Wel met bijpassend aantrekkelijk uiterlijk, kaal en swastika's op je voorhoofd getattooeerd.quote:
Die heb ik 2 sec in het wild gezien, hij was dronken.quote:
Hier om 12u al, maar die ging wel 17u dicht.quote:Op maandag 6 april 2015 16:25 schreef Fokker89 het volgende:
Ik ga zo maar even boodschappen doen!
Volgens mij zijn er wel supermarkten open (hoop ik)
Alleen is het nog geen 17u.quote:Op maandag 6 april 2015 16:26 schreef Uccie het volgende:
[..]
Hier om 12u al, maar die ging wel 17u dicht.
Alleen dronken valt nog mee.quote:Op maandag 6 april 2015 16:25 schreef Uccie het volgende:
[..]
Die heb ik 2 sec in het wild gezien, hij was dronken.
Je verwacht het niet.
Hier weet ik het niet, op de site van jumbo staan dat ze alle 2 open zijn tot 22:00, maar dat lijkt me sterkquote:Op maandag 6 april 2015 16:26 schreef Uccie het volgende:
[..]
Hier om 12u al, maar die ging wel 17u dicht.
20:00 waarschijnlijk.quote:Op maandag 6 april 2015 16:27 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Hier weet ik het niet, op de site van jumbo staan dat ze alle 2 open zijn tot 22:00, maar dat lijkt me sterk
http://www.loomancoaching.nl/nl/persoonsvoorkeuren-testquote:Op maandag 6 april 2015 16:28 schreef johannes_vermeer het volgende:
Over welke persoonlijkheidstest hebben jullie het?
quote:Op maandag 6 april 2015 16:18 schreef Specularium het volgende:
[..]
Gewoon op straat met je keyboard mensen lastigvallen met splitsquotes.
Is veel leuker.
quote:ENFP
Enthousiast, stoutmoedig, vindingrijk en verbeeldingrijk. Zijn in staat om alles te doen wat hen interesseert. Snel bij het vinden van oplossingen voor om het even welk probleem en bereid om iedereen die een probleem heeft, te helpen. Steunen vaak op hun vaardigheid om te improviseren in plaats van alles goed voor te bereiden. Voor de zaken die zij willen, vinden zij vaak overtuigende redenen. Ze zijn scherpzinnig en volhardend, enthousiast, spontaan en veelzijdig. Het zijn personen die anderen bevestigen maar zelf ook bevestiging zoeken. Ze kunnen zich moeilijk concentreren. Ze gedragen zich non-conformistisch en soms zelfs rebellerend. Ze leggen procedures en tijdsplanningen naast zich neer. Zij zijn in veel zaken geïnteresseerd en geven pit aan het leven zodat anderen zich aangetrokken voelen tot hen. Tegelijkertijd waarderen zij diepgang en authenticiteit in hun nauwe relaties en besteden zij veel energie aan het creëren en ondersteunen van een open en eerlijke communicatie. Gewoonlijk zijn het vlotte praters maar wanneer zij hun diepste gevoelens moeten delen kunnen zij zich onhandig uitdrukken.
Ze schenken weinig aandacht aan de functie: Observatie en Reflectie. Dit betekent dat ze routine en details uit het oog verliezen die nodig zijn om hun ideeën uit te voeren. Ze overschatten zichzelf en hebben problemen bij het afwijzen van mogelijkheden en mensen. Ze slagen er niet in logica toe te passen op hun oordelen over mensen en hun ideeën.
In stresssituaties kunnen ENFP's worden overspoeld door details en kunnen hun normaal zicht en gevoel voor mogelijkheden verliezen. Ze hebben dan de neiging zich te concentreren op een onbelangrijk en verkeerd detail en laten dit het centrum van het universum worden.
Daarom zijn dit soort testjes ook elfletterig.quote:Op maandag 6 april 2015 16:41 schreef johannes_vermeer het volgende:
de rest was elke keer 60/40 verhouding.
quote:Goed in het ter plaatse oplossen van problemen. Houden van actie, genieten van alles wat er gebeurt. Houden van
technische zaken en sporten met vrienden. Sociaal, pleziermakers en spontaan. Avonturiers. Zijn soepel, tolerant, pragmatisch en gericht op het behalen van resultaten. Probleemoplossers. Haten lange redevoeringen. Voelen zich het best bij reële zaken die bewerkt, behandeld, afgebroken en in elkaar gestoken kunnen worden. ESTP's begrijpen de kunst van het leven. Hun enthousiasme en goed humeur werkt aanstekelijk. Zij houden van het leven en genieten er met volle teugen van. Ze zijn actiegericht. Ze hebben een hekel aan en vermijden liefst theorie en geschreven aanwijzingen. Traditionele scholen kunnen een moeilijkheid vormen voor deze personen. Zij moeten het nut kunnen zien en kunnen experimenteren.
Valkuilen:ESTP's schenken weinig aandacht aan de functies: Intuïtie en Gevoel. Als zij deze functies verwaarlozen vergeten zij gegevens en gebeurtenissen die voor anderen belangrijk zijn. Hebben dus geen vermoeden van de impact van hun daden op anderen. Worden ongeduldig van discussies of verkennende contacten. In stresssituaties kunnen zij zich inbeelden dat anderen hen niet graag mogen en denken dit ook te herkennen in het gedrag van de ander.
Dit heb ik toevallig ook heel vaak.quote:ESTP's begrijpen de kunst van het leven. Hun enthousiasme en goed humeur werkt aanstekelijk.
Dit is wel hilarisch jaquote:Op maandag 6 april 2015 17:05 schreef Specularium het volgende:
[..]
Dit heb ik toevallig ook heel vaak.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |