Kun jij mij uitleggen waarom een onderzoek naar een mogelijk misdrijf hier:quote:
De algehele toon hier is nogal ruw bij tijd en wijlen, ongeacht de mening.quote:Op zondag 5 april 2015 00:03 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Kun jij mij uitleggen waarom een onderzoek naar een mogelijk misdrijf hier:
belachelijk wordt gemaakt?
er niet over gepraat mag worden?
het door met name mannen hier als onmogelijk wordt gehouden?
Het argument er zijn geen bewijzen voor is zo slap, net zo slap als voor een mogelijke valpartij
quote:Op zondag 5 april 2015 00:34 schreef matteo_111 het volgende:
[..]
De algehele toon hier is nogal ruw bij tijd en wijlen, ongeacht de mening.
Verder wordt m.i. hier alles gezegd. Alleen de fans van orgaandiefstal zijn een beetje stil.
Ik ken geen man hier die zegt dat een vorm van misdrijf in deze case onmogelijk is, wel een aantal die menen dat het onwaarschijnlijk is. (Daar hoor ik ook bij.) Verder zijn er geen concrete aanwijzingen of logisch dwingende omstandigheden die op een misdrijf wijzen.
Uitsluitend vers, want dat is het probleem.quote:Op zondag 5 april 2015 00:45 schreef El_Matador het volgende:
[..]
En zolang mijn hoornvlies nog niet op de markt in Almirante ligt, zie ik die orgaanhandel ook niet zo zitten.
Indianenverhalen uit de Nederlandse polder.
quote:Op dinsdag 10 maart 2015 23:54 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Toch vielen er boeken uit mn kast.
Bij jou ook?
Wat ik doe, althans probeer te doen, is om te beginnen bij het begin.quote:Op zondag 5 april 2015 00:34 schreef matteo_111 het volgende:
[..]
De algehele toon hier is nogal ruw bij tijd en wijlen, ongeacht de mening.
Verder wordt m.i. hier alles gezegd. Alleen de fans van orgaandiefstal zijn een beetje stil.
Ik ken geen man hier die zegt dat een vorm van misdrijf in deze case onmogelijk is, wel een aantal die menen dat het onwaarschijnlijk is. (Daar hoor ik ook bij.) Verder zijn er geen concrete aanwijzingen of logisch dwingende omstandigheden die op een misdrijf wijzen.
Mijn scenario was steeds dat kris en Lisanne de verkeerde personen zijn tegen gekomen.quote:Op zaterdag 4 april 2015 20:49 schreef Gorraay het volgende:
[..]
Ik kan me goed vinden in deze benadering. Het valt me op dat alle misdaadscenario's zijn gebouwd op negatieve beweringen: ze zouden nooit..., het is ondenkbaar dat..., hoe verklaar je anders dat... enz. enz. Directe aanwijzingen zijn er eigenlijk niet, al heeft Arrocha met zijn fosfaatsporen een poging gedaan.
Als er misdaad in het spel is, lijkt een seksueel motief me het meest waarschijnlijk. De dader(s) kan/kunnen in dat geval zowel uit Boquete e.o. als uit het Culebragebied komen.
Ik denk dat het een complot is van meerdere mensen waarbij niet geschroomd wordt om te moorden...quote:
waarom eva dat interessant zou vinden? Serieus?quote:Op zaterdag 4 april 2015 22:53 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Hij heeft K&L misschien gezien maar twijfelt daar zelf aan, en het klopt niet met de tijdlijn die toen gehanteerd werd. Waarom zou Eva dat interessant vinden?
Maar los daarvan: Eva W. is verslaggeefster. Ze is geen cameravrouw en niet verantwoordelijk voor de eindmontage en productie.
Plinio heeft echt wel meer gezegd dan je in die ene minuut ziet. Daarvan worden wat fragmenten aan elkaar gemonteerd om er een geheel van te maken. En daar moeten wij het mee doen.
Nogmaals: die video is 2 minuten, die wandeling duurde zeker 4 uur. Je weet niet wat hij wel of niet gezegd heeft onderweg. Of hoeveel daarvan gefilmd is - waarschijnlijk niet zo veel: het is geen pad waarop je tegelijk kan wandelen en filmen.quote:Op zondag 5 april 2015 09:34 schreef Marrije het volgende:
[..]
waarom eva dat interessant zou vinden? Serieus?
Wat betreft montage, als hij het gezegd zou hebben zou dat er wel in zitten. Ze kwamen daar niet voor een stukje in de lonely planet.
De foto's lekten uit nadat Pittí de resultaten op 3 juli in NL had opgehaald. De officiële weg was dus via NFI->fiscalía. Echter, de data laten zien dat de foto's reeds op 17 juni werden gecopieerd, voordat het kaartje naar NL werd gebracht. Er was geen Chain of custody.quote:Op zaterdag 4 april 2015 23:24 schreef matteo_111 het volgende:
De foto's verschenen op diverse Panamese sites. Volgens mij niet (in eerste instantie) op Nederlandse bronnen. Ik herinner me dat de ouders zich beklaagd hebben, ook op hun website, over het lekken.
Dit laat idd zien dat het kaartje goed functioneerde zonder droogprocedure. Echter: men heeft een risico genomen en buiten het boekje om, aan het kaartje gezeten. Er was geen Chain of custody!quote:Op zaterdag 4 april 2015 23:24 schreef Physsic het volgende:
Het wil toch niet zeggen dat het SD-kaartje niet functioneerde zonder dat de droogprocedure van het NFI is uitgevoerd?
Dit is precies wat ik bedoel. Er is in een onbewaakt moment, met het kaartje geknoeid. Ik noem het maar even zo. Bewijsmateriaal hoort niet zo te worden behandeld. Maar in Panama gebeuren die dingen wel vaker!quote:Op zaterdag 4 april 2015 23:24 schreef Physsic het volgende:
Of bedoel je te zeggen dat ze in Panama helemaal niet aan het SD-kaartje mochten komen, en dat nu uit de metadata blijkt dat ze die regel niet hebben nageleefd?
Maar als er iemand is die zegt dat ie denkt k&l gezien te hebben dan draaien ze dat nog wel ff een keer hoor. Wij weten niet wat er wel en niet is gezegd, maar zoiets laten liggen....quote:Op zondag 5 april 2015 09:43 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Nogmaals: die video is 2 minuten, die wandeling duurde zeker 4 uur. Je weet niet wat hij wel of niet gezegd heeft onderweg. Of hoeveel daarvan gefilmd is - waarschijnlijk niet zo veel: het is geen pad waarop je tegelijk kan wandelen en filmen.
Een misdrijf wordt tot in de kleinste details van de hand gewezen, terwijl juist een misdrijf het meest aannemelijke is.quote:Op zondag 5 april 2015 00:03 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Kun jij mij uitleggen waarom een onderzoek naar een mogelijk misdrijf hier:
belachelijk wordt gemaakt?
er niet over gepraat mag worden?
het door met name mannen hier als onmogelijk wordt gehouden?
Het argument er zijn geen bewijzen voor is zo slap, net zo slap als voor een mogelijke valpartij
Weet jij hoe OR resp. OH daar tot stand komt? Men kan toch met vervoer ergens naartoe gebracht worden waar een dergelijke behandeling tot stand wordt gebracht? Waarom zou dit in de bushbush moeten plaatsvinden?quote:Op zondag 5 april 2015 00:48 schreef matteo_111 het volgende:
[..]
Uitsluitend vers, want dat is het probleem.![]()
De mogelijkeheid van orgaanhandel is m.i. serieus besproken en afgewezen als reële optie. Finito.
Bepaalde personen hebben hier een mening over hoe een derden gehandeld zou moeten hebben. Vanuit deze visie, wordt het dus van tafel geveegd.quote:Op zondag 5 april 2015 10:13 schreef gynaika het volgende:
[..]
Weet jij hoe OR resp. OH daar tot stand komt? Men kan toch met vervoer ergens naartoe gebracht worden waar een dergelijke behandeling tot stand wordt gebracht? Waarom zou dit in de bushbush moeten plaatsvinden?
Omdat dan na de operatie er weer botten e.d. teruggebracht zouden moeten zijn naar de Pianista.quote:Op zondag 5 april 2015 10:13 schreef gynaika het volgende:
[..]
Weet jij hoe OR resp. OH daar tot stand komt? Men kan toch met vervoer ergens naartoe gebracht worden waar een dergelijke behandeling tot stand wordt gebracht? Waarom zou dit in de bushbush moeten plaatsvinden?
Dat is toch allemaal goed mogelijk.quote:Op zondag 5 april 2015 10:29 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Omdat dan na de operatie er weer botten e.d. teruggebracht zouden moeten zijn naar de Pianista.
En voor de rest ook de hele telefoonvervalsingsriedel is toegepast.
Ik vermoed dat dus niet want dat zijn wel heel veel handelingen, erg moeilijk en dus niet gebeurt.quote:Op zondag 5 april 2015 10:38 schreef StaceySinger het volgende:
Ik vermoed dat ze de foto's bewust hebben laten uitlekken
Hoe staat het met dat schooltje voor de indianen kids ?
zijn de bouwtekeningen al klaar ?
Het is in principe mogelijk, maar dat terugbrengen en vervalsen lijkt zinloos.quote:
Binnen een uur heb je het kaartje + telefoons bewerkt en staat er precies op wat je wil Laten zienquote:Op zondag 5 april 2015 10:43 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ik vermoed dat dus niet want dat zijn wel heel veel handelingen, erg moeilijk en dus niet gebeurt.
inderdaad, zoveel werk is het niet.quote:Op zondag 5 april 2015 10:49 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
Binnen een uur heb je het kaartje + telefoons bewerkt en staat er precies op wat je wil Laten zien
Als die indianen niet onmiddelijk geweten hebben dat het een bewijsstuk in een vermissingszaak was zullen ze best gerommeld hebben met die spullen.quote:Op zondag 5 april 2015 11:11 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
inderdaad, zoveel werk is het niet.
Op de gevonden rugzak foto waar alle spullen uitgestald liggen, zie je het gb-kaartje apart van de camera liggen. Zouden K&L die zelf uit de camera hebben gehaald op 11 april? Of zaten de indianen hieraan?
Je begrijpt dat over dit onderwerp eigenlijk zo min mogelijk naar buiten mag komen. Het is immers te luguber voor woorden.quote:Op zondag 5 april 2015 10:43 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Het is in principe mogelijk, maar dat terugbrengen en vervalsen lijkt zinloos.
Maar als er wereldwijd gevallen bekend zijn waar dit vaker gebeurt dan zou er misschien toch een reden voor kunnen zijn. Probeer die andere gevallen eens te vinden en hier te presenteren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |