
Ik eind september, dus iets later!quote:Op zondag 12 april 2015 21:39 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik zou vooralsnog gewoon van de donker wordende test uitgaan maar het maakt je er niet geruster op uiteraard
[..]
Ik ga je toevoegen! 14 mei als NOD dan?
Ik ben inderdaad ook begonnen in augustus 2014 net als een paar anderen (stroopwafel en cupcake uit mijn hoofd?) Mooie maand dus![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |