Die is flauw....hoewel ik wel moet glimlachen....quote:
rechtsonder op die fot zie je mijn handquote:Op woensdag 8 april 2015 00:02 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Die is flauw....hoewel ik wel moet glimlachen....
Roodkapje doet me denken aan het introductiekamp van mijn HBO. Wij zaten in een café bier te zuipen waarbij een paar van ons over politiek aan het zwammen waren, terwijl net buiten de deur het hele plein uit het dak ging toen Pater Moeskroen dit nummer aan het zingen was!quote:Op woensdag 8 april 2015 00:02 schreef Doedezemaar het volgende:
Pater Moeskroen vind ik dan wel weer leuk en niks mis met melig, op iedere verjaardag bij mijn exzwager komt altijd de cd met o.a. Kaplaarzen tevoorschijn
Ja kom op, dit was ÉCHT een inkopper hoor!quote:Op woensdag 8 april 2015 00:03 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
[..]
Zeg tweelingbroer, is het een keer over?
quote:Op woensdag 8 april 2015 00:05 schreef Symphonic het volgende:
Voor wie het niet weet..
Ik draaide een keer een oersaai nummer..
dat moest nog een minuut of 4 door en was echt te rg..
Toen bego ik in de maat Roddkapje te scanderen en een onzinsporrokje op te hangen..
en sndsdien is Roodkapje mijn muse
Volgens mij neemt Symph zijn eigen shows ook opquote:Op woensdag 8 april 2015 00:05 schreef ToT het volgende:
[..]Dat had echt opgenomen moeten worden!
Zo geniaal!
![]()
![]()
alleen overwrite ik ze allemaal en in de huidige setting gaat opnemen even nietquote:Op woensdag 8 april 2015 00:06 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Volgens mij neemt Symph zijn eigen shows ook op
Hmmm, jammerquote:Op woensdag 8 april 2015 00:06 schreef Symphonic het volgende:
[..]
alleen overwrite ik ze allemaal en in de huidige setting gaat opnemen even niet
en ook echt spontaan uit het niets..quote:
En daardoor eindigde roodkapje in mijn FoBoquote:Op woensdag 8 april 2015 00:08 schreef Symphonic het volgende:
[..]
en ook echt spontaan uit het niets..
en ik weet nog steeds niet hoe ik daar op kwam.
It happened
Verhip,quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |